Kaip pasirinkti geriausią svetainių kūrėją 2020 m. (Palyginti)

Tinklalapių kūrėjai yra puikus sprendimas privatiems asmenims ir smulkioms įmonėms sukurti svetainę neįdarbinant kūrėjo. Tačiau pradedantiesiems gali būti sudėtinga rasti geriausią svetainių kūrėją.


Rinkoje yra tiek daug svetainių kūrėjų, kaip žinoti, kuris iš jų yra jums tinkamiausias sprendimas?

Šiame straipsnyje mes padėsime jums pasirinkti geriausią svetainių kūrėją, apžvelgdami populiariausių variantų privalumus ir trūkumus.

Kaip išsirinkti geriausią svetainių kūrėją

Šiame straipsnyje mes palyginsime šiuos svetainių kūrėjus. Jei jus domina tam tikras svetainių kūrėjas, tada tiesiog spustelėkite vardą, jei norite pereiti į priekį.

  Geriausio internetinių svetainių kūrėjo pasirinkimas – ko ieškoti?

  Prieš lygindami geriausius svetainių kūrėjus, rekomenduojame užrašyti, ką norite padaryti su savo svetaine? Kokius tikslus siekiate ir kokias savybes norėtumėte pamatyti savo svetainėje.

  Pvz., Galite užsirašyti tokius dalykus: turėti tinklaraščio skyrių, nuotraukų galeriją, internetinę parduotuvę, rezervavimo sistemą, kontaktinę formą, skaidrę ir pan..

  Jei abejojate, ko norite, tada pasidomėkite savo konkurentais ar kitomis svetainėmis.

  Daugelis svetainių kūrėjų siūlo vilkti ir nuleisti vartotojo sąsają jūsų svetainei kurti. Prieš priimdami galutinį sprendimą, galite išbandyti bandomąsias paskyras.

  Toliau turite apsvarstyti savo augimo galimybes. Ar jūs reguliariai papildysite savo svetainę atnaujinimais? Ar jums reikia tinklaraščio skyriaus? Ar galėtumėte ateityje savo svetainėje parduoti daugiau produktų??

  Turite įsitikinti, kad jūsų pasirinktas svetainių kūrėjas gali patenkinti jūsų poreikius augant jūsų verslui.

  Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į populiariausias svetainių kūrėjų platformas, kad galėtumėte sukurti savo svetainę nepamindami kūrėjo.

  1. „WordPress“

  „WordPress“

  „WordPress.org“ (dar vadinama „WordPress“) yra populiariausia pasaulyje svetainių kūrimo platforma. Daugiau nei 35% visų interneto svetainių veikia „WordPress“.

  Pastaba: Yra dvi „WordPress“ versijos. Yra savarankiški priegloba „WordPress.org“ ir „WordPress.com“. Apie WordPress.com kalbėsime vėliau šiame straipsnyje. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite perskaityti mūsų „WordPress.org“ palyginimą su „WordPress.com“.

  Savarankiškas „WordPress“ yra populiariausių svetainių kūrėjų sąraše dėl populiarumo, galingų funkcijų, mastelio ir patogumo.

  „WordPress“ yra nemokama ir atvirojo kodo svetainių kūrėja. Tai reiškia, kad jūs galite maksimaliai valdyti savo svetainę, palyginti su bet kuriuo kitu šiame sąraše pateiktu internetinių svetainių kūrėju.

  Skirtingai nuo kitų svetainių kūrėjų, jums reikės „WordPress“ prieglobos paskyros ir priglobti savo svetainę (tai yra daug lengviau, nei atrodo)..

  Argumentai už:

  „WordPress“ suteikia visišką valdymą visais jūsų svetainės aspektais. Jis gali būti naudojamas kuriant bet kokio tipo svetainę. Pavyzdžiui, el. Prekybos parduotuvė, bendruomenės forumai, socialinis tinklas, narystės svetainė, asmeninė svetainė ir dar daugiau.

  Yra tūkstančiai iš anksto paruoštų „WordPress“ temų, kurias galite naudoti kurdami savo svetainę. Jis taip pat turi nuostabius „drag and drop“ puslapių kūrėjus, tokius kaip „Beaver Builder“ ir „Divi“, kurie leidžia lengvai susikurti savo puslapio išdėstymus..

  Puslapio kūrimas naudojant „Beaver Builder“ geriausio puslapio kūrimo priemonės papildinį

  Taip pat gausite prieigą prie daugiau nei 55 000 nemokamų „WordPress“ papildinių. Tai yra tarsi „WordPress“ programos, kurios į jūsų svetainę įtraukia papildomų funkcijų ir funkcijų, tokių kaip kontaktų formos, „Google Analytics“, nuotraukų galerija, socialinės žiniasklaidos įrankiai, tiesioginis pokalbis ir kt..

  „WordPress“ yra visiškai išverstas į kelias dešimtis kalbų ir gali būti lengvai naudojamas kuriant daugiakalbes svetaines.

  Kai atsižvelgsite į visus aukščiau išvardintus pranašumus, „WordPress“ yra pats pigiausias svetainių kūrėjas rinkoje.

