Kaip įdiegti ir nustatyti “Google Tag Manager” programoje “WordPress”

Ar norite nustatyti „Google“ žymų tvarkyklę „WordPress“? Nežinote, ar jums reikia „Google Tag Manager“ savo „WordPress“ svetainėje? Nesijaudink. Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip tinkamai įdiegti ir nustatyti „Google Tag Manager“ „WordPress“, ir paaiškinsime pranašumus.


Kas yra „Google Tag Manager“?

„Google“ žymų tvarkyklė

Dažnai svetainių savininkams reikia pridėti kelis kodo fragmentus, kad būtų galima stebėti jų konversijas, srautą ir surinkti kitus analitinius duomenis.

Naudodami „Google Tag manager“ galite lengvai pridėti ir valdyti visus šiuos scenarijus iš vienos informacijos suvestinės.

Yra įmontuoti „Google Analytics“, „Adwords“, „DoubleClick“ ir kt. Žymų šablonai. Žymenų tvarkyklė taip pat veikia su keliomis trečiųjų šalių analizės ir stebėjimo platformomis..

Be to, galite naudoti tinkintą HTML, kad galėtumėte pridėti savo stebėjimą ar bet kurį kitą kodą, kurį norite pridėti.

Taip sutaupysite laiko, kai pridėsite ir pašalins žymas iš savo kodo, o greičiau tvarkykite jį naudodami paprastą prietaisų skydelį. Jau neminint to, kad visi šie scenarijai yra įkeliami į vieną scenarijų.

Tai pasakius, pradėkime nuo „Google Tag Manager“.

Šio straipsnio dėka mes jums parodysime, kaip pridėti „Google Analytics“ į savo svetainę naudojant „Google Tag Manager“.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

Darbo pradžia

Svarbu atkreipti dėmesį, kad šis vadovas yra skirtas savarankiškoms „WordPress.org“ svetainėms (žr. Skirtumą tarp „WordPress.com“ ir „WordPress.org“). Jei neturite „WordPress“ svetainės, tada, jei norite sukurti, skaitykite mūsų „WordPress“ diegimo vadovą.

Pirmiausia turėsite sukurti „Google Analytics“ paskyrą savo svetainei, jei to dar nepadarėte. Galite vadovautis instrukcijomis, pateiktomis diegiant „Google Analytics“ „WordPress“ mokymo programoje.

Atlikite veiksmus, nurodytus skyriuje „Kaip prisiregistruoti„ Google Analytics “. Sustabdykite, kai gausite stebėjimo kodą. Užuot pridėję stebėjimo kodą tiesiogiai „WordPress“, mes tam naudosimės žymų tvarkytuve.

„Google“ žymų tvarkyklės nustatymas

Dabar, kai esame pasirengę pridėti „Google Analytics“, kitas žingsnis yra nustatyti „Google Tag Manager“.

Apsilankykite „Google Tag Manager“ svetainėje ir prisiregistruokite naudodami tą pačią „Google“ paskyrą, kurią naudojote naudodami „Google Analytics“.

Prisijungę pateksite į naujos paskyros pridėjimo puslapį. Tiesiog įveskite savo paskyros pavadinimą ir spustelėkite mygtuką Tęsti.

Sukuriama „Google Tag Manager“ paskyra

Dabar prie savo paskyros turite pridėti konteinerį. Sudėtinis rodinys gali būti svetainė arba programa „iOS“ ar „Android“ platformose. Šiuo atveju naudosime internetą.

Sudėtinio rodinio pavadinimą galite naudoti savo svetainės domene. Kiekvienai paskyrai galite pridėti kelis sudėtinius rodinius. Baigę spustelėkite mygtuką sukurti ir tęskite.

