Скільки коштує насправді створити веб-сайт WordPress?

Одне із запитань, яке нам часто задають: це скільки коштує створити веб-сайт WordPress? Хоча основне програмне забезпечення WordPress безкоштовне, вартість веб-сайту повністю залежить від вашого бюджету та цілей.


У цій статті ми розбимо все це, щоб відповісти на остаточне запитання: скільки насправді коштує створити веб-сайт WordPress? Ми також покажемо вам, як уникнути зайвих витрат і мінімізувати витрати при створенні веб-сайту.

Скільки коштує створити сайт WordPress?

Це тривале читання, і саме тому ми додали. Ось, що ми розглянемо в цій статті.

  Що вам потрібно для створення веб-сайту WordPress?

  WordPress безкоштовно для завантаження та використання будь-якого користувача. Це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке дає вам свободу встановлювати його на будь-якому веб-сайті.

  Тож якщо WordPress безкоштовний, то звідки береться вартість?

  Вартість сайту WordPress можна розділити на наступні категорії:

  • WordPress хостинг
  • Доменне ім’я
  • Дизайн
  • Плагіни та розширення (додатки)

  Щоб створити власний веб-сайт WordPress, для зберігання файлів вам потрібен веб-хостинг. Кожен веб-сайт в Інтернеті потребує хостингу. Це веб-сайт вашого веб-сайту в Інтернеті.

  Існують різні плани хостингу для всіх видів веб-сайтів. Вам потрібно вибрати той, який відповідає вашим вимогам та відповідає вашому бюджету.

  Далі вам знадобиться доменне ім’я. Це буде адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, і саме це вводить ваші користувачі у веб-переглядачі, щоб перейти на ваш веб-сайт (наприклад, wpbeginner.com або google.com).

  У WordPress доступні тони безкоштовних шаблонів веб-сайтів, якими ви можете користуватися. Однак, якщо ви хочете чогось більш досконалого / на замовлення, ви можете придбати преміальний шаблон або зробити один на замовлення, який підвищить вартість.

  Існує 54 000+ безкоштовних плагінів для WordPress. Це додатки та розширення для ваших веб-сайтів. Подумайте про такі функції, як контактна форма, галерея тощо.

  Тож, хоча ви можете створити веб-сайт із лише хостинговою та доменною вартістю, виходячи з вашої ситуації, ви, можливо, заплатите за додаткові інструменти та послуги. Ось чому люди часто заплутують людей, щоб дізнатися реальну вартість веб-сайту WordPress.

  Дозвольте нам ознайомитись із реальною вартістю створення сайту WordPress.

  Оцінка реальної вартості створення сайту WordPress

  Розрахунок вартості створення сайту WordPress

  Залежно від ваших потреб, ваша вартість створення веб-сайту WordPress може становити від 100 до 500 доларів до 3000 доларів, навіть до 30 000 доларів або більше.

  Важливо знати, який тип веб-сайту ви будуєте, і що вам знадобиться для нього, оскільки це безпосередньо вплине на ваші витрати.

  Але не хвилюйтеся, ми покажемо вам, як уникнути фінансової катастрофи та приймати найкращі рішення.

  Задля цієї статті давайте розділимо веб-сайти на різні бюджетні категорії:

  • Створення веб-сайту WordPress (низький бюджет)
  • Створення веб-сайту WordPress (з додатковими можливостями)
  • Створення веб-сайту WordPress для малого бізнесу
  • Створення веб-сайту електронної комерції WordPress
  • Створення користувальницького веб-сайту WordPress

  Тепер давайте подивимося, скільки коштує кожен з цих проектів і як можна уникнути витрачання більше, ніж потрібно.

  Яка вартість веб-сайту WordPress (низький бюджет)?

  Створення низькобюджетного сайту WordPress

  Ви можете створити повністю функціональний веб-сайт WordPress для себе і зберегти свої витрати нижче 100 доларів. Ось розбивка вартості веб-сайту WordPress за низьким бюджетом.

  По-перше, вам знадобиться доменне ім’я та веб-хостинг.

  Ім’я домену зазвичай коштує $ 14,99 / рік, а веб-хостинг зазвичай коштує $ 7,99 / місяць.

