Kaip nustatyti profesionalų el. Pašto adresą naudojant „Gmail“ ir „G Suite“

Sukūrę svetainę, pirmas dalykas, kurio reikia kiekvienam verslo savininkui, yra profesionalus el. Pašto adresas su jame nurodytu įmonės pavadinimu.


Profesionalus el. Pašto adresas padės laimėti pasitikėjimą bendraujant su kitomis įmonėmis ir klientais.

„G Suite“ yra „Google“ produktyvumo rinkinys, leidžiantis naudoti „Gmail“ su savo profesionaliu el. Pašto adresu. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip nustatyti profesionalų tinkintą firminį el. Pašto adresą naudojant „Gmail“ ir „G Suite“.

Profesionalaus el. Pašto adreso nustatymas naudojant „G Suite“ ir „Gmail“

Kas yra profesionalus el. Pašto adresas?

Profesionalus el. Pašto adresas yra tas, kuriame yra jūsų įmonės vardas. Pavyzdžiui, [email protected] yra profesionalus el. Pašto adresas.

El. Pašto paskyros nemokamose el. Pašto tarnybose, tokiose kaip [email protected], nėra tinkamos verslui, nes neatrodo profesionalios. Jūsų klientams ir kitoms įmonėms profesinis el. Pašto adresas bus patikimesnis.

Norėdami gauti profesionalų el. Pašto adresą, jums reikės domeno vardo ir svetainės. Mes turime žingsnis po žingsnio vadovus, kaip pasirinkti domeno vardą ir kaip greitai sukurti svetainę.

Jei jau turite domeno vardą ir svetainę, visi esate pasiruošę turėti savo profesionalų el. Pašto adresą.

Kodėl verta naudoti „G Suite“ profesionaliam firminiam el. Pašto adresui?

Galbūt galvojate, kodėl verta naudoti „G Suite“, kai dauguma „WordPress“ prieglobos kompanijų siūlo neribotas el. Pašto paskyras su savo domeno vardu?

El. Paštas yra viena iš svarbiausių komunikacijos priemonių verslo savininkams. Jei praleisite svarbų el. Laišką, tai gali pakenkti jūsų verslui.

Daugelis žiniatinklio prieglobos el. Pašto serverių yra nepatikimi, ribojantys, izoliuoti ir ne tokie saugūs. Jūs net nežinotumėte, ar jūsų išsiųstas el. Laiškas iš tikrųjų buvo pristatytas.

Čia įsijungia „G Suite“ ir „Gmail“.

„Gmail“ yra pramonės lyderė el. Pašto srityje, turinti 1,5 milijardo aktyvių vartotojų kas mėnesį. „G Suite“ yra „Google“ produktyvumo programų rinkinys verslo savininkams, kuriame yra „Gmail“ ir kurį jau naudoja daugiau nei 4 milijonai įmonių ir 80 milijonų studentų / pedagogų.

„G Suite“ veikia su jūsų domeno pavadinimu, kuris leidžia naudoti „Gmail“, kad sukurtumėte savo profesionalų firminį el. Pašto adresą.

Čia yra keletas „G Suite“ ir „Gmail“ profesinio el. Pašto adreso naudojimo pranašumų:

 • Profesionalus verslo el. Pašto adresas jūsų domene.
 • „Gmail“ yra patikimas saugumas ir šlamšto filtrai.
 • 30 GB – dvigubai daugiau nemokamos „Gmail“ paskyros.
 • Tvarkykite el. Paštą net neprisijungę, naudodami „Gmail“ programą mobiliuosiuose įrenginiuose.
 • Veikia bet kuriame žiniatinklyje, mobiliajame įrenginyje, planšetiniame kompiuteryje.
 • Puikiai veikia su „Outlook“ ir netgi gali sinchronizuoti senas „Outlook“ paskyras.
 • Kiekvienas vartotojas gali turėti iki 30 el. Pašto slapyvardžių.
 • Naudokite „Google“ kalendorių, „Google Hangout“ pokalbiams, vaizdo įrašams ir balso skambučiams savo įmonės el. Pašto adresu naudoti.
 • Nėra reklamų ir visą parą dirbančio profesionalo palaikymo, kai jums reikia pagalbos.
 • Sklandžiai veikia su jūsų „WordPress“ svetaine.
 • Svarbiausia, didelis pristatymas, nevėlavimai ir nepatekimas į šlamšto aplanką.

