Kaip pakeisti dydį ir padidinti vaizdus neprarandant kokybės

Ar kada bandėte pakeisti vaizdo dydį, kad jis būtų didesnis? Paprastai tai praranda kokybę, kai padidintas vaizdas atrodo neryškus ir neprofesionalus. Neseniai vienas iš mūsų vartotojų paklausė, ar įmanoma pakeisti nedidelį vaizdą ir padidinti jį, neprarandant kokybės. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip pakeisti vaizdų dydį, kad jie būtų didesni neprarandant kokybės.


Kodėl atvaizdai praranda kokybę padidinus?

„Bitmap“ yra dažniausiai internete naudojamas vaizdo formatas. Visi jūsų JPEG ir PNG failai yra „Bitmap“ vaizdo failai. „Bitmap“ vaizdas yra sudarytas iš tūkstančių pikselių. Jei priartinate vaizdą, tuos pikselius galite pamatyti kaip kvadratus.

Taškai bitkartinio vaizdo atvaizde

Kiekvienas iš šių taškų yra pavaizduotas fiksuotoje vaizdo vietoje, taigi pavadinimas „Bitmap“.

Daugelis vaizdų redagavimo programinės įrangos susiaurina arba padidina šiuos taškus, kad pakeistų vaizdą. Štai kodėl pakeisdami atvaizdą į mažesnį dydį, kokybės nuostoliai nepastebimi. Daugiausia todėl, kad tie taškai tampa dar mažiau matomi.

Kita vertus, kai keičiate vaizdo dydį, kad jis būtų didelis, šie padidinti pikseliai tampa labiau matomi, todėl vaizdas atrodo neryškus ir pikseliuotas. Kaip šitas:

Neryškus padidintas vaizdas

Kas yra sprendimas?

Sprendimas yra kompensuoti kiekvieną padidintą pikselį, kad jis atitiktų artimiausio pikselio savybes. Šis metodas vadinamas fraktalų interpoliacija arba tiesiog fraktalais. Gaunant daug geresnį vaizdą naudojant šią techniką, gaunamas daug geresnis rezultatas.

Štai kaip naudoti šį metodą dažniausiai naudojamoje vaizdų redagavimo programinėje įrangoje.

1 būdas: „Perfect Resize“ naudojimas naudojant „Adobe Photoshop“

„Perfect Resize“ yra programinė įranga, leidžianti protingai keisti savo vaizdų dydį. Jis yra kaip atskira programinė įranga, taip pat kaip „Adobe Photoshop“ papildinys.

Įprasta versija kainuoja 50 USD, o aukščiausios klasės versija, kurioje yra „Adobe Photoshop“ papildinys, kainuoja 150 USD. Abi versijas taip pat galima nemokamai išbandyti 30 dienų. Jei keičiate vaizdų dydį reguliariai, rekomenduojame kreiptis į „Perfect Resize“. Tai brangu, tačiau tai yra geriausias būdas padidinti vaizdus.

Pastaba: mes niekaip nesusiję su „Perfect Resize“. Esame tiesiog laimingi produkto vartotojai.

Įdiegę programinę įrangą, atidarykite vaizdo failą, kurio dydį norite pakeisti „Photoshop“. Tiesiog eik į Failas »Automatizuoti ir pasirinkite Perfect Resize.

Vaizdo atidarymas naudojant „Perfect Resize“ iš „Adobe Photoshop“

Tai atvers vaizdą tobulo dydžio programoje. Kairiajame meniu galite pasirinkti išankstinį nustatymą arba įvesti dokumento dydį savo dydį.

Vaizdo dydžio keitimas, norint jį padidinti, naudojant „Perfect Resize“

Įvedę dokumento dydį, turite eiti į Failas »Taikyti norėdami išsaugoti pakeitimus ir pritaikyti juos „Photoshop“ failui.

Dabar galite eksportuoti šį failą išsaugodami jį kaip žiniatinklio vaizdą.

Tai viskas, jūsų pakeistas vaizdas dabar atrodys daug geriau nei įprastas dydžio keitimas.

Palyginus normalų dydį ir tobulą dydį

2 būdas: nemokamos programinės įrangos „Gimp“ naudojimas

„Gimp“ yra nemokama „Adobe Photoshop“ alternatyva. Jis taip pat gali būti naudojamas vaizdų padidinimui, kuo mažiau prarandant kokybę. Tačiau turėtume įspėti, kad rezultatas nebus toks geras, kaip „Perfect Resize“.

Štai kaip padidinti „Gimp“ mažus vaizdus neprarandant kokybės.

„Gimp“ atidarykite vaizdą, kurio dydį norite pakeisti. Tiesiog eik į Vaizdas »Mastelio vaizdas. Įveskite norimus matmenis. Skiltyje Kokybė pasirinkite „Sinc“ („Lanczos3“) kaip interpoliacijos metodą ir spustelėkite mygtuką Scale Image.

Vaizdo dydžio keitimas „Gimp“

Tai viskas, dabar galite eksportuoti šį vaizdą į internetą. Štai jums palyginimo pavyzdys. Kairėje esančio paveikslėlio dydis buvo pakeistas naudojant „bicubic“ modeliavimą „Photoshop“. Dešinėje esančio vaizdo dydis buvo pakeistas naudojant interpoliacijos metodą „Sinc“ („Lanczos3“). Pastebėsite, kad abiejuose vaizduose yra labai mažai skirtumų.

Palyginus „Gimp“ dydį ir įprastą dydį

3 būdas: padidinkite vaizdus naudodami „Irfanview“

„Irfanview“ yra kompaktiška nuotraukų redagavimo programa. Tai galima tik „Windows“ operacinėms sistemoms. „Irfanview“ yra protingesnis būdas pakeisti atvaizdus ir padaryti juos didesnius.

Tiesiog atidarykite savo vaizdą Irfanview ir eikite į Vaizdas »Pakeisti dydį / pakeisti pavyzdį.

Vaizdo dydžio keitimas „Irfanview“

Tai atvers vaizdų dydžio keitimo langą. Pirmiausia turite nustatyti norimą vaizdo dydį laukelyje „Nustatyti vaizdo dydį“. Po to, naudodamiesi dydžio metodu, turite pasirinkti resmaple. Išskleidžiamajame filtro meniu pasirinkite „Lanczos“ (lėčiausias). Galiausiai pažymėkite langelį šalia „Taikyti galandimą atlikus pavyzdį“.

Vaizdų dydžio keitimas, kad jie būtų didesni „Irfanview“

Dabar „Irfanview“ pakeis vaizdo dydį, kurį galėsite išsaugoti kompiuteryje.

Palyginus normalų dydį ir irfanview dydį

Kaip jūs pastebėjote, nemokami įrankiai neatlieka labai gero darbo, keičiant vaizdą, kad jis būtų didesnis. Tačiau, reguliuodami ryškumą ir vaizdo kontrastą, galite padidinti vaizdus ir sumažinti proceso kokybę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map