Kaip įdiegti ir nustatyti WP Super talpyklą pradedantiesiems

Paieškos sistemos laiko svetainių greitį svarbiu veiksniu paieškos reitinguose. Štai kodėl „WPBeginner“ stengiamės pagerinti svetainės apkrovos greitį iki optimalaus lygio. Tai darydami pastebėjome, kad talpyklos išsaugojimas mūsų tinklalapyje padėjo pagerinti svetainės greitį ir subalansuoti didžiulius srauto dydžius. Norėdami pagerinti savo svetainės našumą, naudojame „W3 Total Cache“. Tačiau daugelis mūsų skaitytojų paklausė mūsų, kaip įdiegti ir nustatyti „WP Super Cache“. Todėl šiame vadove parodysime, kaip tinkamai įdiegti ir tinkamai nustatyti „WP Super Cache“.


Pastaba: „W3 Total Cache“ ir „WP ​​Super Cache“ yra puikūs papildiniai. Mes labai rekomenduojame naudoti vieną ar kitą variantą, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „WP Super Cache“ papildinį (pamoka: kaip įdiegti „WordPress“ papildinį). Suaktyvinus „WP Super Cache“ jums praneš, kad talpyklos išsaugojimas jūsų svetainėje šiuo metu neįgalintas.

„WP Super Cache“ nustatymas – paprastas būdas

Norėdami įgalinti talpyklą, eikite į Nustatymai »WP Super Cache. Skirtuke „Lengvas“ įjunkite talpyklą ir paspauskite atnaujinimo būsenos mygtuką.

Talpyklos įjungimas „WordPress“ „WP Super“ talpykloje

Įjungę talpyklą spustelėkite bandomosios talpyklos mygtuką ir patikrinkite, ar ji veikia. „WP Super Cache“ du kartus pateks į jūsų „WordPress“ svetainę ir palygins abiejų puslapių laiko žymes. Jei abu laiko ženklai sutampa, tai reiškia, kad jūsų svetainėje dabar veikia talpyklos kaupimas.

„WP Super Cache Advanced“ nustatymas

WP super talpykla yra galingas įskiepis, kurį galima rasti iš anksto. Šios parinktys gali dar labiau pagerinti jūsų svetainės našumą. Norėdami nustatyti „WP Super Cache“ su iš anksto parinktimis, eikite į Nustatymai »WP Super Cache ir spustelėkite skirtuką Išplėstinė.

Iš anksto nustatyta „WP Super Cache“

Įgalinti talpyklą
Pirmiausia pažymėkite langelį, kuriame rašoma, kad „Cache“ pateko į šią svetainę, kad būtų galima greitai pasiekti. Žemiau pamatysite tris talpyklos variantus. Pagal numatytuosius nustatymus „WP Super Cache“ naudoja PHP talpyklos failų aptarnavimui. Tačiau naudojant PHP talpyklos failams aptarnauti gali prireikti daug išteklių, ypač bendrojo prieglobos aplinkoje. Taigi, mes norėtume rekomenduoti pabandyti naudoti mod_rewrite talpyklos failams aptarnauti. Po to slinkite žemyn ir paspauskite atnaujinimo būsenos mygtuką, kad išsaugotumėte šiuos nustatymus.

„WP Super Cache“ dabar parodys pranešimą, kad „mod_rewrite“ taisyklės turi būti atnaujintos, ir galbūt kitą pranešimą apie šiukšlių rinkimo planavimą. Slinkite puslapiu žemyn ir pamatysite mod_rewrite taisykles, kurias reikia pridėti. Norėdami atnaujinti šias taisykles, spustelėkite mygtuką Atnaujinti „Mod_Rewrite“ taisykles. Kai mod_rewrite taisyklės bus atnaujintos, ši dalis taps žalia.

Norėdami išspręsti pranešimą apie šiukšlių surinkimą, išankstinių nustatymų puslapyje slinkite žemyn iki galiojimo laiko pabaigos & Skyrius „Šiukšlių rinkimas“ ir nustatykite talpykloje laikomų failų rinkimo laiką ir dažnumą serveryje.

