Kaip sukurti el. Pašto informacinį biuletenį teisinga linkme (žingsnis po žingsnio)

Ar norite sukurti el. Pašto informacinį biuletenį savo svetainei, tinklaraščiui ar el. Prekybos verslui?


Naujienlaiškis el. Paštu padeda palaikyti ryšį su vartotojais, grąžinti juos į savo svetainę ir paversti juos klientais.

Iššūkis yra tas, kad daugeliui pradedančiųjų sunku sukurti naujienlaiškį el. Paštu. Daugiausia todėl, kad jie mano, kad tai būtų per daug techniška ar atima daug laiko.

Anksčiau tai buvo prieš 10 metų, tačiau dabar sukurti el. Laiškų el. Laišką yra taip paprasta, kad tai gali padaryti net neprofesionalai.!

Sukūrę el. Pašto informacinį biuletenį su daugiau nei 1 mln. Prenumeratorių, nusprendėme sukurti galutinį vadovą, kaip pradėti el..

Mūsų tikslas yra padėti jums praeiti procesą ir teisingai nustatyti savo el. Pašto informacinį biuletenį.

Kaip lengvai sukurti informacinį biuletenį

Kadangi tai yra išsamus vadovas, norėdami lengviau naršyti, įtraukėme turinio lentelę.

  Kas yra el. Pašto informacinis biuletenis?

  El. Pašto informacinis biuletenis yra internetinės komunikacijos forma, leidžianti siųsti naujienas, patarimus ir atnaujinimus apie savo produktą, verslą ar ne pelno organizaciją.

  Norėdami gauti šiuos atnaujinimus, žmonės turi prisijungti prie jūsų el. Pašto sąrašo nurodydami savo el. Pašto adresą. Šie vartotojai yra vadinami prenumeratoriais, klientais arba kontaktais.

  Organizacijos ir asmenys el. Pašto informacinius biuletenius naudoja įvairiais būdais. Pavyzdžiui, įmonės naudoja el. Pašto informacinius biuletenius, norėdamos siųsti vartotojams informaciją apie produktus, naujus produktus ir naujausius atnaujinimus.

  Svetainėse ir tinklaraščiuose naudojami el. Pašto informaciniai biuleteniai, norėdami siųsti turinio atnaujinimus, padidinti srautą ir sukurti ištikimus dalyvius.

  Kodėl verta kurti el. Pašto informacinį biuletenį?

  Ar žinojai, kad daugiau nei 75% žmonių, šiandien lankančių jūsų svetainę, niekada jos neras dar kartą?

  Tai nėra jūsų kaltė, tiesiog tai, kad internetas yra toks didžiulis ir jame yra daug turinio.

  Pradėję siųsti el. Laišką, galėsite tuos svetainės lankytojus paversti prenumeratoriais. Kai jie prisijungs prie jūsų el. Pašto informacinio biuletenio, galėsite palaikyti ryšį ir grąžinti juos į savo svetainę.

  Iš esmės neturėdami el. Laiško el. Paštu, kiekvieną dieną prarandate potencialius abonentus ir klientus.

  Dabar jūs galvojate: „O kas, jei paprašysime vartotojų sekti mus socialinėje žiniasklaidoje? Ar tai nėra būdas susisiekti su tais vartotojais? “

  Tai bus, ir jūs tikrai turėtumėte sukurti socialinę žiniasklaidą. Tačiau jums nepriklauso tos socialinės žiniasklaidos platformos.

  Socialinės žiniasklaidos gigantai, tokie kaip „Facebook“ ir „Twitter“, riboja jūsų auditorijos pasiekiamumą. Dar svarbiau, kad dauguma jūsų vartotojų ne taip dažnai tikrina savo socialinius teikinius.

  Kita vertus, žmonės linkę tikrinti savo el. Pašto dėžutes kelis kartus kiekvieną dieną. Dauguma vartotojų el. Laiškams naudoja mobilųjį įrenginį su įjungtais pranešimais.

  Norėdami daugiau sužinoti šia tema, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kodėl taip svarbu kurti el. Pašto informacinį biuletenį.

  Kas turėtų pradėti siųsti el. Pašto informacinį biuletenį?

  Daugelis mūsų vartotojų dažnai klausia mūsų, ar jie turėtų sukurti informacinį biuletenį savo verslui, tinklaraščiui ar organizacijai. Mūsų atsakymas visada yra „Taip“.

  Net jei jūs tik pradedate veiklą, turėtumėte pradėti kurti savo informacinį biuletenį nuo pirmosios dienos. Kiekvieną dieną to nedarote, prarandate pinigus, prenumeratorius ir potencialius klientus..

  El. Pašto rinkodara yra abipusiai naudinga, neatsižvelgiant į jūsų pramonės, verslo ar svetainės lankomumą.

  1. El. Pašto rinkodara mažoms įmonėms

  Verslo svetainėms, nepriklausomai nuo jų pramonės ar dydžio, visada gali būti naudinga kuriant informacinį biuletenį.

  Tai yra ekonomiškiausias būdas palaikyti ryšį su esamais klientais, svetainės lankytojais ir potencialiais klientais.

  „Sony PlayStation Newsletter“ registracija

  2. El. Prekybos tinklalapių el. Pašto informacinis biuletenis

  Tyrimo metu nustatyta, kad daugiau nei 44% el. Pašto gavėjų bent vieną pirko dėl reklaminio el. Pašto.

  Jei vykdote internetinę parduotuvę, tada el. Pašto rinkodara yra efektyviausia priemonė paversti apleistus vežimėlius mokančiais klientais.

  Ilgą laiką elektroninės komercijos gigantai efektyviai naudojosi el. Laiškais, norėdami paversti atsitiktinius lankytojus pirkėjais.

  Atsisakyti krepšelio el. Laiškų

  3. Ne pelno siekiantis el. Pašto informacinis biuletenis

  Ne pelno organizacijos turi susisiekti su savo rėmėjais dėl aukų, paramos, renginių ir dar daugiau. Kitos laikmenos, tokios kaip socialinė žiniasklaida, telefonas ir fizinis paštas, kainuoja daug daugiau pinigų nei el. Pašto rinkodara.

