Kaip pasirinkti geriausią domenų registratorių 2020 m. (Palyginti)

Ar ieškote geriausių 2020 m. Domenų registratorių? Domenų registratoriai yra įmonės, atsakingos už visų pasaulio svetainių domenų vardų registravimą ir valdymą.


Tinkamo domeno vardo registratoriaus pasirinkimas yra labai svarbus, nes yra tiek daug būdų, kaip pasijuokti. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip išsirinkti geriausią domenų registratorių, palyginti jų pranašumus ir trūkumus.

Geriausio domenų registratoriaus pasirinkimas

Premijos patarimas: Jei norite nemokamai užregistruoti domeno vardą, pereikite prie # 2 teikėjo mūsų sąraše.

Čia yra trumpa dalykų, kuriuos sužinosite šiame vadove, apžvalga.

  Kas yra domeno vardo registratorius

  Domenų vardų registratorius yra įmonė, leidžianti įsigyti ir registruoti domenų vardus. Visi domenų vardų registratoriai yra akredituoti ICANN (priskiriamų vardų ir numerių interneto korporacija), ne pelno organizacija, atsakinga už domenų vardų valdymą..

  Dėl domenų vardų internetas yra lengvai naudojamas visiems. Be domenų vardų, norėdami aplankyti svetaines, turėsite įvesti ilgas skaičių eilutes, vadinamas IP adresais.

  Domenų vardai išsprendžia šią problemą leisdami svetainėms pasirinkti adresus naudodami lengvai įsimenamus žodžius, pvz., Wpbeginner.com arba google.com.

  Kaip veikia domenų vardai

  Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą, kas yra domeno vardas ir kaip jis veikia.

  Kad domenų vardai būtų plačiai prieinami, ICANN leidžia įmonėms kreiptis dėl akreditacijos ir tapti domenų registratoriumi.

  Tada šios įmonės konkuruoja tarpusavyje parduodamos domeno vardo licencijos, kurios leidžia jums gauti geresnes paslaugas ir įrankius įsigyjant domeno vardą.

  Ką domenų registratoriai iš tikrųjų daro?

  Visi domenų vardų įrašai saugomi centralizuotoje duomenų bazėje, vadinamoje registre. Kad domeno vardas būtų atpažintas, jį reikia įtraukti į tą duomenų bazę su visa susijusia informacija apie jį.

  Domenų vardų registratoriui suteiktas ICANN leidimas jūsų vardu pakeisti jūsų domeno vardo informacijos duomenų bazėje pakeitimus. Domenų vardų registratorius taip pat teikia lengvai naudojamus įrankius šiems pakeitimams atlikti naudodamas savo interneto naršyklę.

  Atsižvelgiant į tai, pažiūrėkime, kaip lengvai išsirinkti geriausią domenų registratorių savo svetainės adresui.

  Kaip pasirinkti tinkamą domenų registratorių

  Ne visi domenų registratoriai turi licenciją parduoti visus domenų vardų plėtinius. Pvz., Kai kurie domenų registratoriai gali parduoti domenų vardus tik su konkrečios šalies plėtiniais (pvz., .Io, .in ar .ly)..

  Kiekvienas domenų registratorius kartu su domeno vardo registracija gali pasiūlyti skirtingas paslaugas. Kai kurie registratoriai gali pasiūlyti pigius domenus kaip savo reklaminį pasiūlymą, kiti gali pateikti nemokamus priedus, kad pritrauktų klientus.

  Rinkdamiesi geriausią domenų vardų registratorių, atsižvelgiame į šiuos keturis kriterijus:

  1. Kainų ir registracijos laikotarpis

  Pirmas dalykas, kurį norite patikrinti, yra domeno vardo kainos. Pavyzdžiui, kai kurie domenų registratoriai gali pasiūlyti mažesnes kainas pirmaisiais registracijos metais, tačiau jų atnaujinimo kainos gali būti skirtingos ir žymiai didesnės..

  Galite užregistruoti domeno vardą mažiausiai 1 metus. Tačiau kai kurioms įmonėms gali prireikti ilgesnio registracijos laikotarpio, pavyzdžiui, ne trumpesnio kaip 2 metai. Domeno vardą vienu metu galite registruoti iki 10 metų.

  Jei perkate naują interneto adresą, tada mes rekomenduojame užregistruoti savo domeno vardą 1 metams. Galite įjungti automatinį atnaujinimą, todėl jūsų domenas nesibaigia.

  Taip pat turite patikrinti, ar nėra papildomų mokesčių už domenų perkėlimą, atnaujinimą ir kitus mokesčius.

  2. Domenų perkėlimas

  Domenų vardus galima perkelti iš vieno domenų registratoriaus į kitą. Paprastai jums nereikės iš karto perduoti savo domeno vardo, tačiau jei esate nepatenkintas domeno registratoriumi, ši parinktis turėtų būti lengvai prieinama..