  Kartu pateikiami galingi SEO įskiepiai, kuriuos mėgsta paieškos sistemos, ir tai užtikrina, kad jūsų svetainė visada gaus aukščiausią reitingą paieškos sistemose.

  Dėl visų aukščiau išvardytų priežasčių „WordPress“ yra populiariausias svetainių kūrėjų pasirinkimas tiek žiniatinklio kūrėjams, tiek verslo savininkams.

  Minusai:

  Turėsite tvarkyti savo svetainę, o tai reiškia, kad turėsite susipažinti su nauja sistema. Šią nedidelę mokymosi kreivę dauguma vartotojų lengvai įveikia, tačiau pradžioje ji jaučiasi šiek tiek sudėtinga.

  Taip pat turėsite neatsilikti nuo „WordPress“ atnaujinimų, įskiepių atnaujinimų ir kurti atsargines kopijas.

  Kainodara:

  Nors „WordPress“ yra nemokama svetainių kūrėja, jums reikės domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos, kad jūsų svetainė būtų gyva ir paprastai kainuoja atitinkamai 14,99 USD per metus ir 7,99 USD per mėnesį..

  Laimei, mes paruošėme specialų susitarimą „WPBeginner“ vartotojams. Galite pradėti svetainę tik už 2,75 USD per mėnesį naudodami „Bluehost“ – oficialų „WordPress“ rekomenduojamą prieglobos paslaugų teikėją. Jie siūlo mūsų vartotojams 60% nuolaidą žiniatinklio prieglobai, kurią teikia nemokamas SSL sertifikatas ir nemokamas domeno vardas.

  Taikant šią specialią kainodarą, „WordPress“ yra pigiausias svetainių kūrėjas šiame sąraše smulkiajam verslui.

  Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip sukurti svetainę su žingsnis po žingsnio instrukcijomis.

  2. Nuolatinis kontaktinis svetainių kūrėjas

  Nuolatinis kontaktinis svetainių kūrėjas

  „Constant Contact“ svetainių kūrėjas yra intelektualus A.I. varomas svetainių kūrėjas, padedantis per kelias minutes sukurti tinkintą svetainę. Tai yra neturtingų smulkaus verslo savininkų svajonių išsipildymas.

  Argumentai už

  Pastovus kontaktas yra žinomas kaip pirmaujanti pasaulyje el. Pašto rinkodaros tarnyba. Išklausę smulkaus verslo problemas, jie nusprendė sukurti pirmąjį pasaulyje dirbtinio intelekto sukurtą svetainių kūrėją, kuris per kelias minutes padės jums sukurti svetainę (neparašius jokio HTML kodo).

  Galite naudoti jų vadovaujamą AI vedlį, norėdami sukurti visiškai tinkintą interneto dizainą su suasmenintais vaizdų ir turinio pasiūlymais.

  Pastovaus kontakto su svetainių kūrėju tinkinimo priemonė

  Jų tempimas & „drop drop builder“ leidžia lengvai tinkinti savo svetainės išdėstymą. Galite iš jų bibliotekos pasirinkti daugiau nei 550 000 nemokamų profesionalios kokybės vaizdų, kad jūsų svetainė atrodytų nuostabiai.

  Visi šablonai yra pritaikyti mobiliesiems įrenginiams, todėl jūsų svetainė puikiai atrodys visuose įrenginiuose.

  Kadangi tai yra priglobiamos svetainės sprendimas, jis yra visiškai be vargo svetainių kūrėjas. Jie taip pat siūlo 24/7 pokalbių, el. Pašto ir telefono palaikymo paslaugas, kurios puikiai tinka smulkioms įmonėms.

  Kitos platformos funkcijos apima logotipų gamintoją, potencialių klientų gavimo formas, svetainių analizę, el. Prekybą ir dar daugiau.

  Geriausia „Pastovaus kontakto“ dalis yra ta, kad tai nemokama svetainių kūrėja. Tai reiškia, kad galite nemokamai susikurti svetainę, tinklaraštį ir net internetinę parduotuvę.

  Jų nemokamas planas yra gana dosnus, palyginti su kitais sąraše esančių svetainių kūrėjais, nes jie leidžia jums sukurti internetinę parduotuvę ir parduoti produktus. Daugelis kitų svetainių kūrėjų el. Prekybos planą apsiriboja tik mokamais vartotojais.

  Taip pat labai prieinamas mokamas nuolatinio kontakto planas – nuo 10 USD per mėnesį, kuris suteikia prieigą prie nemokamo domeno ir visas jo galingas funkcijas.

  Atsižvelgiant į funkcijas, „Constant Contact“ yra neabejotinai vienas iš geriausių profesionalių svetainių kūrėjų šiame sąraše.

  Minusai

  Kūrėjų ekosistema šiuo metu yra nedidelė, todėl nėra trečiųjų šalių plėtinių, kuriuos galite įdiegti savo svetainėje, kad pridėtumėte naujų funkcijų, kurių nesiūlo „Constant Contact“.