  „Human Rights Watch“ naujienlaiškio registracijos forma

  Sukūrę el. Pašto informacinį biuletenį pelno nesiekiantys asmenys gali palaikyti ryšį su plačiąja visuomene, rėmėjais ir rėmėjais.

  Vartotojai labiau linkę atidaryti el. Laiškus iš pelno nesiekiančio pelno, kurį palaiko. Tiesą sakant, 49% tūkstantmečių renkasi naujienas iš palaikomų organizacijų el. Paštu.

  Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite šį straipsnį apie tai, kodėl el. Pašto rinkodara yra būtina siekiant pelno.

  4. Dienoraščių ir naujienų svetainių el. Pašto informacinis biuletenis

  Jei norite pradėti tinklaraštį ar kurti turinį kuriančią naujienų svetainę, tada el. Pašto rinkodara yra geriausias būdas suburti savo auditoriją. Pamatysite, kad visi populiarūs interneto rinkodaros specialistai, influenceriai ir garsūs tinklaraštininkai aktyviai kuria savo el. Pašto adresų sąrašus.

  Chriso Brogano informacinis biuletenis

  Štai kodėl:

  • Jūs turite nusiųsti atnaujinimus el. Paštu vartotojams, kurie kitaip niekada nebegrįš į jūsų svetainę.
  • Kuriate stabilią ištikimų skaitytojų auditoriją, nepasikliaudami trečiųjų šalių platformomis, tokiomis kaip paieška ir socialinė žiniasklaida.
  • Jūs nekontroliuojate paieškos sistemų ar socialinės žiniasklaidos. Jūsų paieškos reitingai gali sumažėti, o socialinės žiniasklaidos profiliai gali būti laikinai sustabdyti be jokios priežasties. Kita vertus, jūs turite savo el. Pašto adresų sąrašą ir turite visišką laisvę juo naudotis.

  5. Švietimo informaciniai biuleteniai el. Paštu

  Švietimo įstaigoms reikia palaikomos studentų, dėstytojų, tėvų ir vietos verslo bendruomenės. Nesvarbu, ar tai lėšų rinkimas, priėmimas, renginiai ar kita veikla; El. Paštas yra pigiausias ir tiesiausias būdas susisiekti su mokyklomis ir kolegijomis.

  Kalifornijos universiteto informacinio biuletenio registracijos forma

  Tai tik keli pavyzdžiai, kaip el. Pašto informaciniai biuleteniai gali būti naudingi verslui, asmenims ir nesiekiant pelno. Yra ir daugiau pavyzdžių, todėl dauguma rinkodaros atstovų mano, kad el. Pašto rinkodara yra labai svarbi norint sėkmingai veikti internete.

  Atsižvelgiant į tai, pažvelkime į tai, kaip lengvai galite pradėti siųsti el. Pašto informacinį biuletenį, kad galėtumėte plėsti savo verslą ir prekės ženklą.

  1 žingsnis. Pradėkite el. Pašto informacinį biuletenį

  El. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjas yra svarbiausias dalykas, kurį jums reikės pradėti siųsti el. Laiškus. Tai įmonės, leidžiančios rinkti el. Pašto adresus ir siųsti masinius el. Laiškus.

  Pasaulyje yra šimtai el. Pašto rinkodaros paslaugų, įskaitant „Constant Contact“, „SendinBlue“, „AWeber“, „Drip“, „ConvertKit“ ir daugelį kitų..

  Išbandę beveik visas populiarias el. Pašto rinkodaros paslaugas, vartotojams rekomenduojame naudoti nuolatinį kontaktą. Jie yra vieni populiariausių el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjų pasaulyje, o jų palaikymas yra puikus padedant žmonėms pradėti.

  „Pastovus kontaktas“ siūlo pradedančiajam draugišką el. Pašto rinkodaros platformą su paprastais nuvilkimo įrankiais, kurie padės greitai pradėti. Jie taip pat turi patobulintus el. Pašto adresų sąrašų augimo įrankius, rinkodaros automatizavimą, akį traukiančius šablonus ir dar daugiau.

  Pirmiausia turite apsilankyti nuolatinio kontakto svetainėje ir spustelėti registravimo mygtuką. Jie turi 60 dienų nemokamą bandomąją versiją (nereikia kreditinės kortelės).

  Registracija nuolatiniam kontaktui

  Kai spustelėsite mygtuką, jis pateks į registracijos puslapį, kuriame turite pateikti informaciją, kad galėtumėte sukurti savo paskyrą.

  Užpildykite registracijos formą

  Baigę registraciją būsite nukreipti į nuolatinių kontaktų nustatytą nustatymą. Spustelėkite žemiau esančią „Praleisti šį veiksmą“, nes šiame straipsnyje jums parodysime, kaip jį vėliau nustatyti.

  Praleisti nustatymo vedlį

  Dabar pasieksite „Pastovaus kontakto“ informacijos suvestinę. Čia galėsite tvarkyti savo el. Pašto adresus, prenumeratorius ir siųsti el. Laiškus.

  Pastovaus kontakto informacijos suvestinė

  Pastaba: Pastovaus kontakto nemokama bandomoji sąskaita leidžia siųsti tik iki 100 el. Laiškų. Turėsite nusipirkti mokamą planą, kad galėtumėte pasiekti visas galingas funkcijas. „WPBeginner“ vartotojai gali gauti specialų 20% nuolaidą naudodami mūsų nuolatinio kontakto kupono kodą.

  2 žingsnis. El. Pašto sąrašo sudarymas

  El. Pašto sąrašas iš esmės yra jūsų abonentų kontaktinis sąrašas. Pagalvokite apie tai kaip apie kontaktų knygą, kurioje yra visų vartotojų, kurie prisiregistruoja gauti jūsų el. Laiškų, el. Pašto adresai.

  Norėdami išlaikyti savo kontaktus tvarkingus, turite sudaryti el. Pašto sąrašą.

  Tiesiog spustelėkite viršutiniame meniu esančią nuorodą „Kontaktai“ ir šoninėje juostoje spustelėkite nuorodą El. Pašto sąrašas.

