15 patarimų, kaip plėsti savo verslą internete (be didelių pinigų)

Norite išplėsti savo verslą internete be didelių pinigų? Jei tik pradedate verslą, tuomet negalite leisti pinigų švaistymo. Šiame straipsnyje mes pasidalysime praktiniais patarimais, kaip plėsti savo verslą iš mažo biudžeto. Mūsų tikslas yra padėti jums konkuruoti su dideliais vaikinais neišleidžiant pinigų.


Kaip išplėsti savo verslą iš batų siuvimo biudžeto?

1. Pasirinkite sau tinkančią platformą

Didžiausia klaida, kurią galite padaryti kaip mažas verslas, yra netinkamos platformos pasirinkimas jūsų svetainei kurti. Neteisinga platforma ne tik kainuos jums daugiau pinigų, bet ir apribos jūsų verslo augimo galimybes.

Mes rekomenduojame naudoti „WordPress“. Tai populiariausias internetinių svetainių kūrėjas rinkoje ir jis valdo daugiau kaip 31% visų svetainių (įskaitant ir mažas, ir dideles įmones)..

Kai sakome „WordPress“, mes kalbame apie „WordPress.org“, o ne „WordPress.com“. Tai yra dvi skirtingos platformos. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie skirtumą tarp WordPress.com ir WordPress.org.

Norėdami atidaryti savarankišką „WordPress“ svetainę, jums reikės domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos paskyros. Taip, jie skiriasi. Norite sužinoti daugiau? Peržiūrėkite mūsų paaiškinimą: kuo skiriasi domeno vardas ir žiniatinklio priegloba.

Skirtingos hostingo kompanijos siūlo skirtingus planus, tinkančius mažoms ir didelėms svetainėms. Tai galiausiai daro įtaką jūsų svetainės kainai.

Jei tik pradedate, tada rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra viena didžiausių hostingo kompanijų pasaulyje ir oficialiai rekomenduojama „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėja.

Laimei, jie siūlo „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeno vardą ir nuolaidą prieglobai. Iš esmės galėsite pradėti mokėti už 2,75 USD per mėnesį.

→ Spustelėkite čia, kad gautumėte šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą ←

Augant jūsų verslui, jums greičiausiai reikės daugiau hostingo išteklių. Tikimės, kad iki to laiko uždirbsite pakankamai pinigų pateisinti naujovinimą.

Kai turėsite šiek tiek daugiau pinigų išleisti, galėsite pasirinkti tvarkomą „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėją, pvz., „WP Engine“ ar „SiteGround“..

2. Pasirinkite paprastą dizainą turinčią funkcinę svetainę

Svetainių dizainas

Daugelis pradedančiųjų tiki, kad jų klientai nežiūrės į jų verslą rimtai, jei jų svetainė nėra profesionaliai sukurta.

Profesionalus specialios svetainės dizainas yra brangus, o jums to nereikia, kai tik pradedate veiklą.

Galite lengvai pradėti nuo paruoštos nemokamos ar „WordPress“ temos už nedidelę kainos dalį.

Norėdami gauti įkvėpimo, žiūrėkite mūsų ekspertų pasirinktas geriausias „WordPress“ temas.

 • Geriausios „WordPress“ verslo temos
 • Geriausios „WooCommerce WordPress“ temos
 • Geriausios nemokamos „WordPress“ temos

Jei nė viena iš aukščiau išvardytų temų neatitinka jūsų poreikių, galite naudoti ir šiuos vilkimus & numeskite „WordPress“ puslapio kūrėjus, kad sukurtumėte visiškai pasirinktinius dizainus, nerašydami kodo.

3. Padėkite vartotojams lengviau su jumis susisiekti

Padėkite lengviau susisiekti

Jei norite, kad jūsų svetainė pritrauktų jums daugiau klientų, turite pridėti paprastą būdą, kaip lankytojai gali su jumis susisiekti.

Lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant kontaktinę formą savo svetainėje.

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ nėra su kontaktine forma. Laimei, yra „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai, kurie gali padėti lengvai įtraukti kontaktinę formą į savo svetainę.

Mes rekomenduojame naudoti „WPForms Lite“. Tai nemokama populiariojo „WPForms“ papildinio versija, kuria pasitiki daugiau nei 1 milijonas svetainių.

Kai jūsų verslas išaugs, galite naujovinti į „WPForms Pro“ ir sukurti sudėtingesnes formas, tokias kaip apklausos, apklausos, mokėjimo formos ir kt..

4. Pradėkite kurti el. Pašto adresų sąrašą nuo pirmosios dienos

Švino karta

Daugelis žmonių, kurie palieka jūsų svetainę, daugiau niekada nebegrįš. Tai reiškia, kad jei negaunate jų el. Pašto adresų, ateityje neturėsite galimybės su jais susisiekti.

