Kaip padidinti internetinių dienoraščių srautą – paprastas būdas (27 įrodyti patarimai)

Pradėti tinklaraštį šiomis dienomis tapo lengva tokiose platformose kaip „WordPress“. Tačiau kai tik jis bus sukurtas ir vykdomas, kitas didelis iššūkis, kurį jūs turite pritraukti daugiau srauto į savo tinklaraštį ar svetainę.


Nesijaudinkite, jums nereikia būti rinkodaros guru reklamuojant savo tinklaraštį. Naudodami patikrintą geriausią patirtį, galite lengvai padidinti savo tinklaraščio srautą, kad sulauktumėte daugiau lankytojų.

Šiame straipsnyje pasidalysime keletu paprasčiausių ir patikrintų patarimų, kaip padidinti jūsų tinklaraščio srautą kaip ekspertas rinkodaros specialistas.

Paprasti patarimai, kaip padidinti savo tinklaraščio srautą

Skirtingai nuo kitų straipsnių apie augančią internetinių dienoraščių srautą, mes dalinsimės tik patarimais, kuriuos asmeniškai pasinaudojome, kad padidintume svetainės lankomumą iki milijonų puslapių peržiūrų kiekvieną mėnesį..

Mes taip pat padarėme viską, kad tai būtų kuo išsamesnis svetainės lankomumo vadovas, kad galėtumėte turėti holistinę tinklaraščio srauto strategiją savo verslui..

Pasirengęs? Pradėkime.

Contents

1. Sukurkite auditorijos profilius, kad suprastumėte savo vartotojus

Auditorijos profiliai

Prieš pradedant kurti savo tinklaraščio turinį, svarbu skirti šiek tiek laiko suprasti savo tikslinę auditoriją ir tai, ko ji ieško.

Atsakydami į šiuos klausimus galite greitai sukurti auditorijos struktūrą:

 • Kas yra jūsų tikslinė auditorija?
 • Su kokiomis problemomis jie susiduria, galite padėti išspręsti?
 • Kokio turinio jie ieško?
 • Kaip jie idealiai bandytų rasti atsakymus į savo klausimus?

Atsakymai į šiuos klausimus padės susidaryti aiškesnį vaizdą apie jūsų tikslinę auditoriją.

Taip pat galite išplėsti šį klausimą pridėdami papildomų suasmenintų klausimų, tokių kaip:

 • Kiek jiems metų?
 • Kokios jų profesijos??
 • Koks jų išsilavinimo lygis??
 • Koks yra jų kompetencijos lygis jūsų tinklaraščio tema?

Šie auditorijos profiliai elektroninės prekybos pramonėje taip pat žinomi kaip pirkėjai. Jei dirbate internetinėje parduotuvėje, labai rekomenduojame perskaityti šį išsamų vadovą, kaip sukurti pirkėjo personažą su pavyzdžiais ir šablonais..

2. Atlikite raktinių žodžių tyrimus, kad suplanuotumėte savo turinio strategiją

Raktažodžių tyrimas

Raktinių žodžių tyrimas yra technika, kuria naudojasi turinio kūrėjai ir SEO ekspertai. Tai padeda atrasti konkrečius žodžius ir sakinius, kuriuos vartotojai įveda „Google“ ir kitose paieškos sistemose, kad rastų ieškomą turinį.

Paprastai pradedantieji, kurdami turinį, tiesiog remiasi savo geriausiomis spėlionėmis. Kaip jūs galite įsivaizduoti, ši strategija yra pataikymas arba praleidimas.

Jei naudosite „geriausiai atspėti“ strategiją, greičiausiai daugelis jūsų straipsnių nebus gerai naudojami paieškos sistemose. Tiesiog todėl, kad niekas neieško jūsų naudojamų raktinių žodžių, arba dėl tų raktinių žodžių yra tiesiog per daug konkurencijos.

Atlikdami tinkamus raktinių žodžių tyrimus, naudosite šiuos pranašumus:

 • Sužinokite apie faktinius paieškos terminus, kurių žmonės ieško
 • Raskite unikalių populiarių paieškos terminų turinio idėjų
 • Mokykitės iš konkurentų ir įveikite juos geresniu turiniu
 • Sukurkite ramsčių straipsnių seriją, kad pritrauktumėte nuolatinį srautą į savo tinklaraštį

Dabar kyla klausimas, kaip jūs iš tikrųjų darote raktinių žodžių tyrimus? Laimei, tai nėra taip sunku, kaip jūs manytumėte.

Yra daugybė nemokamų ir mokamų įrankių, kurie gali padėti atlikti tinkamus raktinių žodžių tyrimus.

Jums tereikia įvesti raktinį žodį, konkurentų tinklaraščio / svetainės URL arba savo URL, kad sužinotumėte daugiau raktinių žodžių idėjų.

Mes sukūrėme išsamų vadovą, kaip atlikti „WordPress“ tinklaraščio raktinių žodžių tyrimus su žingsnis po žingsnio instrukcijomis.