  Naujo el. Pašto sąrašo sudarymas

  Šiame puslapyje bus pateikti visi jūsų el. Pašto adresai. Pagal numatytuosius nustatymus „Pastovus kontaktas“ sukuria jums el. Pašto sąrašą, pažymėtą „Bendri interesai“. Norėdami sukurti naują el. Pašto sąrašą, turite spustelėti saitą „Įveskite naują sąrašą“.

  Pasirinkite savo el. Pašto sąrašo pavadinimą

  Jūsų bus paprašyta įvesti savo sąrašo pavadinimą. Čia galite įvesti bet ką, kas padeda lengvai nustatyti sąrašą.

  Tada spustelėkite mygtuką „Pridėti sąrašą“, o nuolatinis kontaktas sukurs jums sąrašą.

  Sukurtas el. Pašto sąrašas

  Norėdami pradėti naudotis šiuo el. Pašto sąrašu, prie jo turite pridėti bent vieną kontaktą. Kontaktą į savo sąrašą galite rankiniu būdu įtraukti apsilankę puslapyje „Kontaktai“ ir spustelėdami mygtuką „Pridėti kontaktus“.

  Pridėkite kontaktą prie savo el. Pašto sąrašo

  Tai parodys išskleidžiamąjį meniu, kuriame bus klausiama, kaip norite pridėti kontaktus. Norėdami tęsti, turite pasirinkti „Įveskite vieną kontaktą“.

  Kitame ekrane turite įvesti kontaktinę informaciją. Čia galite pridėti vieną iš savo el. Pašto adresų. Tai leis išbandyti el. Pašto kampanijas.

  Kontaktų įtraukimas į savo el. Pašto sąrašą

  Įvedę savo kontaktinę informaciją, spustelėkite mygtuką išsaugoti, kad ją pridėtumėte. Jūsų el. Pašto sąrašas dabar paruoštas naudoti.

  Dabar, kai sukūrėte el. Pašto sąrašą, laikas nustatyti kai kuriuos pagrindinius sąrašo parametrus.

  3 veiksmas. El. Pašto sąrašo nustatymų nustatymas

  Pirmas dalykas, kurį norėtumėte nustatyti, yra pasveikinimo el. Paštas. Tai el. Pašto pranešimas, siunčiamas vartotojams prisijungiant prie jūsų el. Pašto informacinio biuletenio.

  Pradėkime.

  Pirmiausia turite spustelėti „Kampanijų“ saitą iš viršutinio meniu ir tada spustelėti mygtuką „Sukurti“.

  Sukurkite pasveikinimo el. Pašto kampaniją

  Tai atvers iššokantįjį langą, kuriame jūsų bus paprašyta pasirinkti el. Pašto kampanijos tipą. Norėdami tęsti, spustelėkite „El. Pašto automatizavimas“.

  Pašto automatikos kampanija

  Po to turite pasirinkti el. Pašto automatizavimo tipą. Norėdami tęsti, spustelėkite parinktį „Sveiki el. Paštas“.

  Pasirinkite automatinį pasveikinimo el. Laišką

  Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti el. Pašto šabloną. Kūrėjas automatiškai parodys „pasveikinimo el. Pašto“ šablonus, kuriuos galite naudoti kaip pradžios tašką.

  Pasirinkite pasveikinimo el. Pašto šabloną

  Tiesiog spustelėkite šabloną, kad pasirinktumėte ir atidarytumėte jį naudodamiesi „Pastovaus kontakto“ vilkimo ir metimo el. Pašto kūrimo priemonėje.

  Kuriamas pasveikinimo el. Paštas

  Čia suprojektuosite savo pasveikinimo el. Laiško šabloną.

  Galite pradėti suteikdami tinkamą kampanijos pavadinimą. Tai padės nustatyti kampaniją, kai ateityje ją reikės redaguoti ar pakeisti..

  Norėdami redaguoti, spustelėkite viršutiniame kairiajame kampe esančią nuorodą „Be pavadinimo…“. Dabar įveskite savo kampanijos pavadinimą, pavyzdžiui, pasveikinimo el. Laišką, naujo vartotojo registraciją, įvadą ir kt.

  Kampanijos pavadinimas

  Po to galite pradėti redaguoti el. Pašto šabloną. Tai yra nuvilkimo redaktorius, todėl galite tiesiog vilkti elementus iš kairiojo stulpelio ir mesti juos ant drobės. Taip pat galite pažymėti ir spustelėti bet kurią el. Pašto adresą, norėdami jį redaguoti.

  Pažymėkite ir spustelėkite, jei norite redaguoti pasveikinimo el. Laišką

  Galite pakeisti logotipą savo, pridėti savo antraštės vaizdą, kad atitiktų jūsų prekės ženklą, tinkinti el. Pašto temą ir pranešimo tekstą, kad atitiktų jūsų poreikius.

  Kai būsite patenkinti dizainu, spustelėkite „Išsaugoti“, kad išsaugotumėte savo el. Paštą, tada spustelėkite mygtuką „Tęsti“.

  Dabar el. Pašto kūrėjas paprašys jūsų pasirinkti el. Pašto sąrašą. Eikite į priekį ir pasirinkite sąrašą, kurį sukūrėte atlikdami ankstesnį veiksmą. Po to užpildykite fizinio adreso formą.

  Sveiki el. Pašto nustatymai

  Dėl daugelio šalių įstatymų, susijusių su šlamštu, kiekviename naujienlaiškio el. Laiške turite nurodyti fizinio adreso informaciją. Tai gali būti jūsų įmonės adresas arba P.O. dėžė.

  Galiausiai spustelėkite mygtuką „Įjungti“, esantį viršutiniame dešiniajame ekrano kampe, kad išsaugotumėte ir suaktyvintumėte pasveikinimo el. Laišką.

  Nustatyta pasveikinimo el. Pašto kampanija

  Sėkmingai nustatėte „Sveikinimo el. Pašto“ kampaniją. Nuo šiol visi nauji vartotojai, prisijungiantys prie jūsų informacinio biuletenio, gaus šį el. Laišką prisijungę.

  Keli patarimai, kaip parašyti efektyvų pasveikinimo el. Laišką

  Vidutinio pasveikinimo el. Laiškų rodiklis yra vidutiniškai 50%, didesnis nei bet kurio kito jūsų siunčiamo el.

