4 „Privalu žinoti“ „WordPress“ logotipo ir prekės ženklo naudojimo taisyklės (paaiškinta)

Kaip „WordPress“ vartotojas ir tinklaraštininkas, rašantis apie platformą, yra keletas „WordPress“ logotipo ir prekės ženklo taisyklių, kurių reikia atsiminti:.


„WordPress“ yra atvirojo kodo programinė įranga, tačiau ją vis tiek saugo autorių teisių ir prekių ženklų įstatymai. Daugelis pradedančiųjų jų nepažįsta ir jie gali netyčia pažeisti gaires.

Šiame straipsnyje paaiškinsime taisykles, kurių turite laikytis naudodamiesi „WordPress“ logotipu ir prekės ženklu. Taip pat aptarsime, kodėl tai svarbu ir kokias teises jums suteikia „WordPress“ licencija.

Kaip naudoti „WordPress“ logotipą ir prekės ženklą

GPL supratimas – „WordPress“ licencija

Pirmiausia pradėkime nuo pagrindų.

Yra du „WordPress“ svetainių tipai. Pirmiausia yra „WordPress.com“, kuris yra priglobtas sprendimas, o tada yra populiarusis „WordPress.org“, dar vadinamas savaiminiu „WordPress“..

Kai dauguma žmonių sako „WordPress“, jie kalba apie „WordPress.org“. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų vadovą apie skirtumą tarp WordPress.com ir WordPress.org.

„WordPress“ išleidžiama pagal atvirojo kodo GPL licenciją. Dėl to „WordPress“ yra nemokama programinė įranga. Tačiau nemokamas čia naudojamas kaip laisvėje, o ne kaip laisvoje kavoje.

Ši licencija suteikia kiekvienam laisvę atsisiųsti, kopijuoti, naudoti, studijuoti ir modifikuoti „WordPress“ kodą.

„WordPress“ laisvės ir teisės

Nors pati programinė įranga yra laisvai naudojama, turėsite nusipirkti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobos paskyrą, kad įdiegtumėte „WordPress“ ir sukurtumėte svetainę.

Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų straipsnį, kuriame paaiškinama, kodėl „WordPress“ yra nemokamas ir kokios yra išlaidos.

Tarp pradedančiųjų yra klaidinga nuomonė apie laisvą programinę įrangą ir autorių teises. Nors jūs galite laisvai naudoti programinės įrangos kodą bet kokiu norimu būdu, pati programinė įranga yra saugoma autorių teisių ir prekės ženklų įstatymų.

Ką tai reiškia?

Iš esmės galite nukopijuoti „WordPress“ kodą, kad sukurtumėte naują programinę įrangą, tačiau negalite skambinti savo „WordPress“ programinei įrangai.

Pavadinimas „WordPress“ yra registruotas prekės ženklas, priklausantis „WordPress“ fondui. Tai ne pelno organizacija, užtikrinanti, kad „WordPress“ sėkmingai veiktų kaip nemokamas atvirojo kodo projektas.

Kodėl reikia suprasti „WordPress“ logotipo ir prekės ženklų taisykles?

„WordPress“ valdo beveik 33% visų interneto svetainių. Tai tikrai didžiulis skaičius.

Milijonai įmonių pasitiki „WordPress“, kad efektyviai valdytų savo svetaines, internetines bendruomenes ir tinklaraščius.

Norint įsitikinti, kad viskas veikia sklandžiai, reikėjo apsaugoti „WordPress“ prekės ženklą ir prekės ženklą. Tuo tikslu „WordPress“ prekės ženklas buvo perduotas „The WordPress“ fondui 2010 m.

Dabar problema ta, kad „WordPress“ fondas nėra vienintelis, veikiantis „WordPress“. Tai yra atvirojo kodo projektas, prie kurio sėkmės prisideda tūkstančiai žmonių.

Be šių bendraautorių, visame pasaulyje yra daugybė kompanijų, asmenų ir laisvai samdomų vertėjų, kurie parduoda su „WordPress“ susijusius produktus ir paslaugas..

Jei naudojate „WordPress“ svetainę, interneto dizaino agentūrą ar teikiate su „WordPress“ susijusias paslaugas, turite suprasti šias taisykles, kad atitiktumėte prekės ženklo politiką.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į taisykles ir rekomendacijas, kurių turite laikytis, kad savo projektuose tinkamai galėtumėte naudoti „WordPress“ prekės ženklą ir logotipą..

1 taisyklė. „WordPress“ visada rašykite didžiosiomis raidėmis P

Tinkamas „WordPress“ rašybos būdas yra didžioji raidė P. Į šią raidžių rašymą labai rimtai žiūri „WordPress“ bendruomenė.

Jei ketinate paminėti „WordPress“ bet kur, tada įsitikinkite, kad naudojate teisingą rašybą. Neteisingos rašybos vartojimas yra įbrėžiamas ir laikomas neprofesionaliu.

„WordPress“ komanda į tai žiūri taip rimtai, kad 2010 m. „WordPress 3.0“ leidime pridėjo įmontuotą filtrą pavadinimu „capital_P_dangit ()“..

