27 „Įrodyta ir lengvai pradedama“ internetinė verslo idėja, kuri uždirba pinigus

Ar ieškote internetinių verslo idėjų, kaip užsidirbti papildomų pajamų? Internetas suteikia daug galimybių pradėti verslą ar susirasti sėkmingą karjerą. Šiame straipsnyje mes parodysime keletą patikrintų ir lengvai įgyvendinamų internetinio verslo idėjų, kurios iš tikrųjų uždirba pinigus.


Įrodytos ir lengvai įgyvendinamos verslo idėjos

Kodėl verta pradėti internetinį verslą?

Technologijos dažnai kaltinamos tradicinių įmonių ir darbo vietų žudymu. Tačiau tuo pat metu šios naujos technologijos sukuria daugybę naujų darbo vietų ir verslo galimybių, kurias gali priimti bet kas.

Pradėti verslą internete yra lengviau nei bet kada anksčiau. Tai galite padaryti patogiai namuose, naudodamiesi tik kompiuteriu ir interneto ryšiu. Norėdami pradėti, nereikia investuoti milžiniškų pinigų sumų.

Atsargiai: Jei kas nors jums pasakys, kad galite investuoti daug pinigų ir greitai pasiimti nuorodą / greitai įgyti pinigų, tai greičiausiai yra apgaulė. Laikykitės atokiau nuo jo.

Šiame straipsnyje dalijamės idėjomis apie teisėto internetinio verslo kūrimą, ir jums vis tiek reikės sunkiai dirbti, kad pavyktų.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į keletą patikrintų ir lengvai įgyvendinamų internetinio verslo idėjų, kurios iš tikrųjų uždirba pinigus.

1. Pradėkite internetinį dienoraštį ir uždirbkite iš jo pinigų

Pradėti dienoraštį

Dienoraščiai yra vienas iš sėkmingiausių būdų pradėti internetinį verslą. Tinklaraštininkai, tokie kaip Darrenas Rowse’as, Johnas Lee Dumas ir Patas Flynnas, uždirba šešiaženklę skaičių, ir jie nėra vieni. Mūsų įkūrėjas Syed Balkhi sukūrė aštuonių skaičių internetinį verslą, kuris prasidėjo nuo tinklaraščio. Taip pat tūkstančiai tinklaraštininkų veikia kaip labai sėkmingi internetiniai dienoraščiai.

Pradėti internetinį dienoraštį yra labai lengva, ir yra daugybė būdų, kaip iš jo užsidirbti. Vienas iš populiariausių būdų užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio yra skelbimų rodymas naudojant „Google AdSense“.

Nors tinklaraštį galite sukurti per mažiau nei 30 minučių, turėsite jį dirbti, kad jis būtų sėkmingas. Turėsite reguliariai siūlyti naudingą, linksmą ir patrauklų turinį savo auditorijai (skaitykite mūsų žingsnis po žingsnio vadovą, kaip sukurti tinklaraštį)..

Laimei, yra daugybė tinklaraščių įrašų idėjų, kurias galite naudoti nuosekliai kurdami turinį. Didėjant tinklaraščiui, galėsite užsidirbti pinigų ir naudodamiesi kitomis strategijomis.

Taip pat galėsite naudoti ir naudoti ją kaip platformą, kad galėtų pradėti verslą internete.

2. Tapkite filialų rinkodaros specialistu

Partnerių rinkodaros specialistas

Partnerių rinkodaros specialistai sudaro pardavimo komisinius, rekomenduodami kitų žmonių produktus ar paslaugas.

Daugelis filialų rinkodaros specialistų rekomenduoja šiuos produktus ir paslaugas tvarkydami savo tinklaraščius, svetaines ir el. Pašto adresų sąrašus. Norėdami sukurti auditoriją, jie turi išmokti įvairių internetinės rinkodaros strategijų, tokių kaip SEO ir turinio rinkodara.

Norėdami pradėti, vadovaukitės mūsų pagrindiniu filialų rinkodaros vadovu, kuriame pateikiamos nuoseklios instrukcijos pradedantiesiems.

3. Kurti ir parduoti internetinius kursus

Parduokite internetinius kursus

Jei tau kažkas gerai sekasi, kodėl gi nemokyti kitų ir padaryti karjerą iš to? Internetinių kursų pardavimas yra dar vienas populiarus būdas pradėti internetinį verslą.

