Kaip pridėti ir naudoti valdiklius programoje WordPress

Pradedantieji vartotojai dažnai klausia mūsų, kas yra valdikliai ir kaip naudoti valdiklius „WordPress“. Valdikliai leidžia prie „WordPress“ šoninių juostų pridėti įvairių funkcijų ir funkcijų, nerašant jokio kodo. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip pridėti ir naudoti valdiklius „WordPress“ kartu su valdiklių pavyzdžiais.


Kaip pridėti ir naudoti valdiklius programoje WordPress

Kas yra valdikliai? Kodėl jums reikia naudoti valdiklius „WordPress“?

Valdikliai yra nedideli specifinių funkcijų blokai, kuriuos galite įdėti į savo „WordPress“ šonines juostas (dar žinomas kaip valdikliams paruoštos sritys). Pradedantiesiems tai yra paprastas būdas į savo „WordPress“ svetainę įtraukti tokius dalykus kaip galerijos, citatos, populiarūs įrašai, „Facebook“ kaip dėžutės ir kiti dinamiški elementai..

Valdiklius galite rasti Išvaizda »Valdikliai puslapis jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje.

Valdiklių ekranas „WordPress“ svetainėje

Valdiklių, kuriuos galite pridėti, sąraše pamatysite.

Dešinėje pusėje savo „WordPress“ svetainėje rasite nurodytas sritis, kuriose galite patalpinti šiuos valdiklius. Šios paskirtos sritys yra apibrėžtos jūsų „WordPress“ tema. Jie vadinami šoninėmis juostomis arba valdikliams paruoštomis sritimis.

Jei nematote konkretaus jūsų ieškomo valdiklio, jį greičiausiai galima pridėti su papildiniu (plačiau apie tai vėliau).

Valdiklio pridėjimas prie „WordPress“ šoninės juostos

Yra keli būdai, kaip įtraukti valdiklius į šonines juostas, kurias galite rasti „WordPress“ tema. Paprasčiausias yra tiesiog nuvilkti juos į šoninę juostą.

Animacija, rodanti, kaip vilkti valdiklį į šoninę juostą „WordPress“

Taip pat galite spustelėti valdiklio pavadinimą iš galimų valdiklių sąrašo. „WordPress“ parodys šoninių juostų, kuriose galite pridėti šį valdiklį, sąrašą.

Tiesiog pasirinkite šoninę juostą, kurioje norite pridėti valdiklį, tada spustelėkite mygtuką Pridėti valdiklį, kad jį pridėtumėte.

Pridėti valdiklio mygtuką

Taip pat yra pritaikymo neįgaliesiems režimas vartotojams, kuriems jo reikia. Norėdami įjungti pritaikymo neįgaliesiems režimą, viršutiniame dešiniajame ekrano kampe turite spustelėti mygtuką Ekrano parinktys.

Įjunkite valdiklių pritaikymo neįgaliesiems režimą „WordPress“

Jame bus rodomas išskleidžiamasis meniu su nuoroda, leidžiančia įjungti valdiklių ekrano pritaikymo režimą. Spustelėjus jį, bus pakeista valdiklių ekrano vartotojo sąsaja.

Kiekviename prieinamame valdiklyje dabar bus paprastas mygtukas „Pridėti“. paspaudę mygtuką pateksite į pasiekiamą ekraną, kuriame galėsite lengvai pasirinkti šoninę juostą.

Prieinami „WordPress“ valdikliai

Išsamias instrukcijas rasite mūsų vadove, kaip pridėti „WordPress“ valdiklius pritaikymo neįgaliesiems režime.

Valdiklių puslapis nėra vienintelis būdas įtraukti valdiklius į savo „WordPress“ svetainę. Taip pat galite pridėti valdiklių naudodami tiesioginę peržiūrą apsilankę Išvaizda »Tinkinkite.

Animacija pridedant valdiklį su tinkinimo priemone „WordPress“

Svarbu atminti, kad ne visos jūsų valdikliui paruoštos sritys ir šoninės juostos bus rodomos tinkinimo priemonėje. Štai kodėl mes rekomenduojame naudoti Išvaizda »Valdikliai ekrano, kad galėtumėte pridėti valdiklių programoje „WordPress“.

Kaip pašalinti valdiklį iš?

Valdiklio pašalinimas iš „WordPress“ yra toks pat paprastas, kaip ir pridedant. Apsilankykite Išvaizda »Valdikliai puslapis.

Savo šoninėse juostose ieškokite valdiklio, kurį norite pašalinti, ir spustelėkite valdiklio pavadinimą, kad jį išplėstumėte.

Valdiklio pašalinimas ištrinant jį iš „WordPress“ šoninės juostos

Žemiau valdiklio nustatymų rasite nuorodą valdikliui ištrinti. Ištrynus valdiklį, jis bus pašalintas iš šoninės juostos, taip pat bus ištrinti valdiklio nustatymai, pvz., Pavadinimas ar visos pasirinktos parinktys..

Kai kurie valdikliai yra per daug paprasti ir jų nustatymuose nėra daug parinkčių, o kituose – daugybė parinkčių ir nustatymų. Jei norėtumėte pašalinti valdiklį neprarasdami nustatymų, turite jį nuvilkti į neaktyvių valdiklių skyrių.

Valdiklio pašalinimas neištrinant jo nustatymų

Ištrindami arba nusiųsdami valdiklį neaktyviems valdikliams, jis nebus pašalintas iš galimų valdiklių sąrašo. Valdiklį visada galite vėl pridėti iš galimų valdiklių arba neaktyvių valdiklių sąrašo.

Kokius valdiklius galima rasti „WordPress“?

Numatytasis „WordPress“ diegimas pateikiamas su kai kuriais integruotais valdikliais, tokiais kaip naujausi įrašai, naujausi komentarai, archyvai, paieška ir kt.

Daugelis „WordPress“ temų ir papildinių yra su savo įskiepiais.

Pavyzdžiui, „Envira“ galerijos papildinys leidžia kurti gražias vaizdų galerijas „WordPress“ žinutėse ir puslapiuose. Bet ji taip pat pateikiama su „Envira“ galerijos valdikliu, kurį galite pridėti prie šoninės juostos, norėdami rodyti vaizdų galerijas „WordPress“..

„Envira“ galerijos valdiklis

Panašiai daugybė kitų temų ir papildinių prideda valdiklius, todėl jų vartotojai gali pridėti dalykų prie savo „WordPress“ šoninių juostų, nerašydami jokio kodo ar HTML.

Yra šimtai „WordPress“ papildinių, kurie tiesiog prideda valdiklius, kuriuos galite naudoti savo šoninėje juostoje. Peržiūrėkite 25 naudingiausių jūsų svetainės „WordPress“ valdiklių sąrašą.

Ką dar galite padaryti su „WordPress“ valdikliais?

Valdikliai yra neįtikėtinai galingas ir lankstus „WordPress“ įrankis. „WordPress“ kūrėjai juos naudojo įvairiais novatoriškais būdais.

Kaip „WordPress“ svetainės savininkas, jūs galite tuo pasinaudoti ir į savo „WordPress“ svetainę įtraukti beveik viską, ką galima įsivaizduoti. Norėdami gauti maksimalų rezultatą, pradėkite nuo 12 „WordPress“ šoninės juostos gudrybių.

Jei jums patinka kodas, tada galbūt norėsite išmokti sukurti savo pasirinktinį „WordPress“ valdiklį.

Tai viskas, tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pridėti ir naudoti valdiklius „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip kiekvienoje žinutėje ir puslapyje „WordPress“ rodyti skirtingas šonines juostas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map