Ekonomiškiausias būdas tai padaryti yra sukurti el. Pašto sąrašą.

El. Pašto rinkodara yra patikimiausias būdas bendrauti su savo svetainės lankytojais.

Galite pradėti naudotis nuolatiniais kontaktais. Jie yra geriausiai vertinami el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjai mūsų sąraše.

„WPBeginner“ vartotojai gauna nemokamą bandomąją versiją tiems, kurie dar tik pradeda veiklą, ir 20% nuolaidą, jei atnaujinsite į mokamą planą..

Norėdami gauti daugiau patarimų, skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip „WordPress“ sukurti profesionalų potencialą.

5. Gaukite daugiau natūralaus srauto iš paieškos sistemų

SEO

Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, yra pagrindinis srauto šaltinis daugelyje interneto svetainių. Mokydamiesi pagrindinio SEO, galite atlikti daugybę dalykų, kuriuos galite atlikti norėdami optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms.

SEO arba paieškos sistemų optimizavimas yra gairių ir metodų rinkinys, kurie jūsų svetainę paverčia draugiškesne paieškos varikliui. Tai nėra per daug techniška ir galėsite tai padaryti patys.

Mes paskelbėme išsamų „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems. Mes jums pateiksime visą procesą, kaip padaryti jūsų svetainę kuo saugesnę SEO.

Norint gauti srautą iš paieškos variklių, jums reikės turinio, kuris mus nukreipia į kitą šio vadovo žingsnį.

6. Suplanuokite turinio rinkodaros strategiją

Turinio strategija

Turinio rinkodara yra strategija, kuria siekiama sukurti naudingą ir aktualų turinį, siekiant pritraukti ir suburti auditoriją. Tai leidžia iš paieškos sistemų gauti daugiau tikslinio srauto neišleidžiant pinigų.

Paprasčiausias būdas pridėti naudingą turinį į savo svetainę yra pridedant tinklaraštį. „WordPress“ leidžia į savo svetainę įtraukti atskirą tinklaraščio puslapį ir suskirstyti turinį į kategorijas ir žymas.

Turite suplanuoti savo turinio strategiją išsiaiškindami raktinius žodžius, kurių gali ieškoti jūsų vartotojai. Peržiūrėkite mūsų tinklaraščio raktinių žodžių tyrimo vadovą.

Reikia idėjų, kaip tuos raktinius žodžius naudoti savo turinio strategijoje? Čia yra didžiulis sąrašas tinklaraščio įrašų, kuriuos galite naudoti savo tinklaraštyje.

Turinio rinkodara yra labai efektyvi ir patikrinta strategija, kaip parduoti savo verslą iš mažo biudžeto. Norėdami daugiau sužinoti apie tai, skaitykite šį vadovą, kaip sukurti efektyvią turinio rinkodaros strategiją jūsų verslui.

7. Priimkite duomenimis pagrįstus sprendimus naudodami „Google Analytics“

„Analytics“

Daugelis pradedančiųjų pasinaudoja savo spėlionėmis planuodami augimo strategiją. Nereikia to daryti, kai priimant sprendimus galite naudoti faktinius duomenis.

Čia įsijungia „Google Analytics“. Tai leidžia pamatyti, kiek lankytojų ateina į jūsų svetainę, iš kur jie atvyksta ir ką jie ten veikia.

Žr. Mūsų vadovą, kaip įdiegti „Google Analytics“ „WordPress“, kur rasite nuoseklias instrukcijas.

„Google Analytics“ pateikiama daug informacijos. Nors jis tvarkingai organizuotas ir gražiai pateiktas, vis tiek jis gali šiek tiek priblokšti naujus vartotojus.

Norėdami maksimaliai išnaudoti visas galimybes, įdiekite ir suaktyvinkite „MonsterInsights“ papildinį. Tai yra geriausias „Google Analytics“ „WordPress“ papildinys ir leidžia lengvai peržiūrėti svarbiausias eismo ataskaitas „WordPress“ prietaisų skydelyje. Jei naudojate internetinę parduotuvę, tada „MonsterInsights“ taip pat gali padėti sekti „WooCommerce“ klientus naudojantis „Google Analytics“.

Taip pat galite atsisiųsti nemokamą „MonsterInsights“ versiją. Tai puikiai veikia, tačiau negalėtumėte pasiekti kai kurių jo pažangiausių funkcijų.

8. Pasinaudokite socialine žiniasklaida, kad padidintumėte srautą

Pasinaudokite socialine žiniasklaida plėtodami savo verslą

Socialinės žiniasklaidos platformos sudomino auditoriją. Vien „Facebook“ kasdien naudojasi 1,47 milijardo aktyvių vartotojų, tai yra apie 18% visų pasaulio žmonių. „Twitter“, „YouTube“, „LinkedIn“ ir kitos socialinės žiniasklaidos platformos taip pat turi labai patrauklius vartotojus.

