Kaip pridėti “PayPal” dovanojimo mygtuką “WordPress”

Ar norite pridėti aukojimo mygtuką savo „WordPress“ svetainėje? „PayPal“ leidžia labai lengvai priimti aukas jūsų svetainėje. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip pridėti „PayPal“ dovanojimo mygtuką „WordPress“.


Aukos

Daugelis tinklaraštininkų ir ne pelno siekiančių asmenų prideda „PayPal“ dovanojimo mygtukus savo „WordPress“ svetainėse. Tai leidžia jiems padengti savo tinklaraščio tvarkymo išlaidas ir (arba) surinkti lėšų jų reikmėms. Jei savo šoninėje juostoje ar aukų puslapiuose norėjote pridėti „PayPal“ aukotojo mygtuką, esate tinkamoje vietoje.

Pastaba: 1 metodas veikia tik su savarankiškomis „WordPress.org“ svetainėmis. Jei norite pridėti „PayPal“ dovanojimo mygtuką savo „WordPress.com“ svetainėse, tada rankiniu būdu pridėkite kodą naudodami 2 metodą. (Žr. Skirtumą tarp nemokamo „WordPress.com“ ir „WordPress.org“)

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

Prieš pradėdami pirmiausia turite sukurti „PayPal“ sąskaitą. Jei tokį jau turite, tiesiog prisijunkite prie jo, nes jums prireiks informacijos vėliau straipsnyje.

1 būdas: „PayPal“ mygtuko pridėjimas „WordPress“ naudojant papildinį

Paprasčiausias būdas pridėti „PayPal“ dovanojimo mygtuką „WordPress“ yra naudoti vieną iš daugelio nemokamų „PayPal“ dovanojimo papildinių..

Pirmiausia įdiekite ir suaktyvinkite „PayPal Donations“ papildinį. Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »„ PayPal “aukos konfigūruoti papildinį.

„PayPal“ aukų papildinio nustatymų puslapis

Pirmiausia turėtumėte pateikti „PayPal“ el. Pašto adresą, kurį naudojote kurdami savo sąskaitą, ir tada pasirinkti valiutą.

Taip pat galite turėti galimybę pateikti pasirinktinį aukojimo puslapio URL iš savo „PayPal“ paskyros, taip pat pateikti grįžimo URL, į kurį vartotojai bus nukreipti po to, kai jie paaukojo, pvz., „Ačiū“ puslapį..

Galite sukurti „WordPress“ puslapį padėkoti aukotojams ir įvesti puslapio URL kaip grįžimo puslapį.

Kalbant apie aukojimo galimybes, galite pridėti fiksuotą „PayPal“ aukų sumą, tikslą ir nuorodą. Galiausiai galite pasirinkti „PayPal“ mygtuko stilių. Baigę tiesiog išsaugokite nustatymus.

Pasirinkite mygtuką, kurį norite parodyti

Dabar bet kuriame „WordPress“ įraše ar puslapyje galite rodyti „PayPal“ aukojimo mygtuką naudodamiesi trumpu kodu [paypal-donation]..

Arba galite aplankyti Išvaizda »Valdikliai skyrių savo „WordPress“ administratoriuje ir pridėkite „PayPal“ aukos mygtuką prie šoninės juostos.

„PayPal“ valdiklis „WordPress“ šoninėje juostoje

Valdiklis turi tuos pačius parametrus, todėl viskas, ką jums reikia padaryti, yra pateikti dovanojimo valdiklio pavadinimą ir tekstą bei išsaugoti valdiklio nustatymus..

Nemokami „PayPal“ aukų papildiniai „WordPress“

„PayPal Donations“ papildinys yra pats lengviausias ir paprasčiausias būdas pridėti aukojimo mygtuką pradedantiesiems. Tačiau, kadangi yra daugybė „PayPal“ papildinių, tai gali sukelti painiavą. Mes patys išsirinkome geriausius „PayPal“ dovanojimo papildinius, kuriuos galite naudoti.