  Tai bus pirmas dalykas, kurį iš jūsų išgirs nauji prenumeratoriai. Tai yra jūsų galimybė sužavėti juos, todėl jie laukia jūsų kito el. Laiško.

  • Ištarkite ačiū ir praneškite savo vartotojams, kad vertinate jų dalijimąsi savo kontaktine informacija su jumis.
  • Toliau norėtumėte pristatyti save, savo verslą ir tai, ką darote. Laikykite trumpai ir paprastai.
  • Praneškite savo vartotojams, kaip dažnai jums el. Laiškus siunčiate ir kokio turinio bei pasiūlymų jie turėtų tikėtis.
  • Jei vartotojams pažadėjote paskatinimą prisijungti prie jūsų el. Pašto adresų sąrašo, įtraukite šią informaciją į sveikinimo laišką.
  • Geriausias būdas supažindinti vartotojus su savo prekės ženklu yra nusiųsti jiems naudingiausią turinį jūsų svetainėje. Tai jiems padeda atrasti turinį ir skatina įsitraukti.

  Norėdami gauti daugiau patarimų, skaitykite šiame vadove, kaip parašyti tobulą sveikinimo laišką naujiems abonentams.

  4 žingsnis. Naujienlaiškio registracijos formų nustatymas, kad gautumėte daugiau abonentų

  Dabar, kai užsiregistravote el. Pašto rinkodaros platformoje ir nustatėte savo el. Pašto sąrašą. Laikas pradėti tai skatinti.

  Lengviausias būdas gauti daugiau prenumeratorių yra pridėti naujienlaiškio registracijos formas į savo svetainę. Paprastai jūsų el. Pašto rinkodaros tarnyba turėtų paruoštas registracijos formas, kurias galite pridėti prie savo svetainės.

  Tačiau šios registracijos formos neatrodo gerai ir kartais netelpa talpykloje, kur norite jas įdėti.

  Pažvelkime į tai, kaip lengvai pridėti naujienlaiškių registracijos formas į savo „WordPress“ svetainę. Mes parodysime du metodus ir galėsite pasirinkti vieną arba abu kartu.

  1. Pridėkite naujienlaiškio registracijos formą naudodami „WPForms Lite“ (nemokama)

  „WPForms“ yra geriausias tempimas & mesti „WordPress“ iš papildinio į rinką. Jie turi nemokamą versiją, vadinamą „WPForms lite“, kuri apima įmontuotą palaikymo ryšį su jūsų nuolatinio kontakto paskyra.

  Tai leidžia naudoti „WPForms“ vilkimo ir kritimo formų kūrimo priemonę, kad sukurtumėte savo naujienlaiškio registracijos formą.

  Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti „WPForms Lite“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

  Aktyvavus reikia apsilankyti WPForms »Nustatymai puslapyje ir spustelėkite skirtuką „Integracijos“.

  „WPForms“ integracija

  Pamatysite ten pateiktą nuolatinio kontakto integraciją. Turite spustelėti, kad ją išplėstumėte, tada spustelėkite mygtuką „Pridėti sąskaitą“.

  Tai parodys jums informaciją, reikalingą prisijungti prie nuolatinio kontakto paskyros prie „WPForms“. Spustelėkite saitą „Spauskite čia norėdami užsiregistruoti su nuolatiniu kontaktu“..

  Prijunkite nuolatinį kontaktą prie WPForms

  Atsiras iššokantis langas, kuris pateks į „Constant Contact“ svetainę. Spustelėkite mygtuką „Leisti“, kad „WPForms“ suteiktų prieigą prie jūsų nuolatinio kontakto paskyros.

  Suteikti prieigą

  Tada pamatysite autorizacijos kodą, kurį turite nukopijuoti.

  Autorizacijos kodas

  Grįžkite į „WPForms“ nustatymų puslapį ir įveskite anksčiau nukopijuotą autorizacijos kodą. Taip pat turite nurodyti šios integracijos pavadinimą.

  Pridėti autorizacijos kodą

  Galiausiai spustelėkite mygtuką „Prisijunkite prie nuolatinio kontakto“.

  „WPForms“ dabar prisijungs prie jūsų nuolatinio kontakto paskyros. Šalia integracijos pamatysite etiketę „Prisijungta“.

  Pastovus kontaktas prijungtas

  Dabar esate pasiruošę sukurti savo naujienlaiškio registracijos formą naudodami „WPForms“.

  Tiesiog eik į WPForms »Pridėti naują puslapyje paleisti „WPForms“ kūrimo sąsają.

  Kuriama naujienlaiškio registracijos forma

  Pateikite formos pavadinimą ir spustelėkite „Naujienlaiškio registracijos formos“ šabloną.

  Tai įkels perskaitytą prisiregistravimo formą su reikiamais laukais, jau pridėtais prie formos.

  Redaguoti naujienlaiškio registracijos formą

  Galite pažymėti ir spustelėti norėdami redaguoti formos laukus, pakeisti laukų etiketes ir, jei reikia, iš kairiojo stulpelio pridėti daugiau laukų.

  Kai būsite patenkinti forma, turite spustelėti skirtuką Rinkodara, kad integruotumėte jį su nuolatiniu kontaktu.

  Pridėti naują ryšį

  Spustelėkite skirtuką Pastovus kontaktas, tada spustelėkite mygtuką „Pridėti ryšį“. Jūsų bus paprašyta nurodyti šio ryšio pavadinimą. Čia galite įvesti bet ką ir paspausti mygtuką Gerai.

  Pavadinkite savo ryšį

  Toliau pamatysite šio ryšio nustatymus. Tai automatiškai aptinka jūsų nuolatinio kontakto paskyrą ir parodys ją lauke Pasirinkti sąskaitą.

  Žemiau turite pasirinkti el. Pašto sąrašą. Spustelėkite jį, kad pasirinktumėte anksčiau sukurtą el. Pašto sąrašą.

  Pasirinkite el. Pašto sąrašą ir žemėlapio formos laukus

  Po to turite susieti savo „WPForms“ formos laukus prie „Pastovaus kontakto“ laukų. Baigę galite spustelėti mygtuką „Išsaugoti“ viršuje, kad išsaugotumėte registracijos formą.

