Kaip pridėti fono paveikslėlį “WordPress”

Ar norite pridėti fono paveikslėlį prie savo „WordPress“ svetainės? Fono paveikslėliai gali būti naudojami norint, kad jūsų svetainė atrodytų patraukliau ir estetiškai. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai pridėti fono paveikslėlį į savo „WordPress“ svetainę.


Kaip pridėti fono paveikslėlį programoje WordPress

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

1 būdas. Pridėkite foninį vaizdą naudodami „WordPress“ temos parametrus

Dauguma nemokamų ir aukščiausios kokybės „WordPress“ temų teikia pasirinktinį foninį palaikymą. Ši funkcija leidžia lengvai nustatyti foninį vaizdą jūsų „WordPress“ svetainėje.

Jei jūsų tema palaiko pasirinktinę fono funkciją, tada rekomenduojame naudoti šį metodą, kad pridėtumėte fono paveikslėlį prie savo „WordPress“ svetainės. Tačiau jei jūsų tema nepalaiko pasirinktinės fono funkcijos, šiame straipsnyje galite naudoti kitus metodus.

Pirmiausia turite apsilankyti Išvaizda »Tinkinkite puslapis jūsų „WordPress“ administratoriuje. Tai paleis „WordPress“ temos tinkinimo įrankį, kuriame galėsite pakeisti skirtingus temos parametrus žiūrėdami tiesioginę savo svetainės apžvalgą.

Fono paveikslėlio parinktis „WordPress“ temos tinkinimo priemonėje

Toliau turite spustelėti parinktį „Fono paveikslėlis“. Skydelis įstumiamas ir parodomos jūsų svetainės fono paveikslėlio įkėlimo ar pasirinkimo parinktys.

Pasirinkite fono paveikslėlį

Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką Pasirinkti vaizdą.

Bus parodytas „WordPress“ laikmenų įkėlimo programos iššokantis langas, kuriame galėsite įkelti vaizdą iš savo kompiuterio. Taip pat galite pasirinkti anksčiau įkeltą vaizdą iš daugialypės terpės bibliotekos.

Įkelkite fono paveikslėlį

Tada įkeldami arba pasirinkę vaizdą, kurį norite naudoti kaip foną, turite spustelėti mygtuką Pasirinkti paveikslėlį.

Tai uždarys laikmenos įkėlimo programos iššokantįjį elementą ir temos tinkinimo priemonėje pamatysite pasirinkto vaizdo peržiūrą.

Fono vaizdo nustatymai

Žemiau esančio paveikslėlio taip pat matysite fono paveikslėlio parinktis. Iš anksto nustatydami, galite pasirinkti, kaip bus rodomas fono vaizdas: užpildymo ekranas, tinkamas ekranas, pakartojimas arba pasirinktinis.

Fono paveikslėlio vietą taip pat galite pasirinkti spustelėdami žemiau esančias rodykles. Spustelėjus centrą, vaizdas sulygiuojamas su ekrano viduriu.

Nepamirškite spustelėti „Išsaugoti & Jei norite išsaugoti nustatymus, viršuje spustelėkite mygtuką „Paskelbti“. Tai viskas, jūs sėkmingai pridėjote fono paveikslėlį prie savo „WordPress“ svetainės.

Eikite į priekį ir apsilankykite savo svetainėje, kad pamatytumėte, kaip ji veikia.

2 būdas. Pridėkite pasirinktinį foninį vaizdą naudodami „WordPress“ naudodami papildinį

Šis metodas yra daug lankstesnis. Jis veikia su bet kuria „WordPress“ tema ir leidžia nustatyti kelis fono paveikslėlius. Taip pat galite nustatyti skirtingus bet kurio „WordPress“ svetainės posto, puslapio, kategorijos ar bet kurio kito skyriaus fonus.

Tai automatiškai padaro visus jūsų fono paveikslėlius ekranus ir mobiliuosius. Tai reiškia, kad jūsų fono vaizdas automatiškai sumažins savo dydį mažesniuose įrenginiuose.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „Full Screen Background Pro“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Išvaizda »Visas ekranas puslapyje, kad sukonfigūruotumėte papildinio nustatymus.

Viso ekrano fonas

Jūsų bus paprašyta pridėti savo licencijos raktą. Šią informaciją galite gauti iš el. Laiško, kurį gavote įsigiję papildinį, arba iš savo paskyros, esančios papildinio svetainėje.

Tada turite spustelėti mygtuką išsaugoti nustatymus, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dabar esate pasiruošę pridėti fono paveikslėlius prie savo „WordPress“ svetainės.

Eikite į priekį ir spustelėkite mygtuką „Pridėti naują vaizdą“ papildinio nustatymų puslapyje. Tai pateks į fono paveikslėlio įkėlimo ekraną.

pridėti naują fono paveikslėlį

Spustelėkite mygtuką pasirinkti vaizdą, jei norite įkelti arba pasirinkti vaizdą. Kai tik pasirinksite vaizdą, galėsite pamatyti tiesioginį vaizdo vaizdą ekrane.