Dabar, kai žinote, kodėl svarbu naudoti „G Suite“ profesionaliems el. Laiškams, pažvelkime, kaip su „G Suite“ nustatyti profesionalų el. Pašto adresą..

Redaktoriaus pastaba: Mes naudojame „G Suite“ visiems savo profesionaliems el. Pašto adresams ir galime nuoširdžiai pasakyti, kad tai geriausia.

Profesionalaus el. Pašto adreso nustatymas naudojant „Gmail“ („G Suite“)

Pirmiausia turėsite prisijungti prie „G Suite“ paskyros.

Kiekvienam vartotojui tai kainuoja apie 5 USD / mėn. Jei mokate kasmet, gausite 2 mėnesius nemokamai (50 USD per metus vienam vartotojui).

„G Suite“ taip pat siūlo nemokamą 14 dienų bandomąją versiją, leidžiančią išbandyti viską, kol apsispręsite. Iš esmės tai visos galingos „Gmail“, Disko, Kalendoriaus ir kt. Funkcijos, prie kurių esate įpratę (bet dabar tai tinka jūsų verslui).

Tiesiog apsilankykite „G Suite“ svetainėje ir spustelėkite mygtuką Pradėti, norėdami naudoti planą.

Pradėkite nuo „G Suite“

Toliau turite įvesti savo įmonės pavadinimą, darbuotojų skaičių ir šalį, kurioje esate. 1 vartotojo abonementui galite pasirinkti tik patys arba pasirinkti darbuotojų skaičių.

Pasirinkite vartotojus

Norėdami tęsti, spustelėkite kitą mygtuką.

Kitame žingsnyje jūsų bus paprašyta įvesti asmeninę kontaktinę informaciją, įskaitant vardą ir el. Pašto adresą.

Įveskite kontaktinę informaciją

Po to jūsų bus paprašyta pasirinkti domeno vardą. Jei jau turite domeno vardą, spustelėkite „Taip, aš turiu tokį, kurį galiu naudoti“. Kitu atveju spustelėkite „Ne, man to reikia“, kad galėtumėte užregistruoti domeno vardą.

Pasirinkite domeno vardą

Jei jums reikia užregistruoti naują domeno vardą, už naujo domeno vardo įregistravimą turėsite mokėti atskirai (patarimas: štai, kaip nemokamai užregistruoti domeno vardą).

Jei naudojate esamą domeno vardą, turėsite patvirtinti domeno vardo nuosavybės teises. Vėliau šiame straipsnyje parodysime, kaip tai padaryti.

Kitame etape jūsų bus paprašyta susikurti „G Suite“ vartotojo abonementą įvedus vartotojo vardą ir slaptažodį.

Šis vartotojo vardas taip pat bus pirmasis jūsų profesionalus el. Pašto adresas, todėl turite pasirinkti vartotojo vardą, kurį norite naudoti kaip savo profesionalų el. Pašto adresą.

Sukurkite savo pirmąją „G Suite“ vartotojo abonementą

Sėkmingai sukūrėte „G Suite“ paskyrą. Dabar galite spustelėti mygtuką „Eiti į sąranką“

„G Suite“ paskyros sąranka baigta

Sąrankos ekrane jūsų paprašys įtraukti daugiau žmonių į savo sąskaitą. Jei norite sukurti daugiau paskyrų savo darbuotojams ar skyriams, tai galite padaryti čia.