  На щастя, Bluehost, офіційний хостинг-провайдер, рекомендований WordPress, погодився запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я та понад 60% знижки на веб-хостинг.

  → Клацніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost ←

  Для отримання додаткових рекомендацій щодо хостингу ознайомтеся з нашим посібником про те, як вибрати найкращий хостинг для WordPress.

  Далі вам потрібно буде встановити WordPress на свій обліковий запис хостингу. Дивіться наш покроковий посібник про те, як створити блог WordPress для отримання повних інструкцій.

  Після встановлення WordPress ви можете вибрати дизайн для свого веб-сайту за допомогою безкоштовного шаблону.

  Ці шаблони дизайну називаються темами WordPress, і вони контролюють зовнішній вигляд вашого веб-сайту.

  Для WordPress доступні тисячі професійно розроблених безкоштовних тем, які ви можете встановити. Дивіться наш вибір експертів із 43 прекрасних безкоштовних тем для блогу WordPress для деяких прикладів.

  Вибравши шаблон WordPress, дотримуйтесь інструкцій у нашому покроковому посібнику, як встановити тему WordPress.

  Далі ви можете додати певні функції на свій веб-сайт, як-от додати контактну форму, фотогалерею, слайдер тощо. Не хвилюйтеся, наявних понад 40 000 плагінів WordPress, які допоможуть вам це зробити.

  Плагіни – це як програми або розширення для вашого сайту WordPress. Дивіться наш покроковий посібник про те, як встановити плагін WordPress.

  Нижче наводиться наш вибір основних плагінів WordPress, які слід встановити на своєму веб-сайті. Усі вони доступні безкоштовно.

  Особливості

  • WPForms Lite – додайте контактні форми на свій сайт WordPress
  • Спільні підрахунки – найкращий плагін WordPress для соціальних медіа, який не уповільнює ваш веб-сайт і повністю відповідає GDPR.
  • SeedProd Lite – Легко додайте найближчу сторінку на свій веб-сайт під час роботи над нею.

  Оптимізація веб-сайтів

  • Yoast SEO – вдосконалюйте свій WordPress SEO та отримуйте більше трафіку від Google
  • MonsterInsights (безкоштовно) – допомагає відстежувати статистику відвідувачів за допомогою Google Analytics
  • WP Super Cache – покращує швидкість вашого веб-сайту, додаючи кеш

  Безпека веб-сайтів

  • UpdraftPlus – безкоштовний плагін для резервного копіювання WordPress
  • Sucuri – безкоштовний сканер шкідливих програм на веб-сайті

  Існує ще багато безкоштовних плагінів WordPress для додавання різних функцій та розширення вашого сайту WordPress. Перегляньте нашу найкращу категорію плагінів WordPress, де ми розглянули сотні плагінів WordPress.

  Загальна вартість веб-сайту: $ 46 – $ 100 на рік

  Яка вартість сайту WordPress (з додатковими можливостями)?

  Вартість сайту WordPress з додатковими функціями

  Ми завжди рекомендуємо нашим користувачам починати з невеликих розмірів, а потім додавати більше функцій у міру зростання їх веб-сайту. Таким чином ви не будете платити за те, що вам насправді не потрібно.

  Коли ви додасте більше функцій на свій веб-сайт, вартість вашого веб-сайту почне збільшуватися.

  Ви можете продовжувати використовувати Bluehost для хостингу WordPress, щоб зберегти низьку вартість та отримати безкоштовне доменне ім’я.

  Однак оскільки ви додаватимете більше функцій на свій веб-сайт, можливо, має сенс отримати більш потужну конфігурацію хостингу, як план GoGeek SiteGround. Це обійдеться вам трохи дорожче, але воно оснащене преміум-функціями, такими як поетапність, швидша продуктивність і може обслуговувати до 100 000 відвідувачів на місяць.

  Ви можете скористатися нашим купоном SiteGround, щоб отримати 60% знижки за перший рік вашого хостингу.

  Ви також можете отримати преміальний шаблон WordPress для свого сайту. На відміну від безкоштовних шаблонів WordPress, ці шаблони мають додаткові функції та пріоритетну підтримку. Перегляньте наш підбір експертів із 40 найкращих чуйних тем WordPress для деяких чудових шаблонів преміум-класу, які ви можете використовувати.