3. Sudarykite redakcinį kalendorių

Redakcinis kalendorius

Kai tik atliksite raktinių žodžių tyrimą, greičiausiai sugalvosite daugybę tinklaraščių įrašų idėjų.

Kartais didelis raktinių žodžių sąrašas gali priblokšti pradedančiuosius iki taško, kuriame jie paprasčiausiai atsisako.

Norėdami įsitikinti, kad taip neatsitiks jums, rekomenduojame sukurti redakcinį kalendorių (žaidimo planą). Atminkite, kad per dieną nebuvo sukurtas didelis dienoraštis.

Norint sukurti sėkmingą tinklaraštį, reikia laiko ir nuoseklių pastangų.

Sukurti redakcinį kalendorių padės sukurti planą ir jo laikytis.

Yra daugybė naudingų įrankių, kuriuos galite naudoti kaip „Asana“ ir „Trello“.

Šie įrankiai aprūpinti galingu funkcijų rinkiniu, kuris padės jums išlikti žaidimo viršuje.

Tikslas yra organizuoti, sukurti savo strategijos vaizdą iš paukščio skrydžio ir būti produktyvesniam.

Čia yra dar keli patarimai, kaip efektyviau valdyti redakcijos darbo eigą.

 • Nesielk per stipriai. Pradėkite nuo dviejų straipsnių per savaitę ir palaipsniui didinkite tempą, kai tik galite.
 • Laikykitės leidybos grafiko. Įsitikinkite, kad sekate savo kalendorių ir skelbiate įprastą turinį, kaip planuota.
 • Pridėkite pastabų, raktinių žodžių idėjų ir struktūrų prie savo kalendoriaus. Tai padės jums sukurti geresnės kokybės turinį, kai atsisėsite rašyti.
 • Naudokite spalvas, žymas, kategorijas ir kitas kalendoriaus programos funkcijas, kad ji taptų labiau matoma ir organizuota.

Čia yra dar keli patarimai, kaip tvarkyti savo tinklaraščio redakcinį kalendorių.

4. Sukurkite išsamų ir naudingą turinį

Sukurkite išsamų turinį

Svarbiausias dalykas, kurio ieško vartotojai ir paieškos sistemos, yra geros kokybės turinys.

Dienoraščiui kokybiškas turinys paprastai yra išsamus straipsnis tam tikra tema, apimantis visą informaciją. Tai daro tai ypač naudinga vartotojams.

Šie išsamūs straipsniai yra žinomi kaip „ramsčių straipsniai“. Kiti ekspertai gali nurodyti juos kaip pavyzdinį turinį arba kertinius straipsnius.

Iš esmės tai yra patys svarbiausi jūsų straipsniai. Turite pasirinkti perspektyviausią raktinį žodį ir viename ilgos formos straipsnyje pateikite kuo daugiau informacijos.

Turėtumėte sukurti kuo daugiau ramsčių straipsnių, kad apimtų visus svarbius jūsų pramonės srities raktinius žodžius.

Čia pateikiami keli patarimai, kuriuos turėtumėte atsiminti kurdami kolonos turinį:

 • Kolonos turinys gali būti bet kokio tipo gaminys. Pvz., Instrukcija, vadovėlis, palyginimo straipsnis, nuomonės rinkinys, sąrašas ir kt.
 • Skirtumas tarp stulpų turinio ir kitų straipsnių yra tas, kad jūsų kolonų straipsniai yra išsamesni ir juose pateikiama išsami informacija šia tema.
 • Jūsų ramsčių straipsniai nepriklauso nuo laiko. Jie yra visada žali ir visada naudingi. Nors mes rekomenduojame atnaujinti juos su nauja informacija, kad išliktumėte paieškos rezultatų viršuje.

Vėliau šiame straipsnyje pateiksime daugiau patarimų, kurie padės sukurti aukštos kokybės ramsčių gaminius, kad srautai iš paieškos sistemų būtų didesni.

5. Padarykite savo turinį skaitomą

Padarykite savo turinį lengviau skaitomą

Kaip jau minėjome anksčiau, paieškos varikliai ir vartotojai mėgsta ilgesnius ir išsamesnius straipsnius, kuriuose pateikiama visa jiems reikalinga informacija.

Dabar problema ta, kad žmonėms skiriamas trumpas dėmesys.

Nedideli skaitymo ar supratimo sunkumai atstumia jūsų vartotojus, ir jie išeis nežiūrėdami į visą jūsų pasiūlytą naudingą informaciją.

Kad išspręstumėte šią problemą, kol ji neįvyks, turite padaryti visą savo turinį lengvai skaitomą.

Tinkama vieta pradėti būtų pateikti savo straipsnį įkandimo dydžio sakiniais, naudojant draugišką toną ir daug vaizdų.

Toliau pateikiami keli pagrindiniai patarimai, kaip padaryti jūsų turinį suprantamesnį ir patogesnį vartotojui.