Turėdami tiek daug vartotojų, socialinės žiniasklaidos platformos suteikia puikias galimybes verslui. Pirmiausia galite sukurti savo įmonės socialinės žiniasklaidos profilius ir automatiškai pasidalyti savo tinklaraščio įrašais.

Tada norėtumėte, kad vartotojams būtų lengviau pasidalyti jūsų turiniu socialinėje žiniasklaidoje. Tam jums reikės socialinės žiniasklaidos įskiepio, skirto „WordPress“. Šie įskiepiai prideda bendro naudojimo mygtukus jūsų „WordPress“ svetainėje.

Yra daugybė kitų dalykų, kuriuos galite padaryti norėdami sudominti auditoriją socialinėje žiniasklaidoje. Svarbiausia, kad jūsų profiliai būtų aktyvūs, jūsų stebėjimas būtų didesnis ir srautas grįžtų į jūsų svetainę.

 • Sukurkite „Facebook“ grupę savo klientams ar pramonei
 • Sukurkite „LinkedIn“ grupę savo pramonei
 • Sužinokite, kaip atitolinti „Facebook“ vartotojų skelbimus
 • Dėmesys socialiniams tinklams, svarbiems jūsų pramonei. Pvz., Jei tvarkote mados tinklaraštį ar restoraną, tada „Instagram“ gali būti naudingesnis nei „LinkedIn“.
 • Nereikite tiesiog nukreipti srauto į savo svetainę, naudokite socialinę mediją, kad sudarytumėte savo el. Pašto sąrašą

9. Būti aktyviu internetinių bendruomenių dalyviu

Internetinės bendruomenės ir forumai

Internetines bendruomenes sudaro forumai ir atsakymų į klausimus svetainės. Tai yra vietos, kur žmonės eina skelbti savo klausimus, bendrauti, susirasti turinį ir tyrinėti. Populiariausios bendruomenės internete yra „Reddit“, „Stack Exchange“, „Quora“, „TripAdvisor“ ir dar daugiau.

Šios bendruomenės suteikia prieigą žmonėms, kurie domisi su jūsų pramone susijusiomis temomis. Galite prisijungti prie jų nemokamai ir investuoti savo laiką į statybų valdžią.

Pirmiausia turite išsiaiškinti, kurios bendruomenės yra svarbesnės jūsų verslui, ir kur jūsų potencialūs klientai gali ieškoti atsakymų ar turinio. Pvz., Jei naudojate kelionių svetainę, „TripAdvisor“ gali būti naudingesnė nei kitos bendruomenės.

Negalima šlamšti šių forumų su nuorodomis į jūsų svetainę kiekviename įraše. Sukurkite autoritetą iš tikrųjų dalyvaudami naudingame turinyje ir paminėkite savo verslą ar svetainę, kai tai tikslinga.

10. Paverskite atsisakančius svetainių lankytojus klientais

Konversijos optimizavimas

Ar žinojai, kad daugiau nei 70% žmonių, kurie lankosi tavo svetainėje, niekada jos neras daugiau? Tai nėra jūsų kaltė, tiesiog tai, kad internetas yra toks didžiulis ir jame yra tiek daug svetainių.

Kiekvienas lankytojas, išeinantis iš jūsų svetainės, yra potencialus klientas, kurį prarandate. Norėdami plėsti savo verslą, turite sutelkti dėmesį į tai, kad tuos lankytojus paversti mokančiais klientais.

Čia ateina „OptinMonster“. Tai yra geriausia konversijos optimizavimo programinė įranga rinkoje, leidžianti atsitiktinius svetainės lankytojus paversti ištikimais klientais..

Kaip tai daro?

Kartu su „drag and drop“ kampanijų kūrimo priemone galite sukurti įvairių tipų kampanijas, norėdami rinkti vartotojų el. Laiškus, rodyti specialius pasiūlymus, rodyti išėjimo iššokančius iššokančius langus, atgalinės atskaitos laikmačius, intelektualiuosius iškylančiuosius langus, įtraukiamus optinius ir dar daugiau..

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite šiame pradedančiųjų vadove apie konversijų rodiklio optimizavimą.

11. Pradėkite partnerių partnerių programą

Partnerių marketingas

Partnerių marketingas yra persiuntimo tvarka, kai internetinis mažmenininkas (reklamuotojas) moka komisinį atlyginimą persiuntėjui, kai vartotojai perka produktą naudodamiesi savo persiuntimo nuoroda..