  Kaip ir kiekvienas kitas svetainių kūrėjas, jei norite prijungti tinkintą domeno vardą, turėsite atnaujinti mokamą planą. Svarbu tai, kad atnaujindami jie suteikia jums nemokamą domeno vardą.

  Kainodara:

  Pastovus kontaktas siūlo galingą nemokamą svetainių kūrėją, kuris leidžia jums sukurti svetainę, tinklaraštį ir net internetinę parduotuvę.

  Jei norite naudoti savo pasirinktinį domeną, gauti prieigą prie jų galingų funkcijų ir palaikymo telefonu, tada turėsite atnaujinti jų starterio planą, kuris kainuoja 10 USD per mėnesį..

  Jų verslas ir planas kainuoja 20 USD per mėnesį, be to, jame yra patobulintos el. Prekybos svetainių funkcijos.

  Jei esate mažas verslas, kuris nenori naudotis „WordPress“, tai nuolatinis kontaktas yra tikrai puikus pasirinkimas.

  3. „Gator“ teikia „HostGator“

  „Gator“ svetainių kūrėjas, kurį sukūrė „HostGator“

  „Gator“ yra populiarus internetinių svetainių kūrėjas, kurį sukūrė „HostGator“ – vienas didžiausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje. „Gator“ kūrėjas yra „viskas viename“ tinklalapio kūrėjas & prieglobos sprendimas, kuris daro jį puikiu tinklalapio kūrėju mažoms įmonėms.

  Argumentai už

  „Gator“ yra visiškai priglobta platforma, todėl jums nereikia jaudintis dėl programinės įrangos, atnaujinimų ar atsarginių kopijų.

  Gaunate paprastą svetainių kūrėją, kuris leidžia pasirinkti iš daugiau nei 200 profesionalių svetainių dizaino šablonų. Kiekviename dizaine yra paprastos tinkinimo parinktys, kurias galite konfigūruoti iš paties statytojo.

  Bet kurį puslapio elementą galite redaguoti naudodami paprastą taškų ir paspaudimų sąsają. Taip pat galite vilkti dažniausiai naudojamus elementus, pvz., Vaizdus, ​​vaizdo įrašus, nuotraukų galeriją, tekstą, stulpelius, žemėlapius ir kontaktines formas.

  „Gator“ taip pat suteikia prieigą prie įmontuotos vertybinių popierių bibliotekos, todėl galite rasti ir pridėti gražių nuotraukų savo svetainėje.

  Visuose mokamuose planuose yra nemokamas tinkintas domeno vardas jūsų svetainei. El. Prekybos planas taip pat apima galimybę įsteigti internetinę parduotuvę ir parduoti savo produktus internetu.

  Kadangi „Gator“ yra mokamas produktas, jie neparduoda jūsų duomenų ir nerodo skelbimų jūsų svetainėje.

  Minusai

  Skirtingai nuo kai kurių kitų sąrašo parinkčių, „Gator“ neturi nemokamo plano. Jie taip pat nesiūlo nemokamos bandomosios versijos.

  Kaip ir kiti patentuotų svetainių kūrėjai, esantys sąraše, jūs negalite samdyti kūrėjo, kuris padėtų jums žymiai pakeisti savo svetainės dizainą ar pridėti naujų funkcijų į savo svetainę..

  Kainodara

  „Gator“ mokamų planų pradžia yra nuo 3,84 USD per mėnesį, 5,99 USD per mėnesį priemokai ir 9,22 USD už el. Prekybos planą. Tai neabejotinai vienas pigiausių svetainių kūrėjų sąraše.

  „Gator“ gali būti naudojamas kuriant nedidelio verslo svetainę, parduotuvę su ribotais daiktais ar nuotraukų galeriją. Tačiau tai neatitinka populiariausio internetinių svetainių kūrėjo „WordPress“ galios.

  4. „Domain.com“ svetainių kūrimo priemonė

  Domain.com svetainių kūrimo priemonė

  Domenas.com siūlo paprastą svetainių kūrimo įrankį, kuris leidžia vos keliais paspaudimais sukurti mažo verslo svetainę, tinklaraštį ir net el. Prekybos svetainę..

  Argumentai už

  Domenas.com siūlo lengvai vilkite ir numuškite svetainių kūrėją, kad sukurtumėte savo svetainę. Galite pradėti nuo vieno iš šimtų profesionaliai sukurtų šablonų ir pritaikyti jį naudodami paprastą nuvilkimo sąsają, kad ji atitiktų jūsų prekės ženklą.

  Visi Domain.com svetainių kūrėjų šablonai yra optimizuoti mobiliesiems, planšetiniams kompiuteriams ir staliniams kompiuteriams. Tai reiškia, kad jūsų svetainė puikiai atrodys visuose įrenginiuose.

  Kartu pateikiamos visos galingos funkcijos, kurių galite tikėtis iš gerai žinomo svetainių kūrėjo, įskaitant: svetainės analizė, el. Prekybos funkcijos, galimybė pridėti tinklaraštį prie bet kurios svetainės ir nemokamas SSL sertifikatas su visais planais.

  Su jų el. Prekybos planu taip pat galite gauti atsargų valdymą, mokesčių valdymą, kuponus & nuolaidą ir daugybę kitų galingų funkcijų.

