YouTube проти Vimeo – який з них краще для WordPress відео?

Що стосується завантаження відео в Інтернеті, YouTube і Vimeo – це дві найпопулярніші платформи на ринку. Ось чому нас часто запитують про YouTube проти Vimeo – який із них кращий? Вони обидва чудові платформи зі своїми перевагами та недоліками. У цій статті ми порівняємо YouTube проти Vimeo та поділимося їхні плюси та мінуси, щоб допомогти вам визначитися зі своєю відеоплатформою.


YouTube проти Vimeo - вибір найкращої платформи для WordPress відео

Чому вибирайте YouTube або Vimeo для WordPress Відео

Якщо ви хочете завести блог, то WordPress – найпопулярніша платформа для блогів, яку рекомендують експерти.

Хоча ви можете безпосередньо завантажувати свої відео в WordPress, він не призначений для потокового перегляду відео.

Відео – це великі файли, і більшість постачальників послуг WordPress не пропонують сервери, оптимізовані для потокового перегляду відео. Якщо декілька користувачів отримують доступ до відео на вашому веб-сайті одночасно, це може призвести до збою вашого сервера.

Крім того, кожен користувач має інший тип підключення до Інтернету. Ваші високоякісні відеозаписи вічно завантажуватимуться на повільніших інтернет-підключеннях.

Відео статичне

З іншого боку, відеохостинг-платформи, такі як YouTube та Vimeo, призначені для розміщення відео. У них є серверні ресурси та технології, які пропонують набагато кращий досвід потокового перегляду відео, ніж WordPress.

Найголовніше, що ви можете легко вставити ці відео в WordPress.

Більше про цю тему дивіться в нашому посібнику, чому ніколи не слід завантажувати відео в WordPress.

Зважаючи на це, давайте подивимось на YouTube проти Vimeo, і який з них краще для ваших відео WordPress.

1. Ціноутворення

І YouTube, і Vimeo є комерційними компаніями. Їх варіанти ціноутворення засновані на тому, як вони заробляють гроші в Інтернеті.

YouTube:

YouTube безкоштовний. Переважно тому, що вони заробляють гроші, показуючи рекламу. Ці реклами відображаються у відеоплеєрі, на бічній панелі та в додатку YouTube.

YouTube також пропонує платну підписку під назвою YouTube Червоний для глядачів. Ця послуга дозволяє глядачам позбутися реклами, а також отримати доступ до оригінальних шоу YouTube.

YouTube Червоний

Однак, як автор вмісту, ви зможете безкоштовно завантажувати скільки завгодно відео.

Спочатку ви не зможете завантажувати відео довше 15 хвилин. Однак ви можете збільшити цей ліміт, підтвердивши свій обліковий запис.

Vimeo:

Бізнес-модель Vimeo зовсім інша, ніж YouTube. Вони заробляють свої гроші, продаючи послугу відеохостингу, тому видавці та компанії можуть запропонувати своїм користувачам безкоштовний досвід перегляду реклами.

Вони пропонують цілий ряд цінових планів, починаючи з безкоштовного плану, який обмежений 500 МБ пам’яті на тиждень і 25 Гб на рік.

Після цього ви можете приєднатися до планів Vimeo Plus, Pro або Business. Кожен з них пропонує різні обмеження та функції завантаження.

Плани Vimeo

Безкоштовний план досить обмежений з точки зору зберігання та особливостей. Почати можна з Vimeo Plus, це коштує 7 доларів на місяць і дасть вам 5 ГБ пам’яті на тиждень.

2. Обмеження завантаження

Обидві платформи мають різну політику щодо кількості відеоконтенту, який ви можете завантажити.

YouTube:

За замовчуванням ви можете завантажувати необмежену кількість відео, але кожне відео має бути менше 15 хвилин. Однак після підтвердження облікового запису ви можете завантажувати відео з відтворенням до 12 годин або розміром 128 ГБ.

Це дуже щедро і досить розумно для всіх типів творців контенту.

