Kaip rasti „WordPress“ tinklaraščio įrašų be honoraro mokesčio vaizdus

Nuotrauka yra verta tūkstančio žodžių. Štai kodėl visi populiariausi tinklaraštininkai naudoja vaizdus, ​​kad patrauktų dėmesį ir efektyviai perduotų savo žinią. Mums dažnai užduodamas klausimas, kaip rasti gerus honorarų vaizdus? Kuriose vietose galite rasti geriausius „WordPress“ svetainės vaizdus? Šiame straipsnyje pasidalysime keliais populiariausiais šaltiniais, norėdami rasti nemokamus vaizdus jūsų „WordPress“ tinklaraščio įrašams, kad galėtumėte išskirti savo turinį.


„WordPress“ tinklaraščių įrašų, ieškančių nemokamų vaizdų, paieška

1. akcijų.xchng

„stock-xchng“ nemokama fotografijos svetainė

Mums patinka „stock.xchng“ dėl gausios fotografijų kolekcijos, kuri tvarkingai suskirstyta į kategorijas ir pažymėta etiketėmis. Nesunku rasti nuotrauką stock.xchng. Galite naršyti vaizdą pagal kategorijas arba naudoti paieškos funkciją.

Dauguma čia esančių vaizdų yra gana aukštos kokybės, todėl juos galite naudoti savo svetainėje, taip pat pristatymuose. Galite susidurti su vaizdais, kurie yra plačiai naudojami ir lengvai atpažįstami.

Kaip, pavyzdžiui, jei ieškote verslo, daugybė vaizdų gali būti rodomi kitose svetainėse. Bet jei ieškotumėte konkrečios nišos paieškos termino, rastumėte vaizdus, ​​kurie nėra pernelyg naudojami.

2. „Pixabay“

„Pixabay“

„Pixabay“ yra populiari vieta, kur galima rasti nemokamų CC-0 licencijuotų vaizdų. Svetainėje yra didelė vaizdų, suskirstytų į kategorijas ir žymas, kolekcija.

Svetainėje yra išplėstinės paieškos funkcija, leidžianti susiaurinti paiešką. Galite ieškoti pagal ryškias paveikslėlių spalvas.

3. Atsikratyti

Unsplash

Plačiai žinomos aukštos kokybės nuotraukų, neturinčių licencijų ir turinčių licencijas CC-0, ir viešosios nuosavybės nuotraukų paskirties vieta. „Unsplash“ kas 10 dienų išleidžia 10 nuotraukų.

„Unsplash“ turi pakankamai gerą paieškos funkciją, kurią galima naudoti ieškant atvaizdų, atitinkančių tam tikras temas, tokias kaip gamta, biuras, darbas ir kt..

Svetainėje taip pat siūlomas „Google Chrome“ plėtinys, kuris rodo atsitiktinį vaizdą fone, kai atidarote naują skirtuką. Tuomet tą vaizdą galite atsisiųsti iš savo kompiuterio.

4. Nuotraukų segtukas

„Photopin“ naudoja „flickr“ API, kad padėtų tinklaraštininkams rasti „Creative Commons“ licencijuotas nuotraukas

„Photo Pin“ padeda tinklaraštininkams rasti fotografijas, kurias būtų galima naudoti savo žinutėse ir straipsniuose. Jis naudoja „Flickr“ API, norėdamas ieškoti kūrybinių bendrijų licencijuotų nuotraukų. Kaip ir „Creative Commons“ paieškoje, daugumai čia rastų nuotraukų reikia priskirti.

5. Viešo naudojimo paveikslėliai

Paveikslėliai viešoje erdvėje

„Public Domain Pictures“ turi didelę nemokamų vaizdų ir nuotraukų kolekciją. Vaizdus galite rasti naudodami paieškos funkciją arba naršykite po kategorijas.

6. Naujos senos atsargos

Naujos senos atsargos

Šioje gražiai kuruojamoje svetainėje pateikiamos vintažinės nuotraukos, kurios dabar yra viešai prieinamos. Nuotraukos yra nepaprastai įdomios, nes suteikia žvilgsnį į praeitį.

