Kaip pakeisti slaptažodį „WordPress“ (vadovas pradedantiesiems)

Ar norite sužinoti, kaip pakeisti „WordPress“ slaptažodį? Kartais dėl saugumo galite pamiršti slaptažodį arba jį pakeisti.


Prisijungimo puslapyje yra prarasta slaptažodžio nuoroda, leidžianti iš naujo nustatyti slaptažodį, kartais „WordPress“ slaptažodžio nustatymo el. Laiškas niekada nepatenka į jūsų gautuosius, nes jūsų „WordPress“ prieglobos įmonė neturi jo tinkamai sukonfigūravusi..

Kitu metu dėl saugumo priežasčių gali reikėti priversti pakeisti „WordPress“ slaptažodį kiekvienam savo svetainės vartotojui.

Šiame pradedančiųjų vadove mes parodysime keturis skirtingus būdus, kaip pakeisti „WordPress“ slaptažodį, kad jis apimtų kiekvieną galimą scenarijų.

Kaip pakeisti slaptažodį programoje WordPress

Prieš keisdami „WordPress“ slaptažodį

Mes negalime pakankamai pabrėžti, kad slaptažodžiai yra pirmoji jūsų gynybos linija nuo įsilaužimo bandymų.

Daugeliu atvejų vartotojai naudojasi silpnu slaptažodžiu, nes jį lengva atsiminti. Prašau to nedaryti. Galite naudoti vieną iš daugelio nemokamų ir saugių slaptažodžių tvarkytuvių.

Kartais gali kilti pagunda pasidalyti savo „WordPress“ slaptažodžiais su komandos nariais ar net sutarčių kūrėjais. Niekada neturėtumėte to daryti.

Vietoje to, mes rekomenduojame sukurti naują vartotojo abonementą su tinkamu vartotojo vaidmeniu, kad galėtumėte tvarkyti leidimus.

Tokiu būdu jūs galite lengvai ištrinti jų sąskaitą, kai jie nebepriklauso jūsų komandai, nekeisdami pagrindinio slaptažodžio.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į įvairius „WordPress“ slaptažodžio pakeitimo būdus.

Kaip pakeisti “WordPress” slaptažodį per 2 minutes

Tai yra lengviausias būdas pakeisti „WordPress“ slaptažodį.

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės. Tai galite padaryti įvesdami „WordPress“ prisijungimo URL (pvz., Https://example.com/login/) savo naršyklėje..

Kai būsite prisijungę, eikite į Vartotojai »Jūsų profilis iš savo „WordPress“ meniu.

Jūsų profilio puslapis „WordPress“

„WordPress“ profilyje turite slinkti žemyn iki skilties Paskyros tvarkymas, kur pamatysite parinktį Naujas slaptažodis. Eikite į priekį ir spustelėkite „Sukurti slaptažodį“, kad pridėtumėte naują slaptažodį.

Sukurkite slaptažodį „WordPress“

„WordPress“ automatiškai sukurs jums tvirtą slaptažodį.

Automatinis slaptažodis „WordPress“

Galite tęsti šį stiprų slaptažodį arba pakeisti jį nauju savo slaptažodžiu.

Po to spustelėkite mygtuką „Atnaujinti profilį“, kad išsaugotumėte naują slaptažodį.

Sukurkite stiprų „WordPress“ slaptažodį ir išsaugokite jį

Pabaigus viršuje pamatysite pranešimą apie atnaujintą profilį. „WordPress“ jums taip pat atsiųs pranešimą apie slaptažodžio pakeitimą į jūsų el. Pašto dėžutę.

„WordPress“ profilis atnaujintas naudojant naują slaptažodį

Kaip iš naujo nustatyti “WordPress” slaptažodį, kai jis uždarytas

Aukščiau pateiktas metodas leidžia pakeisti slaptažodį, kai turite prieigą prie „WordPress“ prietaisų skydelio.

O kas, jei pametėte slaptažodį ir negalite prisijungti?