  Jie taip pat siūlo tiesioginius pokalbius ir telefoninę klientų palaikymo techninę pagalbą, kad galėtumėte lengvai pradėti.

  Minusai

  Skirtingai nuo kitų populiarių svetainių kūrėjų, „Domain.com“ svetainių kūrėjas neturi nemokamos svetainių kūrimo parinkties. Jie taip pat nesiūlo nemokamos bandomosios versijos. Tačiau jie siūlo pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jei nesate patenkintas produktu.

  Jų išplėtimo ekosistema yra nedidelė, ir jūs negalėsite pasamdyti kūrėjo, kad sukurtų patobulintas funkcijas, tokias kaip „WordPress“, nes ji nėra atviras šaltinis.

  Kadangi tai yra patentuota platforma, bus sunku perkelti savo svetainę toliau nuo „Domain.com“ svetainių kūrėjo.

  Galiausiai jų pradžios planas riboja jus tik 6 puslapių svetainėje. Norėdami neribotų puslapių, jums reikia bent jau jų verslo plano.

  Kainodara

  „Domain.com“ svetainių kūrėjo planai prasideda nuo 1,99 USD per mėnesį pradedančiajam, 6,99 USD per mėnesį verslui ir 12,99 USD per mėnesį el. Prekybos planui..

  Visuose planuose yra nemokamas SSL sertifikatas, neribota saugykla, tinklaraščio funkcijos ir palaikymas telefonu.

  Jei ieškote profesionalių svetainių kūrėjų, tada „Domain.com“ svetainių kūrėjas yra puikus pasirinkimas. Tačiau jei norite patobulintų funkcijų ir labiau valdyti savo turinį, niekas nenugalės savarankiškai teikiamos „WordPress“ (# sąrašo parinktis mūsų sąraše).

  5. „BigCommerce“

  „BigCommerce“

  „BigCommerce“ yra geriausias e-komercijos svetainių kūrėjas rinkoje. Jei norite sukurti internetinę parduotuvę, kurios mastelis būtų didesnis, tada „BigCommerce“ yra jūsų platforma. Jis aprūpintas visomis būtiniausiomis savybėmis, todėl galite išlaikyti žemą viršutinę kainą ir aukštą paraštę.

  Argumentai už

  „BigCommerce“ yra visiškai priglobtas el. Prekybos sprendimas, todėl jums nereikia jaudintis dėl svetainės greičio, saugumo ar atnaujinimų. Jie tvarko serverį ir techninę pusę už jus, todėl galite sutelkti dėmesį į savo verslo plėtrą.

  Skirtingai nuo kitų priglobtų el. Prekybos sprendimų, „BigCommerce“ turi savitą integraciją su „WordPress“, leidžiančią panaudoti „WordPress“ lankstumą, tuo pačiu pasinaudojant begaline „BigCommerce“ elektroninės prekybos galia. Kalbant paprastai, jūsų svetainė bus greita ir saugi, nesvarbu, kiek srauto gausite.

  „BigCommerce“ integruota su visais populiariais mokėjimo šliuzais, įskaitant „Stripe“, „PayPal“, „Apple Pay“, „Square“, „Amazon Pay“, „Visa Checkout“, „Chase Pay“, „Ayden“ ir kt. Priešingai nei „Shopify“, „BigCommerce“ neima operacijos mokesčio, kad galėtumėte naudoti šias mokėjimo sąsajas.

  Galite pradėti nuo vieno iš daugelio jų paruoštų svetainių šablonų ir pritaikyti jį jūsų poreikiams, naudodamiesi lengvu tempimu & mesti svetainių kūrėjas.

  „BigCommerce“ dizaino kūrėjas

  „BigCommerce“ yra integruota daugybė funkcijų, leidžiančių optimizuoti konversijų rodiklį, pvz., Atsisakymas krepšelio, patobulinta produktų paieška, produktų apžvalgos, kuponai ir dar daugiau. Norėdami gauti papildomų funkcijų, galite prisijungti prie trečiųjų šalių programų iš jų programų parduotuvės.

  Geriausia yra jų informacijos suvestinė, leidžianti pamatyti metriką, padėsiančią užtikrintai plėsti savo verslą.

  Minusai

  Jei jūs tik pradedate veiklą, tada „BigCommerce“ kainodarą rasite šiek tiek aukštesnę nei kitų svetainių kūrėjų sąraše.

  Kadangi tai yra patentuota platforma, bus sunku perkelti iš „BigCommerce“.

  Kainodara

  „BigCommerce“ yra 15 dienų nemokama visų planų bandomoji versija. Jų pagrindiniai planai – 29,95 USD per mėnesį – su visomis būtiniausiomis funkcijomis. Galite papildyti „plus“ planą, kuris kainuoja 79,95 USD per mėnesį už papildomas konversijų optimizavimo funkcijas. Jų profesionalus planas kainuoja 249,95 USD per mėnesį, kuris turi visas pažangiausias funkcijas, kurių jums gali prireikti.