Taip pat galite tiesiog spustelėti „Aš pridėjau visus vartotojo el. Pašto adresus“ ir paspausti kitą mygtuką.

Atminkite, kad visada galite pridėti daugiau vartotojų prie savo paskyros ir susikurti jų el. Pašto adresus vėliau, kai to prireiks.

Sėkmingai įtraukti vartotojai

Jei užregistravote savo domeno vardą kitur, dabar jūsų bus paprašyta patvirtinti, kad turite domeno vardą.

Po to pamatysite HTML kodo fragmentą, kurį turite pridėti prie savo svetainės.

Nukopijuokite metažymą, kad patvirtintumėte, jog turite domeno vardą

Yra ir kitų būdų, kaip patvirtinti savo nuosavybės teises į svetainę. Galite įkelti HTML failą į savo svetainę naudodami FTP kliento arba failų tvarkyklės programą savo prieglobos paskyros informacijos suvestinėje.

Jei neturite svetainės, galite naudoti ir „MX Record“ metodą. Pamatysite instrukcijas, kaip tai padaryti, kai pasirinksite šį metodą.

Siekdami šio vadovo, darome prielaidą, kad jau turite „WordPress“ tinklaraštį, ir parodysime, kaip „WordPress“ pridėti patvirtinimo HTML kodo fragmentą..

Naujame naršyklės skirtuko lape perjunkite į „WordPress“ administratoriaus sritį, kad įdiegtumėte ir suaktyvintumėte įskiepį Įterpti antraštes ir poraštę. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Įjungę eikite į Nustatymai »Įdėkite antraštes ir poraštę įklijuokite HTML kodą, kurį nukopijavote iš „G Suite“, skiltyje „Skriptai antraštėje“.

„G Suite“ ir „Gmail“ svetainės patvirtinimo kodas

Nepamirškite paspausti mygtuką „Išsaugoti“, kad išsaugotumėte nustatymus.

Dabar grįžkite į „G Suite“ sąrankos ekraną ir spustelėkite žymimąjį laukelį „Aš pridėjau metažymą į savo pagrindinį puslapį“..

Domenas patikrintas dėl profesionalaus el. Pašto adreso naudojant „G Suite“ ir „Gmail“

Tada jūsų bus paprašyta įvesti savo domeno vardo MX įrašų įrašus.

Pastaba: MX įrašus reikia pridėti tik tuo atveju, jei turite esamą domeno vardą ir svetainę. Naudotojams, kurie „Google“ užregistravo savo domenų vardus, nereikia pridėti MX įrašų.

Kadangi jūsų domeno vardas nėra registruotas „Google“, el. Laiškai pasieks jūsų domeno vardą, bet ne „Google“ serveriuose.

Domeno vardo nustatymuose turėsite nustatyti tinkamus MX įrašus, kad „Google“ serveriai galėtų siųsti ir gauti jūsų įmonės el. Laiškus..

Norėdami tai padaryti, turėsite prisijungti prie savo žiniatinklio prieglobos arba domenų registratorių paskyros.

Mes jums parodysime, kaip pridėti MX įrašus „Bluehost“, tačiau pagrindinė koncepcija yra ta pati visiems prieglobos ir domenų registratoriams. Iš esmės, domeno vardo ieškosite DNS nustatymų.

Prisijunkite prie „Bluehost“ prieglobos informacijos suvestinės ir spustelėkite „Domenai“. Kitame puslapyje pasirinkite savo domeno vardą ir spustelėkite „Tvarkyti“ nuorodą šalia parinkties „DNS zonos redaktorius“.

Domeno nustatymai

„Bluehost“ dabar atidarys jūsų DNS zonos redaktorių. Turite grįžti į „G Suite“ sąrankos ekraną ir pažymėti langelį „Aš atidariau savo domeno vardo valdymo skydelį“..

Dabar jis parodys jums MX įrašus, kuriuos turite įvesti. Taip pat pamatysite nuorodą į dokumentus, kurie parodys, kaip pridėti šiuos įrašus dešimtims prieglobos ir domenų paslaugų teikėjų.

