Що, чому і як робити зворотні та пінгбеки в WordPress

Нещодавно користувач запитав нас про зворотні та пінгбеки в WordPress. Вони також хотіли знати, як ці дві функції можна використовувати ефективніше.


Відклики та пінгбеки – це способи спілкування між блогами WordPress. Вони існують з перших днів ведення блогів, але про ці особливості знає дуже мало користувачів.

У цій статті ми пояснимо зворотні та пінгбеки в WordPress. Ми поговоримо про їхню різницю, як вони працюють та як ними користуватися.

Що, чому і як робити з пінгбаків та зворотних зворотів WordPress

Що таке Trackback?

Відклики дають блогерам можливість спілкуватися між веб-сайтами. Це майже як одна людина, яка каже іншій: “Це те, що може вас зацікавити”.

Ось як працюють треки в WordPress:

 • Ми пишемо пост у своєму блозі.
 • Ви хочете прокоментувати наш допис, але ви хочете, щоб ваші власні читачі бачили, що ви маєте сказати, і змогли прокоментувати його.
 • Потім ви напишете публікацію у своєму власному блозі та надішлете трекбек до нашого блогу. (За замовчуванням WordPress не дозволяє надсилати ручні треки під час написання повідомлення в блозі).
 • Ми отримаємо ваш трекбек і вирішимо відобразити його як коментар чи ні. Відображенням коментаря буде назва, уривок та посилання на вашу публікацію в блозі.

Що таке Pingback?

Пінгбеки дають блогам можливість спілкуватися через автоматизовану систему. Це майже як віддалені коментарі.

Ось як працюють пінгбеки в WordPress.

 • Ми пишемо пост у своєму блозі.
 • Після цього ви пишете пост у своєму блозі, згадуючи / посилаючись на нашу статтю.
 • Ваше програмне забезпечення для блогів автоматично надсилатиме нашій платформі блогу пінгбек.
 • Наше програмне забезпечення для блогів отримає pingback. Потім він автоматично перейде до вашого блогу, щоб підтвердити, що pingback бере свій початок там, і посилання присутнє.
 • Після цього у нас буде можливість відображати ваш pingback як коментар. Це виключно посилання на ваш сайт.

Пінгбеки також працюють на вашому сайті. Це означає, що якщо ви посилаєтесь на одну зі своїх власних статей на тому самому сайті, то WordPress автоматично надсилатиме пінгбек собі.

Це називається самопінг, і як тільки ви розпочинаєте регулярно вести блоги, ви можете їх дратувати. Не хвилюйтесь, їх можна легко вимкнути, як ми покажемо вам далі в цій статті.

Яка різниця між зворотними зворотами та пінгбеками?

Не дуже. Вони обидва роблять те саме, але використовують трохи інший підхід.

Перша відмінність полягає в тому, що зворотні треки є ручними, тоді як пінгбаки – автоматичні (різні технології зв’язку).

По-друге, пінгбеки не надсилають жодного вмісту, тоді як трекбеки супроводжуються уривком вмісту.

Як надсилати зворотні та пінгбеки в WordPress

Починаючи з WordPress 5.0, можливість вручну надсилати трекбек до інших блогів була видалена з екрана редагування публікацій.

Ця функція не використовувалася так багато, і WordPress вже має автоматичні пінгбеки, включені за замовчуванням.

Однак функціонал все ще є і доступний у старому класичному редакторі. Просто відредагуйте публікацію в класичному редакторі, і ви знайдете можливість надсилати зворотні записи нижче області редагування.

Надсилання треків у класичному редакторі

Якщо ви не можете знайти метабокс зворотних зворотів у класичному редакторі, натисніть кнопку Параметри екрана у верхньому правому куті екрана. Поставте прапорець біля опції “Надіслати зворотні дзвінки”, і WordPress почне показувати поле надсилання зворотних зворотних дзвінків під область редагування.

Показати вікно відсилання відправки

Як модерувати пінгбеки та зворотні звороти в WordPress?

Помірність досить проста. Як зворотні, так і пінгбеки відображаються в області модерування коментарів. Звідси ви можете затвердити, видалити або позначити їх як спам.

Помірні пінгбеки та треки

З нашого досвіду, 99% всіх трекбеків та пінгбаків є спамом. Це найпростіший спосіб отримати спамери з вашого сайту.

У нашому випадку часто ми бачимо пінгвіки від вмісту скраперів (злодіїв із вмістом), які копіюють всі наші статті слово за словом, включаючи всі посилання.

Завдяки цим посиланням їхнє програмне забезпечення для ведення блогів автоматично надсилає пінгбеки до наших статей.

Декілька разів, коли ми виявляли, що зворотні / пінгбеки є корисними, коли легітимні блогери пов’язані з нами, вони насправді допомогли нам виявити, що ми були представлені в Mashable та NYTimes.

Коротше кажучи, ми виявили, що 99% всіх трекбеків / пінгбеків є спамом. Це причина, по якій ми їх повністю відключили. Не варто витрачати час на поміркування тонни спаму.

Є й інші способи з’ясувати, хто пов’язав ваші статті. Найпростіший – використовувати Google Analytics, щоб знайти, хто посилається на ваш сайт.

Як відключити відклики, пінгбеки та самостійні пінгви

Якщо вам набридло отримувати спам-трекбеки та пінгбеки, то для вас є можливість повністю відключити їх..

Просто перейдіть до Налаштування »Обговорення на сторінці та зніміть прапорець “Дозволити сповіщення про посилання з інших блогів (пінгбеків та зворотних зворотів)”.

Вимкнення вхідних трекбеків та пінгбаків у WordPress

Якщо зняти цей прапорець, вимкніть лише зворотні та пінгбеки для майбутніх публікацій (не існуючих публікацій).

Щоб вимкнути трекбеки на існуючих публікаціях, ви повинні дотримуватися нашого підручника про те, як відключити зворотні та пінгбеки на існуючих публікаціях WordPress.

Якщо ви втомилися від того, щоб ваш щоденник самостійно писав, тоді ви можете просто встановити та активувати плагін No Self Pings. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Після активації плагін відключить самостійний пінг на вашому сайті WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатись про зворотні та пінгбеки WordPress. Ви також можете побачити наш список необхідних плагінів WordPress та найкращих послуг електронного маркетингу для малого бізнесу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map