Kaip įdiegti „WordPress“ papildinį – žingsnis po žingsnio pradedantiesiems

Įdiegę „WordPress“, pirmiausia kiekvienas pradedantysis turi išmokti, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.


Paprasčiau tariant, „WordPress“ papildiniai yra tarsi jūsų „WordPress“ svetainės programos. Jie leidžia prie „WordPress“ pridėti naujų funkcijų, tokių kaip kontaktinė forma, skaidrių demonstracija, pirkinių krepšelis ir dar daugiau.

„WordPress“ yra tūkstančiai nemokamų ir mokamų papildinių. Šiame žingsnis po žingsnio parodysime, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

„WordPress“ papildinio diegimas - vadovas pradedančiajam

Prieš tau pradedant

Jei naudojate WordPress.com, tada negalite įdiegti papildinių.

Dažnai sulaukiame vartotojų skundų, kad jie nemato papildinių meniu „WordPress“ prietaisų skydelyje. Taip yra todėl, kad naudojate WordPress.com, kuri turi savo apribojimus.

Neįmanoma įdiegti papildinių WordPress.com, jei neatnaujinsite jų verslo plano. Kita vertus, savo norimoje „WordPress.org“ svetainėje galite įdiegti bet kurį norimą papildinį tiesiai iš dėžutės (žr. Skirtumus tarp savarankiškai teikiamos „WordPress.org“ ir „WordPress.com“)..

Jei norite perjungti iš WordPress.com į WordPress.org, tada perskaitykite mūsų vadovėlį, kaip tinkamai pereiti iš WordPress.com į WordPress.org.

Atsižvelgiant į tai, dabar pažiūrėkime, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį savo svetainėje.

Kaip įdiegti „WordPress“ papildinį

Kad tai būtų lengva, sukūrėme vaizdo įrašų vadovėlį, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį, kurį galite žiūrėti žemiau.

Prenumeruokite „WPBeginner“

Tačiau, jei norite tik vykdyti tekstines instrukcijas, tuomet galite sekti mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį..

Aptarėme visus tris metodus: „WordPress“ įskiepio diegimas naudojant paiešką, „WordPress“ įskiepio įkėlimas ir „WordPress“ įskiepio diegimas rankiniu būdu naudojant FTP.

Pasirengęs? Pradėkime.

Įdiekite papildinį naudodami „WordPress“ papildinių paiešką

Paprasčiausias „WordPress“ papildinio įdiegimo būdas yra įskiepio paieška. Vienintelis šios parinkties neigiamas aspektas yra tas, kad papildinys turi būti „WordPress“ papildinių kataloge, kuriame yra tik nemokami papildiniai..

Pirmas dalykas, kurį turite aplankyti Įskiepiai »Pridėti naują puslapis jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje.

Ieškoma įdiegti papildinių „WordPress“ administratoriaus srityje

Pamatysite ekraną, tokį, koks pateiktas aukščiau esančioje ekrano kopijoje. Suraskite papildinį įvesdami papildinio pavadinimą arba ieškomą funkciją. Po to pamatysite krūvą sąrašų, tokių kaip žemiau pateiktas pavyzdys:

Papildinių paieškos rezultatai

Galite pasirinkti jums tinkamiausią papildinį. Kadangi ieškodami ieškojome „WPForms“, kuris yra geriausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys, paspauskite šalia jo esantį mygtuką „Įdiegti dabar“..

Dabar „WordPress“ atsisiųs ir įdės jums papildinį. Po to pastebėsite, kad mygtukas „Įdiegti dabar“ pasikeis į mygtuką „Suaktyvinti“.

„WordPress“ papildinio suaktyvinimas

Jūsų svetainėje gali būti įdiegtas „WordPress“ papildinys, tačiau jis neveiks, nebent jį suaktyvinsite. Taigi pirmyn ir spustelėkite mygtuką suaktyvinti, kad pradėtumėte naudoti tą papildinį savo „WordPress“ svetainėje.

Tai viskas, jūs sėkmingai įdiegėte savo pirmąjį „WordPress“ papildinį.

Kitas žingsnis – sukonfigūruoti papildinio nustatymus. Šie nustatymai bus skirtingi kiekvienam papildiniui, todėl mes to nenurodysime šiame įraše.

Įdiekite papildinį naudodami „WordPress Admin“ papildinio įkėlimą

Mokami „WordPress“ papildiniai nėra išvardyti „WordPress“ papildinių kataloge. Šių papildinių negalima įdiegti naudojant pirmąjį metodą.

Štai kodėl „WordPress“ ateina su įkėlimo metodu, kad būtų galima įdiegti tokius papildinius. Mes parodysime, kaip įdiegti „WordPress“ papildinius, naudojant įkėlimo parinktį administratoriaus srityje.

Pirmiausia turite atsisiųsti papildinį iš šaltinio (kuris bus ZIP failas). Toliau turite eiti į „WordPress“ administratoriaus sritį ir apsilankyti Įskiepiai »Pridėti naują puslapis.

Po to spustelėkite viršuje esantį mygtuką „Įkelti papildinį“.

Įkelti papildinio mygtuką

Tai atskleis papildinio įkėlimo formą. Čia turite spustelėti mygtuką „Pasirinkti failą“ ir pasirinkti papildinio failą, kurį anksčiau atsisiuntėte į savo kompiuterį.

Pasirinkite papildinio zip failą, kurį norite įkelti ir įdiegti į „WordPress“

Pasirinkę failą turite spustelėti mygtuką „Įdiegti dabar“.

Dabar „WordPress“ įkels papildinio failą iš savo kompiuterio ir įdiegs jį jums. Pabaigus diegimą, pamatysite tokį sėkmės pranešimą.