 • Naudokite mažesnius sakinius ir pastraipas. Tai palieka daug laisvos vietos aplink tekstą, todėl jį lengviau žiūrėti ir skaityti.
 • Pabandykite patobulinti tipografiją naudodami labiau skaitomus šriftus, didelį šrifto dydį ir gausų tarpus tarp eilučių.
 • Patikrinkite savo turinio skaitomumą. „Yoast SEO“ yra su tuo įmontuotu įrankiu, taip pat galite rasti daugybę kitų internetinio skaitomumo tikrinimo priemonių
 • Naudokite gramatikos tikrintuvą. Mes rekomenduojame naudoti gramatiką, ji ne tik patikrina gramatiką, bet ir padeda geriau rašyti.
 • Naudokite vaizdus, ​​ekrano kopijas, vaizdo įrašus, infografiką ir kitus vaizdinius elementus. Šie žiniasklaidos elementai daro jūsų straipsnį patrauklų ir lengviau skaitomą.

6. Sužinokite ir pritaikykite SEO pagrindus savo svetainėje

Sužinokite pagrindinį SEO

SEO yra geriausios praktikos rinkinys, padedantis padaryti jūsų svetainę draugiškesnę paieškos sistemoms. Jei norite patobulinti savo svetainę, jums nereikia būti „SEO Guru“.

Priešingai, nei yra paplitusi nuomonė, bet kuris asmuo gali atlikti SEO savo svetainėse nepasamdydamas eksperto. Yra daugybė SEO įrankių ir papildinių, nemokamų patarimų ir žingsnis po žingsnio mokymo priemonių, kuriomis galite naudotis.

Visose „WordPress“ svetainėse rekomenduojame naudoti „Yoast SEO“ papildinį. Tai pats išsamiausias SEO ir svetainių optimizavimo įrankis. Į nemokamą versiją įtrauktos visos SEO funkcijos, kurių jums prireiks jūsų svetainėje.

Galite sužinoti viską, ką reikia žinoti apie SEO, mūsų išsamiame „WordPress“ SEO vadove pradedantiesiems. Tai apima žingsnis po žingsnio instrukcijas, ir tai yra visiškai ta pati SEO sąranka, kurią naudojame savo svetainėse.

7. Išmokite rašyti puikias antraštes

Išmokite rašyti efektyvias antraštes

Kai vartotojai suranda jūsų turinį paieškos rezultatuose ar RSS tiekimuose, pirmiausia jie mato jūsų straipsnio antraštę.

Patrauklus tinklaraščio įrašo pavadinimas išsiskiria ir sulaukia daugiau paspaudimų. Tuo tarpu paprasta ir nuobodi antraštė yra ignoruojama, o vartotojai gali ją slinkti.

Dėl to antraštės yra labai svarbios.

Turite išmokti rašyti geresnius savo tinklaraščio įrašų pavadinimus, kurie patrauktų vartotojo dėmesį ir sulauktų daugiau paspaudimų.

Laimei, internetinių dienoraščių ekspertai labai ilgą laiką tyrinėjo antraštes ir jūs galite gauti naudos iš jų išvadų.

Tai yra pagrindiniai veiksmingos antraštės elementai:

 • Gera antraštė sukelia emocinę reakciją (džiaugsmas, netikėtumas, šokas, smalsumas, baimė, jaudulys, godumas ir pan.).
 • Tai vartotojams siūlo atlygį ir vertę
 • Jis reklamuoja turinį įtraukdamas tikslinius raktinius žodžius

Rašytojai naudoja emocinius žodžius emocinėms reakcijoms sukelti. Jie vartotojams paaiškina, kodėl straipsnis yra vertingas ar ką jie gaus spustelėję antraštę.

Galiausiai, gera antraštė apima raginimą veikti vartotojams, kuris dažnai būna subtilus ir kartais numanomas.

Norėdami sužinoti daugiau, rekomenduojame perskaityti šias antraštes, kurios buvo virusinės ir ko galite pasimokyti iš jų.

Taip pat galite naudoti šiuos nemokamus antraščių analizatoriaus įrankius, kurie padės sukurti geresnes antraštes:

 • „CoSchedule“ antraščių analizatorius
 • „ShareThrough“ antraštės analizatorius
 • EMV Antraštės analizatorius

Mūsų komanda reguliariai naudoja šias tris priemones norėdama sukurti geresnius tinklaraščių įrašų pavadinimus ir antraštes.

8. Atlikite įprastos užduoties vidinį susiejimą

Padaryti vidinį susiejimo įprotį

Dabar, kai pradėjote kurti gerą turinį, svarbu susieti savo straipsnius iš esamų tinklaraščių įrašų. Tai vadinama vidiniu susiejimu ir vaidina didžiulį vaidmenį SEO.

