Kaip patikrinti domeno vardo prieinamumą (lengvi domenų paieškos įrankiai)

Domeno vardo pasirinkimas gali būti nepaprastas, nes pirmiausia turite sugalvoti idėją, o tada turite patikrinti, ar domeno vardas yra prieinamas.


Kadangi jau imamasi daugybės gerų sričių, dažnai pradedantieji jaučiasi įstrigę.

Nebūtų puiku, jei galite greičiau patikrinti domeno vardo prieinamumą ir net atlikdami tai rastumėte naujų idėjų?

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip patikrinti, ar nėra domeno vardo, naudodamiesi lengviausiais domenų paieškos įrankiais.

Tikrinimas, ar nėra domeno vardo, naudojant domenų paieškos įrankius

1. Domenas.com

Domenas.com

Domain.com yra vienas geriausių domenų registratorių rinkoje. Jie siūlo platų domenų plėtinių pasirinkimą su nuolaidomis ir turi geriausius domenų valdymo įrankius pradedantiesiems.

Svarbiausia, kad jie turi galingą domenų paieškos įrankį, leidžiantį greitai patikrinti domeno vardo prieinamumą. Tiesiog eikite į jų svetainę ir įveskite norimus raktinius žodžius ar frazę.

Patikrinkite domeno pasiekiamumą svetainėje Domain.com

Domenas.com parodys, ar domeną galima registruoti. Jei taip yra, tada sveikiname, kad galite eiti į priekį ir iškart jį užregistruoti. Premija: naudokite mūsų Domain.com kupono kodą, kad gautumėte papildomą nuolaidą.

Galimas domenas

Jei domeno, kurio ieškote, nėra, tada jis parodys skirtingus derinius, kurie padės jums atlikti minčių procesą ir sugalvoti unikalią idėją..

Suradę domeno vardą, galite tiesiog įtraukti jį į krepšelį ir spustelėti mygtuką „Tęsti“, kad jį užregistruotumėte.

Tęsti registraciją

Kitame ekrane įveskite savo atsiskaitymo ir mokėjimo informaciją, kad užbaigtumėte pirkimą.

Pereikite prie apmokėjimo

2. Vardas berniukas

Geriausias „Nameboy“ domenų ir tinklaraščių vardų generatorius

„Nameboy“ yra viena seniausių ir patikimiausių domenų vardų generavimo įrankių rinkoje.

Jei norite greitai sugeneruoti dešimtis domenų vardų idėjų, galite naudoti šį įrankį. Tiesiog įveskite norimą raktinį žodį ar frazę ir jis sukurs domenų vardų sąrašą.

Galite spustelėti bet kurį domeno vardą, norėdami pamatyti išsamią informaciją ir užregistruoti domeno vardą. Neigiama yra tai, kad jis nerodo jums domenų vardų prieinamumo iškart.

3. „IsItWP“

„IsItWP“ domenų generatorius

„IsItWP“ siūlo daugybę naudingų įrankių, tokių kaip „WordPress“ saugos skaitytuvas, svetainės veiksnumo tikrintuvas, slaptažodžių generatorius ir galingas domenų generatorius..

Domenų generatorius leidžia jums ieškoti domeno vardo tiesiog įvedant raktinius žodžius ar frazes. Tada sukuriama daugybė skirtingų domenų vardų.

Tai suteikia daugybę galimų pasirinkimų. Tačiau norint iš tikrųjų užregistruoti arba patikrinti, ar domeno vardas yra prieinamas, turėsite spustelėti mygtuką „peržiūrėti informaciją“.

4. Tinklaraščio tironas

Dienoraštis tironas

„Blog Tyrant“ yra populiari tinklaraščių išteklių svetainė, turinti keletą nemokamų įrankių, įskaitant domeno vardo generatorių.

Tai padeda ieškoti domeno idėjų pagal jūsų pasirinktą raktinį žodį ar frazę. Galite spustelėti domeno vardą, norėdami pamatyti daugiau informacijos, arba išbandyti kitą raktinių žodžių derinį, kad gautumėte dar daugiau domeno vardo pasiūlymų.

5. „Bluehost“

„Bluehost“

„Bluehost“ yra viena didžiausių interneto prieglobos kompanijų pasaulyje. Jei norite sukurti svetainę iš karto, tada jų domenų prieinamumo tikrintuvas bus geras pasirinkimas.

Jie siūlo „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeno vardą ir didelę nuolaidą „WordPress“ prieglobai. Iš esmės galėsite sukurti tinklaraštį ar svetainę už 2,75 USD per mėnesį.

→ Spustelėkite čia, kad gautumėte šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą ←

Galite tiesiog apsilankyti jų svetainėje ir spustelėti mygtuką Pradėti. Po to jūsų bus paprašyta pasirinkti planą.

