Ką, kodėl ir kaip reikia atlikti „WordPress“ atkuriamų ir atmetamų duomenų atkūrimą

Neseniai vartotojas paklausė mūsų apie „WordPress“ atkūrimus ir atkūrimus. Jie taip pat norėjo sužinoti, kaip efektyviau naudoti šias dvi savybes.


„Trackbacks“ ir „backbacks“ yra ryšio režimai tarp „WordPress“ tinklaraščių. Jie buvo jau nuo pirmųjų dienoraščių rašymo dienų, tačiau tik nedaugelis vartotojų žino apie šias funkcijas.

Šiame straipsnyje paaiškinsime „WordPress“ taikomus atkūrimus ir atkūrimus. Kalbėsime apie jų skirtumą, kaip jie veikia ir kaip jais naudotis.

Kas, kodėl ir kaip yra „WordPress Pingbacks“ ir „Trackbacks“

Kas yra „Trackback“?

„Trackbacks“ suteikia tinklaraštininkams galimybę bendrauti tarp svetainių. Beveik kaip vienas žmogus sako kitam „Tai gali jus sudominti“..

Štai kaip „WordPress“ veikia atkūrimai:

 • Rašome įrašą savo tinklaraštyje.
 • Norite pakomentuoti mūsų įrašą, tačiau norite, kad jūsų pačių skaitytojai pamatytų, ką turite pasakyti, ir galėtų komentuoti.
 • Tada parašysite įrašą savo dienoraštyje ir atsiųsite stebėjimo įrašą į mūsų tinklaraščio įrašą. (Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ neleidžia siųsti rankinio stebėjimo duomenų, kai rašote tinklaraščio įrašą).
 • Gausime jūsų stebėjimą ir pasirinksime jį rodyti kaip komentarą ar ne. Komentarų ekrane bus pavadinimas, ištrauka ir nuoroda į jūsų tinklaraščio įrašą.

Kas yra „Pingback“?

„Pingbacks“ suteikia tinklaraščiams galimybę bendrauti per automatizuotą sistemą. Tai beveik kaip nuotoliniai komentarai.

Štai kaip „pingPacks“ veikia „WordPress“:

 • Rašome įrašą savo tinklaraštyje.
 • Po to savo tinklaraštyje rašote įrašą, kuriame paminite / susiejate mūsų straipsnį.
 • Jūsų tinklaraščių programinė įranga automatiškai atsiųs mūsų tinklaraščių platformai atgalinį ryšį.
 • Mūsų tinklaraščių programinė įranga gaus grįžtamąjį ryšį. Tada jis automatiškai pateks į jūsų internetinį dienoraštį, kad patvirtintų, jog ten yra atgalinės nuorodos, ir yra nuoroda.
 • Po to mes galėsime jūsų komentarą pateikti jūsų atgalinį įrašą. Tai bus tik nuoroda į jūsų svetainę.

„Pingbacks“ taip pat veikia jūsų svetainėje. Tai reiškia, kad jei jūs susietumėte su vienu iš savo straipsnių toje pačioje svetainėje, tada „WordPress“ automatiškai atsiųstų atgalinį atsakymą sau.

Tai vadinama savęs pinginimu, o reguliariai pradėdami dienoraščius galite juos erzinti. Nesijaudinkite, juos galima lengvai išjungti, nes mes jums tai parodysime vėliau šiame straipsnyje.

Kuo skiriasi „Trackbacks“ ir „Pingbacks“?

Nelabai iš tikrųjų. Jie abu daro tą patį dalyką, tačiau laikosi šiek tiek kitokio požiūrio.

Pirmasis skirtumas yra tas, kad atkūrimai yra rankiniai, o atkūrimai yra automatiniai (skirtinga komunikacijos technologija).

Antra, atkūrimai nesiunčia jokio turinio, o atkūrimai pateikiami kartu su turinio ištrauka.

Kaip siųsti „TrackBacks“ ir „Pingbacks“ „WordPress“

Nuo „WordPress 5.0“, galimybė rankiniu būdu atsiųsti stebėjimą kitiems tinklaraščiams buvo pašalinta iš įrašo redagavimo ekrano.