  Pirmas dalykas, kurį turite atsiminti, yra tai, kad negalite perkelti domeno vardo per pirmąsias 60 registracijos dienų. Šį pradinį laikotarpį nustato ICANN. Po to jums leidžiama perkelti jį į bet kurį kitą norimą registratorių.

  Dauguma domenų registratorių palengvina domenų vardų perkėlimą be jokio papildomo mokesčio. Tačiau kai kurie gali pabandyti tai padaryti sudėtingesnį arba imti papildomą mokestį.

  Prieš pirkdami domeno vardą iš registratoriaus, būtinai peržiūrėkite domeno perkėlimo politiką.

  3. Domeno galiojimo pabaigos politika

  Domenų vardai registruojami tam tikrą laiką. Galite atnaujinti domeno registraciją nepasibaigus jo galiojimo laikui. Tačiau jei pamiršote atnaujinti savo domeno vardą, jis pasibaigs ir kiekvienas gali jį užregistruoti.

  Verslui tai reiškia, kad kažkas gali perimti jų domeno vardą. Norėdami įsitikinti, kad taip neatsitiks, galite nustatyti automatinius domeno vardo atnaujinimus.

  Net jei naudojate automatinio atnaujinimo funkciją, verta patikrinti savo domenų registratorių galiojimo pabaigos politiką. Kai kurie domenų registratoriai siūlo lengvatinį laikotarpį net pasibaigus jų galiojimo laikui. Šis lengvatinis laikotarpis leidžia atnaujinti pasibaigusį domeno vardą.

  Girdėjome dešimtis siaubingų istorijų, kai verslo savininkai praranda savo domeno vardą, nes pasibaigė jų kreditinės kortelės galiojimas, o registratoriui nebuvo suteiktas lengvatinis laikotarpis. Tai yra viena iš daugelio priežasčių, kodėl nepaprastai svarbu pasirinkti tinkamą domenų vardų registratorių.

  4. Papildomos paslaugos

  Taip pat galbūt norėsite peržiūrėti, kokias kitas paslaugas siūlo jūsų domenų registratorius. Nors jums šios paslaugos gali būti nereikalingos dabar, gera žinoti, kad jas turite.

  Šios papildomos paslaugos gali apimti domeno privatumą, domenų stovėjimą, išplėstą galiojimo pabaigos apsaugą ir dar daugiau. Kai kurie domenų registratoriai gali parduoti net „WordPress“ prieglobos paslaugą, el. Pašto prieglobos paslaugą, svetainių kūrėjus, el. Pašto rinkodaros paslaugas ir dar daugiau.

  3 svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis domeno vardo registratorių

  Dėl konkurencijos domenų registravimo versle susidursite su įmonėmis, pateikdami labai patrauklių pasiūlymų. Nors šie pasiūlymai gali atrodyti gerai, gali būti ir trūkumų, kurių galite nepastebėti iškart.

  Toliau pateikiami keli dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis domenų vardų registratorių.

  1. Priedo kainodara

  Kai kurie domenų vardų registratoriai gali automatiškai iš anksto patikrinti priedų paslaugas, kai perkate domeno vardą. Jei neatžymėsite šių parinkčių, tai žymiai padidins jūsų sąskaitą. Paprastai .com domeno vardas jums neturėtų kainuoti daugiau nei 14,99 USD per metus. Jei tai įvyktų, tada ji turėtų iškelti raudoną vėliavą.

  Turite atkreipti dėmesį į kasos puslapį ir atžymėti visas papildomas paslaugas, kurių jums nereikia. Be to, visada gera mintis dar kartą patikrinti bendrą sumą, kuri yra sumokėta jūsų kredito kortelės ataskaitose.

  2. Bloga vartotojo patirtis

  Daugelis domenų registratorių stengiasi, kad jų svetainė būtų lengvai naudojama, todėl jie gali jus išlaikyti kaip klientą. Tačiau kai kurie domenų registratoriai elgiasi visiškai priešingai.

  Tai apsunkintų jūsų domeno vardo nustatymų pakeitimą. Turėsite tai padaryti, jei norite perkelti domeną į naują pagrindinį kompiuterį arba naują domenų registratorių.

  Lengviausias būdas to ieškoti yra ieškant domenų registratoriaus internetinių atsiliepimų. Atminkite, kad labai mažai patenkintų klientų palieka atsiliepimus internete, todėl svarbu nuodugniai perskaityti atsiliepimus.

  3. Paslėpti mokesčiai

  Jums gali tekti ieškoti paslėptų mokesčių ir rinkliavų renkantis domenų registratorių.

