10 efektyviausių „Google AdSense“ reklamjuostės dydžių ir formatų jūsų „WordPress“ svetainei

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų, kurį pradedantieji užduoda prisiregistruodami „Google AdSense“, yra kurie yra našiausi „Google AdSense“ reklamjuostės dydžiai? Kai kurie „Google AdSense“ skelbimų formatai yra labiau pastebimi, vadinasi, jie sulaukia daugiau paspaudimų ir gauna daugiau pajamų. Šiame straipsnyje parodysime našiausius „Google AdSense“ reklamjuostės dydžius ir formatus bei tai, kur juos dėti, kad būtų geriausi rezultatai.


„Google AdSense“ reklamjuostės dydžiai

Kaip tinkamai nustatyti “Google AdSense” skelbimus “WordPress”?

Prieš pradėdami dirbti, turėsite užsiregistruoti „Google AdSense“ paskyroje. Kai prisiregistruosite, skaitykite vadovą, kaip tinkamai pridėti „Google AdSense“ į „WordPress“.

Pagal numatytuosius nustatymus „AdSense“ skelbimus galite lengvai dėti į savo svetainės šoninę juostą. Kai kurios „WordPress“ temos taip pat gali turėti skirtas sritis skelbimams rodyti.

Tačiau geriausias „Google AdSense“ skelbimų tvarkymo būdas naudojant „WordPress“ yra skelbimų valdymo įskiepio naudojimas. Mes rekomenduojame naudoti „AdSanity“. Tai labai paprasta naudoti ir leidžia lengvai įterpti skelbimus į šonines juostas, skelbti turinį ir bet kur kitur..

Kodėl kai kurie „Google AdSense“ reklamjuostės dydžiai ir formatai veikia geriau?

„Google AdSense“ yra keletas reklaminių juostų dydžių ir formatų, kuriuos galite pridėti savo svetainėje. Tačiau ne visi jie duoda to paties lygio rezultatus.

Skelbimai, kurie yra arčiau turinio ir lengvai matomi įkeliant puslapį, padidins PR (paspaudimų rodiklis). Turite įsitikinti, kad pasirinkote lengvai pastebimą skelbimo dydį. Kai kurie „Google AdSense“ skelbimų dydžiai yra per maži, o kai kurie gali būti per dideli, kad paveiktų vartotojo patirtį.

Kitas veiksnys, turintis įtakos skelbimų našumui jūsų svetainėje, yra tas, kiek reklamuotojų rodo tokio formato skelbimus. Kai kurie skelbimų formatai ir reklamjuostės yra populiaresni tarp reklamuotojų, o tai reiškia, kad juos naudodami gausite didesnę atsargą ir geriau mokėsite.

Galiausiai, kai kurie skelbimų formatai yra optimizuoti mobiliesiems įrenginiams. Jei mobiliųjų įrenginių vartotojai naudojasi daugiausia jūsų srautu, šie skelbimai jūsų svetainėje bus našesni nei kitų dydžių.

Našiausi „Google AdSense“ reklamjuostės dydžiai ir formatai

Daugelis svetainių savininkų išbando skirtingus reklamjuostės dydžius, kad nustatytų, kurie formatai geriausiai tinka jų svetainėms. „Google AdSense“ inžinieriai taip pat nuolat vykdo savo testus, norėdami sužinoti, kaip skelbimai veikia dalyvaujančiose svetainėse.

Per keletą metų atlikome keletą bandymų naudodami „Google AdSense“ savo svetainėse. Žemiau pateikiami našiausi „Google AdSense“ reklamjuostės dydžiai ir skelbimų formatai, siūlantys geriausią jūsų nekilnojamojo turto reklamos vertę.

1. Vidutinis stačiakampis (300 × 250)

Vidutinis stačiakampis

Šis skelbimo formatas palaiko ir vaizdinius / tekstinius skelbimus, jį taip pat galima naudoti mobiliesiems maketams. Geriausia šio skelbimo dydžio dalis yra tai, kad jį lengva priderinti prie šoninės juostos arba turinio srities, nepakenkiant vartotojams.