Ši funkcija nebuvo naudojama tiek daug, o „WordPress“ jau turi automatinius „pingbacks“, įgalintus pagal numatytuosius nustatymus.

Tačiau funkcionalumas vis dar yra ir prieinamas naudojant seną klasikinį redaktorių. Tiesiog redaguokite įrašą klasikiniame redaktoriuje ir rasite parinktį nusiųsti stebėjimo įrašus žemiau redagavimo srities.

Siųskite įrašus klasikiniame redaktoriuje

Jei klasikiniame redaktoriuje nerandate „trackback“ meta dėžutės, tada spustelėkite mygtuką Ekrano parinktys, esantį viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Pažymėkite laukelį, esantį šalia parinkties „Siųsti stebėjimo grąžinimus“, ir „WordPress“ po redagavimo srities pradės rodyti lauką siųsti atgalinius įrašus.

Rodyti lauką siųsti atsiųstus laukus

Kaip valdyti “Pingbacks” ir “Trackbacks” programoje “WordPress”?

Prižiūrėjimas yra gana paprastas. Komandų tvarkymo srityje rodomi tiek atkūrimai, tiek grąžinimai. Čia galite juos patvirtinti, ištrinti arba pažymėti kaip šlamštą.

Vidutinis grąžinimas ir atkūrimas

Remiantis mūsų patirtimi, 99% visų atkūrimų ir atkūrimų yra šlamštas. Tai yra lengviausias būdas nepageidaujamų elektroninių laiškų platintojams gauti atgalinę nuorodą iš jūsų svetainės.

Mūsų atveju dažnai matome turinio iškarpytojų (turinio vagys), kurie žodį po žodžiu kopijuoja visus mūsų straipsnius, įskaitant visas nuorodas, atgaivinimą..

Dėl šių nuorodų jų tinklaraščių programinė įranga automatiškai siunčia atgalinius straipsnius į mūsų straipsnius.

Keletą kartų, kai radome atkūrimų ir (arba) atkūrimų naudą, kai su mumis susiejo teisėti tinklaraštininkai, jie iš tikrųjų padėjo mums išsiaiškinti, kad mes matome „Mashable“ ir „NYTimes“..

Trumpai tariant, mes nustatėme, kad 99% visų „trackbacks“ / „pingbacks“ yra šlamštas. Dėl šios priežasties mes juos visiškai išjungėme. Neverta skirti laiko tonai šlamšto.

Yra ir kitų būdų sužinoti, kas nukreipė į jūsų straipsnius. Paprasčiausias yra naudoti „Google Analytics“, kad surastumėte, kas nukreipia į jūsų svetainę.

Kaip išjungti „Trackbacks“, „Pingbacks“ ir „Self Pings“

Jei esate pavargę nuo nepageidaujamų takelių atkūrimų ir bandomųjų grąžinimų, galite visiškai juos išjungti.

Tiesiog eikite į Nustatymai »Diskusija puslapyje ir panaikinkite žymėjimą pažymėdami parinktį „Leisti nuorodų pranešimus iš kitų tinklaraščių („ pingbacks “ir„ trackbacks “).

Išjunkite „WordPress“ gaunamus stebėjimo ir atkūrimo elementus

Panaikinus šio laukelio žymėjimą, bus neleidžiami tik būsimų įrašų (ne esamų įrašų) stebėjimai ir grąžinimai..

Norėdami išjungti esamų įrašų stebėjimą, turite vadovautis mūsų mokymo programa, kaip išjungti esamų „WordPress“ įrašų stebėjimo ir atkūrimo elementus..

Jei pavargote nuo savo pačių internetinio dienoraščio įtraukimo į savo internetinį dienoraštį, galite tiesiog įdiegti ir suaktyvinti „No Self Pings“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus įskiepį, „WordPress“ svetainėje bus išjungti savarankiški pinigai.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti apie „WordPress“ atkūrimus ir pradinius atkūrimus. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų sąrašą, kuriame pateikiami būtiniausi „WordPress“ papildiniai ir geriausios el. Pašto rinkodaros paslaugos mažoms įmonėms..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map