Štai kaip pridėsite šią informaciją prie „Bluehost“ DNS nustatymų:

MX įrašų pridėjimas prie savo domeno vardo

Spustelėkite mygtuką „Pridėti įrašą“, kad jį išsaugotumėte. Po to pakartokite procesą, kad visos penkios eilutės būtų pridėtos kaip MX įrašai.

Baigę grįžkite į „G Suite“ sąranką ir pažymėkite langelį šalia „Aš sukūriau naujus MX įrašus“..

Sukurti MX įrašai

Jūsų bus paprašyta ištrinti visus esamus MX įrašus, vis tiek nukreipiančius į jūsų svetainės prieglobą ar domenų vardų registratorių.

Norėdami tai padaryti, turite persijungti į savo DNS zonos rengyklę ir slinkti žemyn iki MX įrašų skyriaus. Pamatysite anksčiau sukurtus MX įrašus kartu su senesniu MX įrašu, vis tiek nukreipiančiu į jūsų svetainę.

Ištrinti seną MX įrašą

Spustelėkite ištrynimo mygtuką šalia seno MX įrašo, kad jį ištrintumėte.

Po to grįžkite į „G Suite“ sąrankos ekraną ir pažymėkite langelį „Aš ištryniau esamus MX įrašus“..

Įrašykite MX įrašus

Dabar jūsų bus paprašyta išsaugoti savo MX įrašus. Kai kuriems teikėjams, pridėjus MX įrašus, jie jau yra išsaugoti, kitiems gali tekti rankiniu būdu išsaugoti MX įrašus.

Išsaugoję MX įrašus, pažymėkite langelį „Aš išsaugojau MX įrašus“ „G Suite“ sąrankoje.

Patikrinkite domeno sąranką

Po to turite spustelėti mygtuką „Patvirtinti domeną ir sąrankos el. Pašto adresą“, kad išeitumėte iš nustatymo vedlio.

Profesionalaus el. Pašto naudojimas su „G Suite“ ir „Gmail“

Jūsų el. Pašto paskyra veikia kaip ir bet kuri kita „Gmail“ paskyra. Jį galite pasiekti apsilankę „Gmail“ svetainėje ir prisijungdami naudodami savo el. Pašto adresą, pvz. [email protected]

Savo „G Suite“ paskyrą taip pat galite tvarkyti apsilankę administratoriaus pulte.

„G Suite“ administratoriaus valdymo pultas

Čia galite pridėti / pašalinti naujus vartotojus prie savo domeno vardo. Kiekvienas jūsų vartotojas turės 30 GB atminties ir visas tas pačias funkcijas, tačiau jie neturės prieigos prie administratoriaus pulto. Tuos vartotojus galite pašalinti bet kuriuo norimu metu.

Trikčių šalinimas „G Suite“ domeno sąrankoje

Tikėtina, kad jūsų žiniatinklio priegloba nenaudoja prietaisų skydelio, kaip mes rodėme aukščiau esančiose ekrano kopijose.

„G Suite“ yra išsami daugelio populiarių žiniatinklio prieglobos ir domenų registravimo paslaugų teikėjų dokumentacija. Apsilankykite, nustatykite „MX“ įrašų (konkrečių prieglobų veiksmus) puslapį ir iš sąrašo raskite savo domeno registratorių ar žiniatinklio prieglobą.

Jei sąraše nerandate savo paslaugų teikėjo, galite jo tiesiogiai paprašyti, kad padėtų jums nustatyti „G Suite“ jūsų domeno vardą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums nustatyti profesionalų el. Pašto adresą naudojant „G Suite“ ir „Gmail“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų sąrašą, kuriame yra daugiau nei 19 nemokamų „Google“ įrankių, kuriuos turėtų naudoti kiekvienas „WordPress“ tinklaraštininkas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me