  Geriausia „BigCommerce“ dalis, palyginti su „Shopify“ ir kitomis trečiųjų šalių el. Prekybos platformomis, yra tai, kad jos turi sklandžią integraciją su „WordPress“, kuri gali būti didžiulis pliusas, jei norite sujungti „WordPress“ lankstumą su „BigCommerce“ galia..

  6. Parduotuvė

  Shopify

  „Shopify“ yra dar vienas populiarus elektroninės prekybos svetainių kūrėjas, sukurtas specialiai internetinėms parduotuvėms ir elektroninės prekybos tinklalapiams. Tai suteikia valdžią daugiau nei pusei milijono įmonių, turinčioms 1 milijoną aktyvių vartotojų. „Shopify“ platformoje buvo parduota daugiau nei 40 milijardų dolerių vertės produktų.

  Argumentai už

  „Shopify“ yra „viskas viename“ visiškai priglobtas sprendimas, tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl programinės įrangos tvarkymo, diegimo naujinimų ar atsarginių kopijų. „Shopify“ visa tai daro už jus.

  Jis siūlo integruotą mokėjimo sprendimą pavadinimu „Shopify Payments“. Taip pat galite pridėti trečiųjų šalių mokėjimo šliuzus, kad galėtumėte priimti mokėjimus.

  Kaip elektroninės prekybos tinklalapio kūrėją, „Shopify“ siūlo pilną atsargų valdymą, neribotą kiekį produktų, galingą statistiką, lengvus rinkodaros sprendimus, viską tvarkingai suvyniotą po vienu stogu. Jie turi daugybę dizaino pasirinkimo variantų ir jums niekada nereikės pridėti kodo.

  Parduotuvė

  Naudodamas intuityvią „drag and drop“ sąsają, „Shopify“ leidžia lengvai sukurti visavertę elektroninės prekybos parduotuvę. Jie taip pat siūlo parduotuvėse esančius prekybos taškus, kurie leidžia parduoti produktus jūsų vietoje, priimant visas kreditines korteles ir pasinaudojant „Shopify“ atsargų, pristatymo, rinkodaros ir statistikos valdymo įrankiais.

  Jūs netgi galite integruoti „Shopify“ į „WordPress“, leisdami naudoti abu puikius sprendimus tuo pačiu metu.

  Minusai

  Jei tik pradedate veiklą, tada „Shopify“ kainos gali būti šiek tiek didesnės nei kai kurių kitų šiame sąraše esančių svetainių kūrėjų..

  Jei kada norėsite perkelti savo svetainę iš „Shopify“, jums tai padaryti bus gana sunku.

  Kainodara

  Pagrindinis „Shopify“ planas jums kainuos 29 USD per mėnesį. Galite atnaujinti „Shopify“ už 79 USD per mėnesį arba „Advanced Shopify“ už 299 USD per mėnesį. „Shopify“ taip pat siūlo „Shopify Lite“ planą už 9 USD per mėnesį, kuris iš esmės leidžia bet kurioje svetainėje pridėti pirkimo mygtuką.

  Jei norite lengvai ir lengvai įsigyti el. Prekybos svetainių, tada „Shopify“ gali būti tobulas pasirinkimas.

  7. „WordPress.com“

  „WordPress.com“

  „WordPress.com“ yra tinklaraščių ir svetainių talpinimo paslauga, valdoma „Automattic“. Jį sukūrė Mattas Mullenwegas, atvirojo kodo programinės įrangos „WordPress“ įkūrėjas, taigi ir vardas WordPress.com. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip yra susiję WordPress.com ir WordPress.org.

  Tačiau „WordPress.com“ nėra tas pats, kas savarankiškai priglobta „WordPress.org“. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų „WordPress.com“ palyginimą su „WordPress.org“.

  Argumentai už

  „WordPress.com“ yra svetainių talpinimo paslauga. Sukurtas ant tos pačios „WordPress“ programinės įrangos, tačiau su visiškai pritaikyta vartotojo patirtimi. Jums nereikia jaudintis dėl programinės įrangos ir atsarginių kopijų, nes WordPress.com ja rūpinasi.

  Jų nemokami ir mokami planai turi skirtingą funkcijų rinkinį. Visi planai leidžia vartotojams pasirinkti iš šimtų nemokamų ir mokamų „WordPress“ temų. Tada galite naudoti įmontuotą tinkinimo įrankį, kad pridėtumėte savo svetainės pavadinimą, naudotumėte valdiklius, pridėtumėte naršymo meniu ir pan..

  „WordPress.com“

  Jis nesiūlo tų pačių „drag and drop“ funkcijų, kurias naudoja kiti svetainių kūrėjai. Tačiau tam tikru mastu galite lengvai pritaikyti dizainus.

  Minusai

  Negalite įdiegti pasirinktinių papildinių ar temų, jei neatnaujinsite jų verslo plano.

  „Premium“ ir žemesniuose planuose nėra el. Prekybos funkcijų ar trečiųjų šalių skelbimų tinklo palaikymo. Su verslo planu galite naudoti „WooCommerce“ ir trečiųjų šalių skelbimų tinklus. Tačiau vis tiek turėsite laikytis „WordPress.com“ taisyklių ir nuostatų.