Jei parduodate produktus internetu, tuomet galite naudoti filialų rinkodarą, kad galėtumėte susikalbėti su kvalifikuotais filialų rinkodaros specialistais. Jūs sumokėsite pardavimo komisinį atlyginimą šiems prekybininkams už jūsų produktų reklamavimą ir pardavimų pritraukimą.

Jums reikės filialo valdymo sistemos, kad galėtumėte sekti nukreipimo veiklą ir išmokėti partneriams partneriams. Čia yra mūsų geriausios filialų valdymo ir stebėjimo programinės įrangos, kurias galite naudoti, sąrašas.

Taip pat galite reklamuoti kitų žmonių produktus ar paslaugas, kad uždirbtumėte papildomų pinigų iš savo turinio. Peržiūrėkite dukterinės įmonės rinkodaros vadovą, kuriame pateikiami patarimai ir įrankiai, kurių jums reikės norint pradėti.

12. Panaudokite „Mokėk už paspaudimą“ reklamą

Mokėkite už paspaudimą

Priešingai populiarių įsitikinimų, galite vykdyti „moka už paspaudimą“ reklamos kampanijas, turėdami nedidelį biudžetą. Naudodamiesi tokiomis programomis kaip „Google AdWords“ ir „Facebook“ skelbimai, galite nustatyti savo kainą, tikslinius raktinius žodžius, auditoriją ir dar daugiau.

Tiesą sakant, „Google AdWords“ netgi siūlo nemokamus reklamos kreditus naujiems reklamuotojams. Patikima „WordPress“ prieglobos įmonė „Bluehost“ taip pat siūlo nemokamus „Google AdWords“ kreditus kartu su jų prieglobos planais.

Šiuos kreditus galite naudoti norėdami eksperimentuoti su PPC reklama ir gauti šiek tiek mokamo srauto į savo svetainę nemokamai.

13. Norėdami laimėti klientus, naudokite socialinį įrodymą

Socialinio įrodymo numeriai

Socialinis įrodymas yra psichologinis reiškinys, kai žmonės laikosi kitų veiksmų, darant prielaidą, kad tie veiksmai atspindi teisingą elgesį..

Rinkodaros atstovai naudoja šį reiškinį parodydami savo klientams, kad kiti žmonės jau pasitiki produktu ar verslu. Tai atliekama dalijantis jų statistika ar abonentų skaičiumi, klientų atsiliepimais ir kita.

Čia yra protingų būdų, kaip naudoti socialinį įrodymą savo svetainėje, norint padidinti konversijas, sąrašas.

14. Efektyviai naudokite FOMO, kad padidintumėte pardavimus ir konversijas

Atgalinės atskaitos laikmačio naudojimas kaip FOMO technika

FOMO arba „baimė praleisti“ yra psichologinis terminas, vartojamas apibūdinti nerimą dėl kažkokio jaudinančio ir madingo praleidimo.

Kaip verslas galite pasinaudoti tokiu žmonių elgesiu ir naudoti jį pardavimams bei konversijoms skatinti. Iš esmės, jums reikia sukelti nerimą, įtraukiant trūkumą į savo pasiūlymus. Čia yra puikus „Booking.com“ pavyzdys, naudojantis trūkumu kuriant nerimą.

Naudodamiesi trūkumu sukurkite FOMO

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų straipsnį, kaip naudoti „FOMO“ savo „WordPress“ svetainėje.

15. Pagerinkite savo svetainės greitį ir našumą

Tyrimai rodo, kad 2000 – 2016 m. Vidutinis žmogaus dėmesio diapazonas sumažėjo nuo 12 sekundžių iki 7 sekundžių.

Kaip svetainės savininkas, tai reiškia, kad turite labai mažai laiko parodyti vartotojams, ką turite pasiūlyti, ir įtikinti juos likti jūsų svetainėje..

Kito tyrimo metu išsiaiškinta, kad 1 sekundės vėlavimas įkelti puslapį gali lemti 7% konversijų praradimą, 11% mažiau puslapių peržiūrų ir 16% sumažėjusį klientų pasitenkinimą..

Strangeloop atvejo tyrimas

Tai reiškia, kad turite optimizuoti savo svetainę, kad įsitikintumėte, jog ji yra greita ir gerai veikia net esant dideliam srautui.

Vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų žingsnis po žingsnio vadove, kad pagerintumėte „WordPress“ greitį ir našumą pradedantiesiems. Šiame vadove pateikiami visi patarimai, kuriuos naudojame patikimam greičiui ir našumui užtikrinti mūsų svetainėse, kuriose yra didelis srautas.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti plėsti savo verslą iš batų siuvimo biudžeto. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų ekspertus naudingiausių įrankių, skirtų jūsų svetainei tvarkyti ir plėsti, pasirinkimui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map