  Kai kurie domenų registratoriai gali turėti specialių pasiūlymų dėl pigesnių domenų pirmą kartą registruodamiesi. Daugelis pradedančiųjų to nesuvokia, tačiau domeno atnaujinimo kaina dažnai būna gana skirtinga ir dar didesnė.

  Visi geri domenų registratoriai palengvina jūsų domeno vardo perkėlimą į kitą įmonę. Tačiau kai kurie uždės papildomą mokestį.

  Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į geriausius domenų vardų registratorius ir kaip juos palyginti.

  Geriausi domenų registratoriai gali nusipirkti domeno vardą

  Pasirinkę tinkamą domenų registratorių, sutaupysite nuo galimų problemų ateityje. Tai ne tik padeda apsaugoti prekės ženklą, bet ir palengvina jūsų svetainės perkėlimą į naują pagrindinį kompiuterį ar paslaugų teikėją.

  Remiantis anksčiau aptartais kriterijais, šie yra geriausi domenų registratoriai, iš kurių jūsų domeno vardą gali nusipirkti.

  1. Domenas.com

  Domenas.com

  2000 m. Įsteigtas domenas.com yra vienas populiariausių domenų vardų registratorių planetoje. Jie leidžia jums užregistruoti visus aukščiausio lygio domenų vardų plėtinius (TLD) ir net dešimtis šalies kodo aukščiausio lygio domenų (ccTLD).

  Domenas.com turi greitą domenų paieškos įrankį, kurį galite naudoti tyrinėdami domeno vardą. Jų paieška taip pat rodo aukščiausios klasės domenus.

  Jūs gaunate prieigą prie visų domenų valdymo įrankių, kurių galite tikėtis iš aukščiausio domenų registratoriaus, įskaitant privačią registraciją, Whois privatumo apsaugą, nemokamą WHIS, masinę registraciją, lengvą perkėlimą, lengvą DNS valdymą, el. Pašto paskyrą ir kitas papildomas paslaugas. Jei norite, iš jų netgi galite įsigyti žiniatinklio prieglobos.

  Jei turite klausimų, galite susisiekti su jiems naudingu palaikymo centru tiesioginių pokalbių ar el. Pašto pagalba.

  Domenas.com siūlo „WPBeginner“ skaitytojams 25% nuolaidą domenų produktams. Viskas, ką turite padaryti, arba spustelėkite nuorodą iš mūsų svetainės, arba naudokite mūsų domain.com kupono kodą: „nameboy“

  Jei jums reikia tik užregistruoti domeno vardą be žiniatinklio prieglobos, tuomet mes labai rekomenduojame domeną.com. Tačiau jei norite sukurti tinklaraštį ar svetainę, 2 variantas gali būti jums geresnis, nes galite gauti nemokamą domeno vardą.

  2. „Bluehost“

  „Bluehost“

  „Bluehost“ yra viena didžiausių prieglobos kompanijų pasaulyje ir jos yra oficialus „WordPress“ prieglobos partneris. Kaip žiniatinklio prieglobos paslaugų dalį jie taip pat siūlo domenų vardų registraciją.

  „Bluehost“ siūlo „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeno vardą, SSL sertifikatą ir nuolaidą žiniatinklio prieglobai, kuri yra puikus sprendimas visiems, norintiems sukurti svetainę..

  Iš esmės galite pradėti mokėti už 2,75 USD per mėnesį ir gauti nemokamą domeno vardą.

  3. „HostGator“

  „HostGator“

  „HostGator“ yra dar viena populiari įmonė, siūlanti svetainių savininkams „vieno langelio“ principą domenų vardams ir bendrai naudojamai svetainei talpinti. Jie siūlo puikų plėtinių pasirinkimą, domeno privatumą ir lengvai naudojamus DNS valdymo įrankius.

  Jie turi paprastą naudoti domenų paieškos įrankį, kuris padeda greitai rasti jūsų verslui tinkamą domeno vardą. Jų domenų valdymo sritis yra draugiška pradedantiesiems ir yra gerai dokumentuota, o tai palengvina domenų perkėlimą, jei to reikia.

  Be domeno vardo ir prieglobos, jie taip pat pristatė visiškai naują variantą & „drop“ svetainių kūrėjas, vadinamas „Gator“. Jie siūlo nemokamą domeno vardą ir prieglobą pagal visus savo svetainių kūrimo planus.

  4. „GoDaddy“

  Varyk Tėti

  „GoDaddy“ yra viena seniausių ir populiariausių domenų registravimo bendrovių. Jie valdo daugiau nei 77 milijonus domenų vardų daugiau nei 18 milijonų klientų.

  Jie siūlo platų populiarių domenų vardų plėtinių pasirinkimą. Jų kainos yra labai konkurencingos ir pirmaisiais domeno registracijos metais jūs netgi galite gauti didelę nuolaidą.