Daugelis vartotojų nori greičiau įgyti įgūdžių ir žinių prisijungdami prie internetinių kursų. Sukurti internetinį kursą tapo daug lengviau naudojant LMS programinę įrangą. Šios platformos leidžia kurti interaktyvius kursus, kuriuose lengvai valdomi įrankiai klasėms, studentams, kursų medžiaga ir dar daugiau.

Geriausia yra tai, kad kuriant kursų svetainę nereikia rašyti vienos eilutės kodo.

Norėdami pradėti, skaitykite mūsų vadovą, kaip sukurti internetinį kursą naudojant „WordPress“.

4. Sukurkite el. Prekybos parduotuvę

Pradėkite el. Prekybos parduotuvę

Parduoti daiktus internetu dar nebuvo taip paprasta. Kiekvienas gali per kelias minutes lengvai sukurti internetinę parduotuvę ir pradėti pardavinėti produktus.

Šie produktai gali būti fizinės prekės (daiktai, kuriuos reikia išsiųsti) arba skaitmeniniai atsisiuntimai, tokie kaip el. Knygos, muzika, programinė įranga ir dar daugiau.

Prieš pradėdami dirbti, turite atlikti savo tyrimus. Čia yra keletas patarimų, kurie padės įgyvendinti idėjas:

 • Raskite nišą, kurioje yra didelė paklausa ir maža konkurencija
 • Pagalvokite apie tai, kaip padarysite savo el. Prekybos parduotuvę išskirtinę darydami dalykus, kurių nedaro kitos el. Prekybos parduotuvės.
 • Pagalvokite apie išlaidas, susijusias su gaminių pirkimu iš gamintojo klientams. Pasirinkite kainų modelį, kad jūsų produktai galėtų konkuruoti ir pasiūlyti didelę vertę klientams. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jūsų pelno maržos turi būti pakankamai pagrįstos, kad užtikrintumėte, jog jūsų verslas ilgainiui gali išsilaikyti ir augti..

Taip pat turite pasirinkti savo el. Prekybos parduotuvės platformą. Lengviausias būdas pradėti naudotis naudojant „Shopify“ arba „WooCommerce“. Jie abu yra puikios platformos. Mes sukūrėme palyginimą su jų privalumais ir trūkumais (jei norite sužinoti daugiau, skaitykite „Shopify vs WooCommerce“)..

Norėdami pradėti, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip sukurti internetinę parduotuvę per mažiau nei 30 minučių.

5. Sukurkite narystės svetainę

susikurti narystės svetainę

Narystės svetainės uždirba pinigus parduodamos prenumeratos, turinčios prieigą prie aukščiausios kokybės turinio ir bendruomenės funkcijų. Užuot pasikliavę reklamos pajamomis, galite leisti savo vartotojams tiesiogiai palaikyti jūsų svetainę naudodami narystę.

Yra daugybė narystės svetainių tipų. Pavyzdžiui, kai kurios narystės svetainės suteikia vartotojams prieigą prie išskirtinio turinio, skirto tik nariams. Kiti suteikia vartotojams prieigą prie bendruomenės funkcijų, tokių kaip forumas, „Facebook“ grupė ar „Slack“ grupė.

Turėsite rasti tinkamą savo narystės svetainės nišą. Ji turi būti pakankamai vertinga, kad vartotojai už tai sumokėtų.

Yra daugybė narystės programinės įrangos, kuri gali padėti lengvai sukurti bet kokios rūšies internetinę bendruomenę. Galite pasirinkti skirtingus prenumeratos modelius, tvarkyti vartotojus, gauti mokėjimus internetu ir dar daugiau.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų pagrindinį narystės svetainės kūrimo vadovą, kuriame pateikiamos nuoseklios instrukcijos pradedantiesiems.

6. Sukurkite „Drop Shipping“ svetainę

„Drop shipment“ sujungia filialų rinkodarą ir elektroninę prekybą. Iš esmės jūs sukuriate internetinę parduotuvę, kurioje už komisinius parduodate kitų žmonių gaminius. Veiksite internetinę parduotuvę, nevaldydami atsargų ar siuntimo.

Didžiausias prarastų krovinių gabenimo verslo pranašumas yra žemos patekimo į rinką kliūtys, minimalios investicijos ir mažai vargo ar be jokio vargo. Tačiau vienas trūkumas yra tas, kad jūs sunkiai dirbate norėdami parduoti kitų žmonių gaminius su mažesne pelno marža.

Daugelis krovinių pervežimo įmonių galiausiai pradeda pardavinėti savo gaminius, kad galėtų paįvairinti savo verslą ir padidinti pelną.