Suaktyvinti papildinį

Įdiegę turite spustelėti saitą Aktyvuoti papildinį, kad pradėtumėte naudoti papildinį.

Jūs turėtumėte sukonfigūruoti parametrus, kad atitiktų jūsų poreikius. Šie nustatymai bus skirtingi kiekvienam papildiniui, todėl mes to nenurodysime šiame įraše.

Neautomatiškai įdiekite „WordPress“ papildinį naudodami FTP

Kai kuriais retais atvejais jūsų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas gali turėti failų apribojimus, kurie gali apriboti jūsų galimybę įdiegti papildinį iš administratoriaus srities.

Tokiu atveju geriausia yra įskiepį įdiegti rankiniu būdu naudojant FTP.

FTP vadybininko metodas yra mažiausiai draugiškas pradedantiesiems.

Pirmiausia turėsite atsisiųsti papildinio šaltinio failą (tai bus ZIP failas). Tada turite ištraukti ZIP failą iš savo kompiuterio.

Išskleidę ZIP įskiepio failą, sukursite naują aplanką tuo pačiu pavadinimu. Tai aplankas, kurį turite rankiniu būdu įkelti į savo svetainę naudodamiesi FTP klientu.

Turėtumėte pasiekti savo kompiuterį per FTP tvarkyklę. Jei neturite savo FTP vartotojo vardo ir slaptažodžio, susisiekite su „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėju ir paprašykite jų.

Atidarykite FTP klientą kompiuteryje ir prisijunkite prie savo svetainės naudodamiesi prisijungimo duomenimis, kuriuos pateikė jūsų žiniatinklio priegloba. Prisijungę turite apsilankyti / wp-content / plugins / aplanke savo svetainėje.

Tada įkelkite aplanką, kurį išskleidėte iš ZIP failo, į / wp-content / plugins / katalogą savo žiniatinklio serveryje..

Įkeliamas papildinys per FTP

Įkėlę failus turite apsilankyti „WordPress“ administratoriaus srityje ir spustelėti Papildiniai nuorodą administratoriaus meniu. Paaiškės, kad jūsų papildinys sėkmingai įdiegtas papildinių puslapyje.

Suaktyvinti įdiegtą papildinį

Norėdami pradėti naudoti, turite spustelėti žemiau įskiepio esančią nuorodą Aktyvuoti.

Įjungus gali tekti sukonfigūruoti įskiepio nustatymus. „WordPress“ įskiepiai yra su atskirais nustatymais, kurie skirtinguose įskiepiuose skiriasi, todėl jų čia neapibūdinsime.

DUK apie „WordPress“ papildinių diegimą

Kaip pradedantiesiems, gali kilti keletas klausimų apie „WordPress“ papildinių diegimą. Kaip didžiausią „WordPress“ išteklių svetainę, mes juos visus girdėjome.

Čia pateikiami keli dažniausiai užduodami klausimai apie „WordPress“ papildinių diegimą.

1. Kaip rasti geriausius „WordPress“ papildinius, kuriuos reikia įdiegti į savo svetainę?

Vien tik nemokamame „WordPress“ papildinių kataloge yra daugiau nei 55 000 „WordPress“ papildinių. Daug daugiau galima įsigyti kaip aukščiausios kokybės papildinius. Dėl to pradedantiesiems šiek tiek sunku rasti geriausią reikiamos funkcijos papildinį.

Mes sudarėme visų būtiniausių „WordPress“ papildinių, kurių reikia daugumai „WordPress“ svetainių, sąrašą.

Taip pat turime išsamią mokymo programą, kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ papildinį, kur parodysime, ko reikia ieškoti ieškant papildinio..

2. Kuo skiriasi įdiegti ir aktyvūs papildiniai?

„WordPress“ leidžia įdiegti papildinį ir jo visai nenaudoti. Norėdami naudoti papildinį savo svetainėje, turite jį „suaktyvinti“.

Aktyvius papildinius galite pamatyti apsilankę „Papildinių“ puslapyje „WordPress“ administratoriaus srityje. Jie bus paryškinti mėlynu fonu.

Įdiegti ir aktyvūs papildiniai

Įskiepiai su baltu fonu yra įdiegti į jūsų svetainę, bet neaktyvūs.

3. Ar turėčiau ištrinti neaktyvius papildinius?

Jei nenaudojate papildinio, rekomenduojama jį ištrinti iš savo svetainės. Norėdami daugiau sužinoti šia tema, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kodėl turėtumėte ištrinti neaktyvius papildinius „WordPress“.

4. Kiek papildinių galiu įdiegti „WordPress“?

Galite įdiegti tiek „WordPress“ papildinių, kiek jums reikia. Jūsų svetainės greitį veikia ne įskiepių skaičius, o tų priedų kokybė. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kiek „WordPress“ papildinių turėtumėte įdiegti.

5. Kaip pašalinti „WordPress“ papildinį

Galite pašalinti „WordPress“ papildinį apsilankę „Papildinių“ puslapyje „WordPress“ administratoriaus srityje. Jei papildinys, kurį norite pašalinti, šiuo metu yra aktyvus, pirmiausia turėsite jį išjungti. Po to galite tiesiog spustelėti nuorodos trinti nuorodą, kad pašalintumėte ją iš savo svetainės.

Pašalinkite „WordPress“ papildinį

Norėdami gauti išsamesnių instrukcijų, skaitykite mūsų vadove, kaip tinkamai pašalinti „WordPress“ papildinį.

Tikimės, kad tai padėjo išmokti įdiegti „WordPress“ papildinius.

Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų papildinių kategoriją, kurioje rašome apie geriausius „WordPress“ papildinius, kuriuos galite naudoti norėdami atlikti bet ką. Kiekviename iš šių straipsnių pateikiamos nuoseklios instrukcijos, kaip nustatyti atskirus papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me