Виявлено: які найпопулярніші типи блогів?

Коли ви запускаєте щоденник, одне з найпоширеніших питань, яке ви можете подумати, – це які найпопулярніші типи блогу? Існує багато різних типів блогів, що висвітлюють широкий спектр тем, інтересів та аудиторій. Для успішного ведення блогу потрібно запланувати заздалегідь і вибрати ту нішу, яка працює для вас. У цій статті ми поділимося найпопулярнішими видами блогів, які можна розпочати відразу.


Найпопулярніші типи блогу

Про що слід писати в блозі?

Щоб визначити нішу вашого блогу, вам потрібно знати про свою пристрасть. У кожній ніші є своя аудиторія, яка шукає вміст, пов’язаний зі своїми інтересами. Питання про свою пристрасть допомагає вам постійно пропонувати чудові ідеї щодо вмісту в міру зростання вашого блогу.

Вам не просто потрібно планувати вміст. Вам також потрібно вибрати тему WordPress, оптимізувати для SEO та покращити продуктивність свого сайту. Це завдання, не пов’язані безпосередньо з написанням, але однаково важливі для успіху вашого блогу.

Давайте розглянемо найпопулярніші типи блогів, які існують:

1. Модні блоги

Блоги моди – один з найпопулярніших типів блогів в Інтернеті. Це велика галузь з величезною світовою аудиторією. Модних блогерів запрошують на великі події, отримують спеціальні вигоди, товари та навіть ділові пропозиції від провідних брендів моди.

Блоги моди

Ці типи блогів добре підходять творчим людям із пристрасним поглядом на стиль та моду. Ви можете завести модний блог і почати заробляти гроші в Інтернеті, дотримуючись наш посібник.

2. Продовольчі блоги

Продовольчі блоги – це ще один популярний тип блогу. Це приваблює багато читачів, які цікавляться рецептами, інгредієнтами, здоровим харчуванням, вишуканою їжею та іншими історіями, пов’язаними з їжею.

Блоги про їжу

Багато продовольчих блогерів починають із чогось такого простого, як відгуки місцевого ресторану. Однак у міру зростання їхнього блогу зростають їхні інтереси та цільова аудиторія. Вони також починають висвітлювати інші теми, пов’язані з їжею. Ознайомтеся з нашим посібником про те, як запустити блог про їжу.

3. Блоги подорожей

Блоги подорожей з кожним днем ​​стають все більш популярними. Через дешеві авіаперельоти люди подорожують більше, ніж будь-коли, і вони завжди шукають поради, поради та путівники щодо подорожей.

Блоги подорожей

Ці блоги полегшають іншим мандрівникам дізнатися про місце призначення, у якому вони ніколи не були. Якщо ви подорожній, то рекомендуємо вам створити свій блог подорожей.

4. Музичні блоги

Музичні блоги мають широку аудиторію, яка шукає критики щодо найкращої та популярної музики. Любителі музики насолоджуються піснями з різних мов, культур та норм.

Музичні блоги

Музична індустрія має великий потенціал для блогерів писати про різні типи музики, такі як джаз, поп, хеві-метал, відомі співаки тощо.

5. Блоги про стиль життя

Блоги про спосіб життя – це найпопулярніший тип блогів, які ви можете знайти в Інтернеті. У них є різноманітні читачі, які цікавляться темами, починаючи від культури, мистецтва, місцевих новин та політики. Це дає блогеру широкий спектр тем для висвітлення, що спрощує планування їх контентної стратегії.

Блоги про стиль життя

Блоги-блогери за способом життя отримують можливості бути впливовим, писати для інших публікацій, ставати спікером та співпрацювати з бізнесом, який працює над тим, щоб змінити суспільство.

6. Фітнес-блоги

Блоги з фітнесом були гарячою тенденцією, оскільки вони висвітлювали такі важливі теми, як здоров’я та загальний стан здоров’я. Люди в усьому світі покладаються на Інтернет, щоб шукати поради, як залишатися у формі. Це прекрасна можливість для інструкторів з фітнесу запустити фітнес-блог та залучити клієнтів в Інтернеті.

Фітнес-блоги

Ці типи блогерів / інструкторів пишуть про дієти, дієтичні плани, тренування, добавки тощо. Фітнес-блогери також можуть створювати відеоконтент для пояснення різних вправ своїй аудиторії. Вони можуть монетизувати свій веб-сайт та відео за допомогою Google AdSense та афілійованого маркетингу.

7. Зробіть щоденники

Блоги щоденників дуже цікаві та мають величезну аудиторію. Він має кілька підтипів, таких як декоративно-прикладне мистецтво, будівництво, деревообробка, металообробка та інше.

Блокуйте щоденники

Ці цікаві заняття, спрямовані на саморобку, спонукають відвідувачів спробувати нові речі та поділитися ними з тренером / блогером. Блоги, що роблять самі, можуть включати багато спілкування, що чудово підходить для ведення блогів.

8. Спортивні блоги

Спортивні блоги – ще один цікавий тип блогів в Інтернеті. У кожній країні світу є різні види спорту, і кожен вид спорту має своїх зірок. Спортивний блог також може включати блогерів, які пишуть платний контент для команд, спортсменів та інших організацій.

Спортивні блоги

Інший формат у спортивному блозі – це писати про останні події у всьому світі. Крім того, блогери діляться статусом “живих” численних видів спорту на своїх акаунтах у Twitter, автоматично пов’язаних із блогами.

9. Блоги фінансів

Багатьом з нас потрібна допомога та поради для ефективного управління нашими фінансами. Це дає фінансовим блогам широку аудиторію – від серйозних інвесторів до сімей, які намагаються заощадити для кращого майбутнього.