7. Paėmimo vaizdas

Paėmimo vaizdas

„Pickup Image“ siūlo didelę be honoraro mokesčio nuotraukų, paveikslėlių ir iškarpų kolekciją. Svetainėje yra paprasta naudoti paieškos funkcija. Kad būtų lengviau naršyti, vaizdai taip pat rūšiuojami į kategorijas ir žymas.

8. Viešojo domeno archyvas

Viešojo domeno archyvas

„Public Domain Archive“ siūlo aukštos kokybės be honoraro mokesčio paveikslėlius. Svetainėje galima rasti tiek modernių, tiek ir vintage nuotraukų. Galite naršyti vaizdus naudodami kategorijas arba naudoti paieškos funkciją.

9. „SplitShire“

„SplitShire“

„SplitShire“ yra Danielio Nanescu fotografijų kolekcija, išleista pagal CC0 licenciją. Galite naršyti svetainę naudodami žymų filtrą arba peržiūrėti vaizdus mozaikos vaizde. Į svetainę reguliariai įkeliamos naujos nuotraukos.

10. „LibreShot“

„LibreShot“

11. Skitterphoto

Skitterphoto

„Skitterphoto“ siūlo aukštos skiriamosios gebos fotografijas. Visi tinklalapio atvaizdai yra licencijuoti pagal CC-0 viešąją sritį. Svetainėje eksponuojami jų pačių fotografų darbai, todėl rasite mažiau naudotų ir unikalių nuotraukų.

12. „Stocksnap.io“

„Stocksnap.io“

Gražiai kuruojama ir lengvai naudojama svetainė be honoraro mokesčio ir CC0 licencijuotų vaizdų. „Stocksnap.io“ leidžia naršyti vaizdus pagal kategorijas ir žymas. Taip pat galite naudoti paieškos funkciją.

13. „WikiMedia Commons“

„Wikimedia Foundation“, „WikiMedia Commons“, projektas yra didelė vaizdų, garso ir vaizdo failų biblioteka, kuria galima laisvai naudotis. Bibliotekoje galima naršyti pagal laikmenos tipą, pvz., Vaizdus, ​​nuotraukas, piešinius, iliustracijas, arba pagal failo tipą, pavyzdžiui, garso, vaizdo įrašą, vaizdą ir tt. Vaizdus taip pat galima naršyti pagal licenciją. Daugybė „Wikimedia Commons“ vaizdų yra viešoje erdvėje, tai reiškia, kad galite laisvai juos naudoti be jokio priskyrimo. Kai kurie vaizdai gali turėti „Creative Commons“ licenciją, kurią reikia priskirti. Įsitikinkite, kad pažymėjote licencijos informaciją po kiekvienu vaizdu.

14. PDPs

PDPs

„PDPics“ siūlo didelę tūkstančių viešai prieinamų vaizdų kolekciją. Iš pradžių svetainė gali atrodyti labai paprasta, tačiau joje yra vaizdai, tvarkingai suskirstyti į kategorijas ir žymas.

15. „ShutterStock“

„Shutterstock“

„Shutterstock“ nėra nemokamas, tačiau čia tikrai verta paminėti. Jų nuotraukų, vektorių ir iliustracijų biblioteka yra tiesiog fenomenali.

Esame mokantys „Shutterstock“ klientai ir galime garantuoti už vaizdų kokybę.

Suradę ieškomą vaizdą, galite juos apkarpyti ir redaguoti naudodami mėgstamą vaizdų redagavimo programą. Nepamirškite išsaugoti vaizdus, ​​optimizuotus žiniatinkliui, nes tai padės pagreitinti jūsų svetainę.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti nemokamus vaizdus savo „WordPress“ tinklaraščiui. Taip pat galbūt norėsite perskaityti mūsų straipsnį, kaip naudojant „Envira“ sukurti reaguojančias vaizdų galerijas „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map