Kaip pridėti savo „WordPress“ svetainę prie „Google“ paieškos pulto

Vienas iš svarbiausių žingsnių optimizuojant „WordPress“ svetainę SEO yra jos įtraukimas į „Google Search Console“ (buvusi „Google Webmaster Tools“)..


„Google Search Console“ siūlo konkrečius žiniatinklio valdytojo įrankius, kurie padeda svetainių savininkams stebėti ir palaikyti paieškos buvimą ir reitingą.

Šiame vadove mes parodysime, kaip lengvai pridėti ir patvirtinti savo „WordPress“ svetainę „Google“ paieškos konsolėje, dar žinomoje kaip žiniatinklio valdytojo įrankiai..

Kaip lengvai įtraukti „WordPress“ svetainę į „Google Search Console“

Kas yra „Google Search Console“?

„Google Search Console“ yra nemokamas „Google“ siūlomas įrankis, padedantis svetainių savininkams stebėti savo svetainės buvimą „Google“ paieškos rezultatuose.

Tai padeda sekti paieškos reitingą, taip pat nuolat informuoja apie svetainės klaidas, saugos problemas ir indeksavimo problemas, kurios gali turėti įtakos jūsų svetainės paieškos našumui..

Jei rimtai ketinate plėsti savo svetainę, turite ją pridėti prie „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankių nuo pirmosios dienos.

Taigi pažiūrėkime, kaip lengvai pridėti savo svetainę prie „Google Search Console“.

„WordPress“ svetainės pridėjimas prie „Google Search Console“

Pirmiausia turite apsilankyti „Google Search Console“ svetainėje ir spustelėti mygtuką „Pradėti dabar“.

Paleiskite „Google Search Console“

Tada turėsite prisijungti naudodami „Google“ / „Gmail“ paskyrą.

Prisijungę būsite paprašyti įvesti savo svetainės URL.

Yra du svetainės patvirtinimo būdai: domeno vardas arba URL priešdėlis. Mes rekomenduojame URL priešdėlio metodą, nes jis yra lankstesnis.

Pridėti svetainės URL

Atminkite, kad „Google“ HTTP ir HTTPS laiko dviem skirtingais protokolais. Ji taip pat laiko https://www.example.com ir https://example.com dviem skirtingomis svetainėmis.

Turite įvesti teisingą svetainės URL, kurį naudoja „WordPress“.

Jei abejojate, yra paprastas būdas sužinoti tikslų URL, kurį reikia įvesti. Tiesiog prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus srities ir eikite į Nustatymai »Bendra puslapis.

Ten svetainės adreso lauke pamatysite savo svetainės URL.

Nukopijuokite savo svetainės adresą iš „WordPress“ nustatymų puslapio

Įvedę teisingą svetainės adresą į „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankių nustatymo vedlį, spustelėkite mygtuką „Tęsti“, kad pereitumėte prie kito veiksmo.

Dabar jūsų bus paprašyta patvirtinti savo nuosavybės teises į jūsų svetainę. Tai galima padaryti keliais būdais, tačiau parodysime HTML žymėjimo metodą, nes jis yra lengviausias.

Nukopijuokite HTML žymą

Spustelėkite HTML žymą, kad ją išplėstumėte, tada nukopijuokite joje esantį kodą.

Dabar turite pridėti šią „Google“ svetainės patvirtinimo metažymą „WordPress“, kad „Google“ galėtų patvirtinti, kad esate svetainės savininkas.

Daugelis „WordPress“ vadovėlių padės jums tiesiog redaguoti „head.php“ failą „WordPress“ tema ir pridėti kodą tiesiai virš žymos.

Tačiau mes nerekomenduojame šio metodo, nes jei atnaujinsite ar pakeisite savo temą, HTML žyma išnyks.

„Google“ periodiškai tikrina HTML žymą ir išjungs jūsų prieigą prie svetainės duomenų paieškos pulte, jei neranda patvirtinimo žymos.

Štai kaip įsitikinti, kad „Google“ visada gali patvirtinti jūsų nuosavybės teisę į svetainę.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti įskiepį Įterpti antraštes ir poraštes. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Įjungę eikite į Nustatymai »Įdėkite antraštes ir poraštes puslapyje ir įklijuokite anksčiau nukopijuotą „Google HTML“ žymų kodą lauke „Skriptai antraštėje“.

Pridėkite HTML patvirtinimo žymą į svetainės antraštę

Nepamirškite spustelėti mygtuką „Išsaugoti“, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Dabar galite grįžti į „Google Search Console“ nustatymus ir spustelėti mygtuką „Patvirtinti“.

Patvirtinkite nuosavybės teises

„Google Search Console“ dabar ieškos HTML žymos jūsų svetainės kode ir parodys jums sėkmės pranešimą.

Jūsų svetainė sėkmingai pridėta prie „Search Console“

Pastaba: Jei nematote sėkmės pranešimo, turite išvalyti „WordPress“ talpyklą. Tai užtikrins, kad „Google“ galės atsisiųsti naujausią jūsų svetainės versiją.

Tai viskas. Sėkmingai įtraukėte savo svetainę į „Google Search Console“ (žiniatinklio valdytojo įrankiai). Dabar galite spustelėti saitą „Eiti į nuosavybę“, kad apsilankytumėte „Google Search Console“ informacijos suvestinėje.

„Google Search Console“ informacijos suvestinė

Čia galite pamatyti savo svetainės našumo ataskaitas ir rodyklės aprėptį.

Prieš tai darydami, papasakokime „Google“ šiek tiek daugiau apie jūsų svetainę. Tai padės „Google“ šiek tiek efektyviau tikrinti jūsų svetainę.