Kurti konteinerį

„Google“ žymų tvarkyklė dabar sukurs jūsų sąskaitą kartu su konteineriu, ir pamatysite savo sudėtinio rodinio informacijos suvestinę. Tai atrodytų maždaug taip:

Konteinerio prietaisų skydelis

Dabar jūsų „Google Tag Manager“ paskyra yra paruošta, taigi kitas žingsnis yra pridėti naują žymą. Tai galite padaryti spustelėję sukurti naują žymą.

Pirmiausia turėsite pasirinkti produktą su etikete. Šiuo metu yra daugiau nei 20 integravimo šablonų.

Dabar rinksime „Google Analytics“, tačiau visada galite pridėti daugiau žymų ir pasirinkti įvairius produktus pagal savo poreikius. Jūs netgi galite spustelėti pasirinktinį HTML, kad pridėtumėte bet kokius kitus tinkinto kodo fragmentus.

Pasirinkite „Google Analytics“ kaip savo etiketės produktą

Kai pasirinksite „Google Analytics“, jūsų paprašys pasirinkti „Universal Analytics“ arba „Classic Analytics“. Pasirinkite universalią analizę ir jūsų paprašys pateikti savo analizės stebėjimo ID.

Šis stebėjimo ID yra specialus kodas, leidžiantis „Google“ identifikuoti jūsų svetainę. Šį ID galite gauti prisijungę prie „Google Analytics“ paskyros ir apsilankę „Administratoriaus“ skirtuko lape.

Pasirinkite savo svetainės sąskaitą ir nuosavybę, tada spustelėkite stebėjimo informaciją, kad ją išplėstumėte. Pamatysite stebėjimo kodo nuorodą.

„Google Analytics“ stebėjimo ID radimas

Spustelėję stebėjimo kodą pateksite į stebėjimo kodo puslapį ir taip pat parodysite savo UA stebėjimo ID.

UA stebėjimo ID „Google Analytics“

Nukopijuokite UA stebėjimo ID ir įklijuokite jį į „Google Tag Manager“. Pagal takelio tipą pasirinkite Puslapio peržiūra ir spustelėkite mygtuką Tęsti.

Pridėti stebėjimo ID

Žymos konfigūravimo vedlys dabar paklaus, kada suaktyvinti šią žymą. Pasirinkite visus puslapius ir spustelėkite mygtuką „Kurti“.

Kada šaudyti į etiketę

„Google“ žymų tvarkyklė dabar parodys jums stebėjimo kodą, kurį turite įtraukti į savo „WordPress“ svetainę. Turite nukopijuoti šį kodą.

Žymos tvarkyklės kodas

Žymų tvarkyklės kodo pridėjimas „WordPress“

Pirmas dalykas, kurį jums reikės padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti „Įterpti antraštes ir poraštes“ papildinį. Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »Įdėkite antraštes ir poraštes.

Pridėkite „Google“ žymų tvarkyklės kodą „WordPress“
Įklijuokite žymų tvarkyklės kodą antraštės skiltyje ir spustelėkite mygtuką Įrašyti, kad išsaugotumėte nustatymus.

Jei nenorite įdiegti papildinio, „Google“ žymų tvarkyklės kodą taip pat galite pridėti prie savo „WordPress“ ar vaiko temos. Tiesiog redaguokite header.php šabloną ir įklijuokite kodą iškart po jo žyma.

Paskelbkite savo konteinerį

Žymos „Google“ žymų tvarkyklėje nebus rodomos, kol nepaskelbsite sudėtinio rodinio. Apsilankykite „Google Tag Manager“ prietaisų skydelyje ir spustelėkite paskelbimo mygtuką.

Paskelbkite pakeitimus „Google“ žymų tvarkyklėje

Taip pat galite peržiūrėti savo svetainę, o „Google“ žymų tvarkyklė parodys žymas, suaktyvintas kiekviename puslapio rodinyje.

Peržiūra ir derinimo darbai

Viskas, jūs sėkmingai įdiegėte ir nustatėte „Google Tag Manager“ savo „WordPress“ svetainėje. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą apie 7 geriausius „WordPress“ analizės sprendimus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me