Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip nustatyti „WordPress“ „FeedBurner“

Atnaujinimas: neberekomenduojame naudoti „FeedBurner“, nes tai mirštantis produktas, kuriame pilna klaidų. Perskaitykite šį straipsnį norėdami sužinoti, kodėl neturėtumėte naudoti „FeedBurner“, ir sužinoti apie alternatyvas.


Kiekvienas pagrindinis tinklaraštis naudoja „FeedBurner“, kad įrašytų savo RSS tiekimą, nes tai nemokama funkcija turtinga sistema, kurios negalite atmesti. „FeedBurner“ teikia statistiką, informacijos santraukų optimizavimo parinktį, informacijos santraukų paskelbimo parinktį ir dar daugiau. „FeedBurner“ ir „Google Analytics“ integravimas yra būtinas kiekviename „WordPress“ tinklaraštyje. Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip galite nustatyti „WordPress“ tinklaraščio sklaidos kanalus naudodami „FeedBurner“ ir panaudoti jį, kad padėtumėte perkelti savo tinklaraštį į kitą lygį.

Kodėl „FeedBurner“ yra svarbi tinklaraštininkams?

„FeedBurner“ yra nemokama paslauga, apkraunama galimybėmis, kurių negaunate naudodamiesi numatytuoju „WordPress“ sklaidos kanalu. Kai kurios funkcijos apima:

 • Statistika apie jūsų RSS prenumeratorius, kad galėtumėte analizuoti ir optimizuoti savo tinklaraščio įrašus.
 • Suteikite vartotojams kelias prenumeratos galimybes, tokias kaip Pašto adresą, ir kiti informacijos santraukų skaitytojai („Netvibes“, „Google“ ir kt.).
 • Socialinis įrodymas (abonentų skaičius)
 • Galimybė tinkinti savo teikinius, pvz., Modifikuoti įrašų antraštes, prekės ženklą ir dar daugiau.
 • Galimybė pritraukti įvairias informacijos skaitymo paslaugas, kai tik paskelbiate įrašus.
 • Integruokite „Google Adsense“, kad gautumėte pajamų iš savo RSS teikinių.
 • Ir dar…

Turėdami tik trumpą funkcijų sąrašą, galite pamatyti, kad tai būtina visiems tinklaraščiams. Dabar galime pereiti prie „FeedBurner“ paskyros nustatymo.

„FeedBurner“ nustatymas „WordPress“ sklaidos kanalams nustatyti

Pirmiausia turėsite turėti „Google“ paskyrą (veiks bet kuri „gmail“ paskyra). Norėdami pradėti šį procesą, apsilankykite „feedburner“ paslaugų puslapyje.

Pirmiausia įvesite nuorodą į savo „WordPress“ tinklaraščio skiltį. Jei turite SEO „WordPress“ URL struktūrą, jūsų sklaidos kanalo nuoroda turėtų būti tokia kaip jūsų domenas.com/feedas

1 žingsnis - reikalaukite savo informacijos apie „Feedburner“

2 žingsnyje jūs pasirinksite savo sklaidos kanalo pavadinimą ir savo sklaidos kanalo adresą. Patariama savo sklaidos kanalo pavadinimą palikti tokį patį kaip jūsų tinklaraštyje. Geriausia, kad jūsų sklaidos kanalo adresas būtų trumpas ir įsimenamas.

2 veiksmas - pasirinkite pavadinimą ir informacijos teikimo adresą

Techniškai jūsų kanalai yra sukurti, todėl jums nebereikės atlikti šių veiksmų. Spustelėkite Pereiti tiesiai į kanalų tvarkymą.

3 žingsnis - eikite į kanalų tvarkymą

Pamatysite puslapį su nuoroda į daugybę internetinių dienoraščių platformų. Nepaisykite viso to, nes vėliau juos perskaitysime vėliau. Tiesiog užkabinkite ant optimizavimo skirtuko, kurį matote žemiau esančiame paveikslėlyje.