Štai kodėl vidinis susiejimas yra toks svarbus:

 • Vidinės nuorodos padeda „Google“ suprasti įvairių jūsų svetainės straipsnių kontekstą ir ryšį. Tada ji naudoja šią informaciją kaip reitingo signalus.
 • Vidinės nuorodos, pateiktos strategiškai ir kontekste, gali padėti padidinti puslapio peržiūrą ir sumažinti atmetimo rodiklį.
 • Sunkiau yra paprašyti trečiųjų šalių svetainių pateikti nuorodas į jūsų straipsnius. Kur kas paprasčiau kurti nuorodas savo svetainėje.

Mes rekomenduojame padaryti įprotį susieti su senaisiais savo naujais straipsniais.

Kadangi vidinės nuorodos vaidina tokį svarbų vaidmenį SEO, mes netgi įtraukėme jį į mūsų rašytojų išankstinio paskelbimo kontrolinį sąrašą.

9. Pradėkite kurti daugiau Atgalinių nuorodų

Atgalinės nuorodos

Atgalinė nuoroda yra įeinanti nuoroda į jūsų turinį iš išorinės svetainės. Atgalinės nuorodos yra vienas iš įtakingiausių „Google“ reitingų signalų.

Labai sunku gauti nuorodas iš gerbiamų svetainių ir tinklaraščių. Ne tik pradedantiesiems, su juo kovoja net patyrę tinklaraštininkai.

Čia yra keletas patarimų, kaip gauti kokybiškas nuorodas į savo svetainę:

 • Kreipkitės į savo pramonės atstovus ir gerbiamus tinklaraščius ir papasakokite jiems apie konkretų jūsų svetainės turinį, kurį galbūt norėsite susieti..
 • Rašykite svečių įrašus kituose tinklaraščiuose ir svetainėse.
 • Apklauskite influencerius ir tinklaraštininkus savo tinklaraštyje. Jie greičiausiai norės pranešti savo vartotojams, kad galėtų apsilankyti pokalbyje, ir gausite atgalinę nuorodą.
 • Lengviausias būdas gauti atgalinę nuorodą yra įtraukti nuorodą į savo svetainę visuose savo socialinės žiniasklaidos profiliuose.

10. Pridėkite paveikslėlius, diagramas, infografijas, kad sukurtumėte vizualiai patrauklų turinį

Naudokite vaizdus

5 žingsnyje mes paminėjome, kad pridedant paveikslėlius ir diagramas prie savo straipsnių, jis tampa lengviau skaitomas.

Kadangi vaizdiniai elementai yra tokie svarbūs, manome, kad jie nusipelnė savo vietos šiame sąraše.

Kaip žmonės, mūsų smegenys teikia pirmenybę vaizdiniams elementams. Mes mėgstame spalvas ir daiktus, nes estetika sukelia smegenų emocinį atsaką. Tai verčia mus labiau įsitraukti ir pasinerti į savo aplinką.

Žmonės mėgsta žiūrėti infografiką, nes jie informaciją patraukia ir lengvai vartoja.

Vaizdai jūsų tinklaraščio žinutėse patraukia vartotojo dėmesį ir padeda jiems sutelkti dėmesį ne tik į vaizdinį elementą, bet ir į jį supantį tekstą.

Jei tik pradedate veiklą, svarbu žinoti, kad negalite tiesiog naudoti jokio vaizdo, kurį matote internete. Vaizdai yra saugomi autorių teisių ir pavogta autorių teisių saugoma medžiaga gali sukelti rimtų padarinių.

Idealiu atveju norite naudoti savo atvaizdus, ​​grafiką ir fotografijas, tačiau ne visi tinklaraštininkai yra grafikos dizaineriai ar fotografai.

Laimei, yra tiek daug puikių šaltinių, kaip rasti nemokamus vaizdus, ​​ir yra net įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami lengvai sukurti savo grafiką. Čia yra keletas naudingų šaltinių:

 • 16 geriausių vietų rasti nemokamus viešo domeno vaizdus
 • 16 geriausių įrankių geresniems tinklaraščio įrašų vaizdams kurti
 • Vadovas, kaip optimizuoti vaizdus tinklaraščio įrašams

11. Įtraukite vaizdo įrašus į savo straipsnius

Pridėkite vaizdo įrašų prie savo tinklaraščio įrašų

Vaizdo įrašai yra sėkmingiausia turinio forma internete. Vartotojai daugiau laiko praleidžia tinklaraščių žinutėse, kuriose yra ne tik tekstas ir vaizdai, bet ir vaizdo įrašai.

Pridėti vaizdo įrašų prie savo straipsnių „WordPress“ yra labai paprasta. Tačiau niekada neturėtumėte įkelti vaizdo įrašų į „WordPress“, nes jis nėra optimizuotas srautiniams vaizdo įrašams.

Vaizdo įrašas, patalpintas jūsų „WordPress“ prieglobos serveryje, užims per daug išteklių, o vartotojo patirtis būtų baisi.

