Kaip susikurti nemokamą verslo el. Pašto adresą per 5 minutes (žingsnis po žingsnio)

Ar norite nemokamai sukurti profesionalų verslo el. Pašto adresą? Verslo el. Pašto adresas naudoja jūsų įmonės pavadinimą, o ne bendrą „Gmail“ ar „Yahoo“ paskyrą. Šiame straipsnyje parodysime, kaip per mažiau nei 5 minutes lengvai susikurti nemokamą verslo el. Pašto adresą.


Kaip sukurti nemokamą verslo el. Pašto adresą

Kas yra verslo el. Pašto adresas ir kodėl jums jo reikia?

Profesionalus verslo el. Pašto adresas turi įmonės pavadinimą, o ne bendrąją „Gmail“ ar „Yahoo“ paskyrą, pvz .: [email protected]

Daugelis pradedančiųjų naudoja bendrąsias nemokamas verslo el. Pašto paskyras be domeno vardo, kuris nėra labai profesionalus. Pvz .: [email protected] arba [email protected]

Kadangi kiekvienas gali sukurti šias bendrąsias el. Pašto paskyras, klientams ir kitoms įmonėms tampa sunkiau pasitikėti tokiais el. Pašto adresais kaip teisėtomis verslo el. Pašto paskyromis..

Žemiau pateikiamos 4 pagrindinės priežastys, kodėl jūsų verslui reikalingas profesionalus el. Pašto adresas:

 • Individualizuotas verslo el. Pašto adresas atrodo profesionaliau.
 • Jis taip pat trumpas ir lengvai įsimenamas.
 • Profesionalus verslo el. Pašto adresas padeda pelnyti klientų pasitikėjimą teisėtu verslu.
 • El. Laiškų siuntimas su savo įmonės pavadinimu leidžia reklamuoti savo prekės ženklą kiekviename išsiųstame el.

Geriausia yra tai, kad galite nemokamai gauti savo individualizuoto verslo el. Pašto adresą, vadinasi, nėra jokio pasiteisinimo, kodėl jo negavote.

Jei norite, kad jūsų klientai ir kitos įmonės į jus žiūrėtų rimtai, turite nedelsdami pradėti naudoti profesionalų verslo el. Pašto adresą.

Ko reikia norint sukurti verslo el. Pašto adresą?

Norėdami sukurti nemokamą verslo el. Pašto adresą, turėsite turėti domeno vardą ir svetainę.

Po to jums reikės el. Pašto paslaugų teikėjo, kuris tvarkytų jūsų įmonės el. Laiškus.

Yra keletas skirtingų sprendimų, kuriuos galite naudoti kurdami profesionalų verslo el. Pašto adresą.

Mes parodysime du skirtingus metodus ir galėsite pasirinkti vieną, geriausiai tinkantį jūsų poreikiams.

Pirmasis metodas yra nemokamas ir gana lengvai nustatomas, o antrasis metodas yra nedidelis, tačiau jis siūlo daug daugiau funkcijų.

1 būdas. Verslo el. Pašto adreso sukūrimas nemokamai

Šis metodas yra paprastas ir prieinamas beveik visiems, kurie turi svetainę. Tai leidžia nemokamai susikurti verslo el. Pašto adresą.

Kurdami mažo verslo svetainę, turėsite nusipirkti domeną ir prisiregistruoti interneto prieglobai.

Dauguma pradedančiųjų nežino, kad daugelis „WordPress“ prieglobos kompanijų siūlo nemokamas verslo el. Pašto funkcijas kaip paketo dalį.

Paprastai domeno vardas per metus kainuoja 14,99, o svetainės priegloba prasideda nuo 7,99 USD per mėnesį. Jei turėtumėte naudoti mokamą el. Pašto paslaugą, tada galite pridėti dar 5 USD už el. Pašto sąskaitą.

Laimei, „Bluehost“, viena didžiausių „WordPress“ prieglobos kompanijų pasaulyje, sutiko „WPBeginner“ vartotojams pasiūlyti nemokamą domeno vardą ir 60% nuolaidą prieglobai.

