Kaip pasirinkti geriausią domeno vardą (14 patarimų ir įrankių)

Norint sėkmingai pasiekti, turite pasirinkti tinkamą savo svetainės domeno vardą. Jei pasirinksite neteisingą domeno pavadinimą, vėliau gali tekti vargti, jei nepakenksite savo prekės ženklui ir paieškos reitingams..


Štai kodėl labai svarbu, kad nuo pat pradžių pasirinktumėte geriausią domeno vardą.

Pirmą kartą pradedant veiklą, gali būti sunku sugalvoti patrauklias verslo pavadinimo idėjas, turinčias tobulą domeno vardą.

Šiame straipsnyje pasidalinsime visais įrankiais ir patarimais, kurių reikia norint gauti domenų vardų idėjas, pasirinkti geriausią domeno vardą ir užregistruoti naują domeną (nemokamai)..

Kaip pasirinkti geriausią domeno vardą

14 patarimų, kaip pasirinkti geriausią domeno vardą

Kai pradedate internetinį dienoraštį, domeno vardo pasirinkimas gali sukelti stresą, nes nenorite suklysti.

Kad procesas būtų lengvesnis, turime paprastą 14 žingsnių sistemą, kurią galite naudoti norėdami pasirinkti geriausią domeną savo svetainei.

  Pažvelkime į šiuos patarimus atskirai ir pateikite daugiau informacijos.

  1. Laikykis .com

  Laikykitės .com plėtinio

  Šiandien yra daugybė naujų domenų vardų plėtinių, pradedant nuo pradinių .com, .net ir .org iki nišinių plėtinių, tokių kaip .pizza, .photography ir net .blog.

  Mes visada rekomenduojame pasirinkti .com domeno vardą.

  Nors gali kilti pagunda sugalvoti gudrius tinklaraščių pavadinimus naudojant naujus plėtinius, .com vis dar yra labiausiai žinomas ir patikimiausias domeno vardo plėtinys..

  Naujesni domenų plėtiniai, pvz., .Ninja ar .photography, gali būti nepatikimi.

  Dot-com domenai taip pat yra įsimintiniausi. Daugelis vartotojų, ypač tie, kurie nėra išmintingi, automatiškai įves „.com“ kiekvieno domeno pabaigoje negalvodami apie tai..

  Jei jūsų svetainė yra kažkas panašaus į jane.photography, o jūsų vartotojai netyčia įveda jane.photography.com, jie pateks į fotografavimo.com svetainės klaidų puslapį.

  Protinga išvengti šios rizikos prilipus .com.

  Jau neminint to, kad dauguma išmaniųjų telefonų klaviatūrų automatiškai turi .com mygtuką.

  2. Savo domeno vardo paieškoje naudokite raktinius žodžius

  Raktiniai žodžiai domene vaidina svarbų vaidmenį. Savo domeno pavadinime naudodami raktinius žodžius, jūs nurodote paieškos sistemoms, apie ką yra jūsų svetainė. Kartu su kokybišku turiniu ir gera vartotojo patirtimi jūsų domeno raktiniai žodžiai gali padėti jums aukštesnį reitingą „Google“.

  Labai sunku rasti gerą domeną su tiksliniais raktiniais žodžiais, kurių dar nepaėmė.

  Turėsite būti kūrybingi ir derinti raktinius žodžius su kitais žodžiais, kad jūsų domenas išsiskirtų.

  3. Neišmeskite savo domeno vardo

  Nors raktiniai žodžiai yra svarbūs, nereikia peržengti domeno ilgio. Geriau turėti trumpą ir įsimenamą domeno vardą.

  Mes rekomenduojame, kad jūsų domeno vardas būtų ne ilgesnis kaip 15 simbolių. Ilgesnius domenus jūsų vartotojams sunkiau atsiminti.

  Jau neminint to, vartotojai taip pat bus linkę įvesti ilgesnių domenų vardų rašybos klaidas, dėl to gali sumažėti srautas.

  Štai kodėl verta laikyti domeno ilgį trumpą.

  4. Padarykite savo domeno vardą lengvą tarimą ir rašymą

  Turėtumėte galėti lengvai bendrinti savo domeno vardą kalbėdami ir rašydami. Niekada negali žinoti, kada tavęs paprašys asmeniškai pasidalyti domeno vardu.

  Jei ketinate naudoti savo domeno vardą profesionaliam verslo el. Pašto adresui sukurti, tai tikrai turėtų būti lengva suprasti ir parašyti bet kuriam klausytojui..

  5. Laikykite jį unikalų ir „Brandable“

  Jūsų tinklaraščio domeno vardas turi būti unikalus, kad galėtumėte išsiskirti iš savo skaitytojų galvų. Protinga tyrinėti kitus savo nišos tinklaraščius ir sužinoti, kokius domenų vardus jie naudoja.