  Для отримання додаткових функцій веб-сайту потрібно використовувати комбінацію безкоштовних + платних додатків.

  Ось декілька найважливіших плагінів та розширень WordPress, які вам знадобляться під час зростання вашого сайту:

  Особливості

  • WPForms (Pro) – додає конструктор форми перетягування на ваш WordPress сайт
  • WP Rocket – Преміум плагін кешування WordPress для прискорення вашого сайту.
  • Beaver Builder – додає перетягувач WordPress сторінок для перетягування

  Маркетинг

  • Постійний контакт – одна з найкращих послуг маркетингу електронної пошти
  • OptinMonster – конвертує відмову від відвідувачів веб-сайту у підписників. Провідне покоління для WordPress.
  • MonsterInsights Pro – Дізнайтеся, як відвідувачі знаходять і використовують ваш веб-сайт.

  Безпека

  • BackupBuddy – для автоматичного резервного копіювання WordPress
  • Sucuri Firewall – захист від брандмауера та шкідливих програм

  Є ще багато плагінів та служб WordPress, які ви можете додати. Кожна платна послуга або додаток, який ви додасте, збільшить вартість вашого веб-сайту WordPress.

  Загальна вартість веб-сайту: Залежно від преміальних плагінів WordPress та доданих вами послуг, це може бути від 500 до 1000 доларів на рік.

  Яка вартість веб-сайту для малого бізнесу з WordPress

  Дуже багато людей запитують нас про те, скільки коштує створити веб-сайт для малого бізнесу з WordPress? Відповідь залежить від ваших потреб бізнесу та інструментів, які ви будете використовувати для розширення свого бізнесу в Інтернеті.

  В основному, ви можете оцінити вартість, яка знаходиться десь між низькобюджетним сайтом WordPress та сайтом WordPress з більшою кількістю функцій.

  Пам’ятайте, що ви не додаєте повноцінного магазину електронної комерції на свій бізнес-веб-сайт. У цьому випадку для більш точної оцінки див. Наступний розділ цієї статті.

  Якщо ви тільки починаєте і вам потрібен простий веб-сайт, який демонструє ваші товари та послуги, то радимо почати з Bluehost. Їх стартерний план значно знизить вартість і залишить у вас гроші, які ви можете витратити на інші преміальні інструменти, якщо потрібно.

  Якщо у вас більш гнучкий бюджет, тоді ви можете підписатися на план GrowBig SiteGround. Вони відомі своєю чудовою підтримкою, яку добре мати власнику малого бізнесу без технічного досвіду.

  Далі вам потрібно буде підібрати дизайн для вашого веб-сайту. Ви можете шукати тему WordPress для ділових веб-сайтів або вибрати чуйну тему WordPress, що відповідає вашим вимогам.

  Ви можете вибрати безкоштовну тему WordPress. Однак, оскільки це бізнес-сайт, ми рекомендуємо вам придбати преміальну тему, яка надає вам доступ до підтримки та оновлень.

  Тепер поговоримо про плагіни.

  Вам потрібно буде використовувати комбінацію безкоштовних та преміальних плагінів, щоб контролювати вартість. Нижче наведено декілька преміальних плагінів, які абсолютно необхідні для веб-сайту малого бізнесу.

  Особливості

  • WPForms (Pro) – Преміальна версія надасть вам доступ до всіх функцій, які знадобляться для генерації клієнтів. Це включає платежі PayPal і Stripe, розмовні форми, інтеграцію маркетингу електронною поштою та багато іншого.
  • SeedProd – Допомагає вам додавати красиву сторінку скоро в режимі обслуговування та обслуговування під час її налаштування.
  • Beaver Builder – Дозволяє легко створювати цільові сторінки професійного вигляду для вашого веб-сайту.

  Маркетинг

  • Постійний контакт – одна з найкращих служб маркетингу електронної пошти, спеціально для малого бізнесу.
  • OptinMonster -Допомагає вам конвертувати відвідувачів веб-сайтів у потенційні клієнти. Він вам знадобиться для оптимізації генерації та конверсії.
  • MonsterInsights Pro – найкращий плагін Google Analytics допомагає вам бачити, звідки беруться ваші користувачі та що вони роблять на вашому веб-сайті. Це дозволяє приймати рішення, керовані даними, для розширення вашого бізнесу.