  Kainodara

  Pagrindinis planas yra nemokamas, tačiau yra labai ribotas. Jų asmeninis planas prasideda nuo 4 USD per mėnesį, per metus išrašomos sąskaitos ir apima pasirinktinį domeną. „Premium“ planas kainuoja 8,25 USD per mėnesį, per metus išrašoma sąskaita. Tai suteikia jums galimybę užsidirbti pinigų iš savo svetainės ir patobulinti dizaino pritaikymą. Verslo planas kainuoja 24,92 USD per mėnesį, iš kurio kasmet išrašoma sąskaita. Tai suteikia galimybę turėti el. Prekybos ir pasirinktinių papildinių.

  8. Weebly

  „Weebly“ logotipas

  „Weebly“ yra paprasta svetainių kūrimo programinė įranga, turinti daugybę puikių dizainų. Jame yra gražiai paruoštas puslapių kūrėjas, kuris leidžia redaguoti savo svetainę neišmokus jokių kodavimo įgūdžių.

  Argumentai už

  „Weebly“ yra visiškai priglobta platforma, todėl jums nereikia įdiegti ir valdyti jokios programinės įrangos. Jie rūpinasi jūsų svetainės priegloba ir visos programinės įrangos, veikiančios užpakalinėje programoje, tvarkymu.

  Pateikiama dešimtys svetainių dizainų, kuriuos galima naudoti kaip išeities tašką jūsų svetainei. Šiuos nuostabius dizainus galima visiškai redaguoti naudojant tiesioginį „Weebly“ puslapio redaktorių.

  Weebly

  „Weebly“ taip pat teikia integruotą el. Prekybos palaikymą. Tai leidžia lengvai susikurti internetinę parduotuvę ir pradėti pardavinėti.

  Kiekvienoje „Weebly“ svetainėje yra įmontuotos kontaktinių formų, nuotraukų galerijų, skaidrių ir kt. Funkcijos. Tai leidžia lengvai pridėti funkcijas į savo svetainę be jokio sudėtingo sąrankos proceso.

  Atsižvelgiant į naudojimo paprastumą ir puikias savybes, „Weebly“ yra nuolat vertinamas tarp geriausių „pasidaryk pats“ internetinių svetainių kūrėjų pradedantiesiems.

  Minusai

  „Weebly“ siūlo visiškai priglobtą platformą, todėl esate pasirengę naudotis jų siūlomomis funkcijomis. Negalite samdyti kūrėjo ar dizainerio, kad pridėtumėte naują funkcijos funkciją į savo svetainę.

  „Weebly“ imasi 3% operacijų mokesčio už kiekvieną pirkinį, kurį įsigijote el. Prekybos parduotuvėje. Jei norite išvengti šių papildomų mokesčių, turėsite atnaujinti savo verslo planą.

  Kainodara

  „Weebly“ yra labai paprastas nemokamas planas. Jų apmokami planai prasideda nuo 8 USD per mėnesį, už kuriuos mokama kasmet. Pro planas kainuoja 12 USD per mėnesį, o jų verslo planas – 25 USD per mėnesį.

  Jei jums įdomu, kaip ji susiduria su „WordPress“, tada patikrinkite mūsų palyginimą su „Weebly vs WordPress“.

  9. Erdvė

  Kvadratas

  „Squarespace“ yra populiarus profesionalus svetainių kūrėjas, žinomas dėl puikių dizainų ir patogumo naudoti.

  Argumentai už

  „Squarespace“ yra įmonės lygio infrastruktūra, skirta jūsų svetainei talpinti. Ši saugi ir tvirta platforma leidžia sutelkti dėmesį į savo verslo plėtrą, nesijaudinant dėl ​​prieglobos.

  Į kvadratinę erdvę įeina daugybė svetainių dizainų. Visi šie dizainai yra visiškai paruošti visų tipų turiniui. Juos galima visiškai redaguoti, o „Squarespace“ net leidžia naudoti kelis šablonus tai pačiai svetainei vienu metu.

  Kvadratas

  „Squarespace“ labai lengva pridėti turinį į savo svetainę. Tiesiog nurodykite bet kurią savo svetainės vietą ir pradėkite rašyti. Galite lengvai vilkti ir mesti elementus puslapiuose, kad per kelias minutes sukurtumėte savo maketus.

  „Squarespace“ taip pat turi el. Prekybos planą, leidžiantį į savo svetainę įtraukti internetinę parduotuvę. Čia yra puiki sąsaja, skirta valdyti jūsų produktus, atsargas, užsakymus, nuolaidų kuponams ir dar daugiau.

  Minusai

  „Squarespace“ siūlo ribotą integraciją su trečiųjų šalių paslaugomis, kurios gali tapti kliūtimi plėtojant jūsų verslą.

  Jų el. Prekybos planuose mokėjimams apdoroti leidžiama tik „Stripe“, „Apple Pay“ ir „PayPal“. Negalite pridėti papildomų mokėjimo šliuzų.

