Kaip sukurti vaizdų galeriją naudojant „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

Ar norite sukurti vaizdų galeriją „WordPress“?


Vaizdų galerija leidžia jums pridėti nuotraukas eilutėmis ir stulpeliais. Tai leidžia parodyti daugiau nuotraukų mažiau vietos, be to, vartotojams bus lengviau jas naršyti.

Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai sukurti vaizdų galeriją „WordPress“, kad jūsų nuotraukos atrodytų dar geriau.

Kaip sukurti vaizdų galeriją „WordPress“

Kodėl verta sukurti vaizdų galeriją „WordPress“?

„WordPress“ labai lengva pridėti vaizdą į savo tinklaraščio įrašus ir puslapius. Jums tiesiog reikia pridėti vaizdo bloką ir įkelti savo vaizdą.

Tačiau jei pridedate kelis vaizdus, ​​visi šie vaizdai bus rodomi vienas po kito. Tai neatrodo puiku, ir norėdami pamatyti juos visus, naudotojai turės daug slinkti.

Kelių vaizdų pridėjimas „WordPress“ įraše nesukuriant galerijos

Sukurdami galeriją, galite atvaizdus pateikti tinklelio pavidalu su stulpeliais ir eilutėmis. Galite parodyti savo nuotraukų miniatiūras, o vartotojai gali jas spustelėti, norėdami pamatyti visą vaizdą.

Tokiu būdu galėsite parodyti daugiau nuotraukų mažiau vietos, ir ji atrodys daug profesionaliau.

„WordPress“ nuotraukų galerijos peržiūra naudojant numatytąjį galerijos bloką

„WordPress“ iš tikrųjų aprūpinta integruota galerijos funkcija, leidžiančia greitai sukurti nuotraukų galerijas. Naujajame „WordPress“ bloko redaktoriuje yra galerijos blokas, kuris leis jums padaryti „WordPress“ galeriją vos keliais paspaudimais.

Taip pat galite naudoti „WordPress“ vaizdų galerijos papildinius, kad sukurtumėte dar patikimesnes galerijas su daugiau funkcijų.

Šiame vadove parodysime abu būdus, kaip padaryti nuotraukų galeriją „WordPress“.

Pradėkime nuo numatytojo „WordPress“ galerijos bloko.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

1 būdas. Sukurkite vaizdų galeriją be papildinio

„WordPress“ yra įmontuota funkcija, leidžianti sukurti galeriją. Ši funkcija yra labai paprasta ir neturi daug variantų, tačiau ji užbaigia darbą.

Štai kaip galite sukurti vaizdų galeriją „WordPress“ nenaudodami papildinio.

Pirmiausia turite redaguoti įrašą ar puslapį, kuriame norite pridėti vaizdų galeriją. Skelbimo redagavimo ekrane spustelėkite piktogramą „Pridėti naują bloką“ ir pasirinkite bloką „Galerija“.

Pridėkite galerijos bloką prie „WordPress Post Editor“

Tai pridės galerijos bloką prie „WordPress“ redaktoriaus, kuriame galėsite spustelėti mygtuką „Įkelti“, kad galėtumėte įkelti nuotraukas iš savo kompiuterio. Taip pat galite pasirinkti iš anksčiau įkeltų nuotraukų, esančių medijos bibliotekoje.

Vaizdo įkėlimo parinktys „WordPress“ galerijos bloke

Jei spustelėsite mygtuką „Įkelti“, tada paprastai galėsite įkelti vieną nuotrauką vienu metu. Tačiau galite pasirinkti ir atidaryti kelis vaizdus, ​​paspausdami klaviatūros klavišą „Ctrl“.

Nusiųskite vaizdus į savo „WordPress“ nuotraukų galeriją iš kompiuterio

Įkėlę visus atvaizdus, ​​prie savo atvaizdų galite pridėti antraštes. Tiesiog spustelėkite nuotraukas ir pamatysite parinktį „Parašyti antraštę…“, kur turite įvesti antraštę.

Parašykite antraštes galerijos vaizduose

Jei pasirinksite mygtuką „Media Library“, tada galėsite pasirinkti visus savo galerijos vaizdus vienu metu. Kai pasirenkate vaizdus, ​​taip pat galite įvesti paveikslėlio tekstą, pavadinimą ir antraštę iš priedo informacijos skydelio dešinėje..

