Kaip padaryti savo tinklaraščio įrašų ekrano kopiją (vadovas pradedantiesiems)

Ar norite pridėti ekrano kopiją prie savo tinklaraščio įrašo, bet nežinote, kaip tai padaryti geriausia? Ekrano nuotraukos leidžia jūsų tinklaraščio žinutėse bendrinti darbalaukio arba mobiliojo telefono ekrano vaizdą. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip padaryti „WordPress“ tinklaraščio įrašų ekrano kopiją.


Kaip padaryti savo tinklaraščio įrašo ekrano kopiją

Savo tinklaraščio įrašų ekrano kopijos darymas

Kadangi ekrano kopijos darymo būdų yra labai daug, mes sukūrėme nuoseklų vadovą, kaip padaryti ekrano kopiją skirtinguose įrenginiuose ir programose. Kad jums būtų lengviau, mes taip pat sukūrėme žemiau esančią versiją, kad galėtumėte greitai rasti jums tinkamesnį metodą.

  Parengta, pradėkime!

  Kaip nufilmuoti ekrano kopiją naudojant „CloudApp“

  „CloudApp“ yra populiari ekrano fiksavimo programa rinkoje. Tai leidžia lengvai padaryti kompiuterio ekrano kopiją ir bendrinti. „CloudApp“ automatiškai išsaugo ekrano fiksavimo nuorodą iškarpinėje – tai reiškia, kad galite valdyti visus savo ekrano vaizdus ir bendrinti juos bet kurioje platformoje, įskaitant „WordPress“..

  Tai puikiai tinka naudojant „Mac“ ir „Windows“ įrenginius, kad būtų galima greitai užfiksuoti pasirinktą sritį ar visą ekraną. „CloudApp“ taip pat integruota su visomis populiariomis komunikacijos programomis, tokiomis kaip „Slack“, „Asana“, „Trello“ ir kt.

  „Mac“ vartotojai gali paspausti „Command + Shift + 5“, norėdami užfiksuoti ekrano kopijas, o „Windows“ vartotojai gali paspausti „Alt + Shift + 5“, norėdami padaryti ekrano kopiją naudodami „CloudApp“..

  Fotografuodami ekrano kopiją apatiniame kairiajame kampe taip pat matysite tiesioginį dydį. Tai padės nufotografuoti tikslaus dydžio ekrano kopiją.

  „CloudApp“ ekrano fiksavimas

  „CloudApp“ taip pat leidžia sukurti vaizdo ekrano transliaciją, taigi galite sukurti greitas pamokas su garsu. Tiesiog spustelėkite „CloudApp“ piktogramą naršyklės meniu juostoje ir pasirinkite TV piktogramą, kad įrašytumėte ekraną.

  TV piktograma

  Toliau turite spustelėti ir vilkti kryželį (rodyklę), kad įrašytumėte konkrečią vaizdo įrašo dalį.

  Po jūsų pasirinkta sritimi bus rodoma meniu juosta. Tiesiog spustelėkite mikrofono piktogramą, kad pradėtumėte įrašyti garsą, tada spustelėkite mygtuką „Pradėti“.

  Ekrano įrašymas su garsu

  Baigę įrašymą spustelėkite mygtuką „Baigti“, o įrašyto failo nuoroda bus automatiškai išsaugota mainų srityje..

  „CloudApp“ yra „Freemium“ programa, ir tai greičiausias būdas fiksuoti ir bendrinti ekrano kopijas. Mes naudojame ją visoje mūsų įmonėje, siekdami produktyvumo ir bendradarbiaudami.

  Tačiau jei nenorite naudoti „CloudApp“, ekrano kopiją galite padaryti ir kituose įrenginiuose, naudodami savąją funkciją.

  Kaip nufilmuoti ekrano kopiją „Mac“

  Jei naudojate „Mac“ įrenginį ir norite padaryti ekrano kopiją, yra kelios jo parinktys.

  „Mac“ įrenginiuose galite užfiksuoti visą ekraną, pasirinktą ekrano dalį, konkretų langą ir dar daugiau.

  Jei norite nufotografuoti viso „Mac“ įrenginio ekrano kopiją, tiesiog paspauskite „Shift + Command + 3“ ir jis užfiksuos jūsų ekraną.

  Jei norite užfiksuoti pasirinktą dalį, paspauskite „Shift“ + „Command + 4“. Tada spustelėkite ir vilkite kryželiu (žymikliu), kad padarytumėte pasirinktos srities ekrano kopiją.

  Pasirinkta porcija

  Jei norite padaryti konkretaus lango ekrano kopiją, paspauskite „Shift“ + „Command + 4“ ir paspauskite klaviatūros tarpo klavišą. Pamatysite, kad žymiklis pasikeis į fotoaparato piktogramą. Tiesiog vilkite kameros piktogramą ant lango, kad ją paryškintumėte ir užfiksuotumėte.

  Pastaba: Visose programose gali būti neleidžiama daryti jų lango ekrano kopijos. Tokiu atveju galite padaryti pasirinktos dalies ekrano kopiją ir ją apkarpyti.