Atliekų rinkimo planavimas ir talpyklos galiojimo pabaigos nustatymas

Įgalinti glaudinimą „WP Super Cache“: Suspaudimas leidžia „WP Super Cache“ talpykloje esančius failus teikti kaip suglaudintus failus. Šiuos failus naudotojų naršyklės greitai atsisiunčia dėl jų mažesnio dydžio. Norėdami įgalinti glaudinimą, tiesiog pažymėkite langelį, kuriame nurodoma Suspausti puslapius, kad jie greičiau būtų pateikiami lankytojams.

CDN nustatymas naudojant „WP Super Cache“

Daugelyje turinio svetainių teikiama daug statinių failų su kiekviena puslapio užklausa. Šie failai yra „JavaScripts“, vaizdai, stiliaus lentelės ir kt. Skirtingai nuo jūsų „WordPress“ įrašų, kuriuos dinamiškai sukuria PHP, šie failai gali būti teikiami naudojant turinio pristatymo tinklą (CDN). Jei nežinote, kas yra CDN ar kodėl jums reikia CDN, turėtumėte peržiūrėti mūsų infografiką „Kas gi yra CDN“.

„WPBeginner“ mes naudojame „MaxCDN“. Galite perskaityti mūsų projektą, kodėl mes naudojame „MaxCDN“. Jei jums reikia pagalbos nustatant „MaxCDN“, tada jau turime mokymo programą, kaip įdiegti ir nustatyti „MaxCDN“, skirtą „WordPress“. Vadovėlyje naudojama „W3 Total cache“, tačiau pagrindinė sąvoka yra ta pati.

Norėdami nustatyti CDN naudodami „WP Super Cache“, spustelėkite skirtuką CDN ir pažymėkite langelį šalia parinkties Įgalinti CDN palaikymą. Įveskite savo išorės URL, kuris bus jūsų traukos zonos URL. Pvz., Http://cdn.wpbeginner.com

„MaxCDN“ nustatymas naudojant „WP Super Cache“

Papildomame CNAME laukelyje įveskite kitus CNAME, kuriuos sukūrėte savo „pullzone“. Pvz., Http://cdn1.wpbeginner.com, http://cdn2.wpbeginner.com, http://cdn3.wpbeginner.com

Galiausiai pažymėkite langelį, kuriame parašyta Praleisti https URL, kad išvengtumėte „mišraus turinio“ klaidų ir išsaugotumėte pakeitimus. Dabar jūsų svetainė yra pasirengusi pateikti statinį turinį iš CDN.

Pateikite statinę svetainę naudodami „WP Super Cache“

Išankstinio įkėlimo režimas „WP Super Cache“ leidžia kurti visų talpyklų ir puslapių stacionarius talpyklos failus ir aptarnauti statinę svetainę. Galite paklausti, kodėl kas nors norėtų tai daryti?

Norėdami išsaugoti serverio išteklius.
Norėdami aptarnauti seną svetainę, kuri nebeatnaujinama.
Norėdami pagerinti svetainės greitį teikdami tik statinį turinį.

Tai buvo tik kelios priežastys, tačiau gali būti ir daugiau priežasčių bei situacijų, kai galbūt norėsite visiškai išjungti PHP procesus. Nesijaudinkite, kad „WordPress“ veiks normaliai, ir jūs vis tiek galėsite tvarkyti savo turinį naudodami „WordPress“.

Iš anksto įkelkite „WP Super Cache“ ir pateikite statinius failus

Atnaujinti išankstinio įkėlimo talpyklos failų parinktis pagal nutylėjimą bus nustatytos į nulį, minimalus reikalingas laikas yra bent 30 minučių. Išankstinis visos „WordPress“ svetainės įkėlimas užima šiek tiek laiko ir sunaudoja daug resursų jūsų serveryje. Galite palikti jį iki 0, jei nenorite, kad kada nors pasibaigs jūsų statiniai failai, nebent rankiniu būdu atnaujinsite talpyklą.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums nustatyti „WP Super Cache“ savo „WordPress“ tinklaraštyje. Norėdami gauti konkretų papildinį palaikymą, prašome paskelbti visus savo klausimus „WordPress“ palaikymo forumuose, skirtuose papildinio autoriui. Perskaitykite mūsų vadovą, kaip tinkamai paprašyti „WordPress“ palaikymo ir gauti jį.

Jei norite gauti kitų atsiliepimų ir klausimų, palikite komentarą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me