Pasirinkite „Images“ iš „WordPress Media Library“

Pasirinkite vaizdus, ​​kuriuos norite pridėti, ir spustelėkite mygtuką „Sukurti naują galeriją“, esantį apatiniame dešiniajame kampe.

Tada pamatysite puslapį „Redaguoti galeriją“, kuriame galėsite pridėti / peržiūrėti savo vaizdo antraštes. Baigę spustelėkite mygtuką „Atnaujinti galeriją“ apatiniame dešiniajame kampe.

Atnaujinkite savo „WordPress“ biblioteką

Po to atsidarys jūsų įrašo redagavimo ekranas su galerijos bloko nustatymų skydeliu dešinėje. Dabar galite pasirinkti kiekvienos eilutės stulpelių skaičių, įjungti arba išjungti parinktį Apkirpti vaizdus ir pasirinkti, kur susieti savo galerijos vaizdus..

„WordPress“ galerijos blokavimo parametrai

Iš nuorodos į nuorodas galite pasirinkti Nėra, jei norite, kad vartotojai žiūrėtų tik jūsų nuotrauką. Ši parinktis išjungia vaizdų spustelėjimo funkciją.

Jei pasirinksite daugialypės terpės failo parinktį, atvaizdus bus galima spustelėti, o paspaudus jų vaizdas atsidarys. Panašiai priedo puslapis atsidarys, jei pasirinksite priedų puslapio variantą.

Kai būsite patenkinti nustatymais, galėsite paskelbti įrašą ir peržiūrėti galeriją tiesioginėje svetainėje.

Pavyzdžiui, štai kaip vaizdų galerija atsirado mūsų demonstracinėje svetainėje.

„WordPress“ nuotraukų galerijos peržiūra naudojant numatytąjį galerijos bloką

Nebuvo taip greita ir lengva?

Taip pat atrodo gana gražiai. Tačiau jei reguliariai kuriate vaizdų galerijas, greitai pastebėsite, kad joje trūksta tam tikrų esminių funkcijų.

Pvz., Jūsų vaizdų nebus galima spustelėti arba atidaryti naujame puslapyje. Jei savo galerijos vaizdus susiesite su daugialypės terpės failu ar priedo puslapiu, tada vartotojai turės spustelėti mygtuką „Atgal“, kad vėl pamatytų galeriją..

Tai nėra patogi vartotojui, o galerijos išvaizda priklauso nuo jūsų temos. Daugeliu atvejų jūs gaunate tik vieną labai bendrą stilių.

Negalite suskirstyti savo galerijų į temas, albumus, žymas ir pan. Galerija niekur nėra saugoma. Jei jums reikėjo vėl pridėti tą pačią galeriją, turėsite ją atkurti iš naujo..

Jei savo svetainėje norite pridėti profesionaliau atrodančių vaizdų galerijų, turėtumėte naudoti kitą metodą.

2 būdas. Sukurkite vaizdų galeriją naudodami „Envira“ galeriją

Šiam metodui naudosime „Envira Gallery“ papildinį. Tai yra geriausias „WordPress“ vaizdų galerijos papildinys rinkoje.

„Envira“ leidžia lengvai sukurti visiškai reaguojančias, gražias ir modernias vaizdų galerijas „WordPress“. Tai labai greita ir pateikiama su daugybe funkcijų, tokių kaip iššokantis langas, lengva naršyti vaizdą, nuvilkti statybiklį ir profesionalūs galerijos šablonai..

Pradėkime.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „Envira Gallery“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Įjungę turite apsilankyti „Envira“ galerija »Nustatymai puslapyje įveskite licencijos raktą. Šį raktą galite gauti iš savo sąskaitos „Envira“ galerijos svetainėje.

Įveskite „Envira“ galerijos licencijos raktą

Patikrinę savo licencijos raktą, galite kreiptis į Envira galerija »Pridėti naują puslapyje, kad sukurtumėte savo pirmąją galeriją.