  Užfiksuok langą

  Pagal numatytuosius nustatymus visos ekrano nuotraukos bus išsaugotos darbalaukyje, o laikas / data bus įrašomi kaip failo vardas, o .png – kaip failo plėtinys..

  Kaip padaryti ekrano kopiją “Windows”

  Norėdami padaryti ekrano kopiją „Windows“ įrenginiuose, turėsite paspausti klavišus „Ctrl + PrtSc“. Tai užfiksuos visą ekraną.

  Tada galite atidaryti šią ekrano kopiją vaizdų redagavimo programinėje įrangoje, pavyzdžiui, „Adobe Photoshop“, norėdami apkarpyti reikiamą sritį ir išsaugoti ją savo kompiuteryje.

  Jei naudojate „Windows 10“, tuomet galite naudoti ir naują įrankį „Snipping“, kad lengvai padarytumėte ekrano kopijas. Nuskaitymo įrankis leidžia užfiksuoti konkrečią ekrano dalį ir automatiškai išsaugoti ją mainų srityje.

  Norėdami pradėti fotografuoti ekrano kopiją naudodami įrankį „Snipping“, galite paspausti „Windows + Shift + S“ klavišus. Tada spustelėkite ir vilkite žymeklį, kad pasirinktumėte sritį ekrane. Kai paliksite dešinįjį pelės mygtuką, ekrano kopija bus užfiksuota automatiškai.

  „Windows“ šnipinėjimo įrankis

  Kadangi ekrano kopija yra išsaugota mainų srityje, galite ją įklijuoti į bet kurią vaizdų redagavimo programinę įrangą, pvz., „Adobe Photoshop“, kad galėtumėte atlikti tolesnius pakeitimus, ir išsaugokite ją savo kompiuteryje.

  Kaip padaryti ekrano kopiją „Chromebook“

  „Chromebook“ galite padaryti viso ekrano arba pasirinktos srities ekrano kopiją. Paspauskite klavišus „Ctrl + perjungti langą“, kad užfiksuotumėte visą ekraną.

  Pastaba: Jei naudojate „Chrome OS 64.0.3282.134“ arba naujesnę versiją, galite tiesiog paspausti mygtukus „Maitinimas + Garsumo sumažinimas“, kad užfiksuotumėte visą ekraną..

  Ekrano kopija „chromebook“

  Norėdami nufotografuoti pasirinktos srities ekrano kopiją, turite paspausti klavišus „Ctrl“ + „Shift + perjungti langą“. Tada spustelėkite ir vilkite kryželiu (žymikliu), kad pasirinktumėte sritį, kurią norite užfiksuoti.

  Palikę paspaudimą apatiniame dešiniajame ekrano kampe pamatysite pranešimą, kuriame rodoma, kad ekrano kopija yra išsaugota aplanke „Atsisiuntimai“..

  Jei naudojate „Chromebox“ su išorine (bendrąja) klaviatūra, tada paspauskite „Ctrl + F5“, kad padarytumėte ekrano kopiją. „F5“ klavišas veiks taip pat, kaip „Chromebook“ mygtukas „Perjungti langą“.

  Kaip padaryti ekrano kopiją „iPhone“

  Išmaniųjų telefonų ekrano kopijos darymas iš tikrųjų yra gana paprastas

  Jei naudojate „iPhone X“, turite atidaryti savo tinklaraščio įrašus arba programą ekrane. Paspauskite „Šoninis“ mygtuką dešinėje ir „Garsumo stiprinimo“ mygtuką kairėje telefono pusėje.

  „iPhone“ ekrano fiksavimas

  Įsitikinkite, kad paspausite abu mygtukus tuo pačiu metu. Padarysite ekrano ekrano kopiją ir išsaugokite ją nuotraukų ekrano aplanke „Ekrano nuotraukos“.

  Jei naudojate „iPhone 8“ ar senesnius modelius, atidarykite ekraną, kurį norite užfiksuoti savo išmaniajame telefone. Tiesiog nuspauskite „Power + Home“ mygtukus tuo pačiu metu, kad padarytumėte ekrano kopiją.

  Kaip padaryti ekrano kopiją „Android“ telefone

  Yra daugybė skirtingų telefonų gamintojų, kurie parduoda išmaniuosius telefonus su „Android OS“ (pvz., „Samsung Galaxy“, „Motorola“, „Google Pixel“ ir kt.). Tačiau daugumai naujų įrenginių ekrano kopijavimui naudojamas tas pats universalus procesas.

  „Android“ telefone turite atidaryti ekraną, kurį norite užfiksuoti. Tada kartu paspauskite mygtukus „Maitinimas + garsumo sumažinimas“.

  Padarysite ekrano kopiją ir išsaugokite ją nuotraukų galerijoje.

  Tai viskas. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, kaip padaryti tinklaraščio įrašų ekrano kopiją. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą apie įrankius, skirtus tinklaraščio įrašams kurti geresnius vaizdus.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map