  Безпека

  • UpdraftPlus (Pro) – Преміальна версія плагіна постачається з покроковими резервними копіями, автоматичними резервними копіями перед оновленнями та кількома віддаленими місцями зберігання для збереження резервних копій..
  • Sucuri Firewall – захист від брандмауера та шкідливих програм

  Зараз існує багато інших плагінів та інструментів, які ви хочете використовувати. Ми рекомендуємо спершу спробувати безкоштовну версію і побачити, чи це працює для вас. Безкоштовні пробні версії доступні багато преміум-інструментів, скористайтеся тими, щоб побачити, чи справді вам потрібен цей інструмент.

  Як веб-сайт для бізнесу, ви хочете витратити гроші на розвиток свого бізнесу. Ми не радимо вам витрачати гроші, коли це має сенс і ви можете собі це дозволити.

  Детальніше дивіться в нашому покроковому посібнику щодо створення веб-сайту для малого бізнесу

  Загальна вартість веб-сайту: Знову ж таки, це залежить від преміум інструментів та плагінів, які ви купуєте. Він може бути десь від 300 до 700 доларів на рік, але може доходити до 1000 доларів на рік.

  Яка вартість веб-сайту електронної комерції WordPress?

  Вартість створення веб-сайту електронної комерції WordPress

  WordPress використовує мільйони веб-сайтів електронної комерції у всьому світі.

  Вартість побудови веб-сайту електронної комерції WordPress може бути значно вищою, але ми покажемо вам, як створити веб-сайт електронної комерції WordPress, уникаючи потенційних втрат та перевитрати.

  Окрім хостингу та домену, для вашого веб-сайту електронної комерції також знадобиться сертифікат SSL, який коштує приблизно 69,99 дол. США на рік. SSL необхідний для надійної передачі даних клієнтів, таких як інформація про кредитну карту, імена користувачів, паролі тощо.

  Ми рекомендуємо використовувати план електронної комерції Bluehost. Він надає вам безкоштовний домен та сертифікат SSL, а також знижку на хостинг.

  Після цього потрібно вибрати плагін для електронної комерції WordPress.

  Існує кілька плагінів електронної комерції для WordPress, але жоден навіть не наближається до WooCommerce. Це найпопулярніший плагін для електронної комерції WordPress, який дозволяє створювати надійні інтернет-магазини для продажу своїх товарів / послуг.

  Далі вам потрібно буде встановити WordPress та WooCommerce на своєму веб-сайті. У нас є покрокове керівництво про те, як запустити інтернет-магазин.

  Поки WooCommerce безкоштовний, вам потрібно буде використовувати додаткові додатки для додаткових функцій. Вартість вашого веб-сайту зросте в залежності від того, скільки доповнень потрібно додати на ваш веб-сайт.

  Після запуску вам потрібно вибрати шаблон WordPress, готовий до WooCommerce для вашого сайту. Є кілька платних та безкоштовних шаблонів WordPress з повною підтримкою WooCommerce. Вибір преміального або платного шаблону надає вам доступ до підтримки та додаткових функцій.

  У нас є список найкращих безкоштовних додатків WooCommerce, але залежно від ваших потреб, можливо, доведеться використовувати і деякі оплачені розширення.

  Ось деякі інші платні послуги, які вам знадобляться на веб-сайті електронної комерції.

  Особливості

  • WPForms – для додавання запитів та запитів клієнтів
  • Beaver Builder – для створення приголомшливих цільових сторінок за допомогою конструктора сторінок перетягування та перетягування
  • Soliloquy – Створіть гарні повзунки для виробів за допомогою додатку WooCommerce

  Маркетинг

  • OptinMonster – Перетворіть відвідувачів у клієнтів за допомогою цього потужного інструменту для покоління свинцю
  • Постійний контакт – потужна послуга маркетингу електронної пошти
  • MonsterInsights – відстеження електронної комерції в режимі реального часу за допомогою Google Analytics

  Безпека

  • BackupBuddy – автоматичне резервне копіювання WordPress
  • Sucuri – брандмауер та сканер зловмисного програмного забезпечення веб-сайту

  Пам’ятайте, що найкращий спосіб зменшити ваші витрати – це починаючи з невеликих розмірів і додаючи розширення та послуги в міру зростання вашого бізнесу.