Štai kodėl šis skelbimo formatas įgauna didesnę skelbimų vietų atsargą, o tai reiškia, kad daugiau ir geriau mokami skelbimai už jūsų svetainę. Kadangi jis yra nepriekaištingo dydžio turinio skelbimams, taip pat pranešama, kad jis turi geriausią PR daugelyje svetainių.

2. Didelis stačiakampis (336 × 280)

Didelis stačiakampis

Didelis stačiakampis užima antrąją vietą mūsų sąraše. Jis yra didesnis ir labiau pastebimas nei aukščiau pateiktas vidutinio stačiakampio skelbimas, tačiau jis gali netilpti visose svetainės šoninėse juostose ir nėra optimizuotas mobiliesiems..

Jei jūsų svetainės šoninė juosta arba turinio sritis yra šiek tiek siaura, skelbimas gali išspausti turinį, kuris nėra tinkamas vartotojo patirčiai.

Nepaisant to, didelis stačiakampis gali lengvai pranokti vidutinį jūsų svetainės stačiakampį, jei jis išdėstomas turinio srityje tarp pastraipų. Tai palaiko ir vaizdo, ir teksto skelbimus.

Dėl savo dydžio ir idealios išdėstymo šalia turinio šis skelbimo dydis taip pat pagerina skelbimų atsargas.

3. Pirmaujančiųjų lentelė (728 × 90)

Lyderių lentelė

Lyderių lentelė yra tradicinis reklamjuostės skelbimo dydis, kuris puikiai tinka svetainės antraštėms. Jis palaiko ir teksto, ir vaizdo skelbimų formatus, bet nepalaiko skelbimų mobiliesiems.

Kadangi iškabos yra ideali vieta viršuje (svetainės antraštėje arba iškart po jos antrašte), joje bus daugiau skelbimų, o tai reiškia, kad jūsų svetainė bus geresni. Dėl savo dydžio ir matomos išdėstymo jis veikia gana gerai daugelyje svetainių.

4. Puslapis, žinomas kaip didelis dangoraižis (300 × 600)

Puslapis

Didelis dangoraižis yra platus vertikalus skydelis, dėl savo dydžio dar žinomas kaip puslapis. Tai sulaukia reklamuotojų, norinčių daugiau erdvės skelbimui, dėmesio, kad efektyviai perduotų savo pranešimą nukreipimo metu.

Jis tampa vis populiaresnis leidėjų tarpe, nes yra linkęs parodyti daugiau prekių ženklų, o tai reiškia, kad geriau mokėti reklamą.

Didelį dangoraižį galite pastatyti šoninėje juostoje arba šalia turinio. Tačiau dėl savo dydžio jis gali būti netinkamas visoms svetainėms.

5. Didelė mobilioji reklamjuostė (320 × 100)

Mobilioji reklamjuostė

Didelė reklamjuostė mobiliesiems yra mobiliųjų skelbimų formatas ir pagal efektyvumą ji yra lygi iškabos skelbimų formatui, tačiau taikoma mobiliesiems įrenginiams. Idealiu atveju jis geriausiai veikia, kai dedamas ant viršaus, tiesiai po antrašte.

Kadangi srautas iš mobiliųjų telefonų sudaro daugumą daugumos svetainių vartotojų, šis skelbimo formatas sukuria geresnes skelbimų atsargas.

Jis gali būti dedamas kaip mažiau įkyrus skelbimas ir kaip vidutinio stačiakampio skelbimo formato pakaitalas.

6. Mobilioji iškaba (320 × 50)

mobilioji iškaba

Mobiliųjų telefonų iškabos yra pusės aukščio, palyginti su dideliu mobiliųjų juostų skelbimų formatu. Tai yra šiek tiek mažiau efektyvus, bet taip pat mažiau įkyrus ir siūlo dar geresnę skelbimų teikimo patirtį mažesniuose mobiliuosiuose įrenginiuose.

Mobilieji skelbimai yra populiarūs tarp reklamuotojų, tai reiškia, kad jame yra didelis skelbimų sąrašas. Tinkamai išdėstęs, jis gali tikrai gerai veikti su jūsų mobiliojo telefono srautu.

7. Platus dangoraižis (160 × 600)

Dangoraižis

Platus dangoraižis yra vertikali juostinė reklama, skirta specialiai siauroms šoninėms juostoms. Jis palaiko vaizdo ir teksto skelbimų formatus ir yra populiarus tarp reklamuotojų.