  Nenorite netyčia naudoti prekės ženklo pavadinimo ar būti apkaltintas kito tinklaraštininko kopijavimu.

  Taip pat galite pasirinkti labiau firminį domeno pavadinimą.

  Dviejų briaunų domenų vardai yra unikalūs, patrauklūs ir įsimenami. Pvz., „Amazon.com“ yra žymiai labiau firminis pavadinimas nei „BuyBooksOnline.com“.

  6. Venkite brūkšnelių domeno varde

  Niekada nesukurkite domeno vardo su brūkšneliais. Brūkšneliai gali būti šlamšto domenų, su kuriais nenorite būti susieti, ženklas.

  Sušifruoti domenai taip pat linkę į rašybos klaidas. Jei pasirinksite domeno vardą su brūkšneliais, nes norimas domenas jau yra užimtas, jūsų vartotojai greičiausiai pateks į jūsų konkurentų svetainę, jei pamirš įvesti brūkšnelį..

  7. Venkite dvigubų raidžių

  Patartina vengti domenų su dvigubomis raidėmis, nes tai padidina jūsų tikimybę prarasti srautą į klaidų. Pvz., Toks domenas kaip Presssetup.com bus labiau linkęs į rašybos klaidas ir praras srautą.

  Vengdami dvigubų raidžių, jūsų domeną bus lengva įvesti ir labiau firminį.

  8. Palikite kambario išsiplėsti

  Protinga pasirinkti domeno vardą, susijusį su jūsų pramone / niša, nes tai vartotojams suteikia šiek tiek supratimo apie jūsų svetainę. Bet jūs taip pat nenorite per daug apriboti savo ilgalaikių galimybių.

  Pavyzdžiui, floristas gali pasirinkti tokį domeno vardą kaip orchidblog.com, bet tada jie gali norėti pradėti rašyti tinklaraščius apie kitas gėles šalia orchidėjų. Tokiu atveju domenas gali neleisti jums pritraukti skaitytojų, besidominčių kitomis gėlėmis.

  Tinkamas svetainės perkėlimas į naują domeną gali sukelti nemalonumų ir gali pamesti paieškos reitingą, jei neteisingai darote. Štai kodėl svarbu nuo pat pradžių pasirinkti lankstų domeno vardą.

  9. Ištirkite savo domeno vardą

  Prieš įregistruodami domeno vardą, pabandykite išsiaiškinti, ar jau yra registruota įmonė tuo pačiu vardu.

  Galite atlikti prekės ženklo paiešką, kad sužinotumėte, ar jau yra panašus ar tikslus pavadinimas, jau pažymėtas prekės ženklu.

  Tyrinėkite prekių ženklus, kad išvengtumėte prieštaringų domenų vardų

  Taip pat galite atlikti „Google“ paiešką ir patikrinti, ar vardas yra pasiekiamas, tokiose populiariausiose socialinės žiniasklaidos svetainėse kaip „Twitter“, „Facebook“, „Instagram“ ir kt.

  Panašus ar atitikęs vardas ne tik sukeltų painiavą, bet ir galėtų turėti rimtų teisinių padarinių, kurie gali jums kainuoti daug pinigų.

  Kai turėsite savo svetainę ir ją galėsite paleisti, galite sužinoti daugiau apie tai, kaip prekės ženklu pažymėti ir saugoti savo svetainės pavadinimą ir logotipą.

  10. „Celever“ idėjoms naudokite domenų vardų generatorius

  Šiuo metu yra daugiau nei 360 milijonų registruotų domenų vardų. Dėl to daugelis žmonių sako, kad visos geros domenai jau paimti.

  Rankiniu būdu ieškant individualaus domeno vardo gali prireikti daug laiko.

  Čia atsiranda domenų vardų generatoriai. Šie nemokami įrankiai automatiškai ieško jūsų apibrėžtų raktinių žodžių, kad rastų šimtus protingų domenų vardų idėjų.

  „Nameboy“ domenų generatoriaus įrankis

  Mes rekomenduojame naudoti „Nameboy“, kuris yra vienas seniausių ir populiariausių domenų vardų generatoriaus įrankis internete. Taip pat galite naudoti „IsItWP“ domenų generatorių, kad surastumėte daugiau domenų vardų idėjų.

  11. Greitai elkitės, kol kas nors kitaip pasirūpins

  Kiekvieną dieną registruojama tūkstančiai naujų domenų vardų iš visų pasaulio šalių. Jei radote jums patinkantį domeno vardą, nelaukite per ilgai.