Pridėkite XML svetainės schemą prie „Google“ paieškos pulto

XML svetainės schema yra failas, kuriame visas jūsų svetainės turinys pateikiamas XML formatu, todėl tokios paieškos sistemos kaip „Google“ gali lengvai rasti ir indeksuoti jūsų turinį.

Lengviausias būdas pridėti XML svetainės schemą prie savo „WordPress“ svetainės yra įdiegus ir suaktyvinus „Yoast SEO“ papildinį..

Įjungę eikite į SEO »Bendrai ir perjunkite į skirtuką „Funkcijos“. Čia turite slinkti žemyn iki parinkties „XML svetainės schema“ ir įsitikinti, kad ji įjungta.

XML svetainės schemos parinktis „Yoast SEO“

Tada turite gauti XML svetainės žemėlapio nuorodą. Tiesiog spustelėkite klaustuko piktogramą šalia XML svetainės žemėlapio parinkties ir pamatysite nuorodą į savo XML svetainės schemą.

Peržiūrėkite savo XML svetainės schemą

Spustelėję nuorodą pateksite į savo XML svetainės schemą. Iš čia galite tiesiog nukopijuoti URL iš naršyklės adreso juostos.

Nukopijuokite XML svetainės schemos URL

Arba galite tiesiogiai pasiekti savo XML svetainės schemą, savo svetainės adreso pabaigoje pridėdami sitemap_index.xml. Pavyzdžiui:

https://www.example.com/sitemap_index.xml

Dabar, kai jau turite XML svetainės schemą, padėsime „Google“ greitai ją rasti.

Tiesiog perjunkite į „Google Search Console“ informacijos suvestinę ir kairiajame stulpelyje spustelėkite meniu Svetainių schemos.

Pridėkite savo svetainės schemos URL prie „Google“ paieškos pulto

Po to, skiltyje „Pridėti naują svetainės schemą“ turite pridėti paskutinę savo svetainės schemos URL dalį ir spustelėkite mygtuką Pateikti.

„Google“ dabar pridės jūsų svetainės schemos URL prie „Google“ paieškos pulto.

Tai viskas, jūs sėkmingai įtraukėte savo svetainę į „Google Search Console“.

Kitas žingsnis – išmokti naudotis „Google“ paieškos pulte esančios informacijos lobiu, kad galėtumėte plėsti savo verslą. Turime išsamų „Google Search Console“ vadovą pradedantiesiems, kuris parodo, kaip maksimaliai išnaudoti „Google Search Console“ duomenis.

„Google Search Console“ ir „WordPress“ DUK

Padėję tūkstančiams skaitytojų įtraukti ir patvirtinti savo svetainę „Google“ paieškos pulte, pamatėme beveik kiekvieną klausimą, kurį galite įsivaizduoti. Čia yra atsakymai į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus.

1. Kaip įkelti „Google HTML“ patvirtinimo failą į savo „WordPress“ tinklaraštį?

„Google Search Console“ leidžia keletą skirtingų būdų patvirtinti nuosavybės teises į svetainę. Šiame straipsnyje aprašėme paprasčiausią metodą – naudoti „Google“ svetainės patvirtinimo metažymą. Tačiau kai kurie svetainių savininkai nori įkelti HTML failą, kad patikrintų svetainės nuosavybės teises.

Norėdami įkelti „Google“ paieškos pulto HTML patvirtinimo failą į „WordPress“, turėsite prisijungti prie „WordPress“ prieglobos „cPanel“ arba prisijungti prie savo prieglobos paskyros naudodami FTP.

Tada turite įkelti HTML patvirtinimo failą į savo svetainės / public_html / katalogą. Tai yra šakninis katalogas, kuriame pamatysite kitus „WordPress“ aplankus, pvz., / Wp-admin /, / wp-content / ir kt..

2. Ar turėčiau naudoti „Google“ svetainės patvirtinimo papildinį „WordPress“?

Yra daugybė „WordPress“ įskiepių, specialiai sukurtų padėti jums patvirtinti „Google“ svetainę. Tačiau jums jų nereikia naudoti, nes greičiausiai turėsite patvirtinti kitų žiniatinklio valdytojo įrankių ir platformų, tokių kaip „Bing“, „Yandex“, „Pinterest“ ir kt., Nuosavybės teises..

Daug geriau naudoti įskiepį Įterpti antraštes ir poraštes, nes tai leidžia pridėti visų platformų svetainės patvirtinimą (viename papildinyje).

3. Kaip galiu tapti „Google Search Console“ vartotoju?

„Google“ paieškos pulte yra daug naudingos informacijos, kurią galite naudoti plėtodami savo verslą. Mes sukūrėme galutinį „Google Search Console“ vadovą, kurį galite naudoti norėdami tapti energijos vartotoju.

4. Man kyla problemų, ar yra „Google“ paieškos pulto telefono numeris, su kuriuo galiu susisiekti?

Ne, nėra „Google“ paieškos pulto telefono numerio, su kuriuo būtų galima susisiekti. Jei kyla problemų dėl „Google“ paieškos pulto, galite naudoti jų internetinį palaikymo centrą. Jei turite konkrečių klausimų apie „WordPress“, visada galite prisijungti prie nemokamos „WordPress“ pagalbos grupės ir užduoti savo klausimus.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti lengvai pridėti „WordPress“ svetainę prie „Google Search Console“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip pritraukti daugiau srauto į savo svetainę, ir mūsų palyginimą apie geriausias smulkiojo verslo el. Pašto rinkodaros paslaugas..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me