Geriausias būdas pridėti vaizdo įrašus į savo „WordPress“ svetainę yra įkelti juos į „YouTube“ ir įterpti juos į savo tinklaraščio įrašus.

Tai suteikia dar daugiau parodymų, nes pati „YouTube“ yra antra pagal dydį paieškos sistema pasaulyje ir populiari socialinės žiniasklaidos platforma.

Yra daug būdų, kaip lengvai sukurti vaizdo įrašų turinį savo svetainei. Galite pradėti nuo kelių:

 • Galite sukurti skaidrių demonstraciją, kaip mokyti naudojant balso perdavimo instrukcijas
 • Galite kurti ekranus
 • Įrašykite interviu su kitais savo pramonės srities tinklaraštininkais ir influenceriais
 • Tapkite vloggeriu pridėdami savo vaizdo įrašus, nufilmuotus „selfie“ režimu

Jei norite naudoti vaizdo įrašų redagavimą, jei naudojate „Mac“, tada „iMovie“ puikiai gali atlikti pagrindinius vaizdo įrašų redagavimus. „Windows“ vartotojai pagrindiniam redagavimui gali naudoti nemokamą vaizdo įrašų redagavimo programinę įrangą, tokią kaip „Lightworks“ ar „Shotcut“.

12. Panaudokite vartotojo sukurtą turinį

Pridėkite vartotojo sukurtą turinį „WordPress“

Vartotojo sukurtas turinys iš esmės yra bet koks turinys, sukurtas jūsų svetainėje dėl vartotojo veiklos. Tai apima komentarus, atsiliepimus, svečių pranešimus, vartotojų atsiliepimus ir dar daugiau.

Vartotojo sukurtas turinys padeda pritraukti daugiau srauto į savo svetainę, nes suteikia vartotojams daugybę galimybių dalyvauti ir įsitraukti.

Vartotojai labiau linkę grįžti, dalytis ir net pirkti iš jūsų svetainės, kai daugiau laiko praleidžia joje.

Galite pridėti daug įvairių naudotojų sukurto turinio rūšių. Turite pasirinkti, kas geriausiai tinka jūsų tinklaraščiui, ir pradėti nuo ten.

Norėdami gauti daugiau idėjų, skaitykite mūsų vadovą, kaip naudoti „WordPress“ sukurtą turinį, kad jūsų svetainė augtų.

13. Laikykite savo interneto svetainių dizainą švarų ir netrikdomą

Švarus dizainas

Rinkoje yra daugybė puikių „WordPress“ temų. Problema ta, kad daugelis pradedančiųjų nori naudoti temą su visais varpais ir švilpuku. Šios temos ne visada yra tobulas jūsų svetainės dizainas.

Netinkamas svetainės dizainas neleidžia vartotojams daugiau laiko praleisti jūsų tinklaraštyje, o tai sumažina jūsų puslapio peržiūrą.

Geras dizainas padeda jiems atrasti daugiau turinio, tyrinėti įvairius skyrius ir praleisti daugiau laiko.

Vartotojų dažnai klausia, kaip išsirinkti geriausią temą? Mūsų atsakymas yra visada siekti paprastumo.

Paprasta, švari ir funkcionali tema sukuria gerą pirmą įspūdį ir suteikia geriausią vartotojo patirtį.

Jei ieškote tam tikrų temų rekomendacijų, peržiūrėkite mūsų ekspertų pasirinktas vitrinas:

 • Geriausios „WordPress“ temos rašytojams
 • Geriausios nemokamos „WordPress“ tinklaraščio temos
 • Geriausios paprastos „WordPress“ temos

14. Optimizuokite svetainės greitį, kad greičiau įkeltumėte savo puslapius

Pagerinkite savo svetainės greitį

Šioje akimirksnio pasitenkinimo eroje niekas nenori laukti, kol svetainė bus įkelta. Jei jūsų svetainė yra lėta, tada vartotojai paprasčiausiai paliks jūsų svetainę, kol ji dar nebus įkelta.

Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, taip pat interneto svetainės greitį ir puslapio įkėlimo laiką laiko vienu iš svarbių reitingo veiksnių.

Norėdami įsitikinti, kad jūsų svetainė greitai įkeliama, turite optimizuoti „WordPress“ našumą. Tai reiškia, kad turite naudoti talpyklą, vengti nereikalingo išsipūtimo ir optimizuoti vaizdus.

Mes paruošėme žingsnis po žingsnio „WordPress“ efektyvumo optimizavimo vadovą, kuris padės jums pagreitinti jūsų svetainę neišnuomojant kūrėjo.

15. Iškart paleiskite el. Pašto sąrašą

Pradėkite kurti savo el. Pašto sąrašą

Daugelis pradedančiųjų per daug laiko praleidžia pritraukdami naujų vartotojų į savo svetainę. Tačiau daugiau nei 70% jūsų svetainę paliekančių vartotojų niekada negrįš.