7. Sudarykite internetinę darbo tarybą

Darbo skelbimų lenta

Kitas būdas užsidirbti pinigų internete yra sukurti darbo paieškos svetainę. Darbo tarybos svetainė padeda už nedidelį mokestį užmegzti darbo ieškančius asmenis su darbdaviais.

Internete yra daugybė darbo paieškos sistemų, vadinasi, jums reikės rasti tam tikrą nišą, kad jūsų darbo taryba išsiskirtų. Pvz., Galite sukurti darbo skelbimų lentą, skirtą specialiai interneto svetainių kūrėjams ar naminių gyvūnėlių auklėtojams.

Galite imti nedidelį mokestį už kiekvieną darbdavių paskelbtą darbo skelbimą, siūlyti įmonėms paketus skelbti kelis sąrašus arba imti mokestį iš darbo ieškančių asmenų, kad jie įkeltų savo gyvenimo aprašymus..

„WordPress“ yra daugybė darbo skelbimų lentų, leidžiančių lengvai valdyti savo darbo skelbimų lentą.

8. Sukurkite „Micro-Job“ svetainę

Mikro darbo svetainė leidžia jums užsidirbti pinigų sujungiant darbdavius ​​su laisvai samdomais darbuotojais ir rangovais. Tai leidžia užsidirbti pinigų, atsižvelgiant į bendrą nurodyto darbo kainą. Populiarios mikro darbo skelbimų svetainės, tokios kaip „Fiverr“, „PeoplePerHour“, „UpWork“ ir kitos, kiekvienais metais sukuria milijonus dolerių pajamų.

Iš esmės jūs veiksite kaip tarpininkas tarp darbdavių ir laisvai samdomų darbuotojų. Darbdaviai jums mokės už kiekvieną darbą, o paėmę komisinį atlyginimą, likusią dalį sumokėsite laisvai samdomiems darbuotojams, baigę darbą.

Norėdami pradėti, skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip sukurti „Microsoft“ darbo vietą, pvz., „Fiverr“, naudojant „WordPress“.

9. Tapkite SEO specialybe

SEO ekspertas

SEO arba Search Engine Optimization padeda svetainių savininkams pritraukti daugiau lankytojų iš paieškos sistemų. Tai įgūdis, reikalaujantis nuolatinio mokymosi ir neatsilikimo nuo naujausių tendencijų. SEO specialistai gali valdyti savo agentūras, dirbti kaip laisvai samdomi vertėjai arba prisijungti prie įmonės kaip visą darbo dieną dirbantys darbuotojai.

SEO specialistu galite tapti dirbdami savo sėkmingose ​​svetainėse arba įsigydami sertifikatus internete. Galite rasti klientų laisvai samdomose svetainėse, tokiose kaip „UpWork“ ir „Freelancer.com“.

SEO yra labai konkurencinga industrija, ir jums reikės kuo geriau išnaudoti geriausias rinkoje esančias SEO priemones. Jūs taip pat turėtumėte išmokti pagrindinius „WordPress“ SEO metodus, raktinių žodžių tyrimo įrankius ir turinio rinkodaros įrankius.

10. Susidarykite tinklaraštį apie maistą ar receptus

Susikurkite maisto ir receptų tinklaraštį

Maisto ir receptų tinklaraščiai yra pelninga tinklaraščių kūrimo niša ir puiki internetinio verslo galimybė. Maisto produktų ir receptų tinklaraščiuose pajamos gaunamos naudojant įvairius metodus, pvz., Naudojant „Google AdSense“, filialų rinkodarą, parduodant receptų knygas ar tvarkant internetinę parduotuvę..

Jums reikės aistringai valgyti ir gaminti maistą. Tai yra konkurencinė niša, todėl jums reikės galvoti apie būdus, kaip savo maisto tinklaraštį padaryti unikaliu ir įdomiu.

Norėdami pradėti, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip sukurti maisto tinklaraštį ir užsidirbti pinigų iš savo receptų.

11. Tapkite „WordPress“ programuotoju

„WordPress“ yra populiariausias pasaulyje svetainių kūrėjas. Tai valdo daugiau nei 30% visų interneto svetainių. Tai reiškia, kad visame pasaulyje yra milijonai įmonių, naudojančių platformą.

Šis masinis naudojimas reiškia, kad rinkoje yra didžiulė „WordPress“ kūrėjų paklausa. „WordPress“ yra atvirojo kodo programinė įranga, tai reiškia, kad kiekvienas gali rašyti jos kodą, kurti temas ir kurti „WordPress“ papildinius.

