Kaip nustatyti tinkintą el. Pašto adresą naudojant „Outlook“ („Office365“)

Ar norite nustatyti profesionalų firminį el. Pašto adresą naudodami „Outlook.com“? „Microsoft“ „Outlook Premium“ suteikia galimybę naudoti savo domeno vardą verslo el. Pašto adresui sukurti. Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip sukonfigūruoti tinkintą firminį el. Pašto adresą naudojant „Outlook.com“.


Profesionalaus firminio el. Pašto adreso kūrimas naudojant „Outlook“

Kas yra profesionalus firminis el. Pašto adresas?

Profesionalus el. Paštas yra tas, kuriame yra jūsų įmonės vardas. Pvz., [email protected] yra profesionalus el. Pašto adresas. Kadangi jūsų [email protected] nėra profesionalus el. Pašto adresas.

Yra daugybė būdų, kaip galite sukurti profesionalų el. Pašto adresą. Galite naudoti įmontuotą pašto serverį, kurį teikia dauguma „WordPress“ prieglobos kompanijų. Peržiūrėkite mūsų straipsnį apie tai, kaip per penkias minutes sukurti nemokamą verslo el. Pašto adresą.

Tai veiktų daugumai pradedančiųjų svetainių, turint biudžetą. Tačiau jai trūksta keleto svarbių funkcijų, tokių kaip geresnė šlamšto ir antivirusinė apsauga, sustiprinta sauga, lengvas paskyros valdymas ir dar daugiau.

Jei norite aukščiau paminėtų galingų funkcijų, jums reikės profesionalios verslo el. Pašto paslaugos, veikiančios su jūsų esamu įmonės pavadinimu (dar žinomu kaip domeno vardas)..

Kas yra „Outlook.com“?

„Outlook“ yra el. Pašto paslauga, kurią siūlo „Microsoft“. Norėdami naudotis paslauga, galite susikurti nemokamą savo vardą@outlook.com paskyrą. Tačiau jei norite sukurti profesionalų firminį el. Pašto adresą naudodami „Outlook.com“, tuomet turėsite prisiregistruoti „Office 365“.

Tai yra mokama paslauga, pradedant nuo 12,50 USD vienam vartotojui per mėnesį. Jį sudaro 1 TB „OneDrive“ saugyklos, naujausios „Outlook“, „Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“ jūsų asmeniniam kompiuteriui ar „Mac“.

„WPBeginner“ verslo el. Pašto adresams naudojame ir rekomenduojame „Google Suite“, nes jie yra ekonomiškesni (prasideda nuo 5 USD / mėn.). Mes taip pat teikiame pirmenybę „Google Cloud“, nes mūsų komanda yra susipažinusi su „Gmail“ ir kitomis „Google Apps“.

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite pamatyti mūsų „G Suite“ ir „Office 365“ palyginimą, kad sužinotumėte, kaip jis palyginamas su „Outlook.com“.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip sukurti tinkintą firminį el. Pašto adresą naudojant „Outlook.com“.

Prisiregistruokite naudoti „Outlook Premium“ naudodami „Office 365“

Pirmiausia turite apsilankyti „Office 365“ svetainėje ir užsiregistruoti jų „Business Premium“ prenumeratai. Tai yra vienintelė prenumerata, kurioje yra tinkintų domenų palaikymas.

Prisiregistruokite gauti „Office 365 Business premium“

Jūsų bus paprašyta pateikti asmeninę informaciją. Po to spustelėkite kitą mygtuką, jei norite tęsti ir įveskite savo mokėjimo informaciją.

„Office 365“ registracija

Užsiregistravę nusileisite „Office 365“ administratoriaus skydelyje. Iš čia reikia apsilankyti Sąranka »Domenai puslapyje, kad pridėtumėte tinkintą domeną.

Nustatykite domeną

Tai pateks į domenų nustatymų puslapį. Eikite toliau ir spustelėkite mygtuką „Pridėti domeną“, jei norite tęsti.

Pridėti domeną

Kitame ekrane jūsų bus paprašyta įvesti domeno vardą, kurį norite nustatyti. Įvedę domeno vardą, spustelėkite kitą mygtuką, jei norite tęsti.

Įveskite domeno vardą

„Office 365“ dabar ieškos jūsų domeno vardo ir paprašys jūsų patvirtinti nuosavybės teises, pridėdamas informacijos prie domeno DNS nustatymų.

Patikrinkite, ar turite domeną

Norėdami tai padaryti, turėsite grįžti į savo domeno nustatymų puslapį. Atsižvelgiant į jūsų domeno registratorių, šis puslapis bus jūsų paskyroje. Turite rasti DNS nustatymų parinktį.

Jei jūsų domeną užregistravo jūsų „WordPress“ prieglobos įmonė, domeno nustatymą rasite „cPanel“ prietaisų skydelyje, pažymėtame kaip „Zonos redaktorius“ arba „DNS Zonos redaktorius“..