  Kainodara

  „Squarespace“ svetainių kaina prasideda nuo 12 USD per mėnesį ir nuo 18 USD per mėnesį. Jų internetinės parduotuvės prasideda nuo 26 USD ir 40 USD per mėnesį.

  „Squarespace“ yra gražiai suprojektuota platforma, siūlanti labai lengvai naudojamas funkcijas. Tai gali būti tobula, jei norite tiesiog greitai sukurti svetainę.

  Jei jums įdomu, kaip tai susiduria su „WordPress“, tada pasižiūrėkite į mūsų palyginimą tarp „Squarespace“ ir „WordPress“.

  10. Wix

  Wixlogo

  „Wix“ yra dar viena populiari internetinių tinklalapių kūrimo programinė įranga. Tai siūlo paprastą naudojimą kartu su galingu funkcijų rinkiniu, leidžiančiu lengvai sukurti savo svetainę.

  Argumentai už

  „Wix“ yra visiškai priglobta platforma, todėl jums nereikės mokėti už prieglobą. Gaunate prieigą prie šimtų šablonų, kuriuos galite pasirinkti savo svetainės dizainui. Kiekvieną šabloną galima visiškai redaguoti su jo intuityviu vilkimo ir kritimo svetainės kūrimo įrankiu.

  „Wix Builder“

  Kartu pateikiama dešimtys nemokamų ir mokamų programų, kurias galite įdiegti savo svetainėje. Šios programos leidžia jums pridėti naujų funkcijų ir funkcijų į savo svetainę. Kai kuriuos iš jų kuria „Wix“, o kitus – trečiųjų šalių kūrėjai.

  „Wix“ siūlo nemokamą planą su ribotu pralaidumu ir saugykla. Tačiau galite naudoti šį planą, norėdami išbandyti jų tempimo ir mažinimo svetainių kūrėją. Į jį neįeina domeno vardas, taigi, jei nuspręsite išlaikyti savo svetainę, galbūt norėsite atnaujinti į priemokos planą.

  Jūs taip pat gausite nemokamą SSL su visais „Wix“ planais, tačiau turėsite jį įjungti savo svetainei.

  Minusai

  „Free and Connect“ domenų planuose jūsų svetainėje bus rodomi „Wix“ prekės ženklo skelbimai. Turėsite naujovinti į „Combo“ arba „Unlimited“ planą, kad pašalintumėte tuos skelbimus.

  Jei kada nuspręsite perkelti savo svetainę iš „Wix“, jums tai padaryti bus gana sudėtinga.

  Jų prisijungimo domeno planas, kainuojantis 9,16 USD per mėnesį, leidžia prisijungti tik tinkintą domeno vardą, todėl domeno vardą vis tiek turėsite nusipirkti atskirai.

  Kainodara

  „Wix“ siūlo ribotą nemokamą planą su „Wix“ prekės ženklo antriniu domenu. Domeną galite susieti už 9,16 USD per mėnesį. Jų kombinuotas planas prasideda nuo 14,95 USD / mėn. Ir gaus jums nemokamą domeno vardą. El. Prekybos planas kainuoja 26,25 USD per mėnesį.

  Jei jus domina, kaip ji susiduria su „WordPress“, tada peržiūrėkite mūsų palyginimą su „Wix“ ir „WordPress“.

  11. „BoldGrid“

  „BoldGrid“

  „BoldGrid“ yra naujo tipo svetainių kūrėjas, sukurtas ant „WordPress“ viršaus. Jis yra kaip atskiras „WordPress“ papildinys, taip pat kaip visiškai priglobtas svetainių kūrėjų rinkinys.

  Argumentai už

  „BoldGrid“ yra sukurta „WordPress“ viršuje, todėl jūs gausite visas „WordPress“ galimybes naudodamiesi pritaikyta vartotojo patirtimi. „BoldGrid“ svetainių kūrėjas leidžia pasirinkti profesionalų dizainą iš jų temų galerijos.

  Po to galėsite pritaikyti tuos dizainus, naudodamiesi vilkimo ir įmesimo tinkinimo priemone. Norėdami pažymėti ir spustelėti bet kurį elementą peržiūros skyriuje, galite redaguoti jo ypatybes. Galite lengvai pakeisti spalvas, šriftus, išdėstymus, naršymo meniu ir valdiklius.

  „BoldGrid“

  Reikia pertvarkomos svetainės? „BoldGrid“ sukuria vieną jums vienu paspaudimu. Tai leidžia išbandyti savo naujus dizainus, maketus, papildinius ir temas, prieš pateikiant juos visiems matomiems.

  Kartu pateikiamas visas WYSIWYG puslapio redaktorius. Nereikia daugiau spėlionių redaguoti savo puslapius „WordPress“. Jūs gausite tiksliai tai, ką matote savo puslapio redagavimo priemonės lange. Taip pat galite naudoti „GridBlocks“, jei norite tiesiog vilkti ir mesti elementus į savo puslapį ir kurti savo maketus nuo nulio.

  Visos „BoldGrid“ temos yra parengtos „WooCommerce“. Tai leidžia lengvai sukurti vitriną naudojant „BoldGrid“ tempimo ir išleidimo funkciją (žr. Mūsų geriausių „WooCommerce“ prieglobos įmonių sąrašą).

