Kaip pridėti kategorijas ir pakategores prie

„WordPress“ ateina su galimybe rūšiuoti jūsų turinį į kategorijas, žymas ir taksonomijas. Vienas iš pagrindinių skirtumų tarp kategorijų ir žymų yra tas, kad kategorijos gali turėti pakategores arba vaikų kategorijas. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip pridėti kategorijas ir subkategorijas „WordPress“ ir kaip iš SEO gauti kuo daugiau naudos iš SEO..


Tėvų, vaikų ir seserų kategorijų supratimas „WordPress“

Kategorijos yra galingas įrankis, kurį galima naudoti ne tik rūšiuoti jūsų turinį, bet ir sukurti tinkamą prasmingos ir semantinės svetainės struktūrą..

Prieš judėdami į priekį, rekomenduojame perskaityti mūsų kategorijų ir žymų vadovą. Tai padės suprasti, kuo kategorijos skiriasi nuo žymų, kodėl jų nereikia painioti ar maišyti ir galiausiai, kaip tinkamai naudoti kategorijas. Perskaitę grįšite čia ir toliau.

Tarkime, kad kuriate kelionių svetaines įvairioms paskirties vietoms visame pasaulyje. Galite norėti, kad vartotojai rastų straipsnius ir pagal miestą, ir pagal šalį.

Pvz., Galite pridėti JAV ir paskelbti straipsnius Niujorke, Los Andžele, Čikagoje ir kt. Čia galite panaudoti vaikų kategorijas. Jungtinės Valstijos taptų tėvų kategorija, o miestai – vaikų kategorijomis.

Vaikų ir tėvų kategorijos „WordPress“

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad įrašas, pateiktas pagal vaikų kategoriją, neprivalomas kaip tėvų kategorija. Pvz., Jei jūs priskiriate postą Niujorko kategorijai, kuri yra vaikų kategorija Jungtinėse Valstijose, galite laisvai pasirinkti, ar norite, kad įrašas būtų pateikiamas pagal abi kategorijas, ar tik pagal vaikų kategoriją..

Jei nuspręsite įrašyti įrašą į vaikų kategoriją, bet ne į tėvų kategoriją, tada jūsų pranešimas bus rodomas tik vaikų kategorijos archyvo puslapiuose. Tai ypač naudinga, kai norite išvengti pasikartojančio turinio.

Tarkime, kad sukūrėte tėvų kategoriją Jungtinės Amerikos Valstijos ir joje yra tik viena vaikų kategorija – Niujorkas. Jei įrašysite įrašą tiek tėvų, tiek vaikų kategorijose, abiejų kategorijų archyvo puslapiai bus visiškai identiški.

Tai pasakę, pažiūrėkime, kaip pridėti kategorijas ir vaikų kategorijas „WordPress“.

Įrašyta kategorija „WordPress“

Rašydami pranešimą galite pridėti naują kategoriją „WordPress“. Skelbimo redagavimo ekrane slinkite žemyn iki kategorijų meta laukelio ir spustelėkite nuorodą Pridėti naują kategoriją.

Rašant įrašą pridedama nauja kategorija

Taip pat galite pridėti naują kategoriją neredaguodami įrašo. Tiesiog apsilankykite Žinutės »Kategorijos puslapyje ir pridėkite naują kategoriją. Šis metodas yra ypač naudingas, jei prieš sukurdami turinį norite sukurti visas savo kategorijas.

Tiesiogiai pridėdami naują kategoriją, neredaguodami įrašo

Įrašyta vaiko kategorija „WordPress“

Vaikų kategorijas galite redaguoti taip pat, kaip pridėjote tėvų kategorijas. Skelbimo redagavimo ekrane slinkite žemyn į skyrių ir spustelėkite nuorodą Pridėti naują kategoriją. Tai parodys teksto lauką, kuriame bus galima pridėti naują kategorijos pavadinimą, ir išskleidžiamąjį meniu, kad pasirinktumėte pagrindinę kategoriją.

Vaikų kategorijos pridėjimas iš įrašo redagavimo ekrano

Panašiai galite apsilankyti ir jūs Puslapiai »Kategorijos puslapis. Pridėkite savo vaiko kategorijos pavadinimą ir išskleidžiamajame meniu Tėvai pasirinkite tėvų kategoriją.

Vaikų kategorijos pridėjimas iš kategorijų puslapio

SEO kategorijos svetainės struktūros pranašumai

Jei naudojate SEO draugiškus URL, jūsų vaikų kategorijos URL atrodys taip.

http://example.com/category/united-states/new-york-city/

Tai yra daug prasmingiau ir padeda paieškos varikliams ir vartotojams suprasti, apie ką yra jūsų puslapis. Taip pat gaukite galimybę į savo URL įtraukti raktinių žodžių. Raktažodžiai padeda žmonėms rasti turinį paieškos sistemose.

Galite atsikratyti prefikso „kategorija“ iš savo kategorijų URL, įdėję FV aukščiausio lygio kategorijų papildinį. Tiesiog įdiekite papildinį ir jis pašalins kategorijos bazę iš jūsų kategorijų archyvo puslapių URL. Savo kategorijų archyvo puslapį gausite taip:

http://example.com/united-states/new-york-city/

Rodyti kategorijas ir vaikų kategorijas „WordPress“ šoninėje juostoje

„WordPress“ tema automatiškai parodys kiekvieno įrašo kategorijas. Jei norite savo tinklaraščio šoninėje juostoje pateikti visas savo kategorijas, turite apsilankyti Išvaizda »Valdikliai puslapis. Vilkite ir upuść kategorijų valdiklį iš galimų valdiklių sąrašo į šoninę juostą.

Rodomos vaikų ir tėvų kategorijos „WordPress“ šoninėje juostoje

Kategorijų valdiklio nustatymuose pažymėkite laukelį šalia parinkties „Rodyti hierarchiją“ ir spustelėkite mygtuką Įrašyti. Apsilankykite savo svetainėje, o „WordPress“ parodys jūsų kategorijas su vaikų kategorijomis, suderintomis su tėvų kategorija.

Kategorijos ir vaikų kategorijos „WordPress“ šoninėje juostoje

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti pridėti kategorijas ir vaikų kategorijas „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pažvelgti į šiuos labiausiai ieškomus kategorijos „WordPress“ įsilaužimus ir papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me