Padidinti savo internetinių dienoraščių srautą nėra tik norint sulaukti naujų lankytojų, bet taip pat turite išlaikyti esamus lankytojus.

Kaip įsitikinsite, kad vartotojai grįžta į jūsų svetainę?

Tai darote paprašydami jų užsiprenumeruoti jūsų tinklaraštį.

Vartotojai gali užsiprenumeruoti jūsų svetainės socialinės žiniasklaidos profilius. Tačiau dauguma socialinių tinklų riboja jūsų pasiekiamumą, o jūsų vartotojai gali matyti tik dalį jūsų turinio.

Štai kodėl turite pradėti kurti savo el. Pašto sąrašą.

Geriausias dalykas jūsų el. Pašto adresų sąraše yra tas, kad jūs turite jį. Niekas negali apriboti jūsų pasiekiamumo, ir jūs galite tiesiogiai pasiekti savo vartotojo pašto dėžutes.

El. Pašto rinkodara yra pati ekonomiškiausia ir efektyviausia rinkodaros priemonė.

Kiekvieną dieną prarandate potencialius abonentus, neturėdami el. Pašto sąrašo.

Norėdami sužinoti daugiau šia tema, perskaitykite mūsų straipsnį apie tai, kodėl taip svarbu sudaryti el. Pašto adresus.

Kai turėsite el. Pašto sąrašą, galėsite siųsti įprastus el. Laiškus el. Paštu, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų į savo tinklaraštį.

16. Automatiškai bendrinkite savo tinklaraščio įrašus

Bendrinkite savo turinį

Kai pabrėžiame, kad turėtumėte sudaryti el. Pašto sąrašą, neturime omenyje, kad turėtumėte nustoti kurti socialinę žiniasklaidą.

Tiesą sakant, mes norime, kad ir toliau kurtumėte socialinę žiniasklaidą stebėdami visas svarbias socialines platformas ir netgi rastumėte naujų nišinių platformų, kurias galite tyrinėti.

Socialinės žiniasklaidos svetainių problema yra ta, kad turite reguliariai skelbti turinį, kad palaikytumėte aktyvius profilius ir pritrauktumėte srauto į savo tinklaraštį.

Jei tai darysite rankiniu būdu, greitai praleisite gana daug laiko turinio bendrinimui.

Čia ateina IFTTT. Tai nemokama internetinė paslauga, leidžianti automatiškai bendrinti „WordPress“ tinklaraščio įrašus socialinės žiniasklaidos svetainėse..

17. Reguliariai dalinkitės senais savo straipsniais socialinėje žiniasklaidoje

Bendrinkite senus įrašus

Jei jums patinka dauguma tinklaraščių, tikriausiai per dieną skelbiate tik vieną straipsnį, tai reiškia, kad likusią dienos dalį jūsų atnaujinimai socialinėje žiniasklaidoje nėra.

Tokiose platformose kaip „Twitter“ jūsų „Tweet“ greitai išnyks, o jūsų vartotojai to greičiausiai net nepamatys.

Nebūtų puiku, jei galėtumėte automatiškai bendrinti savo seną turinį reguliariais intervalais visą dieną?

Tai padės gauti daugiau srauto iš socialinės žiniasklaidos, padidindamas matomumą ir išlaikydamas aktyvesnius profilius.

Laimei, jūs galite tai automatizuoti naudodamiesi tokiais įrankiais kaip „Buferis“ ir „Atgaivinti senus pranešimus“.

Naudodamiesi buferiu, atnaujinimus turėsite masiniu būdu įkelti rankiniu būdu. Kita vertus, „Atgaivinti senus įrašus“ leis automatiškai dalintis savo senais straipsniais.

18. Naršykite kitus socialinius tinklus

Naršykite daugiau socialinių tinklų

Yra tiek daug socialinės žiniasklaidos svetainių, tačiau dauguma mūsų laiką praleidžia keliose geriausiose platformose, tokiose kaip „Facebook“ ir „Twitter“.

Akivaizdu, kad norite sutelkti dėmesį į juos, kad pritrauktumėte daugiau srauto į savo tinklaraštį.

Tačiau priklausomai nuo jūsų tinklaraščio temų gali sulaukti daugiau sėkmės kitose socialinėse platformose, kurios nėra tokios gausios.

Pvz., Jei jūsų tinklaraštis yra apie statybų verslą, tada „LinkedIn“ galite rasti daugiau susidomėjusių vartotojų.

Jei tvarkote gyvenimo būdo ar mados tinklaraštį, tada „Instagram“ gali būti ta platforma, į kurią turėtumėte atkreipti dėmesį.

Visada galite praleisti laiką „Quora“, kad atsakytumėte į vartotojų klausimus, kurie sukuria nuorodas ir padeda padidinti tinklaraščių srautą.

Mes rekomenduojame pabandyti praleisti daugiau laiko socialiniuose tinkluose, o ne dideliuose dvejuose. Ten galite rasti aistringesnę auditoriją ir didesnį pasimatymą.