  Minusai

  „BoldGrid“ veikia „WordPress“ viršuje, todėl jums vis tiek reikės savarankiškos svetainės „WordPress.org“ svetainės, kad ja galėtumėte naudotis..

  Svarbi dalis yra atsarginių kopijų kūrimas per „BoldGrid“ atsargines kopijas, todėl jums nereikia dėl to jaudintis.

  Kainodara

  „BoldGrid“ pagrindinį papildinį galima atsisiųsti nemokamai. Norėdami ją įdiegti ir naudoti, jums reikės „WordPress“ prieglobos paskyros ir domeno vardo. Mes rekomenduojame naudoti „InMotion Hosting“, nes jie yra oficialus „BoldGrid“ prieglobos paslaugų teikėjas.

  Tai reiškia, kad „InMotion Hosting“ platformoje keliais paspaudimais galite lengvai nustatyti „BoldGrid“.

  „InMotion Hosting“ sutiko pasiūlyti „WPBeginner“ vartotojams 50% nuolaidą prieglobai. .

  Jei norite naudoti „WordPress“, tačiau lengvai priglobdami tinklalapių kūrėjų priglobtus failus, „BoldGrid“ jums bus tobulas.

  12. „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonė

  „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonė

  „GoDaddy“ yra vienas didžiausių domenų vardų ir prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje. Jie siūlo paprastą internetinių svetainių kūrėją su priegloba.

  Argumentai už

  „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonė yra paprastas ir lengvas įrankis profesionaliai atrodančioms svetainėms kurti. Iš anksto pakrauta keletas paruoštų naudoti blokų, kuriuos galite vilkti ir mesti, norėdami sukurti skirtingus išdėstymus.

  „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonė

  Čia taip pat yra integruota nuotraukų biblioteka su profesionaliais „Getty Photography“ vaizdais, kuriuos galite naudoti savo svetainėje. Taip pat galite įkelti savo nuotraukų ir kurti vaizdų galerijas.

  „GoDaddy“ svetainių kūrėjas veikia ir mažesniuose ekranuose. Tai leidžia dirbti savo svetainėje kelyje naudojant mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

  Minusai

  Tai nėra tokia turtinga ir lanksti kaip dauguma kitų šiame sąraše esančių svetainių kūrėjų. Jis siūlo ribotą funkcijų rinkinį su mažiau dizaino galimybių.

  Gana sunku perkelti savo svetainę iš „GoDaddy Website Builder“ į „WordPress“.

  Kainodara

  Asmeninis planas kainuoja 5,99 USD / mėn., Verslo planas – 9,99 USD / mėn., O verslo plius planas – 14,99 USD / mėn. Visi planai išrašomi kasmet.

  „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonė gali būti naudojama pagrindinei svetainei su keliais puslapiais. Tačiau kurti netinkamo turinio svetaines nėra geras pasirinkimas.

  Mūsų pasirinkimas geriausiam internetinių svetainių kūrėjui

  Atidžiai įvertinę visus populiarius internetinių svetainių kūrėjus, manome, kad „WordPress“ juos visus lenkia bendru našumu, naudojimo paprastumu, kaina ir lankstumu.

  „WordPress“ yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems, taip pat verslo svetainėms. Kai kurie populiariausi pasaulio prekės ženklai savo svetainėse naudoja „WordPress“. Peržiūrėkite visas priežastis, kodėl „WordPress“ pasirinkote kaip savo svetainės kūrėją.

  Jei norite sukurti savo svetainę pas geriausią svetainių kūrėją, tada pradėkite naudotis „WordPress“ naudodami „Bluehost“. Tai tikrai mūsų pasirinkimas Nr. 1.

  Norėdami sužinoti išsamias instrukcijas, galite perskaityti mūsų žingsnis po žingsnio vadovą, kaip sukurti svetainę.

  Jei norite sukurti internetinę parduotuvę (el. Prekybos svetainę), tada mes rekomenduojame „BigCommerce“ kaip geriausią el. Prekybos svetainių kūrėją, nes ji siūlo visas funkcijas, kurių jums reikės už geriausią kainą..

  Jei norite „WordPress“ alternatyvos, tuomet rekomenduojame naudoti „Constant Contact Builder“ arba „Gator“.

  Pastovių kontaktų svetainių kūrėjas yra geriausias nemokamas svetainių kūrėjas. Tai siūlo intelektualųjį „A.I“ maitinamą svetainių kūrėją mažoms įmonėms, kuris per kelias minutes padeda sukurti pasirinktinę svetainę. Galite nemokamai pradėti kurti tinklaraštį, verslą, svetainę ir net internetinę parduotuvę.

  „Gator“ yra aukščiausios kokybės svetainių kūrimo platforma, kurią siūlo populiari interneto prieglobos įmonė „HostGator“. Jis turi daug galingų funkcijų, kurių jums reikės norint pradėti.

  Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums pasirinkti geriausią savo projekto tinklalapio kūrėją. Taip pat galbūt norėsite pamatyti sąrašą įrankių, kurie padės plėsti savo svetainę.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map