  „WPForms“ taip pat leidžia lengvai pridėti naujienlaiškio formą bet kurioje savo svetainės vietoje.

  Jei norite pridėti formą prie savo svetainės šoninės juostos, tada apsilankykite Išvaizda »Valdikliai puslapį ir pridėkite „WPForms“ valdiklį prie šoninės juostos.

  „WPForms“ valdiklis

  Pateikite savo valdiklio pavadinimą ir tada pasirinkite anksčiau sukurtą registracijos formą. Nepamirškite paspausti mygtuką „Išsaugoti“, kad išsaugotumėte nustatymus.

  Dabar galite apsilankyti savo svetainėje ir pamatyti savo naujienlaiškio registracijos formą.

  Šoninėje juostoje rodoma naujienlaiškio registracijos forma

  Taip pat galite pridėti registracijos formą prie savo tinklaraščio įrašų ar puslapių. Tiesiog redaguokite įrašą ir pridėkite „WPForms“ bloką prie turinio srities.

  Pridedant „WPForms“ bloką prie tinklaraščio įrašo

  Pridėję bloką, pasirinkite anksčiau sukurtą naujienlaiškio registracijos formą ir „WordPress“ įkels ją į jūsų įrašą. Dabar galite išsaugoti arba paskelbti savo įrašą ir apsilankyti svetainėje norėdami pamatyti, kaip ji veikia.

  Naujienlaiškio registracijos forma „WordPress“ įraše

  2. Pridėkite naujienlaiškio registracijos formą naudodami OptinMonster (Pro)

  Šiam metodui naudosime „OptinMonster“, kuris yra geriausias įrankis rinkoje, padedantis greičiau gauti daugiau el. Pašto abonentų.!

  Jį sudaro dešimtys labai konvertuojančių registracijos formų, tokių kaip „lightbox“ iškylantieji langai su išėjimo ketinimo technologija, 2 žingsnių optins, skaidrių formos, slanki juosta ir dar daugiau. Tai suteikia jums galingų įrankių, kurių jums reikia norint greitai išplėsti savo el. Pašto sąrašą.

  Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų išsamų „OptinMonster“ atvejo tyrimą, kad sužinotumėte, kaip mes jį panaudojome padidindami el. Pašto abonentų skaičių 600%..

  Pirmiausia turėsite užsiregistruoti „OptinMonster“ paskyrai. Tai yra aukščiausios kokybės paslauga, o jų planai prasideda nuo 9 USD per mėnesį.

  Galite naudoti mūsų „OptinMonster“ kupono kodą: WPB10 kad gautumėte 10% nuolaidą pirkiniui.

  Kai prisiregistruosite naudoti „OptinMonster“, pasieksite savo paskyros informacijos suvestinę.

  Sukursime savo pirmąją „OptinMonster“ kampaniją. Norėdami pradėti, spustelėkite mygtuką „Sukurti kampaniją“.

  Sukurkite kampaniją

  Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti optino tipą. Siekdami šio vadovo, mes sukursime lengvojo lango iššokančią registracijos formą. Žemiau turite pasirinkti kampanijos šabloną.

  Pasirinkite optin tipą ir šabloną

  Po to jūsų bus paprašyta nurodyti savo kampanijos pavadinimą ir įvesti savo svetainės adresą.

  Kampanijos nustatymai

  Tai paleis „OptinMonster“ kūrimo sąsają. Tai yra galingas kampanijos kūrėjas, kur galite kurti savo „optin“ formas.

  „OptinMonster“ statytojas

  Galite pažymėti ir spustelėti norėdami redaguoti bet kurį ekrano elementą. Taip pat galite pridėti naujų blokų, kad pridėtumėte įvairių elementų prie savo „optin“.

  Kai būsite patenkinti dizainu, laikas prijungti „OptinMonster“ kampaniją prie savo nuolatinio kontakto paskyros.

  Viršutiniame meniu pereikite į skirtuką „Integracijos“ ir spustelėkite mygtuką „Pridėti naują integraciją“.

  Pridedama nauja „OptinMonster“ integracija

  Tada turite pasirinkti Nuolatinį kontaktą kaip „El. Pašto paslaugų teikėją“ ir paspausti mygtuką „Registruotis su nuolatiniu kontaktu“.

  Bus parodytas iššokantis langas, kuriame turite spustelėti mygtuką „Leisti“.

  Leisti „OptinMonster“ prisijungti prie jūsų nuolatinio kontakto paskyros

  Grįžkite į „OptinMonster“ ir nurodykite šio ryšio pavadinimą. Po to spustelėkite mygtuką „Prisijunkite prie nuolatinio kontakto“.

  Prijunkite nuolatinį kontaktą prie „OptinMonster“

  „OptinMonster“ dabar pateiks jūsų „Constant Contact“ paskyros informaciją. Turite pasirinkti el. Pašto sąrašą, kurį sukūrėte savo informaciniam biuleteniui.

  Pasirinkite savo el. Pašto sąrašą

  Dabar apžvelgsime jūsų kampanijos rodymo taisykles. Vaizdinės reklamos taisyklės leidžia pasirinkti, kada ir kur rodyti savo kampaniją.

  Pateikimo taisyklės

  Pagal numatytuosius nustatymus „OptinMonster“ po 5 sekundžių bet kuriam vartotojui parodys iššokantįjį langą. Iššokantis popierius pasirodys tik pirmoje puslapio peržiūroje ir netrukdys jūsų vartotojams to paties seanso metu.

  Tada turite persijungti į skirtuką Skelbti ir pakeisti kampanijos būseną į „Live“. Po to nepamirškite spustelėti mygtuką „Išsaugoti“, kad būtų išsaugoti visi kampanijos nustatymai.

  Paskelbkite savo „OptinMonster“ kampaniją

  Jūsų „OptinMonster“ kampanija dabar paruošta, pridėkime ją prie savo „WordPress“ svetainės.

  Pirmiausia savo svetainėje turėsite įdiegti ir suaktyvinti nemokamą „OptinMonster“ papildinį. Šis papildinys veikia kaip jungtis tarp jūsų „WordPress“ svetainės ir „OptinMonster“.