Kaip „WordPress“ kūrėjas, galite prisijungti prie geriausių „WordPress“ kompanijų, didelių vardų prekės ženklų naudodami „WordPress“ arba valdyti savo „WordPress“ plėtros agentūrą.

Turėsite išmokti PHP, „JavaScript“, CSS ir HTML. Yra daugybė knygų, „WordPress“ vaizdo įrašų vadovėlių, internetinių kursų ir „WordPress“ vadovėlių, kurie padės jums pradėti.

12. Sukurkite internetinę prekyvietę

Dar viena patikrinta ir lengvai pradedama verslo idėja yra sukurti internetinę rinkos vietą. Šios svetainės uždirba pinigus leisdamos vartotojams susikurti savo mažąsias parduotuves ir parduoti produktus.

Norėdami pritraukti pardavėjus, galite pasirinkti didelę nišą su mažesne konkurencija. Padarykite savo platformą unikalią ir patrauklią tiek pardavėjams, tiek klientams, siūlydami geresnę vartotojo patirtį ir palaikymą.

Norėdami pradėti, skaitykite mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip sukurti internetinės rinkos svetainę naudojant „WordPress“.

13. Tapk grafikos dizaineriu

Grafikos dizaineriai uždirba pinigus kurdami vaizdus, ​​verslo logotipus, svetainių dizainus, pardavimo puslapius ir dar daugiau. Tai didžiulė pramonė, turinti daugybę verslo ir karjeros galimybių.

Norėdami tapti grafikos dizaineriu, turėsite išmokti naudotis profesionaliais dizaino įrankiais, tokiais kaip „Adobe Illustrator“, „Photoshop“ ir kt. Yra daugybė profesinio mokymo mokyklų, kolegijų ir universitetų, siūlančių kursus, kurie padės jums pradėti..

Norėdami reklamuoti savo grafinio dizaino karjerą, turėsite sudaryti aplanką, kuriame parodysite savo darbus ir įgūdžius.

14. Pradėkite mados tinklaraštį

Pradėkite mados tinklaraštį

Ar domitės naujausiomis mados tendencijomis ir naujienomis? Kodėl gi ne naudoti jį kuriant mados tinklaraštį ir iš to uždirbant pinigų.

Mados tinklaraščiai pritraukia daugybę reklamuotojų, populiariausių prekės ženklų ir rėmėjų. Jie ne tik leidžia jums užsidirbti pinigų, bet taip pat galite tapti influenceriais ir gauti kitų privilegijų / lengvatų, pavyzdžiui, nemokamus stroje, kvietimus į išskirtinius pasirodymus ir dar daugiau.

Norėdami pradėti, skaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip sukurti mados tinklaraštį ir uždirbti iš jo pinigų.

15. Tapkite turinio rinkodaros specialistu

Turinio rinkodaros specialistai padeda verslui reklamuoti savo produktus ir paslaugas kurdami naudingą ir labai patrauklų turinį. Visoms įmonėms reikalingas turinys, kad pritrauktų klientus. Didėja turinio rinkodaros specialistų poreikis, nesitikima, kad tai sulėtės bet kada.

Turinio rinkodaros specialistai moka rašyti turinį, tačiau jie nėra tik tinklaraštininkai. Jie specializuojasi ieškant turinio idėjų, kurios pritrauktų daugiau lankytojų ir potencialių klientų į svetainę.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite šį galutinį turinio rinkodaros vadovą, kuriame pateikiamos nuoseklios instrukcijos pradedantiesiems.

16. Tapk PPC ekspertu

PPC yra trumpas mokėjimas už paspaudimą reklamavimas, kai reklamuotojai moka už savo skelbimus, kai vartotojai juos spustelėja. Tačiau ne visi verslo savininkai žino, kaip efektyviai vykdyti šias kampanijas, kad gautumėte maksimalią naudą.

PPC ekspertai padeda įmonėms vykdyti mokėjimo už paspaudimą reklamos kampanijas tokiose platformose kaip „Google AdWords“. Jie padeda rasti tinkamus raktinius žodžius ir atributus, kad padidintų skelbimų IG.

PPC galite išmokti vykdydami savo reklamos kampanijas ir skaitydami internete esančią medžiagą. Yra internetinių sertifikavimo programų, kurių galite imtis norėdami parodyti savo įgūdžius.

Norėdami rasti PPC darbo vietų, galite naudoti populiarias laisvai samdomų vertėjų svetaines, kuriose įmonės aktyviai ieško PPC ekspertų.