4 žingsnis - spustelėkite „Optimizuoti“

5 žingsnyje mes stengsimės optimizuoti jūsų „WordPress“ tinklaraščio sklaidos kanalą. Turite įsitikinti, kad įjungėte „Naršyklės palaikymo“ parinktį, „Smart Feed“ ir „FeedFlare“. Jei norite, galite suaktyvinti kitas paslaugas, tačiau šios 3 paslaugos yra būtinos. „BrowserFriendly“ daro prenumeratą daug paprastesnę. „SmartFeed“ užtikrina maksimalų suderinamumą su visomis kanalų skaitymo programomis. „FeedFlare“ sukuria interaktyvumą įrašuose, pridedant šį el. Laišką ir kitas bendrinimo parinktis.

5 žingsnis - optimizuokite savo teikinius

6 žingsnyje apžvelgsime visas sklaidos kanalo viešinimo parinktis. Savo svetainėje turite leisti el. Pašto prenumeratas, nes yra vartotojų, kurie renkasi el. Pašto atnaujinimus, o ne naudojasi „Google“ skaitytoju. „Pingshot“ turi būti suaktyvintas, nes jis praneša paslaugoms, kai jūs rašote. Informacijos santraukos valdiklis leidžia parodyti abonentų skaičių. Tai yra vienas geriausių socialinių įrodymų metodų. Sąmoningumo API yra naudinga, jei bandote pateikti sąrašą tokiose svetainėse kaip „BuySellAds“, nes jos gali lengvai išgauti jūsų abonentų skaičių. Yra ir kitų niūrių variantų, tokių kaip „Headline Animator“, „BuzzBoost“, kuriuos galite suaktyvinti, jei norite.

6 žingsnis - paskelbkite savo sklaidos kanalą

Pinigų gavimas iš jūsų sklaidos kanalo yra dar viena gera „FeedBurner“ savybė, išskyrus tai, kad tai leidžia naudoti tik „Google Adsense“. Taigi prisiregistruokite naudodami „Google Adsense“ ir vykdykite jų nurodymus.

7 veiksmas - gaukite pajamų iš savo sklaidos kanalo

Atlikę visus aukščiau išvardintus veiksmus, galite spustelėti skirtuką Analizuoti. Greičiausiai pamatysite tokį ekraną, koks yra žemiau, nes statistika nėra įrašyta. Duokite iki 24 valandų ir ten pradėsite matyti skaičius. Norėdami patobulinti savo tinklaraštį, naudokite abonentų skaičių, paspaudimus ir kitus naudingus duomenis. Pažiūrėkite, kas jūsų vartotojams patinka ir kas nepatinka naudojantis šiais darbais, tada sutelkite dėmesį į pranešimų tipą, kuris jūsų vartotojams patinka ir patinka..

8 žingsnis - išanalizuokite savo sklaidos kanalą ir patobulinkite

Integruokite „FeedBurner“ į „WordPress“

Nors ir nustatėte kanalą naudodami „FeedBurner“ atlikdami aukščiau aprašytus veiksmus, tačiau dar nesate jo integravę su „WordPress“. Pirmas dalykas, kurį norite padaryti, yra nustoti skiesti savo pašarą ir padaryti jį vienu. Turite sukurti peradresavimą, todėl kai vartotojai bando apsilankyti jūsų domenas.com/feed/, jie bus nukreipti į jūsų sklaidos kanalo sklaidos kanalo puslapį. Tokiu būdu galite sekti prenumeratorius savo tinklaraštyje.

Yra papildinys, vadinamas FD FeedBurner, kuris leidžia lengvai sukurti šį peradresavimą. Taip pat galite peradresuoti savo sklaidos kanalus naudodami .htaccess failą, tačiau mes nesidalinsime tuo metodu, nes tai nėra kažkas, ką mes rekomenduojame pradedantiesiems.

Daugelis „WordPress“ temų dabar yra integruotos „FeedBurner“, tokios kaip „Headway Theme“, „Standard Theme“ ir kitos. Jei jūsų tema nesuderinama, naudokite anksčiau pateiktą papildinį.

Savo svetainėje pridėkite el. Pašto abonemento lauką

Pirmiausia apsilankykite Skelbti »El. Pašto prenumeratos, tada nukopijuokite ir įklijuokite jiems suteiktą kodą jums patinkančiame šablono faile (dažniausiai sidebar.php). Nepamirškite tinkinti el. Pašto formos išvaizdos, jei norite žinoti apie HTML ir CSS.

Jei jūsų tinklaraštyje nėra „FeedBurner“ sklaidos kanalų, įsigykite jį dabar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map