  Aktyvavę turite spustelėti „OptinMonster“ meniu elementą „WordPress“ administratoriaus šoninėje juostoje. Kitame ekrane spustelėkite mygtuką „Prijunkite savo sąskaitą“, jei norite tęsti.

  Prijunkite „OptinMonster“ prie „WordPress“

  Tada jūsų bus paprašyta įvesti „OptinMonster“ API raktą. Šią informaciją galite rasti savo sąskaitoje „OptinMonster“ svetainėje.

  Prisijunkite prie „OptinMonster“

  Įvedę API raktą, spustelėkite mygtuką „Prisijunkite prie„ OptinMonster “. Papildinys dabar sujungs jūsų svetainę su „OptinMonster“.

  Tada turite pereiti į skirtuką „Kampanijos“. Čia pasirodys visos jūsų „OptinMonster“ kampanijos. Jei čia nematote jokių kampanijų, spustelėkite mygtuką „Atnaujinti kampanijas“.

  Įjunkite kampaniją savo svetainėje

  Dabar jūs turite spustelėti „Tiesiogiai transliuokite“ tiesiogiai po ką tik sukurta kampanija. Po to galite apsilankyti savo svetainėje naujame „Incognito“ naršyklės skirtuke, kad pamatytumėte savo naujienlaiškio registraciją.

  Naujienlaiškio registracijos forma

  „OptinMonster“ yra neįtikėtinai galingas įrankis greitai pritraukti daugiau jūsų svetainės abonentų.

  Toliau pateikiami keli kiti kampanijų tipai, kuriuos galite sukurti naudodami „OptinMonster“.

  • Registracijos su skaidrėmis slinkties dėžutėje forma
  • Lipni plūduriuojančios poraštės registracijos forma
  • Suaktyvina FOMO su atgalinės atskaitos laikmačio registracijos forma

  5 žingsnis. Pirmojo naujienlaiškio el. Paštu siuntimas

  Į savo svetainę pridėję registracijos į naujienlaiškius formas, pamažu pradėsite prenumeruoti prekes. Gavę jūsų pirminį pasveikinimo el. Laišką, šie nauji abonentai lauks pamatyti, ką jūs jiems atsiųsite toliau.

  Dabar esate pasirengęs pradėti siųsti naujienlaiškius.

  Sukursime pirmąją el. Pašto kampaniją.

  Puikus dalykas naudojant „Pastovųjį kontaktą“ yra tas, kad jį teikia nepaprastai lengva naudoti el. Pašto kūrimo priemonė su daugybe gražių šablonų.

  Sukurti kampanijas ir išsiųsti el. Laiškus el. Paštu yra gana paprasta. Tiesiog prisijunkite prie savo nuolatinio kontakto paskyros ir viršuje spustelėkite meniu Kampanijos.

  Sukurkite naują nuolatinių kontaktų kampaniją

  Kampanijų puslapyje pateikiamos visos dabartinės, buvusios ir automatinės el. Pašto kampanijos. Spustelėkite mygtuką „Kurti“, kad pradėtumėte naują el. Laišką.

  Jūsų bus paprašyta pasirinkti kampanijos tipą. Spustelėkite norėdami pasirinkti kampanijos tipą „El. Paštas“ ir tęsti.

  Pasirinkite el. Pašto kampanijos tipą

  Toliau turite pasirinkti el. Pašto biuletenį savo informaciniam biuleteniui. Pastovus kontaktas pateikiamas su keliais paruoštais įvairių pramonės šakų, kampanijų ir el. Pašto tipų šablonais.

  Pasirinkite el. Pašto šabloną

  Visi šie el. Pašto šablonai yra visiškai pritaikomi, todėl galite pridėti savo logotipą ir vaizdus, ​​kad galėtumėte juos tinkinti. Redagavę ir išsaugodami šabloną galėsite naudoti jį savo būsimose kampanijose.

  Mes rekomenduojame pradėti nuo paprasto informacinio biuletenio šablono ir pritaikyti jį prie savo prekės ženklo logotipo.

  Tiesiog spustelėkite šabloną ir pasirinkite jį el. Pašto informaciniam biuleteniui. Pastovus kontaktas įkels el. Pašto kūrėją su jūsų pasirinktu šablonu.

  El. Pašto šablono redagavimas

  Tai yra tas pats el. Pašto kūrėjas, kurį naudojote kurdami pasveikinimo el. Laišką. Galite pridėti savo prekės ženklo logotipą, pažymėti ir spustelėti norėdami pridėti tekstą, nuorodą ir paveikslėlius.

  Savo tinklaraščio įrašų įtraukimas į el. Pašto informacinį biuletenį

  Taip pat galite gauti ir pridėti savo tinklaraščio įrašus į informacinį biuletenį. Spustelėkite mygtuką „Daugiau“ kairiajame stulpelyje ir vilkite ir numeskite bloką „Skaityti daugiau“ į savo el. Pašto adresą.

  Pridedami tinklaraščio įrašai su nuoroda „Skaityti daugiau“

  Tada turite spustelėti „Skaityti daugiau“ bloką, kad galėtumėte jį redaguoti. Tai pasirodys iššokantis langas, kuriame turite įvesti norimo pridėti tinklaraščio įrašo nuorodą.

  Pridėkite tinklaraščio įrašą prie savo el. Pašto

  Spustelėkite peržiūros mygtuką, kad gautumėte matomą vaizdą ir straipsnio aprašą, tada spustelėkite mygtuką Įterpti. Jei norite pridėti daugiau tinklaraščio įrašų, pakartokite procesą.

  Kai būsite patenkinti el. Pašto dizainu ir turiniu, spustelėkite mygtuką „Tęsti“, jei norite pereiti į priekį.

  Tęskite el. Pašto nustatymus

  Kitame ekrane pirmiausia turite pasirinkti el. Pašto adresą, kuriuo norite išsiųsti šią žinutę. Po to peržiūrėkite kitus el. Pašto nustatymus puslapyje.

  El. Pašto nustatymai ir planavimas

  Galiausiai turite pasirinkti, ar norite nedelsdami išsiųsti šį el. Laišką, ar suplanuokite jį siųsti vėliau.