19. Dalyvaukite internetinėse bendruomenėse

Dalyvaukite internetinėse bendruomenėse

Internetinės bendruomenės yra puikus srauto šaltinis daugiausia todėl, kad jos jau turi įtrauktus vartotojus, kurie domisi jūsų tinklaraščiuose aptariamomis temomis..

Galite rasti mažesnių bendruomenių „Reddit“, „LinkedIn“ grupėse, „Facebook“ grupėse, „YouTube“ bendruomenėse ir dar daugiau.

Pro patarimas: Pradėkite ne tik skelbti savo straipsnių nuorodas. Tai vadinama šlamštu ir moderatoriai akimirksniu užblokuos jus.

Turėtumėte skirti šiek tiek laiko reputacijai kurti, atsakyti į klausimus, prisijungti prie diskusijų ir tada bendrinti savo svetainę tik tuo atveju, jei tai tinkama.

20. Sudarykite savo internetines grupes

Susikurkite savo internetines grupes

Kitas būdas aistringai sekti savo tinklaraštį yra įkurti savo internetinę grupę. Galite naudoti nemokamas platformas, tokias kaip „Facebook“ ar „LinkedIn“, ir pakviesti savo vartotojus prisijungti.

Augant jūsų bendruomenei, didės ir jūsų įtaka. Aktyvūs jūsų grupės dalyviai aktyviai padės reklamuoti savo tinklaraštį jų pačių socialinės žiniasklaidos profiliuose.

Po kurio laiko ši maža bendruomenė gali tapti pagrindiniu jūsų tinklaraščio srauto šaltiniu.

21. Dalyvauti Q & Svetainės

Dalyvaukite internetinių klausimų ir atsakymų svetainėse

Turbūt pastebėjote, kad kartais senas svetainių, tokių kaip „Stack Exchange“, „Quora“ ar „TripAdvisor“, atsakymai vis tiek aplenktų labiau žinomus tinklaraščius paieškos rezultatuose..

Klausimų ir atsakymų svetainės yra viena didžiausių internetinių bendruomenių internete.

Atsakymas į klausimus šiose platformose pranašumas yra tas, kad jūsų atsakymas išliks gyvas labai ilgą laiką, o tai reiškia, kad jis gali tapti reguliariu srauto į jūsų tinklaraštį šaltiniu..

Dar kartą nerekomenduosime jums ten nuvykti skelbti savo nuorodas. Vietoj to, turėtumėte rašyti tikrus išsamius atsakymus su nuorodomis į savo tinklaraščio įrašus tik tuo atveju, jei jie tinka kontekste.

22. Suraskite įtaką darančius asmenis socialinėje žiniasklaidoje ir dalyvaukite su jais

Įtakos davėjų rinkodara

Įtakintojai gali padėti reklamuoti savo tinklaraštį ir gali žymiai padidinti jūsų svetainės lankomumą.

Tačiau problema ta, kad dauguma influencerių jau gauna daugybę pranešimų. Kadangi esate naujas tinklaraštininkas, jie mano, kad greičiausiai neturite ko jiems pasiūlyti.

Taigi kaip pritraukti influencerį? Dar svarbiau, kaip priversti juos reklamuoti savo tinklaraštį?

Pirmiausia turite pradėti pokalbį su jais socialinėje žiniasklaidoje.

Tada pasidalykite jų turiniu su savo komentarais, atsakykite į jų gijas, palikite komentarus apie jų tinklaraščio įrašus.

Įsitikinkite, kad kiekviena jūsų sąveika suteikia pridėtinės vertės jų diskusijai.

Įtakojantiesiems tai patinka, kai vartotojai vertina jų pastangas. Jie tave pastebės ir atsimins. Užmezgę santykius galite kreiptis į juos patardami.

Tai skamba kaip didelis darbas, tačiau padeda užmegzti visą gyvenimą trunkančią draugystę, kuri yra abipusiai naudinga.

23. Norėdami gauti daugiau srauto, naudokite socialinius įrodymus

Naudojant socialinį įrodymą

Žmonės yra socialūs gyvūnai. Mums patinka sužinoti apie kitų žmonių patirtį kaip socialinį įrodymą ir panaudoti ją priimant savo sprendimus.

Norėdami reklamuoti savo tinklaraštį, turite naudoti šį socialinį įrodymą savo svetainėje, savo socialinės žiniasklaidos profiliuose, tviteryje ir el. Laiškuose..

Dabar jums gali būti įdomu, o kas, jei aš tik pradedu? Kaip pasinaudoti socialiniu įrodymu savo tinklaraštyje?

Yra daugybė būdų, kaip panaudoti socialinį įrodymą, net naujame tinklaraštyje.