Naujos galerijos kūrimas naudojant „Envira Gallery WordPress“ papildinį

Pirmiausia turite pateikti savo galerijos pavadinimą, tada spustelėkite mygtuką „Pasirinkti failus iš kompiuterio“, kad įkeltumėte savo vaizdus.

Taip pat failus galite pasirinkti iš savo „WordPress“ laikmenų bibliotekos spustelėję mygtuką „Pasirinkti failus iš kitų šaltinių“.

Kai įkelsite vaizdus, ​​jie pasirodys skyriuje Galerija.

Vaizdai „Envira Gallery Builder“

Galite spustelėti paveikslėlio pieštuko piktogramą, kad prie kiekvieno paveikslėlio pridėtumėte antraščių, pavadinimo ir kito teksto.

Redaguoti galerijos vaizdo metaduomenis

Tada turite spustelėti skirtuką „Konfigūracija“.

Čia galite pakeisti savo galerijos parametrus, pvz., Stulpelių skaičių, vaizdelio tingų įkėlimą, pavadinimo ir antraštės išdėstymą, paraštes, aukščius, miniatiūrų dydžius, vaizdo matmenis ir kt..

Konfigūruokite „Envira“ galerijos parametrus

Po to turite spustelėti „Apšvietimo dėžutės“ skirtuką.

„Lightbox“ iššokantis langas leidžia vartotojams padidinti vaizdus ir naršyti juos niekada neišėjus iš puslapio.

Numatytieji nustatymai veiks labai gerai daugumoje svetainių, tačiau galite peržiūrėti parinktis ir, jei norite, pakeisti jas.

„Envira“ galerijos „Lightbox“ parinktys

Tada galite spustelėti skirtuką „Mobilus“, kad sukonfigūruotumėte savo mobiliųjų įrenginių galerijos nustatymus. Tai leidžia pasirinkti mobiliųjų įrenginių vaizdo matmenis, įjungti arba išjungti „lightbox“ ir dar daugiau.

„Envira“ mobiliosios galerijos nustatymai

Po to galėsite peržiūrėti daugiau parinkčių, tokių kaip galerijos šliužas, ir pridėti pasirinktinę CSS iš skilties „Įvairūs“.

Dabar galite paskelbti savo galeriją, kuri leis ją pridėti bet kurioje „WordPress“ svetainės vietoje.

Toliau turite redaguoti įrašą ar puslapį, kuriame norite parodyti savo galeriją.

Skelbimo redagavimo ekrane spustelėkite piktogramą „Pridėti naują bloką“ ir pasirinkite „Envira“ galerijos bloką.

Pridėkite „Envira Block“ į „WordPress Post Editor“

Spustelėję jį, įrašų redagavimo priemonėje pridėsite „Envira“ galerijos bloką. Dabar galerijoje galite ieškoti pagal jos pavadinimą arba ją rasti spustelėję rodyklės piktogramą.

Pasirinkite „Envira“ galeriją, kurią norite įtraukti į savo „WordPress“ įrašą

Po to papildinys įkels jūsų galeriją įrašų redagavimo priemonėje.

„Envira“ galerija pridėta prie „WordPress“ pranešimų redaktoriaus

Tada galite dar kartą peržiūrėti galerijos nustatymus iš bloko nustatymų skydelio dešinėje.

„Envira“ galerijos blokavimo nustatymai

Dabar galite išsaugoti savo įrašą ir peržiūrėti jį, kad pamatytumėte galeriją tiesioginėje svetainėje.

„WordPress“ nuotraukų galerija, sukurta kartu su „Envira“ galerija

Spustelėjus bet kurį paveikslėlį galerijoje, jis atidaromas iššokančiojo langelio srityje. „Lightbox“ vaizdus galite naršyti paspausdami kairįjį ir dešinįjį rodyklių klavišus ekrane arba klaviatūroje.

„Envira“ galerijos vaizdas „Lango langelio“ lange

Jūsų galerija taip pat puikiai atrodys ir mobiliajame telefone. Vartotojai galės bakstelėti atvaizdą, kad jį padidintumėte, ir perbraukite, norėdami pamatyti kitą ar ankstesnį vaizdą.

Reaguojanti „WordPress“ nuotraukų galerija

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sukurti vaizdų galeriją „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip išspręsti įprastas vaizdo problemas „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map