Блоги фінансів

Блоги особистого фінансування діляться порадами для бізнесу, інвесторів, стартапів, приватних осіб та сімей. Це хороша ніша в блозі для людей, зацікавлених у складному світі управління грошима та генерування багатства.

10. Політичні блоги

Політичні блоги мають чи не найбільш пристрасну аудиторію з усіх. Вони висвітлюють новини про політику, аналіз політичних новин, і можуть швидко створити дуже велику зацікавлену аудиторію.

Політичні блоги

Великим політичним партнерам стало прийнято наймати власну команду блогів. Ці блогери поділяють порядок денний політичної партії та пишуть про свою політику / плани залучення більшої кількості людей до представників.

11. Блоги для батьків

Блоги для батьків мають величезну, пристрасну та дуже зайняту аудиторію. Нові батьки сильно хвилюються і завжди готові вдосконалити навички батьків.

Блоги для батьків

Блоги мами та тати мають різні стилі написання. Ці блоги можуть включати заняття з дітьми, вказівки щодо їжі, методи раннього домашнього навчання тощо.

12. Ділові блоги

Ділові блоги – це професійні блоги, пов’язані з корпоративними агенціями, галузями та іншими. Вони пропонують випадковий спосіб спілкуватися з клієнтами та навчати їх про бізнес-продукт чи послугу.

Ділові блоги

Блог оптимізації швидкості конверсії OptinMonster – чудовий приклад ділового блогу. Він навчає користувачів про перетворення відвідувачів веб-сайтів у клієнтів із використанням найкращого програмного забезпечення для оптимізації перетворень у світі.

13. Особисті блоги

Особисті блоги належать окремим письменникам, які діляться своїм досвідом, пригодами та повсякденним життям зі своєю аудиторією. Метою особистого ведення блогів може бути що завгодно, як змінити позитивні історії чи вплинути на читачів із власними поглядами.

Особисті блоги

До особистих блогерів можна віднести також фотографів, які діляться фотографіями в Інтернеті, щоб отримати більше роботи, влогерів, які створюють відео у своєму розпорядку повсякденного життя, шеф-кухаря / кухаря, які діляться рецептами в блозі тощо..

14. Блоги з фільмами

Блоги з фільмами діляться новинами та оглядами нових фільмів та кіноіндустрії загалом. Вони мають велику аудиторію в Інтернеті. Блогерів пропонують переглянути преміум-шоу до публічного виходу фільмів, щоб вони могли писати огляди та генерувати інформацію про майбутній фільм.

Блоги з фільмами

15. Автомобільні блоги

Автомобільні блоги, як правило, стосуються розкішних та спортивних автомобілів. Вони охоплюють широкий спектр тем, включаючи найновіші моделі автомобілів, їх особливості, інженерію тощо. Вони навіть можуть співпрацювати з місцевими автосалонами для ділових можливостей. Ці блоги містять усю інформацію про сучасні автомобілі, старовинні автомобілі, поради щодо безпеки водіїв тощо.

Автомобільні блоги

Багато людей захоплюються хорошими автомобілями і проводять багато часу, читаючи про особливості своїх улюблених автомобілів в Інтернеті. Це чудова ніша, яку можна застосувати як блог для любителів автомобілів.

Деякі блогери також пишуть про поради щодо фінансування автомобілів, калькулятори фінансування, пропозиції підприємств та банків та графіки фінансування. Це допомагає читачеві знайти машини у своєму бюджеті без відвідування салонів.

16. Блоги новин

Блоги новин висвітлюють місцеві новини та є прекрасним способом для студентів-журналістів зібрати своє резюме та відточити свою майстерність. Вони можуть охоплювати широкий спектр тем або обмежувати певний розділ новин. Блоги новин – це не лише обмін новинами. Вони також включають описи думок, щоб поділитися власною перспективою новин блогера.

Блоги новин

Блоги новин оновлюються частіше, щоб висвітлювати останні події. Новини можуть бути про все, що стосується зміни клімату, наукових інновацій, технологій, політики, релігії тощо. У великих ЗМІ є кілька блогерів, які працюють над кожним із цих підтипів у новинному блозі.

17. Блоги для домашніх тварин

Блоги для домашніх тварин мають велику читацьку аудиторію в Інтернеті, яка включає власників домашніх тварин, любителів тварин, притулок для тварин та людей, які шукають домашніх тварин. Блоги-блогери діляться порадами щодо збереження домашніх тварин здоровими, догляду за домашніми тваринами, кормом для домашніх тварин та тренуванням.

Блоги для домашніх тварин

Приймальні заклади тварин також пишуть про свої зусилля щодо захисту та порятунку тварин. Блогери з домашніми тваринами можуть співпрацювати з підприємствами, які продають товари для догляду за домашніми тваринами, щоб отримати прибуток.

18. Ігрові блоги

Ігрові блоги обслуговують велику спільноту геймерів, які шукають статті про останні ігри, ігрове обладнання, події, ігрові чіти та інше. Ця громада за останні роки значно зросла.

Ігрові блоги

Більшість ігрових блогів належать геймерам, рецензентам та офіційним спільнотам агентств, що розвиваються для великих ігор. Вони мають міжнародні заходи для геймерів та плани нагородження переможців. Це популярний тип блогу і щоденно зростає.

Вибравши нішу свого блогу, наступним кроком є ​​пошук ідей для публікації в блозі, які ви можете використовувати у своєму блозі. Ви можете ознайомитись з цим масовим списком ідей для публікацій у блозі, якими ви можете скористатися відразу.

Це все. Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найпопулярніші типи блогів. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як відстежувати залучення користувачів та збільшувати трафік свого блогу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me