Kaip anuliuoti “WordPress” pakeitimus paskelbus pataisas

Ar žinojai, kad „WordPress“ yra įmontuota funkcija, leidžianti anuliuoti pakeitimus ir grįžti į ankstesnę įrašo versiją. Ši funkcija vadinama „Revisions“ arba tiesiog „Revisions“.


Daugelis iš mūsų daro klaidas rašydami. Kartais galite norėti, kad neištrintumėte to, ką parašėte anksčiau. Pataisymai leidžia tai ištaisyti grįžtant prie laiko ir anuliuojant pakeitimus.

Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai anuliuoti „WordPress“ pakeitimus paskelbus pakeitimus.

Lengvai anuliuokite „WordPress“ pakeitimus atlikę pakeitimus

Kas yra pašto peržiūra?

„WordPress“ tiekiama su galinga sistema, kuria galima saugoti kiekvieno jūsų rašomo įrašo ar puslapio taisymų istoriją.

Kiekvienam juodraščiui, prie kurio dirbate, „WordPress“ automatiškai išsaugo laikiną pakeitimą. Šio tipo peržiūra vadinama automatiniu išsaugojimu.

„WordPress“ išsaugo automatinį išsaugojimą kas 60 sekundžių. Tai taip pat automatiškai pakeičia senesnę versiją naujuoju automatiniu išsaugojimu.

Automatinis įrašų išsaugojimas „WordPress“

Automatinio išsaugojimo funkcija padeda atkurti turinį, jei kažkas negerai, prieš tai galite išsaugoti. Pvz., Jei jūsų naršyklė sudužo arba kompiuteris kabo rašydamas, tada galite atkurti naujausią juodraštį iš automatinio išsaugojimo.

„WordPress“ taip pat išsaugo paskelbtas peržiūras kiekvieną kartą, kai vartotojas spustelėja išsaugojimo, atnaujinimo ar paskelbimo mygtuką. Skirtingai nei automatinis išsaugojimas, šios versijos yra nuolat saugomos „WordPress“ duomenų bazėje.

Įrašų redagavimo ekrane galite rasti, naršyti ir grįžti prie šių pakeitimų.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip naudoti įrašų taisymo funkciją anuliuoti „WordPress“ įrašų ir puslapių pakeitimus.

Kodėl turėtumėte naudoti „Post Revisions“

Beveik kiekvienas „WordPress“ vartotojas gali gauti naudos iš po pakeitimų. Norint parašyti puikų turinį, reikia daug ką pataisyti ir taisyti. Skelbimų peržiūra leidžia pamatyti procesą ir pažvelgti iš paukščio skrydžio į tai, kaip pasikeitė jūsų įrašas.

Tada galite perjungti skirtingas juodraščio būsenas, atlikti pakeitimus ir padaryti straipsnį idealų leidybai.

Kelių autorių „WordPress“ svetainėse paskelbtos versijos leidžia redaktoriams lengvai valdyti kelių autorių darbą. Galite pamatyti, kas padarė pakeitimus straipsnyje, kokius pakeitimus jie padarė ir pan.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip naudoti įrašų taisymus, kad pagerintumėte „WordPress“ įrašus ir puslapius.

Kaip naudoti paskelbtas pataisas anuliuoti “WordPress” pakeitimus

„WordPress“ rodo pataisymų skaičių skydelyje „Dokumentas“ įrašo / puslapio redagavimo ekrane.

Tai galite rasti pranešimų redagavimo priemonės ekrano dešinėje. Spustelėję „Pataisymai“, pamatysite pakeitimų ekraną.

„Gutenberg WordPress Post“ versijos

Skelbimo peržiūros ekrane bus rodoma naujausia įrašo peržiūra su slinkties juosta viršuje. Paspaudę slinkties juostos mygtuką, pereisite prie ankstesnių įrašo taisymų.

„WordPress Post“ peržiūros ekranas

Kiekvienos versijos pakeitimai bus paryškinti žalia ir rožine spalvomis. Viršuje galite pamatyti vartotoją, kuris atliko šiuos pakeitimus, laiką ir kitą informaciją.