  Загальна вартість створення веб-сайту електронної комерції WordPress: 1000 доларів – 3000 доларів. Це може бути вище, залежно від того, скільки платних додатків та послуг ви додаєте на свій сайт.

  Яка вартість користувацького веб-сайту WordPress?

  Вартість користувацького веб-сайту WordPress

  Користувальницький сайт WordPress – це коли ви наймаєте розробника WordPress для створення унікального дизайну та створення конкретних функцій для нього.

  Зазвичай добре встановлений, великий та середній бізнес обирають цей маршрут.

  Для підтримки користувальницького веб-сайту WordPress ви також можете скористатися керованим постачальником хостингу WordPress. Це середовище для WordPress, орієнтоване на хостинг, з керованими оновленнями, преміальною підтримкою, суворою безпекою та зручними інструментами для розробників.

  Окрім хостингу та доменного імені, ви також будете платити веб-розробнику, який створює ваш веб-сайт. Залежно від ваших потреб, ви можете отримати пропозиції від декількох розробників тем, веб-дизайнерів та агентств.

  Вартість користувацького веб-сайту залежить від ваших вимог, бюджету та тарифів розробника чи агентства, якого ви наймаєте.

  Стандартна тема WordPress на замовлення сама по собі може коштувати до 5000 доларів. Більш надійні WordPress сайти зі специфічними спеціальними функціями можуть коштувати до 15000 доларів і навіть вище.

  Оновлення: Оскільки декілька з вас попросили отримати детальнішу інформацію в цьому розділі, ми створили вичерпний посібник про те, скільки коштує спеціальна тема WordPress, та поради, як можна заощадити гроші.

  Як уникнути переплати та зменшити витрати?

  Ми завжди рекомендуємо нашим користувачам починати з невеликих розмірів, а потім масштабувати свій WordPress сайт у міру його зростання. У багатьох випадках вам не потрібні всі преміальні функції, які ви бачите на багатьох добре створених веб-сайтах у вашій галузі.

  Майте на увазі, що ці веб-сайти мали успіх, і, ймовірно, їм знадобилося певний час, щоб зрозуміти, як управляти витратами та розвивати свій бізнес.

  Ви можете почати з веб-сайту бюджету, використовуючи безкоштовні плагіни та шаблон. Як тільки ви почнете отримувати відвідувачів, ви можете розглянути можливість додавання преміум-функцій, таких як шаблон преміум-класу, маркетинг електронної пошти, плагін резервного копіювання, брандмауер веб-сайту тощо.

  Те саме стосується вашого веб-сайту електронної комерції. Почніть з чистого мінімуму, а потім, коли ви почнете продавати, ви дізнаєтесь саме ті інструменти, які допоможуть вам та вашим клієнтам.

  Шукайте найкращі пропозиції та купони на WordPress, щоб отримати додаткові знижки, коли зможете.

  Навіть для надійних сайтів WordPress вам не завжди потрібно наймати розробника. У нас є покрокові підручники щодо створення різних типів веб-сайтів WordPress, таких як:

  • Як створити бізнес-каталог за допомогою WordPress
  • Як створити веб-сайт з оглядом за допомогою WordPress
  • Як створити веб-сайт аукціону за допомогою WordPress
  • Як створити веб-сайт купонів за допомогою WordPress
  • Як створити багатомовний веб-сайт за допомогою WordPress
  • Як створити робочу дошку за допомогою WordPress
  • Як створити запитання & відповідає на веб-сайті WordPress
  • Як створити веб-сайт із портфелем за допомогою WordPress
  • Як створити веб-сайт бази вікі знань за допомогою WordPress

  Сподіваємося, ця стаття відповіла на ваші запитання про те, скільки коштує веб-сайт для створення. Ви також можете побачити наш список із 25 законних способів заробити гроші в Інтернеті за допомогою ведення WordPress.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map