Vimeo:

Vimeo має різні обмеження щодо розміру завантаження для кожного плану.

 • Безкоштовно: 500 Мб на тиждень до 25 Гб на рік.
 • Плюс: 5 Гб на тиждень до 250 ГБ на рік
 • Pro: 20 Гб на тиждень до 1 ТБ на рік
 • Бізнес: Без обмежень на тиждень та загального обсягу пам’яті до 5 ТБ

Дивіться детальне порівняння всіх планів Vimeo.

3. Розмір аудиторії та охоплення

Обидві платформи пропонують варіанти спільного використання відео, мають спеціальні спільноти та соціальні функції, що входять до їх продукту.

YouTube:

Що стосується розміру та охоплення аудиторії, YouTube має очевидну перевагу.

Статистика YouTube

Він належить Google, тому він помітно помітніший у всіх їхніх інших продуктах. Практично всі телефони Android у світі мають попередньо встановлений додаток YouTube.

YouTube має спільноту з понад 1 мільярд користувачів, що становить третину Інтернету. Це також друга в світі найпоширеніша пошукова система.

Vimeo:

Vimeo має набагато меншу базу користувачів, ніж YouTube, але вона досить величезна. Vimeo має понад 170 мільйонів користувачів, і він зростає значними темпами. Vimeo є домом для одних з найкреативніших творців контенту у світі.

Vimeo Stats

Крім каналів, вона також має групу, де користувачі можуть створювати та брати участь у групах. Користувачі також можуть обмежувати вміст групи, видимий лише її учасникам.

Vimeo має досить пристойну функцію пошуку, яка дозволяє користувачам здійснювати пошук відео, людей, каналів та груп. Їх функція виявлення вмісту показує відповідні відео на бічній панелі. Однак за дизайном вони не такі помітні, як на YouTube.

4. Контроль конфіденційності

Не всі видавці хочуть, щоб їх вміст бачив кожен. Наприклад, якщо ви продаєте онлайн-курси або користуєтесь веб-сайтом для членства, то ви хочете обмежити доступ відео лише до оплати абонентів.

Давайте перевіримо, як обидві платформи надають права видавцям контролювати конфіденційність своїх відео.

YouTube:

Налаштування конфіденційності відео YouTube

YouTube пропонує три налаштування конфіденційності для завантажуваних відео.

 • Загальнодоступне – ці відео є загальнодоступними для всіх. Їх можна шукати, перераховувати та показувати на платформі YouTube.
 • Не в списку – до цих відеозаписів може бути доступний кожен, хто має URL-адресу. Однак вони не відображатимуться в пошуку YouTube чи пов’язаних з ними відео
 • Приватне – ці відео бачать лише ви та конкретні користувачі, яких ви вибрали.

Крім цих налаштувань, ви також можете відключити коментарі до своїх відео. YouTube дозволяє заборонити вбудовувати свої відео на будь-які веб-сайти, але це також заблокує вас від вставки відео на ваш власний веб-сайт WordPress.

YouTube не є ідеальною платформою, якщо ви хочете розміщувати приватні відео.

Vimeo:

Конфіденційність відео Vimeo

Vimeo пропонує більше варіантів конфіденційності, ніж YouTube. Налаштування конфіденційності дозволяють робити відеозаписи загальнодоступними, приватними чи невнесенними в список. Ви також можете ділитися відео лише з користувачами, яких ви стежите.

Користувачі платних планів також можуть обмежувати вставки відео лише на свої власні веб-сайти. Вони навіть можуть заборонити перегляд їх відео на самому Vimeo.com.

Ви також можете захистити відео паролем, і користувачам потрібно буде ввести цей пароль, щоб переглянути відео. Потім ви можете додати ці відео до публікацій, захищених паролем, на своєму веб-сайті WordPress.

Якщо ви хочете мати більше контролю над тим, хто дивиться ваші відео, то Vimeo – це набагато краща платформа для вас.