  Domenų vardai yra tarsi nekilnojamasis turtas. Tūkstančiai žmonių aktyviai ieško gerų firminių domenų vardų, kuriuos ateityje galėtų užregistruoti dėl geresnių tarifų.

  Jei nesielgsite greitai, kažkas gali eiti į priekį ir užregistruoti jūsų domeno idėją.

  Kadangi domenų vardai yra palyginti pigūs, skaitytojams visada rekomenduojame veikti greitai. Jei vėliau apsigalvosite, galėsite tiesiog leisti jam pasibaigti.

  Geriausios domeno vardo pirkimo vietos

  Kaip užregistruoti savo domeno vardą ir kaip jį gauti nemokamai

  Žiniatinklyje yra šimtai domenų registratorių. Svarbu pasirinkti atsargiai, nes vėliau gali būti sunku perkelti domeną.

  Kaip ir žiniatinklio prieglobos srityje, domenų registracijos kainos gali skirtis nuo 9 USD iki 24 USD. Jūs netgi galite gauti nemokamai *.

  Pažvelkime į tai, kaip lengvai galite nusipirkti domeno vardą.

  Nemokama domenų registracija naudojant interneto prieglobą

  Dauguma interneto prieglobos įmonių taip pat siūlo domenų registraciją kaip paslaugą. Kai kurios iš šių bendrovių siūlo nemokamą domenų registraciją su naujomis prieglobos paskyromis.

  Jei pradedate kurti naują svetainę, protinga idėja pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir nemokamai gauti domeno vardą..

  Žemiau yra dvi „WordPress“ prieglobos įmonės, siūlančios mūsų vartotojams daugiau nei 60% nuolaidą žiniatinklio prieglobai, nemokamą SSL sertifikatą ir nemokamą domeno vardą:

  „Bluehost“ yra vienas seniausių ir didžiausių prekės ženklų, kai kalbama apie interneto prieglobą. Jie yra oficialus „WordPress“ rekomenduojamas prieglobos paslaugų teikėjas.

  „iPage“ valdo daugiau nei 1 milijoną svetainių ir yra pats biudžetinis biudžetų teikėjas internete. 1,99 USD / mėn. Už žiniatinklio prieglobą ir gausite nemokamą domeno vardą.

  Svarbu nepamiršti, kad dauguma prieglobos programų siūlo domenų registraciją nemokamai tik vieneriems metams. Po pirmųjų metų jūsų domeno registracija atsinaujins paprastai maždaug 14 USD per metus.

  Daugybė vartotojų pirmaisiais metais naudojasi nemokamo domeno pranašumais, nes jūs turėtumėte mokėti už domeno vardą, nepaisant to, kodėl gi ne įsigijus jį nemokamai.

  Populiariausi domenų registratoriai

  Jei norite tik užregistruoti domeno vardą nepirkdami prieglobos, tuomet galite tai padaryti nusipirkdami iš domenų vardų registratoriaus.

  Domain.com yra vienas geriausių domenų registratorių rinkoje. Jie siūlo visus aukščiausio lygio domenų vardus su intelektualiosios paieškos funkcija, aukščiausios kokybės domenais ir visomis priemonėmis, reikalingomis jūsų domenų vardams tvarkyti..

  Domeno vardo ieškokite Domain.com

  „Domain.com“ siūlo „WPBeginner“ skaitytojams 25% nuolaidą, o mūsų domain.com kuponas turėtų būti automatiškai pritaikytas jūsų pirkiniui.

  „GoDaddy“ yra didžiausias domenų registratorius pasaulyje. Jie valdo daugiau nei 63 milijonus domenų vardų daugiau nei 14 milijonų klientų.

  Jie taip pat siūlo interneto prieglobos planus. Jei naudojate mūsų „GoDaddy“ kupono kodą, tuomet galite gauti nemokamą domeno vardą.

  Susijęs: 7 geriausios „GoDaddy“ alternatyvos, kurios yra pigesnės ir patikimesnės.

  Baigiamosios mintys

  Jei internetinį dienoraštį pradedate pirmą kartą, tada jums gali būti naudingas mūsų pagrindinis vadovas, kaip pradėti kurti „WordPress“ tinklaraštį, nes jame išsamiai aprašoma viskas žingsnis po žingsnio.

  Taip pat galbūt norėsite peržiūrėti mūsų „WordPress“ ir tinklaraščių kuponų puslapį, kad rastumėte geriausią pasiūlymą dėl kitų žiniatinklio įrankių ir paslaugų.

  Norėdami sužinoti daugiau domenų vardų idėjų, galite pamatyti mūsų įrašą 14 geriausių nemokamų domenų vardų generatorių.

  Tai viskas. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums suprasti, kaip pasirinkti geriausią domeno vardą savo tinklaraščiui ar įmonei.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me