Tai mažiau įkyrus skelbimo variantas, kurį nesunku suderinti su jūsų svetainės dizainu. Tačiau jis yra mažiau efektyvus nei platesnės pusės puslapio juostos skelbimai, linkę atkreipti didesnį vartotojo dėmesį į skelbimą.

8. Portretas (300 × 1050)

Portretas

Portretas yra šiek tiek platesnis ir ilgesnis vertikalus skydelis. Dėl savo dydžio šis skelbimo formatas pritraukia į prekės ženklą orientuotus reklamuotojus, kurie nori daugiau erdvės savo žinutei.

Idealiai jis yra šalia turinio arba šoninėje juostoje, kur labiau pastebimas, kai jūsų vartotojai nuskaito jūsų puslapio turinį. Sudėtinga tai įgyvendinti nepažeidžiant vartotojo patirties jūsų svetainėje.

9. Skelbimų stendas (970 × 250)

Skelbimų lenta

Skelbimų lenta yra kitas į prekės ženklą orientuotas skelbimo formatas. Tai yra platus horizontalus reklamjuostės skelbimas, kurį galima idealiai išdėstyti viršuje arba apačioje. Jis linkęs gauti geresnius skelbimus dėl erdvės, kurią siūlo reklamuotojams, tačiau joje yra mažesnė skelbimų bazė.

Atsižvelgiant į jūsų svetainės turinį ir raktinius žodžius, gali pritrūkti arba praleisti, jei nepavyksta pritraukti pakankamai skelbimų jūsų svetainei.

10. Kvadratas (250 × 250)

Paprastai didesni skelbimai laikomi labiau pastebimais. Tačiau ne visos svetainės kuriamos vienodai. Jei naudojate minimalistinę „WordPress“ temą, tada šis mažas kvadratinis skelbimo formatas galėtų gražiai atitikti jūsų išdėstymą ir vis tiek būti pastebimas.

Trūkumas yra tas, kad jame yra mažesnė skelbimų vietų dalis, dėl kurios skelbimai gali būti mažai mokami. Tačiau jei jūsų svetainė yra konkurencingos pramonės šaka, tada ji gali veikti tikrai gerai, nepaveikdama vartotojo patirties.

Daugiau patarimų, kaip išnaudoti visas jūsų skelbimų vietos galimybes

Vartotojų dažnai klausia, kaip jie gali uždirbti daugiau pinigų naudodami „Google AdSense“? Kadangi kiekviena svetainė yra skirtinga, nėra vieno tobulo atsakymo į šį klausimą.

Čia yra keletas patarimų, kaip įsitikinti, kad, naudodamiesi „Google AdSense“, kad gautumėte pajamų, jūs išnaudojate visas savo svetainės galimybes.

  • Išbandykite skirtingas skelbimų paskirties vietas – Išbandykite įvairius skelbimų formatus, kad sužinotumėte, kurie formatai suteikia geresnį PR, o kurie – geresnius skelbimus.
  • Rodyti kelis skelbimus – „Google AdSense“ leidžia puslapyje rodyti kelis skelbimų rinkinius. Išbandykite skirtingas paskirties vietas ir skelbimų formatus, kad išbandytumėte, kurie deriniai jums labiausiai tinka.
  • Pirmiausia pagalvokite apie vartotojus – Nors pajamos iš skelbimų yra svarbios daugelio svetainių išlikimui, taip pat turite galvoti apie savo vartotojus. Skelbimų pateikimas taip, kad paveiktų vartotojo patirtį, turėtų įtakos jūsų svetainės vartotojų įsitraukimui, taip pat „WordPress SEO“.
  • Optimizuokite svetainės našumą – Tyrimai rodo, kad greitesnės svetainės paprastai labiau įtraukia auditoriją, o tai reiškia, kad didesnis jūsų skelbimų PR. Sužinokite, kaip pagreitinti „WordPress“ ir padidinti našumą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti našiausias „Google AdSense“ reklamjuostės dydžius ir formatus. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų išsamų vadovą, kaip užsidirbti pinigų internete, kad papildytumėte „Google AdSense“ pajamas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me