  „GoDaddy“ turi galingą lengvai naudojamą domenų valdymo sąsają, leidžiančią perkelti savo domeno vardą arba pakeisti jo nustatymus.

  Susijęs: Žr. 7 geriausias „GoDaddy“ alternatyvas, kurios yra pigesnės ir patikimesnės.

  5. Vardo žvalgyba

  Vardas čekas

  „Namecheap“ yra dar viena didžiausių domenų registratorių rinkoje. Jie turi galingą domenų paieškos įrankį, kuris padeda rasti tinkamą domeno vardą ir teikia pasiūlymus, kai pageidaujamo domeno vardo nėra.

  Jie taip pat siūlo domenų papildymo paslaugas, tokias kaip domeno privatumas ir aukščiausios kokybės DNS. Jų domenų tvarkymo sritis yra švari, tačiau ji nėra tokia patogi vartotojui, kaip naujoji „GoDaddy“ sąsaja.

  Vienas gražus „NameCheap“ dalykas yra tai, kad jie siūlo nemokamą domenų privatumą visais savo domenų vardais.

  Anksčiau naudojome „NameCheap“, bet galiausiai perdavėme pagrindinius domenus kitiems teikėjams, nes prisijungiant prie jų domenų valdymo skydelio mums tiesiog kilo per daug problemų..

  6. „DreamHost“

  „DreamHost“

  „DreamHost“ yra dar vienas populiarus domenų vardų registratorius ir žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas. Jie siūlo mūsų skaitytojams nemokamą domeno vardą su domeno privatumu visiems, kurie prisiregistruoja prie savo bendro neriboto prieglobos plano.

  Taip pat galite užregistruoti domeno vardą, nepirkdami hostingo per 8,99 USD per metus, į kurį taip pat įeina nemokama privati ​​registracija.

  „DreamHost“ siūlo daugiau nei 400 ALD ir kartu su visais domenų valdymo įrankiais, kurių galite tikėtis iš didelio domenų teikėjo, pavyzdžiui, „DreamHost“..

  7. Parduotuvė

  Shopify

  „Shopify“ yra populiari e-komercijos platforma, leidžianti bet kam lengvai pradėti el. Prekybos parduotuvę be jokių techninių įgūdžių. Jie taip pat yra populiarus domenų vardų registratorius ir leidžia greitai nustatyti parduotuvę naudojant pasirinktinį domeno vardą.

  „Shopify“ taip pat aprūpintas galingu verslo pavadinimų generatoriumi, kuris padeda pasirinkti jūsų verslui galimą domeno vardą. Jei norite, galite perkelti savo domeno vardą į bet kurią kitą paslaugą.

  Vienas neigiamas aspektas yra tai, kad jie nesiūlo domenų vardų el. Pašto adresų. Vietoj to galite naudoti el. Pašto ekspeditorius arba naudoti trečiųjų šalių el. Pašto paslaugas, tokias kaip „G Suite“ ar „Office365“.

  „Bonus Premium“ domenų registracija

  8. „BuyDomains“

  Pirkimo domenai

  „BuyDomains“ leidžia ieškoti aukščiausios kokybės domenų vardų, atitinkančių jūsų paieškos terminus. Aukščiausios klasės domenų vardai yra jau įregistruoti domenų vardai, kuriuos galima parduoti iš trečiųjų šalių. Šie domenai dažnai yra įsimenamiausi, trumpesni ir firminiai, todėl jie yra brangesni.

  Jei negalite rasti tinkamo domeno vardo ir turite biudžetą, tada galite naudoti „BuyDomains“, kad ieškotumėte aukščiausio lygio domeno vardo.

  Paskutinės mintys – geriausias domenų registratorius

  Rinkoje yra šimtai kitų domenų registratorių ir perpardavėjų, kurių mes neįtraukėme į sąrašą, įskaitant „Hover“, „Google“ domenus, „Tucows“ 1.&1 „Ionos“, tinklo sprendimai ir kt.

  Priežastis ta, kad visi jie pirmiausia siūlo tas pačias paslaugas, ir mes norime, kad vartotojams būtų lengva pasirinkti geriausią ir saugiausią domenų registratorių, nesukeliant pasirinkimo paralyžiaus..

  Mūsų nuomone, Domain.com yra geriausias domenų registratorius mažų ir didelių įmonių rinkoje. Jie siūlo priimtiniausias kainas ir turi visas funkcijas.

  Jei norite sukurti svetainę, prisiregistruodami dėl jų žiniatinklio prieglobos galite gauti nemokamą domeno vardą tiek iš „Bluehost“, tiek iš „HostGator“..

  Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, kaip pasirinkti geriausią savo srities domenų registratorių. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip gauti nemokamą verslo el. Pašto adresą savo svetainei.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me