  Rekomenduojame siųsti el. Laiškus nustatytu grafiku. Tai padeda jūsų vartotojams numatyti jūsų el. Laiškų gavimą ir nustato lūkesčius. Norėdami sužinoti daugiau šia tema, skaitykite šį vadovą, kaip pasirinkti tinkamiausią laiką naujienlaiškių el. Laiškams siųsti.

  Norėdami išsaugoti el. Paštą, spustelėkite viršutiniame dešiniajame ekrano kampe esantį mygtuką Tvarkaraštis.

  Tai viskas, jūs sėkmingai sukūrėte savo pirmąjį naujienlaiškio el. Laišką ir numatėte jį išsiųsti.

  Reikia pagalbos rašant veiksmingus informacinius biuletenius? Peržiūrėkite šiuos patarimus, kaip rašyti veiksmingus el. Laiškus.

  6 žingsnis. Patarimai, kaip gauti daugiau el. Pašto abonentų

  2018 m. Pasaulinių el. Pašto vartotojų skaičius sudarė 3,8 milijardo vartotojų.

  Kito tyrimo metu 48% dalyvių teigė, kad norėtų gauti atnaujinimus el. Paštu iš mėgstamų prekės ženklų.

  Tai reiškia, kad vartotojai renkasi el. Laiškus iš mėgstamų įmonių. Dabar lieka tik klausimas, kaip priversti juos užsiprenumeruoti savo informacinį biuletenį?

  Laimei, el. Pašto rinkodara egzistuoja labai ilgą laiką. Ekspertai reguliariai eksperimentuoja, dalijasi ir ieško naujų būdų, kaip išplėsti savo el. Pašto adresus.

  Čia pasidalysime keliais savo patarimais, kurie yra išbandyti ir įrodyti, kad jie veikia.

  1. Naudokite kelias registracijos formas

  Daugelis pradedančiųjų tiesiog į savo svetainę įtraukia vieną naujienlaiškio registracijos formą ir pamiršta. Įtraukite kelias registracijos formas į savo svetainę naudodami įvairias paskirties vietas.

  Kelios registracijos formos

  Tačiau turite būti atsargūs, kad nepažeistumėte vartotojo patirties, kai agresyviai raginama užsiregistruoti.

  Pvz., Aukščiau esančioje ekrano kopijoje antrasis raginimas pasirodo tik tada, kai vartotojas slenka žemyn ir pirmosios registracijos formos nebematoma.

  Socialinės žiniasklaidos egzaminuotojas naudoja kelias registracijos formas ir kūrybines strategijas, kurios padėjo jiems gauti daugiau nei 250 000 el. Pašto abonentų (atvejo analizė).

  Eksperimentuokite su įvairiomis formomis ir paskirties vietomis, kad sužinotumėte, kokie rezultatai bus geriausi.

  2. Norėdami surinkti daugiau abonentų, naudokite švino magnetus

  Švininiai magnetai yra specialūs pasiūlymai, naudojami kaip paskata prisijungti prie jūsų el. Pašto informacinio biuletenio. Šie specialūs pasiūlymai gali būti išskirtinis atsisiuntimas, el. Knyga, naudingas šaltinis, nuolaidos kuponas ir kt.

  Švininiai magnetai veikia ypač gerai, nes jie vartotojams siūlo greitą malonumą ir vertę atlikdami veiksmą.

  Tiesiogiai šiame straipsnyje galite pamatyti tiesioginį švino magnetų pavyzdį, kuriame kaip paskatą vartotojams siūlome nemokamai atsisiųsti mūsų pagrindinį „WordPress“ priemonių rinkinį..

  Švino magneto pavyzdys

  3. Siūlykite turinio atnaujinimus

  Panašiai kaip švino magnetus, turinio patobulinimai vartotojams siūlo papildomą turinį ar papildomą turinį, kurį jie gali atsisiųsti prisijungę prie jūsų naujienlaiškio..

  Galite lengvai pridėti turinio atnaujinimus prie savo esamo turinio. Tai gali būti kontrolinis sąrašas, straipsnio atsisiuntimas PDF formatu, atvejo analizė, tyrimo ataskaita ir dar daugiau.

  Turinio atnaujinimo pavyzdys

  Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip pridėti turinio atnaujinimus „WordPress“.

  4. Norėdami išplėsti savo el. Pašto sąrašą, naudokite socialinę terpę

  Naujienlaiškio reklama socialinėje žiniasklaidoje

  Jūsų svetainė nėra vienintelė vieta, kurioje galite reklamuoti savo informacinį biuletenį ir susirasti naujų prenumeratorių. Socialinės žiniasklaidos platformos gali būti dar viena vieta paversti stebėtojus el. Pašto prenumeratoriais.

  Norėdami gauti išsamesnių patarimų, skaitykite mūsų vadovą, kaip naudoti socialinę mediją auginant savo el. Pašto adresus

  Reikia dar daugiau patarimų? Peržiūrėkite šiuos el. Pašto rinkodaros vadovus:

  • 73 įrodyti patarimai, kaip padidinti savo el. Pašto sąrašą
  • Kaip atlikti potencialių klientų generavimą „WordPress“
  • 12 patarimų, kaip greitai išplėsti savo el. Pašto sąrašą

  7 žingsnis. Kaip užsidirbti pinigų iš el. Laiškų

  Vienas populiariausių skaitmeninių rinkodaros atstovų posakių yra tas, kad „pinigai yra sąraše“. Kiekvienas doleris, kurį išleidote el. Pašto rinkodarai, grąžina vidutiniškai 32 USD.

  Augant abonentų skaičiui, norėtumėte išnagrinėti galimybes užsidirbti pinigų iš savo el. Laiškų.

  Toliau pateikiami keli paprasčiausi būdai užsidirbti pinigų iš el. Pašto informacinio biuletenio.

  1. Parduokite savo produktus

  Parduokite savo gaminius

  Pirma, jūs akivaizdžiai norėtumėte naudoti savo el. Pašto sąrašą norėdami parduoti savo produktus. Savo el. Pašto sąrašą galite naudoti norėdami siųsti specialius pasiūlymus ir nuolaidas išskirtiniams abonentams.