Ši funkcija automatiškai taiso klaidingai parašytus „WordPress“ pavadinimus, turinį ir ištraukas.

funkcija capital_P_dangit ($ tekstas) {
// Paprastas pavadinimų pakeitimas
$ current_filter = current_filter ();
if (‘the_title’ === $ current_filter || ‘wp_title’ === $ current_filter) {
grąžinti str_replace (‘WordPress’, ‘WordPress’, $ text);
}
// Vis dar čia? Naudokite protingesnį pakaitalą
statinis $ dblq = klaidingas;
if (false === $ dblq) {
$ dblq = _x (” ”, ‘atidarymo garbanos dviguba citata’);
}
grįžti str_replace (
masyvas (‘WordPress’, ” WordPress ‘, $ dblq.’ WordPress ‘,’>„WordPress“, „(„ WordPress “),
masyvas (‘WordPress’, ” WordPress ‘, $ dblq.’ WordPress ‘,’>„WordPress“, „(„ WordPress “),
$ tekstas
);
}

2 taisyklė. Nenaudokite „WordPress“ savo domeno varde

Kaip jau minėjome anksčiau, vardas „WordPress“ yra registruotas prekės ženklas, priklausantis „WordPress“ fondui. Tai apsaugo „WordPress“ prekės ženklą ir užtikrina nuolatinę jo sėkmę.

Kaip ir bet kuris kitas registruotas prekės ženklas, „WordPress“ fondas pasilieka išskirtines termino „WordPress“ naudojimo teises. Tai reiškia, kad negalite naudoti „WordPress“ kaip savo prekės ženklo ar svetainės dalies.

Šis apribojimas taip pat apima domenų vardus. Pavyzdžiui:

„WordPressBeginner.com“ neteisinga!
WPBeginner.com gerai!

„WordPress“ galite naudoti padomenyje, tokiame kaip (wordpress.example.com), „WordPress“ fondui daugiausia rūpi aukščiausio lygio domenai.

Jei matote, kad kažkas naudoja „WordPress“ savo domeno ar prekės ženklo pavadinime, turėtumėte susisiekti su „WordPress“ fondu ir pranešti jiems apie pažeidimą.

Taip pat žiūrėkite: Kaip užregistruoti nemokamą domeno vardą savo „WordPress“ svetainėje.

3 taisyklė. „WordPress“ logotipas

„WordPress“ logotipą sudaro raidė W pilku ar kartais baltu apskritimu su pilku žiedu aplink jį.

W raidės aukštis yra aukštas ir grakštus. Daugelis tinklaraštininkų ir svetainių savininkų kartais klaidingai naudoja suklastotą logotipą, kurio W raidė paprastai yra trumpesnė.

„WordPress“ dirbtinis ir tikras logotipas

Įsitikinkite, kad savo projektuose naudojate teisingą „WordPress“ logotipą. „WordPress“ logotipą taip pat galima naudoti kaip teksto ženklą, teksto ženklą su W logotipu ir W logotipą.

„WordPress“ logotipo pavyzdžiai

Visus šiuos logotipus galite atsisiųsti iš oficialiojo „WordPress“ logotipų puslapio.

Nesivaržykite naudoti šiuos vaizdus savo projektuose. Tačiau įsitikinkite, kad juos naudojate laikydamiesi „WordPress“ prekės ženklų politikos.

4 taisyklė. Nėra prisijungimo ar pritarimo

„WordPress“ fondas nori, kad naudodamiesi „WordPress“ logotipu ir prekės ženklu reklamuotumėte patį „WordPress“ projektą.

Tačiau jums neleidžiama juo naudotis tokiu būdu, kuris rodo pritarimą projektui ar ryšį su juo. Štai keletas pavyzdžių:

 • Produkto reklamose negalite naudoti „WordPress“ logotipo.
 • Negalite naudoti „WordPress“ ar jo logotipo kaip savo logotipo dalis.
 • Savo svetainėje galite patalpinti „Powered by WordPress.org“, tačiau negalite pasakyti „WordPress rekomenduojama“.

Kalbant paprasčiau, bet kokie bandymai nesąžiningai pasinaudoti prekės ženklo „WordPress“ pranašumais yra prekės ženklo politikos pažeidimas.

Kas nutinka, kai kas nors nesilaiko šių taisyklių?

„WordPress“ fondas į šiuos pažeidimus žiūri labai rimtai. Iš jų galite gauti el. Laišką, kad laikytųsi jų prekių ženklų gairių.

Nesilaikant gali būti imamasi tolesnių veiksmų. Šie veiksmai gali apimti keletą teisinių procedūrų.

Pvz., Jei domeno pavadinime naudojate „WordPress“, tada fondas gali reikalauti to domeno vardo. Jų advokatai taip pat gali atsiųsti jums teisinį pranešimą.

Teismo procesas jums kainuotų nemažus pinigus, o jūs prarastumėte pačios „WordPress“ bendruomenės palaikymą.

„WordPress“ bendruomenė, atlikdama šiuos veiksmus, remiasi „WordPress“ fondu. Tai naudinga visiems ekosistemoje ir padeda nesuskaičiuojamai daugybei su „WordPress“ susijusių kompanijų augti ir sėkmingai veikti.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums suprasti taisykles, kurių turite laikytis laikydamiesi „WordPress“ logotipo ir prekės ženklų politikos. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą apie geriausius „WordPress“ papildinius ir geriausias el. Pašto rinkodaros paslaugas mažoms įmonėms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map