Kaip rasti gražius jūsų WordPress svetainės fono paveikslėlius

Daugelis „WordPress“ temų dabar pateikiamos palaikant visą ekraną, paralaksą ir daugybę fonų. Dėl šios interneto dizaino tendencijos vienas iš mūsų skaitytojų paklausė, ar žinojome išteklių, kad galėtume rasti aukštos kokybės fono paveikslėlius. Šiame straipsnyje mes pasidalysime, kaip rasti nemokamus ir gražius fono paveikslėlius, kuriuos būtų galima naudoti jūsų „WordPress“ svetainėje.


Aukštos kokybės fono paveikslėlių radimas

Pastaba: jei jūsų tema neturi viso ekrano foninio palaikymo, tuomet galite naudoti mūsų mokymo programą, kaip pridėti viso ekrano foninį vaizdą „WordPress“.

Licencijų ir vaizdo dydžių supratimas

Visus vaizdus internete saugo autorių teisių įstatymai. Net tada, kai autorių teisės nėra minimos, turėtumėte automatiškai manyti, kad jos yra saugomos autorių teisių.

Internete yra keletas vietų, kuriose galite rasti nemokamų vaizdų, kuriuos teisėtai galite naudoti savo svetainėse.

Kadangi fono paveikslėliai paprastai apima visą ekraną, turite rasti tikrai didelius vaizdus. Dabar tikrai galite pakeisti dydį ir padidinti vaizdus, ​​tačiau dėl to gali sumažėti kokybė, kuri pastebima esant dideliems vaizdams.

Idealiu atveju turėtumėte ieškoti bent 1920 pikselių pločio ir 1080 pikselių aukščio vaizdų. Norėdami pasiekti geresnių rezultatų, turėtumėte išbandyti dar didesnius matmenis. Atminkite, kad pakeisti dydį, kad jis būtų mažesnis, yra daug lengviau, ir jūs galite tai padaryti neprarandant kokybės.

Jei jūsų „WordPress“ tema rekomenduoja fono paveikslėlių dydžius, tada galite paprašyti temos kūrėjo sužinoti, kokius dydžius jie rekomenduoja naudoti.

Tai pasakius, pažiūrėkime į šaunias vietas, norėdami rasti nemokamus gražius fono paveikslėlius.

1. nemokami vaizdai

nemokami vaizdai

Anksčiau žinomas kaip stock.xchng, „freeimages.com“ siūlo didžiulę nemokamų nuotraukų kolekciją, kurią galite naudoti kaip fono paveikslėlius savo „WordPress“ svetainėje. Vaizdai yra suskirstyti į kategorijas ir svetainėje taip pat yra gana tinkama paieškos funkcija.

2. „StockPhotosforFree.com“

„StockPhotosforFree.com“

„StockPhotosforFree.com“, kurį lengva naršyti su kategorijomis ir paieška, siūlo didelę aukštos kokybės vaizdų kolekciją, kurią galite nemokamai naudoti bet kuriuose interneto projektuose..

3. Subtilūs modeliai

Subtilūs modeliai

Subtilūs modeliai yra gražus šaltinis, siūlantis nemokamus tekstūruotus raštus. Šie modeliai nėra per daug garsūs, todėl juos puikiai tinka naudoti tinklalapiuose. Kolekciją galima naršyti tokiomis etiketėmis kaip tamsi, šviesi, popierius, juostelės ir kt.

Taip pat galite nusipirkti subtilių modelių papildinį „Adobe Photoshop“, kad galėtumėte naudoti šiuos modelius savo PSD.

Įdomus faktas: fone naudojame vieną iš subtilių modelių šablonų.

4. Viešojo domeno archyvas

Viešojo domeno archyvas

Kaip rodo pavadinimas, viešojo domeno archyvas dalijasi viešai prieinamomis nuotraukomis ir vaizdais. Tai reiškia, kad galite naudoti šiuos vaizdus savo projektuose. Vaizdai suskirstyti į kategorijas, kad galėtumėte naršyti archyve, kad rastumėte geriausią nuotrauką, kurią galėtumėte naudoti kaip fono paveikslėlį.

5. Atsikratyti

Unsplash

„Unsplash“ siūlo nemokamas aukštos skiriamosios gebos nuotraukas, kurias galite naudoti bet kokiu įmanomu būdu, nes jos yra pažymėtos CC-0 licencija.

Kas 10 dienų svetainė išleidžia 10 naujų nuotraukų.

6. picjumbo

picjumbo

„Picjumbo“ siūlo didelę nemokamų vaizdų kolekciją. Kolekciją galima naršyti naudojant kategorijas ir žymas. Svetainėje taip pat yra madinga paieškos funkcija. Visi svetainėje esantys vaizdai yra aukštos kokybės ir gali būti lengvai naudojami kaip fono paveikslėlis jūsų „WordPress“ tinklaraštyje.

7. Magdeleine

Magdeleine

„Magdelienė“ yra rankomis atrinkta gražių nemokamų vaizdų kolekcija. Galite naršyti vaizdus pagal kategorijas, žymas arba pasirinkdami dominuojančią spalvą. Naršymas pagal spalvas yra labai naudinga funkcija, kai norite rasti fono paveikslėlį, kuris papildytų likusią jūsų spalvų schemą.

8. „Pixabay“

„Pixabay“

„Pixabay“ turi didžiulę nuostabių nuotraukų, vaizdų ir vektorinės grafikos kolekciją, kurią galite nemokamai naudoti savo projektuose. Vaizdus galima naršyti pagal kategorijas arba pagal redaktoriaus pasirinkimą.

9. morgaFile

morgasFile

„MorgueFile“ yra dar viena kurta nemokamų nuotraukų kolekcija. Svetainė yra greita, todėl lengviau rasti vaizdus. Kai kuriuos „morgueFile“ vaizdus reikia priskirti, todėl prieš naudodami juos patikrinkite.

10. „Shutterstock“

„Shutterstock“

„Shutterstock“ nėra nemokamas, tačiau čia tikrai verta paminėti. Jų nuotraukų, vektorių ir iliustracijų biblioteka yra tiesiog fenomenali.

Esame mokantys „Shutterstock“ klientai ir galime garantuoti už vaizdų kokybę.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti gražius jūsų WordPress svetainės fono paveikslėlius. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų „WordPress“ pagreitinimo vadovą išsaugodami vaizdus, ​​optimizuotus žiniatinkliui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map