Nepanikuokite, yra labai paprastas būdas atkurti prarastą slaptažodį naudojant „WordPress“.

Galite tiesiog apsilankyti „WordPress“ prisijungimo puslapyje (https://example.com/wp-login.php) ir spustelėti nuorodą „Pamiršote slaptažodį?“.

Pamesto slaptažodžio atgavimas „WordPress“

Paspaudę ant to, pateksite į slaptažodžio nustatymo puslapį. Norėdami iš naujo nustatyti slaptažodį savo sąskaitoje, turite įvesti savo vartotojo vardą arba el. Pašto adresą.

„WordPress“ slaptažodžio atkūrimo ekranas

Kai tai padarysite, „WordPress“ atsiųs slaptažodžio nustatymo iš naujo nuorodą į jūsų vartotojo abonemento susietą el.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip atkurti prarastą slaptažodį „WordPress“.

Kaip pakeisti „WordPress“ slaptažodį iš duomenų bazės

Aukščiau pateiktas metodas „Pamirštas slaptažodis“ yra draugiškas pradedantiesiems, tačiau kartais negalėsite jo naudoti, jei neturite prieigos prie paskyros susieto el. Pašto adreso arba jei jūsų „WordPress“ svetainei nepavyksta išsiųsti el..

Jei susidarys tokia situacija, turėsite iš naujo nustatyti „WordPress“ slaptažodį tiesiogiai duomenų bazėje. Lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant phpMyAdmin.

Pirmiausia turite prisijungti prie „WordPress“ prieglobos paskyros valdymo skydelio. Po to skiltyje Duomenų bazės spustelėkite „phpMyAdmin“ parinktį.

„phpMyAdmin“ „cPanel“

Pastaba: jūsų ekranas gali atrodyti skirtingai, nes kiekvienas prieglobos paslaugų teikėjas turi savo valdymo pultą. Jei jums sunku rasti „phpMyadmin“ nuorodą, susisiekite su prieglobos palaikymo tarnyba.

Paleidę „phpMyAdmin“ programą, pamatysite visų savo duomenų bazių sąrašą. Turite pasirinkti duomenų bazę, susietą su jūsų „WordPress“ svetaine.

Pasirinkite savo „WordPress“ duomenų bazę

Po to pamatysite lentelių sąrašą savo „WordPress“ duomenų bazėje. Šiame sąraše turite ieškoti lentelės „wp_users“ ir spustelėti šalia jos esančią nuorodą „Naršyti“.

Naršykite vartotojų lentelę

Tai parodys visų jūsų „WordPress“ svetainės vartotojų sąrašą. Šiame puslapyje turite spustelėti šalia vartotojo paskyros esančią nuorodą Redaguoti.

Redaguoti vartotojo abonementą „phpMyAdmin“

„PhpMyAdmin“ parodys formą su visais vartotojo informacijos laukais.

Turėsite ištrinti reikšmę lauke „user_pass“ ir pakeisti ją nauju slaptažodžiu. Funkcijų stulpelyje išskleidžiamajame meniu pasirinkite MD5 ir spustelėkite mygtuką Eiti.

Pakeisti slaptažodį

Tai viskas, ką sėkmingai pakeitėte „WordPress“ slaptažodis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip iš naujo nustatyti „WordPress“ slaptažodį iš „phpMyAdmin“.

Kaip priversti pakeisti “WordPress” slaptažodį visiems vartotojams

Jei jūsų svetainė buvo nulaužta arba jūsų pramonė turi tam tikrus duomenų laikymosi reikalavimus, jums gali tekti priversti pakeisti „WordPress“ slaptažodį visiems vartotojams.

Tai galima lengvai padaryti naudojant slaptažodžio galiojimo pabaigos papildinį.

Mes turime žingsnis po žingsnio vadovą, kaip priversti pakeisti slaptažodžius „WordPress“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pakeisti slaptažodį naudojant „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų nuoseklų „WordPress“ saugumo vadovą pradedantiesiems.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me