17. Paleiskite „Podcast“

Pradėkite transliaciją

„Podcast“ yra epizodinė garso failų serija, kurią vartotojai gali užsisakyti norėdami atsisiųsti ir klausytis. Podcast’ai yra puikus būdas sėkmingai užmegzti internetinį verslą, turintį daug augimo galimybių.

Podcast’ai uždirba pinigus iš reklamų, rėmimo, partnerystės ir filialų rinkodaros. Turėsite rasti savo podcast’o temą, kuri yra įdomi ir patraukli, kad galėtumėte padaryti podcast’ą unikalų.

Mes sukūrėme išsamų pradedančiųjų vadovą, kaip pradėti podcast’ą, naudojant nuoseklias instrukcijas.

18. Sukurkite apžvalgų svetainę

Apžvalgų tinklalapio sudarymas yra dar viena gera internetinio verslo galimybė. Manoma, kad vienos populiariausių apžvalgų svetainių „TripAdvisor“ vertė yra didesnė nei 12 milijardų dolerių.

Tačiau tai labai konkurencingos pramonės šakos, tai reiškia, kad turėsite rasti tam tikrą nišą, kurioje konkurencija yra maža. Galite užsidirbti pinigų per filialų rinkodarą, rodydami skelbimus ar skelbdami mokamus atsiliepimus.

Norėdami pradėti, skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip sukurti nišinių apžvalgų svetainę.

19. Pirkite ir parduokite domenų vardus

Norint sukurti svetainę, reikia domenų vardų. Užregistravę domeno vardą, jūs turite teisę jį naudoti tiek laiko, kiek norite. Daugelis verslininkų registruoja domenų vardus tikėdamiesi juos parduoti už didesnę kainą, labai panašų į nekilnojamąjį turtą.

Šis internetinis verslas reikalauja investicijų ir daug kantrybės, nes laukdami pasiūlymo laikysitės tų domenų vardų. Tai yra labai konkurencingas verslas, todėl prieš įsitraukdami į jį turėsite perskaityti kuo daugiau.

20. Pirkite ir parduokite nišines interneto svetaines

Sukurti svetaines ir iš jų gauti pinigų tapo daug lengviau. Tai leido daugeliui verslininkų iš viso pasaulio sukurti sėkmingas svetaines ir jas parduoti taip, kaip galėtumėte parduoti bet kurį kitą verslą.

Tokios svetainės kaip „Flippa“ yra puikus šaltinis nusipirkti ir parduoti nusistovėjusias svetaines. Prieš investuodami įsitikinkite, kad atlikote savo tyrimus. „Flippa“ rasite daugybę išteklių, kurie padės išmokti pagrindų.

Yra daugybė galimybių nusipirkti nepakankamai naudojamą svetainę, optimizuoti jos pajamas / augimą ir vėl parduoti ją didesniam skaičiui.

21. Sukurkite aukcionų svetainę

Sukurkite aukcionų svetainę

Sukurti „eBay“ kaip aukcionų svetainę yra dar viena lengvai pradedama verslo internete idėja. Iš esmės jūs sukuriate svetainę, kuri suteikia vartotojams galimybę pirkti ir parduoti produktus internetiniuose aukcionuose.

Galite patys pridėti produktus aukcionams arba leisti kitiems pardavėjams vykdyti savo aukcionus. Pardavėjams galite nustatyti fiksuotą mokestį arba procentą už kiekvieną aukciono prekę.

Norėdami pradėti, skaitykite mūsų žingsnis po žingsnio vadovėlį, kaip sukurti aukcionų svetainę, tokią kaip „eBay“ naudojant „WordPress“.

22. Tapk „YouTuber“

Jei jums patinka kurti vaizdo įrašus, tapti „YouTuber“ yra puiki verslo galimybė. „YouTube“ yra didžiausia vaizdo įrašų prieglobos platforma pasaulyje, antra populiariausia paieškos sistema ir didžiulė pasaulinė turinio kūrėjų bendruomenė.

Tai leidžia kiekvienam įkelti savo vaizdo įrašus, kurti kanalus ir užsidirbti pinigų iš reklamų, rėmimo ir pasiūlymų. Kai kurie „YouTubers“ uždirba milijonus dolerių kiekvienais metais, o tūkstančiai „YouTubers“ uždirba šešių skaičių pajamas.

Galite kurti vaizdo įrašus bet kuria tema. Galite įkelti asmeninius vlogus, švietimo kanalus, tokius kaip „List25“, arba vaizdo įrašų apžvalgas, maisto gaminimo kanalą ar beveik viską, ką galite įsivaizduoti.