 • Pridėkite atsiliepimo formą ir paprašykite vartotojų palikti jus atsiliepimais, kuriais galite pasidalinti savo tinklaraštyje.
 • Tiesiogiai kreipkitės į vartotojus ir rinkite atsiliepimus
 • Paprašykite vartotojų įvertinti jūsų straipsnius
 • Paprašykite vartotojų parašyti atsiliepimus
 • Skaičiai yra smegenų saldainiai. Bendrinkite savo socialinės žiniasklaidos, el. Pašto abonentų skaičių ir kitus numerius kaip socialinį įrodymą.

Nesijaudinkite, jei jūsų numeriai nėra tokie dideli, kaip kitų sėkmingų tinklaraščių, jie vis dar yra stiprus socialinis įrodymas.

24. Stebėti socialinę mediją

Stebėkite socialinę mediją

Žmonės visą laiką užduoda klausimus tokiose socialinės žiniasklaidos svetainėse kaip „Twitter“. Nustatykite įspėjimus, kad galėtumėte stebėti raktinius žodžius socialinėje žiniasklaidoje, o tada pereikite prie pokalbių, kad atsakytumėte į jų klausimus, pateikdami nuorodą į atitinkamą straipsnį jūsų svetainėje.

Taip pat galite stebėti socialinės žiniasklaidos svetaines, kuriose yra jūsų prekės ženklo pavadinimas, nuorodos, pokalbiai ir dar daugiau.

Priemonių, kuriomis galite naudotis, yra daugybė. Čia yra keletas geriausių socialinės žiniasklaidos stebėjimo įrankių, kurie visa tai gali padaryti jums nesudėtingą.

25. Stebėkite savo svetainės raktinių žodžių reitingą

Stebėkite raktinių žodžių reitingą

Pradėję kurti ir reklamuoti turinį, turite stebėti, kaip gerai veikia kiekvieno kūrinio turinys. Be to, pagal kokius raktinius žodžius ji reitinguojama.

Tai galite padaryti naudodami įrankį, vadinamą „Google Search Console“. Tai yra nemokamas „Google“ pateiktas įrankis, padedantis pamatyti, kaip jūsų svetainei sekasi „Google“ paieškoje. Turime išsamų „Google Search Console“ vadovą, kuris išmokys jus naudoti šį nepaprastai galingą įrankį, pvz., „Pro“.

Tada norėtumėte stebėti savo konkurentų svetaines. „Google“ paieškos pultas jums nepasakys, kas yra aukštesnis už jus ir kodėl.

Tam jums reikės įrankių SEMRush ir Ahrefs. Naudodami bet kurį iš šių įrankių galite gauti išsamios informacijos apie konkurentus, svarbiausius jų raktinius žodžius ir tai, ką turite padaryti, kad juos pralenktumėte..

26. Stebėkite savo svetainės lankomumą ir vartotojų įsitraukimą

Stebėkite vartotojo analizę

Dabar, kai pradėjote gauti srautą, turite žinoti, iš kur atsiranda jūsų vartotojai ir ką jie daro būdami jūsų svetainėje. Neturėdami šių duomenų, negalite įvertinti savo strategijos ar planuoti tolimesnių žingsnių.

Čia įeina „Google Analytics“.

Tai seka jūsų svetainės lankytojus ir padeda pamatyti srauto ataskaitas, įtraukimą ir kitą vartotojo veiklą jūsų svetainėje. Instrukcijas rasite mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijoje, kaip įdiegti „Google Analytics“ „WordPress“.

Didžiausias „Google Analytics“ naudojimo pranašumas yra tai, kad galite pamatyti, ką veikia jūsų vartotojai, lankydamiesi jūsų svetainėje. Žr. Mūsų straipsnį apie tai, kaip naudoti „Google Analytics“ stebint vartotojų įsitraukimą į savo svetainę.

Žinodami šiuos duomenis galite susivokti, kas veikia, ir nustoti daryti tai, kas ne.

27. Tęskite internetinės rinkodaros ir SEO mokymąsi

Šie patarimai padės padidinti jūsų tinklaraščio srautą ir toliau sulaukti daugiau prenumeratorių.

Tačiau augant jūsų tinklaraščiui turite išmokti daugiau būdų, kaip plėsti savo verslą.

„WPBeginner“ yra didžiausia „WordPress“ išteklių svetainė. Reguliariai skelbiame internetinės rinkodaros ir SEO vadovus. Mes taip pat turime, kur galite sužinoti daugiau apie „WordPress“, savo tinklaraščio plėtrą ir SEO.

„OptinMonster“ tinklaraštis yra dar vienas puikus šaltinis, kuriuo norėtumėte sekti. „OptinMonster“ yra geriausia konversijos optimizavimo programinė įranga rinkoje. Jų tinklaraštyje jie reguliariai skelbia straipsnius, kaip padidinti srautą, prenumeratorius ir pardavimus.

Tikimės, kad šie patarimai padėjo padidinti jūsų tinklaraščio srautą. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų naudingiausių įrankių sąrašą, padėsiantį toliau plėsti savo tinklaraštį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map