Pridedamas DNS įrašas

Pastaba: Virš ekrano kopijos yra „Bluehost“. Prieglobos ekrano kopija gali atrodyti šiek tiek kitaip.

Pridėdami DNS įrašą įsitikinkite, kad įvesta informacija sutampa su „Office 365“ rodoma informacija.

Įklijavę DNS įrašą, spustelėkite mygtuką „Pridėti DNS įrašą“, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Tada turėsite grįžti į „Microsoft Office 365“ admin portalą ir paspausti patvirtinimo mygtuką.

Patikrinkite domeno nuosavybę

Dabar „Office 365“ patikrins DNS įrašą, kad patikrintų, ar jums priklauso domeno vardas. DNS patvirtinimas gali užtrukti 5–10 minučių, nes kartais jūsų DNS nėra atnaujinamas iškart.

Patikrinę jūsų paprašys sutvarkyti savo internetines paslaugas.

Čia gausite dvi parinktis: pirmoji – automatiškai leisti „Office 365“ atlikti reikiamus DNS nustatymų pakeitimus, o antra – rankiniu būdu tvarkyti DNS įrašus..

Jei jūsų domenas yra užregistruotas „GoDaddy“, tuomet galite pasirinkti pirmąją parinktį, o „Office 365“ pasirūpins visa kita.

Kitu atveju, norėdami rankiniu būdu tvarkyti savo DNS įrašus, pasirinkite antrąją parinktį.

Nustatykite savo internetines paslaugas

Pasirinkę paspauskite kitą mygtuką, jei norite tęsti.

„Office 365“ dabar jūsų paklaus, kurią paslaugą norite sukonfigūruoti. Šiuo metu mes tiesiog norime sukonfigūruoti „Exchange“ naudoti verslo el. Pašto adreso paslaugą.

Pasirinkite mainų paslaugą kaip savo paslaugą

Norėdami tęsti, spustelėkite kitą mygtuką.

„Exchange“ reikia trijų DNS įrašų, kad jis veiktų. Juos galėsite pamatyti kitame ekrane.

Pridedama daugiau DNS įrašų

Dar kartą turėsite apsilankyti domeno DNS nustatymų puslapyje ir pridėti šiuos įrašus atskirai.

Pridėkite MX įrašus

Štai ką daro kiekvienas iš šių DNS įrašų.

Pirmiausia turite MX įrašą, kuriame nurodoma, kur siųsti el. Laiškus. Po to turite TXT įrašą, kuris padeda neleisti niekam apgaulingai rašyti jūsų el. Pašto, kad galėtų siųsti šlamštą. Galiausiai turite CNAME įrašą, kuris leidžia tokiai programinei įrangai kaip „Outlook“ surasti el. Pašto paslaugą ir prisijungti prie jos.

Dabar, jei jūsų svetainė jau turėjo MX įrašą, tada ji bus pakeista į šią. Tai užtikrins, kad galite naudoti „Outlook“ pašto serverius el. Laiškams siųsti ir gauti iš tinkinto domeno el. Pašto adreso.

Įvedę visus DNS įrašus, spustelėkite patvirtinimo mygtuką. „Office 365“ dabar patikrins jūsų domeno DNS parametrus. Jei viskas yra tvarkoje, tada būsite nukreipti atgal į domenų puslapį.

Sėkmingai nustatėte savo domeno vardą, kad jis veiktų su „Outlook“.

Dabar esate pasirengę sukurti tinkintą domeno el. Pašto adresą naudodami „Outlook.com“.

Tinkinto firminio el. Pašto adreso pridėjimas „Outlook.com“

Iš „Office 365“ prietaisų skydelio eikite į Vartotojai »Aktyvūs vartotojai tada spustelėkite mygtuką Pridėti vartotoją.

Pridėti vartotoją

Kitame ekrane turite pateikti asmeninę vartotojo informaciją ir pasirinkti jiems el. Pašto adresą.

Įveskite vartotojo ir el. Pašto adresus

Tada spustelėkite mygtuką „Pridėti“, kad išsaugotumėte nustatymus.

Dabar galite prisijungti naudodami el. Pašto adresą ir slaptažodį, kuriuos sukūrėte atlikdami ankstesnį veiksmą, kad naudotumėte savo naują profesionalų firminį el. Paštą naudodami „Outlook.com“.

„Outlook“ programos naudojimas „Office 365“

Taip pat galite įdiegti „Office 365“ programas „Mac“ ir asmeniniame kompiuteryje, įskaitant „Outlook“. Tai leis jums naudoti firminį įmonės el. Pašto adresą neprisijungus, naudodami „Outlook“ programą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti nustatyti profesionalų prekės ženklo el. Pašto adresą naudojant „Outlook“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų straipsnį apie tai, kaip nustatyti profesionalų el. Pašto adresą naudojant „G Suite“ ir „Gmail“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me