Pasirinkite planą

Kitame ekrane jūsų bus paprašyta pasirinkti domeno vardą. Įveskite norimą domeno vardą arba raktinius žodžius, kad patikrintumėte prieinamumą.

„Bluehost“ domenų tikrintuvas

Jei jūsų pageidaujamas domeno vardas negalimas, jis parodys keletą pasiūlymų, iš kurių galite pasirinkti, arba ieškoti kito domeno vardo.

Suradę jums patinkantį domeno vardą, galite tiesiog pereiti į priekį ir užbaigti pirkimą.

6. „GoDaddy“

Varyk Tėti

„GoDaddy“ yra viena didžiausių domenų vardų bendrovių rinkoje. Taip pat galite naudoti jų svetainę, norėdami sužinoti apie domenų vardų prieinamumą.

Tačiau jų pasiūlymai dažniausiai apima brūkšnelius, mažiau žinomus ir nedažnus domenų plėtinius arba aukščiausios klasės domenų vardus, kuriuos galima įsigyti už didesnę kainą..

Yra daugybė puikių „GoDaddy“ alternatyvų, kurios yra pigesnės ir patikimesnės.

Kaip pasirinkti geriausią domeno vardą?

Daugeliui pradedančiųjų sunku rasti geriausią domeno vardą. Jau užregistruota daugiau nei 350 milijonų domenų vardų, ir atrodo, kad visi gerieji jau yra paimti.

Jei norimo domeno vardo nėra, tuomet turite būti kūrybingi. Čia yra keli trumpi patarimai, kurie padės jums rasti geriausią svetainės domeno vardą.

  • Laikykitės .com domenų vardų ir nesirinkite naujo domeno plėtinio
  • Naudokite su jūsų verslu susijusius raktinius žodžius. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite vadovą, kaip atlikti raktinių žodžių tyrimus.
  • Venkite brūkšnelių ir skaičių domeno pavadinime. Jie apsunkintų rašymą ir tarimą.
  • Pasirinkite domeno vardą, kuris būtų lengvai įsimenamas, nereikalaujate jo rašyti ir reiškia jūsų prekės ženklą

Norėdami gauti išsamesnių patarimų, skaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip išsirinkti geriausią domeno vardą.

Aš radau domeno vardą, ką dabar?

Turite greitai veikti ir užregistruoti tą domeno vardą.

Tūkstančiai naujų domenų vardų registruojami kiekvieną dieną. Domenų vardai yra pelningas verslas ir žmonės visada ieško gerų domenų vardų, kad galėtų juos užregistruoti, o tada perparduoda, kad gautų geresnį pasiūlymą.

Jei jūsų domeno vardo idėja yra gera, yra didelė tikimybė, kad ji ilgai nebus prieinama. Jums reikia tik žengti į priekį ir užregistruoti savo domeno vardą.

Ar man reikia svetainės, kad gaučiau domeno vardą?

Ne, tu ne.

Domeno vardą galite užregistruoti nesukūrę svetainės. Norėdami suprasti, kaip šie du dalykai yra susiję, skaitykite mūsų vadovą apie skirtumą tarp domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos.

Norėdami sukurti svetainę, turėsite prisiregistruoti prie prieglobos įmonės. Čia saugysite savo svetainės failus.

Domenų vardus parduoda domenų vardų registratoriai. Tai yra bendrovės, kurias ICANN (tarptautinė įstaiga, valdanti domenų vardus visame pasaulyje) licencijavo domenų vardų registracijai.

Norėdami sukurti svetainę, jums reikia ir domeno vardo, ir žiniatinklio prieglobos. Tačiau, jei dar nesate pasirengę kurti svetainės, tuomet galite tiesiog užregistruoti domeno vardą.

Tai suteiks jums nuosavybės teisę į tą domeno vardą licencijuotu laikotarpiu. Vėliau galite sukurti svetainę arba pradėti internetinę parduotuvę, kai būsite pasiruošę.

Kuris yra geriausias įrankis patikrinti, ar nėra domeno vardo?

Mes rekomenduojame naudoti domeną.com kaip geriausią įrankį norint patikrinti, ar nėra domeno vardo.

Tai leidžia greitai atlikti domeno vardo tyrimus. Galite iškart užregistruoti domeno vardą, nesilankę trečiųjų šalių tinklalapiuose. Jie taip pat siūlo paprasčiausius domeno įrankius ir paprastą domenų valdymo sritį.

Jei norite tiesiog ištirti skirtingas domenų vardų idėjas, tada „Nameboy“ padeda akimirksniu sugeneruoti dešimtis domenų vardų naudojant raktinius žodžius ar įmonės pavadinimą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti patikrinti, ar nėra domenų vardų, naudojant intelektualesnius domenų paieškos įrankius. Taip pat galbūt norėsite pamatyti šias paprastas internetinio verslo idėjas, kurias galite pradėti nuo savo naujojo domeno vardo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me