5. Редагування відео

Обидві платформи пропонують чудові інструменти для завантаження, редагування та керування відео.

YouTube:

Редагування відео YouTube

YouTube пропонує потужні функції редагування відео. Вони пропонують відеоредактор, який дозволяє створювати відео з завантажених раніше відео, фотографій, заголовку тощо.

Ви також можете створювати відео, використовуючи свої відео та фотографії в Google Фото. Їх веб-інструменти для редагування відео пропонують простий і простий процес створення відео.

YouTube також дозволяє додавати посилання, анотації, підписи та субтитри до своїх відео. Він також пропонує функцію трансляції в прямому ефірі, де ви можете транслювати події, новини або просто випадкові відеозйомки в прямому ефірі.

Вімео

Налаштування відео Vimeo

Vimeo не пропонує стільки функцій редагування відео, як YouTube. Однак він пропонує всі основи, які вам знадобляться.

Це дозволяє додавати назву відео, опис, категорію, теги, ліцензію та рейтинг аудиторії. Ви також можете завантажувати підписи та субтитри до своїх відео. Vimeo не має функцій анотацій, тому ви не можете додавати посилання, які можна натискати, у свої відео.

Найкраща частина Vimeo – це те, що ви можете замінити своє відео на новішу версію, не змінюючи URL-адресу відео чи статистику. Це неможливо зробити на YouTube, не завантаживши нове відео за абсолютно новою URL-адресою.

Ця особливість дуже зручна, тому що якщо ви помилилися або просто потрібно оновити скріншоти у своїх навчальних посібниках, ви можете це легко зробити, зберігаючи весь список перегляду та однакові URL-адреси відео на вашому сайті членства.

6. Параметри монетизації

Обидві платформи дозволяють своїм користувачам заробляти гроші в Інтернеті за свої відео.

YouTube:

Заробляйте гроші на відео на YouTube

YouTube дозволяє творцям вмісту приєднатися до партнерської програми YouTube, зареєструвавшись у Google Adsense, щоб монетизувати свої відео. Творці відео дозволяють скоротити розміщення оголошень у своїх відео.

Однак спочатку вам потрібно накопичити принаймні 10 000 переглядів для свого каналу, перш ніж ви зможете приєднатися до програми.

YouTube також дозволяє творцям вмісту використовувати інші параметри монетизації. Видавці можуть продавати продукти у своїх відео, додавати платні відгуки, приєднуватися до партнерських програм, отримувати спонсорів для своїх відео, просити пожертви тощо.

Багато хто з найпопулярніших творців вмісту на YouTube використовують платформи типу Patreon, де глядачі можуть безпосередньо підтримувати свій канал пожертвами..

Vimeo:

Vimeo на вимогу

Vimeo пишається тим, що пропонує відео-платформу без реклами. У них немає рекламної програми, до якої можна приєднатися.

Однак вони пропонують “Vimeo на вимогу”. Платформа, на якій можна продавати відео безпосередньо глядачам. Щоб приєднатися до програми, вам знадобиться принаймні обліковий запис Vimeo Pro. Подумайте про це як про власну версію Netflix.

Vimeo також дозволяє згадувати спонсорів у своїх відео, додавати посилання в описі відео та просити користувачів підтримувати ваш канал на таких платформах, як Patreon.

Висновок

YouTube і Vimeo – це відмінна платформа для ваших відео в WordPress. Залежно від того, що ви намагаєтеся зробити зі своїми відео, одна платформа може бути кращою для вас, ніж інша.

Якщо ви блогер чи малий бізнес, який бажає використовувати відео для створення бази передплатників та досягнення значно більшої аудиторії, то YouTube стане кращим для ваших цілей.

Якщо ви робите веб-сайт з варіантами членства або продаєте курси, тоді вам потрібно більше конфіденційності та чудовий досвід перегляду. Тоді саме тоді Vimeo – кращий вибір.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися більше про YouTube проти Vimeo та який варіант краще для ваших відео WordPress. Ви також можете побачити наш покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map