„WordPress“ taip pat praneš jums, ar taisymas yra automatinis išsaugojimas, ar juodraštis.

Automatiškai išsaugotas „WordPress“

Norėdami judėti peržiūros metu, galite naudoti kitą ir ankstesnį mygtuką.

Be to, galite pažymėti langelį viršuje, kuriame parašyta „Palyginkite bet kuriuos du pakeitimus“. Tai atlikę, slinkties juostos mygtuką padalinsite į dvi dalis ir galėsite kiekvieną mygtuką pakeisti į skirtingas versijas ir palyginti skirtumą tarp dviejų tolimų versijų..

Palyginkite du „WordPress“ įrašų pakeitimus

Norėdami atkurti versiją, galite tiesiog paspausti mygtuką Atkurti šią versiją arba Atkurti šią automatinę išsaugojimo funkciją.

„WordPress“ atkurs pasirinktą redakciją kaip dabartinę jūsų paskelbtą versiją, tada galėsite ją išsaugoti kaip juodraštį.

Atkurkite „WordPress“ versiją

Atminkite, kad jei grįšite prie ankstesnės versijos, naujausia jūsų įrašo versija nebus ištrinta. Vietoj to, „WordPress“ jį saugos duomenų bazėje kaip dar vieną pakeitimą.

„Post Revisions“ naudojimas naudojant seną „WordPress“ redaktorių

Jei nenaujovinote „WordPress“ į „Gutenberg“ ir vis dar naudojate seną klasikinį redaktorių, įrašų taisymus rasite paskelbimo meta laukelyje, esančiame pranešimo / puslapio redagavimo ekrano dešiniajame skydelyje.

Naršykite „Post Revisions“ naudodami „WordPress Classic“ redaktorių

Norėdami peržiūrėti paskelbtas peržiūras, galite tiesiog spustelėti nuorodą „Naršyti“ šalia peržiūrų skaičiaus. Be to, įrašų versijos panašiai veikia ir „Classic Editor“, ir „Gutenberg“.

Skelbimų pataisų apribojimas arba pašalinimas „WordPress“

Visos paskelbtos versijos saugomos jūsų „WordPress“ duomenų bazėje. Dėl šios priežasties daugelis vartotojų nerimauja, kad per daug peržiūrų gali sulėtinti jų svetaines.

Tai netiesa.

„WordPress“ praleidžia skelbiamus pakeitimus, kai skambina duomenų bazės sąsajoje. Tai tik ieškoma taisymų įrašo redagavimo ekrane arba faktiškai naršant taisymus.

„WordPress“ leidžia valdyti, kiek taisymų norite palikti straipsniui. Norėdami apriboti pataisymus, tiesiog pridėkite šį kodą prie savo „WordPress“ svetainės wp-config.php failo.

apibrėžti (‘WP_POST_REVISIONS’, 10);

Nepamirškite pakeisti 10 įrašų, kuriuos norite išsaugoti kiekvienam įrašui.

Taip pat galite ištrinti senas įrašų versijas. Jei esate tikri, kad jums niekada nereikės tų taisymų, tada galite juos ištrinti.

Pirmiausia pasidarykite naują savo „WordPress“ atsarginę kopiją. Tai leis jums atkurti savo svetainę, jei kažkas negerai.

Toliau turite įdiegti ir suaktyvinti „WP-Optimize“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Įjungę eikite į WP-Optimize »duomenų bazė puslapyje ir pažymėkite langelį šalia parinkties „Išvalyti visas paskelbtas versijas“.

Švarios įrašų versijos

Dabar spustelėkite mygtuką „Vykdyti optimizavimą“, kad ištrintumėte visas paskelbtas versijas. Pašalinti papildinį galite ištrynę versijas.

Pastaba: ištrynus versijas „WordPress“ nesustabdys būsimų įrašų versijų išsaugojimo.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums suprasti, kaip panaudoti paskelbtas versijas anuliuoti „WordPress“ pakeitimus. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų patarimus, kaip sukurti žudiko redakcinį kalendorių „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map