  Taip pat galite juos sugrąžinti į savo svetainę pridėdami raginimų veikti, siūlydami turinį tik nariams, demonstracinę versiją ir nemokamus pavyzdžius.

  Bandant parduoti savo gaminius, turėkite omenyje formulę „Vertė pagal vertės santykį“.

  Iš esmės tai rodo, kad turėtumėte pasiūlyti tris kartus didesnę vertę nei pardavimo apimtis. Daugelis rinkodaros specialistų sutinka, kad tokie el. Laiškai veikia geriau nei tie, kurie yra ne kas kita, kaip paprastas pardavimo žingsnis.

  2. Parduoti produktus ir paslaugas

  Pardavimas yra pardavimo būdas, įtikinantis klientus nusipirkti ką nors papildomo, pavyzdžiui, naujovinti ar papildyti. Augant jūsų el. Pašto sąrašui, esamiems klientams galite siųsti suasmenintus pasiūlymus.

  Parduodama el. Paštu

  Dėl labai tikslingų pranešimų siuntimo ir suasmenintų pasiūlymų „upsell“ el. Laiškai dažniausiai veikia geriau. Dėl to daugelis įmonių gali nusiųsti daugiau tokių el. Laiškų.

  Turite atsiminti, kad jūsų el. Laiškai pirmiausia turėtų būti vertingi, nes priešingu atveju tie el. Laiškai greitai susierzins.

  3. Partnerių marketingas

  Partnerių marketingas

  Partnerių marketingas yra persiuntimo programa, kai internetinis mažmenininkas (reklamuotojas) moka jums komisinį atlyginimą, kai vartotojai perka savo produktą naudodami jūsų persiuntimo nuorodą..

  Savo naujienlaiškio el. Laiškuose galite rasti produktų ir paslaugų, kurie galėtų sudominti jūsų vartotojus, ir pridėti filialų nuorodas, apžvalgas ir kuponus..

  Norėdami pradėti, skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą, susijusį su dukterine rinkodara.

  4. Reklamuokite arba išsinuomokite savo el. Pašto sąrašą

  Jei jūsų el. Pašto sąrašas greitai auga, galite užsidirbti pinigų išsinuomodami savo el. Pašto sąrašą.

  Matote, daugybė žmonių nesuvokia el. Pašto rinkodaros galimybių, kol nesuvokia, kad iš el. Pašto sąrašo jie galėtų gauti didžiulę naudą..

  Jums pasisekė, kad jie dabar ieško to, kas jau gali turėti žmonių, besidominčių konkrečiais produktais, paslaugomis ar pramone, sąrašą.

  Galite kreiptis į tokius reklamuotojus tiesiogiai arba galite rasti el. Pašto adresų tarpininkų, tokių kaip „Info USA“, „List Giant“ ar „Mailing List Direct“..

  8 žingsnis. Laikykite el. Laiškus nepageidaujamais

  Kaip išvengti šlamšto

  2012 m. 90% visų el. Laiškų buvo šlamštas. Iki 2018 m. Pabaigos šis skaičius buvo sumažintas iki 58 proc.

  Pagrindinė šio sumažėjimo priežastis buvo patobulintos šlamšto aptikimo ir prevencijos technologijos, naudojamos el. Pašto rinkodaros priemonėse.

  Tai puiki žinia visiems vartotojams ir įmonėms. Tačiau AI palaikomos šlamšto aptikimo technologijos yra gana jautrios ir gali neteisingai pažymėti jūsų el. Pašto pranešimus kaip šlamštą.

  Toliau pateikiamos dažniausiai pasitaikančios naujienlaiškių el. Pašto adresų priežastys:

  1. Nenaudojote dvigubo pasirinkimo

  Iš esmės visoms el. Pašto rinkodaros paslaugoms, įskaitant nuolatinį kontaktą, reikalingas vartotojų sutikimas, norint siųsti el. Laiškus. Tai atliekama vartotojui patvirtinus savo el. Pašto adresą po registracijos.

  Tačiau jie taip pat leidžia rankiniu būdu pridėti el. Pašto adresus. Jei netinkamai naudosite šią funkciją ir pridėsite el. Pašto adresus iš atsitiktinių šaltinių, tada jūsų pranešimai pateks į šlamštą.

  2. Siuntėjo el. Pašto adresas buvo naudojamas šlamštui

  Jei jūsų siuntėjo el. Pašto adresas buvo naudojamas šlamšto ar kenkėjiškos programinės įrangos siuntimui, jūsų el. Pašto kampanijos tuo pačiu siuntėjo adresu pateks į šlamštą. Štai kodėl turite gauti verslo el. Pašto adresą, kad užtikrintumėte aukštą naujienlaiškio el. Laiškų pristatymą.

  3. Klaidinančios temos

  Klaidinančios el. Pašto temos erzina ir dėl to, kad daugelis vartotojų, pranešančių apie tokius el. Laiškus, šlamšto algoritmai dabar gali atpažinti daugybę tokių eilučių ir pažymėti jas šlamštu..

  Toliau pateikiami keli įprasti klaidinančių temų pavyzdžiai.

  • Skubu: atnaujinkite savo informaciją
  • Ačiū už užsakymą!
  • Jūs laimėjote prizą

  Reikia gerų pavyzdžių? Norėdami įkvėpti, skaitykite šias 160 ir daugiau puikių el. Pašto adresų temų.

  4. Jūsų el. Pašte turi būti tiksli informacija

  Daugelio šalių kovos su šlamštu įstatymai reikalauja, kad siuntėjas el. Pašto pranešime nurodytų tikslų adresą (siuntėjo el. Pašto adresą), išsamų fizinį adresą ir atsisakymo prenumeratos saitą..

  Jei jūsų informacinio biuletenio el. Laiške trūksta nė vieno iš šių pranešimų, greičiausiai jis pateks į šlamštą.

  Iš esmės turite laikytis taisyklių ir gairių, kurias pateikė el. Pašto rinkodaros programinė įranga, ir galėsite išvengti šlamšto aplanko.

  Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti lengvai sukurti naujienlaiškį el. Paštu. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų straipsnį apie tai, kaip gauti nemokamą verslo el. Pašto adresą, kad galėtumėte siųsti naujienlaiškio el. Laiškus.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me