Tada turite pateikti šio paveikslėlio pavadinimą. Šis vardas bus naudojamas viduje, todėl čia galite naudoti bet ką.

Galiausiai turite pasirinkti, kur norite, kad šis vaizdas būtų naudojamas kaip fono puslapis. „Full Screen Background Pro“ leidžia nustatyti vaizdus kaip foninius visame pasaulyje arba galite pasirinkti iš įvairių savo svetainės skyrių, tokių kaip kategorijos, archyvai, pagrindinis puslapis, tinklaraščio puslapis ir kt..

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti paveikslėlį, kad išsaugotumėte fono paveikslėlį.

Apsilankę galite pridėti tiek nuotraukų, kiek norite Išvaizda »Visas ekranas puslapis.

Jei nustatysite daugiau nei vieną vaizdą, kuris bus naudojamas visame pasaulyje, papildinys automatiškai pradės rodyti fono paveikslėlius kaip skaidrių demonstraciją.

Galite koreguoti laiką, kurio reikia, kad vaizdas išnyks, ir laiką, po kurio naujas fono vaizdas pradeda blėsti.

Fonas išnyks ir išnyks parametrai

Laikas, kurį čia įvesite, yra milisekundžių. Jei norite, kad fonas vaizdas išnyktų po 20 sekundžių, turėsite įvesti 20000.

Nepamirškite spustelėti mygtuką išsaugoti nustatymus, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Individualių pranešimų, puslapių, kategorijų ir tt foninio vaizdo nustatymas

„Full Screen Background Pro“ taip pat leidžia nustatyti atskirų įrašų, puslapių, kategorijų, žymų ir tt foninius vaizdus.

Tiesiog redaguokite įrašą / puslapį, kuriame norite rodyti kitokį fono paveikslėlį. Skelbimo redagavimo ekrane pastebėsite naują langelį „Viso ekrano fono vaizdas“, esantį po įrašo redagavimo priemone.

Vieno įrašo ar puslapio fono paveikslėlio pridėjimas

Norėdami naudoti fono paveikslėlį konkrečiai kategorijai, turite apsilankyti Išvaizda »Visas ekranas puslapyje ir spustelėkite mygtuką „Pridėti naują vaizdą“.

Įkėlę savo vaizdą, galite pasirinkti „Kategorija“ kaip kontekstą, kuriame norite rodyti fono paveikslėlį.

Nustatykite konkrečios kategorijos fono paveikslėlį

Dabar įveskite konkrečios kategorijos ID arba šliužą, kur norite rodyti vaizdą. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip rasti „WordPress“ kategorijos ID.

Nepamirškite išsaugoti savo vaizdo, kad išsaugotumėte nustatymus.

3 būdas. „WordPress“ naudodami CSS pridėkite pasirinktinių fono vaizdų bet kurioje vietoje

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ prideda keletą CSS klasių prie skirtingų HTML elementų visoje jūsų „WordPress“ svetainėje. Naudodami šias „WordPress“ sugeneruotas CSS klases galite lengvai pridėti pasirinktinius foninius vaizdus prie atskirų įrašų, kategorijų, autorių ir kitų puslapių.

Pvz., Jei savo svetainėje turite kategoriją, vadinamą TV, tada „WordPress“ automatiškai pridės šias CSS klases prie kūno žymos, kai kas nors peržiūrės TV kategorijos puslapį.

Norėdami pamatyti, kurias CSS klases „WordPress“ prideda prie kūno žymos, galite naudoti tikrinimo įrankį.

Norėdami pamatyti „WordPress“ pridėtas klases, naudokite tikrinimo įrankį

Jei norite skirtingai formuoti tik šios kategorijos puslapį, galite naudoti „tv-tv“ arba „4 kategorijos“ CSS klasę.

Pridėkime pasirinktinį fono paveikslėlį į kategorijų archyvo puslapį. Prie savo temos turėsite pridėti šią pasirinktinę CSS.

body.category-tv {
fono vaizdas: url ("http://example.com/wp-content/uploads/2017/03/your-background-image.jpg");
fono padėtis: centro centras;
fono dydis: viršelis;
foninis pakartojimas: nekartoti;
fonas-pritvirtinimas: fiksuotas;
}

Nepamirškite pakeisti fono paveikslėlio URL ir kategorijos klasės savo kategorija.

Taip pat galite pridėti pasirinktinius fonus prie atskirų įrašų ir puslapių. „WordPress“ prideda CSS klasę su įrašo arba puslapio ID kūno žyme. Galite naudoti tą patį CSS kodą, tiesiog pakeisdami .category-tv su konkrečia CSS klase.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pridėti fono paveikslėlį „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų ypač naudingų „WordPress“ funkcijų failų gudrybių sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map