  • „PayPal“ dovanojimo mygtukas
  • „PayPal“ dovanojimo mygtukai + „MailChimp“
  • Besiūliai aukos
  • „PayPal“ dovanojimo formos sukūrimas ne pelno siekiančioms organizacijoms naudojant „WordPress“

Jei norite daugiau nei tik dovanojimo mygtuko, peržiūrėkite mūsų 10 „WordPress PayPal“ papildinių sąrašą, kad galėtumėte lengvai priimti mokėjimus. Šie papildiniai padės ne tik rinkti aukas, bet ir juos naudoti norėdami parduoti skaitmeninį turinį, paslaugas ir net fizines prekes..

2 būdas: „PayPal“ mygtuko pridėjimas rankiniu būdu „WordPress“

Kadangi WordPress.com neleidžia įdiegti papildinių, turite rankiniu būdu pridėti „PayPal“ dovanojimo mygtuką į savo „WordPress.com“ svetainę.

Šis metodas tinka ir visiems „WordPress“ vartotojams, kurie nenori įdiegti papildinio.

Pradėkite prisijungdami prie savo „PayPal“ paskyros ir spustelėkite meniu punktą Įrankiai. Kitame puslapyje spustelėkite „PayPal“ mygtukų piktogramą.

„PayPal“ mygtukai, esantys įrankių skiltyje

Kitame puslapyje turėsite spustelėti nuorodą, kad sukurtumėte naują bendrą mygtuką dešinėje.

Sukuriamas naujas „PayPal“ mygtukas

Mygtukų kūrimo puslapyje turite pasirinkti aukas pagal mygtuko tipą. Po to pasirinkite valiutą, sumą ir tt Kai būsite patenkinti nustatymais, tiesiog spustelėkite „Sukurti mygtuką“..

„PayPal“ sukurkite dovanojimo mygtuką

Kitame puslapyje pamatysite kodą, kurio reikia norint parodyti „PayPal“ aukos mygtuką. Spustelėkite skirtuką El. Paštas, nes ši parinktis suteiks daugiau pritaikymo parinkčių. Įklijuokite šį URL į užrašų knygelę ar kitą teksto rengyklę.

„PayPal“ saitas, skirtas aukoti mygtuką

Tada eikite į savo „WordPress“ administratoriaus sritį ir redaguokite įrašą ar puslapį, kuriame norite pridėti „PayPal“ dovanojimo mygtuką. Svarbu, kad esate teksto rengyklės, o ne vaizdo redagavimo režimu. Tada nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą:

„Jūsų el. Pašto adresas, kurį gavote iš„ PayPal ““, būtinai pakeiskite nuorodą, kurią įklijavote užrašų knygelėje atlikdami aukščiau nurodytą veiksmą..

Tai viskas. Dabar „WordPress“ svetainėse be papildinio turite „PayPal“ dovanojimo mygtuką.

Kodą taip pat galite įklijuoti į „WordPress“ teksto valdiklį ir pridėti jį savo šoninėje juostoje.

Pateikiame tiesioginį aukos mygtuko pavyzdį:

Paaukokite „WPBeginner“

Nesivaržykite spustelėti ant jos norėdami pamatyti, kaip tai veikia. Galite padėti mums paaukoti, jei šis straipsnis jums buvo naudingas :)

Tinkinimo parinktys

El. Pašto nuorodą, o ne svetainės formos kodą pasirinkome todėl, kad galite lengvai pritaikyti aukos atvaizdą. Žemiau yra keletas kitų oficialių „PayPal“ dovanojimo mygtukų. Tiesiog nukopijuokite kodą ir pakeiskite paveikslėlio skyrių aukščiau esančiame pagrindiniame kode.

Jei jums nepatinka kuris nors iš šių vaizdų, galite sukurti savo. Tiesiog įkelkite tą vaizdą į savo „WordPress“ laikmenų biblioteką ir gaukite failo nuorodą. Toliau pridėkite šią nuorodą žemiau esančiame kode:

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums pridėti „PayPal“ dovanojimo mygtuką „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite apsilankyti mūsų vadove, kaip pridėti „Stripe Donate“ mygtuką „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me