23. Tapk „Instagram“ žvaigžde

Jei jums patinka fotografuoti ir kurti vaizdo įrašus, tuomet turėtumėte apsvarstyti „Instagram“ ir pradėti pelningą internetinį verslą. „Instagram“ vartotojai uždirba nemažą sumą pinigų iš rėmimų, prekių rodymo, patvirtinimų ir dar daugiau.

Norėdami pradėti, jums reikės fotoaparato, keleto pagrindinių nuotraukų redagavimo įgūdžių ir kūrybiškumo. Po to jums reikia nuoseklios strategijos, kad galėtumėte reguliariai skelbti naują turinį. Turėtumėte išmokti naudoti hashtagus, kad galėtų reklamuoti savo „Instagram“ įrašus ir dalintis jais savo svetainėje, kad pasiektų auditoriją už „Instagram“ ribų.

Jums taip pat reikės svetainės su kontaktinės formos puslapiu, kad reklamuotojai galėtų susisiekti, norėdami nusipirkti vietų.

24. Tapk vaizdo įrašų redaktoriumi

Vaizdo įrašų redaktorius

Jei jums patinka kurti vaizdo įrašus ir juos redaguoti, bet nenorite pradėti „YouTube“ kanalo, vis tiek galite panaudoti savo įgūdžius padėti kitoms įmonėms. Dėl didžiulio „YouTube“ ir „Facebook“ vaizdo įrašų populiarumo visame pasaulyje įmonėms reikia profesionalų, kurie galėtų redaguoti savo vaizdo įrašus.

Galite pradėti ieškoti koncertų laisvai samdomose svetainėse. Iš pradžių dirbsite su atsitiktiniais klientais, tačiau netrukus turėsite keletą nuolatinių klientų, siūlančių jums pakankamai darbo savo laiko praleidimui. Tada galite išplėsti savo verslą, kad galėtumėte įsteigti agentūrą, arba pasamdyti kitus laisvai samdomus konsultantus.

Nežinau, kaip kurti ar redaguoti vaizdo įrašus? Nesijaudinkite, kad yra daugybė internetinių šaltinių, kuriuose siūlomos nemokamos ir mokamos pamokos bei kursai. Galite skirti šiek tiek laiko pagrindiniams įgūdžiams išmokti ir iškart pradėti dirbti.

25. Tapk pasakotoju

Diktoriai teikia balso talentą vaizdo įrašų kūrėjams, filmų kūrėjams ir kitiems skaitmeninio turinio gamintojams. Daugybė „YouTube“ kanalų aktyviai ieško žmonių pasakodami vaizdo įrašus. Kai kurie pagrindiniai balso mokymai gali padėti jums lengvai pradėti pelningą karjerą.

Jums reikės geros kokybės mikrofono (mes rekomenduojame „Samson Mic“ arba „Rhode Podcaster“) ir garso įrašymo programinės įrangos, kad galėtumėte įrašyti savo balsus. Tada galite nusiųsti garso failus klientui, kad jis galėtų juos naudoti savo vaizdo įraše.

Galite susirasti darbą laisvai samdomose svetainėse ir labai greitai sukurti nuolatinį klientų srautą.

26. Siūlykite techninę paramą

Ar jums patinka padėti žmonėms technologijų forumuose? Jei tai padarysite, tuomet galėsite ištirti galimybes už tai sumokėti. Daugybė internetinių verslų aktyviai ieško techninės pagalbos teikėjų, kurie padėtų savo klientams.

Iš esmės jums tereiks susipažinti su produktu ir pradėti atsakyti į klausimus. Daugelis kompanijų naudoja tiesioginius pokalbius arba palaikymo bilietų pardavimo sistemą, kad atsakytų į klientų klausimus. Dažnai šie darbai yra nutolę, o tai reiškia, kad galite dirbti iš savo namų.

27. Tapti vadovaujančios kartos ekspertu

Švininės kartos ekspertai padeda įmonėms rasti potencialių naujų klientų ar potencialių klientų. Jie tai daro naudodamiesi profesionaliais įrankiais, tokiais kaip „OptinMonster“, kad gautų potencialius klientus arba padidintų konversijų rodiklius.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip „WordPress“ sukurti profesionalų potencialą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausias ir lengviausias internetinio verslo idėjas, kurios iš tikrųjų uždirba. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų nuoseklų vadovą, kaip susikurti smulkaus verslo svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map