Tai reiškia, kad galite pradėti savo verslo svetainę už 2,75 USD per mėnesį (ir joje yra nemokamas verslo el. Pašto adresas).

Čia yra visos nuoseklios instrukcijos, kaip sukurti nemokamą verslo el. Pašto adresą naudojant „Bluehost“.

1 veiksmas. Nustatykite savo įmonės adresą (domeno vardą)

Pirmiausia turite apsilankyti „Bluehost“ svetainėje ir spustelėti žalią mygtuką „Pradėkite dabar“.

„Bluehost“ pradžios mygtukas

Taip pateksite į kainų nustatymo puslapį, kuriame turėsite spustelėti mygtuką „Pasirinkti“, esantį žemiau norimo naudoti plano.

„Basic“ ir „Plus“ planai yra populiariausi tarp mažų įmonių, kurios tik pradeda veiklą.

Pasirinkite planą

Pasirinkę planą, jūsų paprašys pasirinkti savo domeno vardą. Turite įvesti savo įmonės pavadinimą ir spustelėti mygtuką „Kitas“.

Pasirinkite domeno vardą

„Bluehost“ dabar patikrins, ar yra prieinamas jūsų įmonės vardą atitinkantis domeno vardas. Jei ne, tada parodys keletą alternatyvių pasiūlymų arba galite ieškoti kito domeno vardo.

Čia yra keli trumpi patarimai, kaip pasirinkti geriausią įmonės el. Pašto domeno vardą.

 • Visada rinkitės .com domeno vardą. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų straipsnį apie skirtumus tarp .com ir .net domenų vardų.
 • Domeno vardą turėkite trumpą, lengvai įsimenamą ir tariamą.
 • Savo domeno pavadinime nenaudokite skaičių ar brūkšnelių
 • Pabandykite naudoti domeno varde raktinius žodžius ir įmonės vietą, kad jis būtų unikalus. Pvz., Jei stargardening.com nėra, tada ieškokite stargardeninghouston.com

Norėdami gauti daugiau patarimų, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip išsirinkti geriausią domeno vardą jūsų verslui.

Savo verslui labai svarbu pasirinkti gerą domeno vardą, tačiau tam nereikia skirti per daug laiko, kitaip niekada neišsiversite šio žingsnio..

Pasirinkę domeno vardą, turėsite pridėti savo sąskaitos informaciją ir baigti informaciją apie paketą, kad užbaigtumėte procesą.

Šiame ekrane matysite pasirenkamus priedus, kuriuos galite įsigyti. Šiuo metu nerekomenduojame jų pasirinkti. Jei jums jų reikia, visada galėsite juos pridėti vėliau iš savo paskyros.

Užbaikite sąskaitos informaciją

Galiausiai, norėdami baigti pirkimą, turite įvesti savo mokėjimo informaciją.

Gausite el. Laišką su informacija apie prisijungimą prie žiniatinklio prieglobos valdymo skydelio. Čia galite valdyti viską, įskaitant svetainių valdymą, verslo el. Pašto paskyras ir kitus parametrus.

2 žingsnis. Sukurkite nemokamą verslo el. Pašto adresą

Prieglobos paskyros informacijos suvestinėje turite spustelėti skyrių „El. Paštas“, tada spustelėkite skirtuką „Pridėti el. Pašto paskyrą“.

Pridėkite naują el. Pašto paskyrą

Įveskite savo el. Pašto paskyros naudotojo vardą ir slaptažodį ir spustelėkite mygtuką „Sukurti sąskaitą“.

„Bluehost“ dabar sukurs el. Pašto abonementą ir pamatysite sėkmės pranešimą.

3 žingsnis. Naudokite savo verslo el. Pašto paskyrą

Dabar, kai sukūrėte nemokamą verslo el. Pašto paskyrą, kitas žingsnis yra išmokti ją naudoti el. Laiškų siuntimui ir gavimui.

Prieglobos paskyros skiltyje „El. Paštas“ perjunkite į skirtuką „El. Pašto paskyros“. Čia pamatysite savo naujai sukurtą el. Pašto adresą.

Tvarkykite savo el. Pašto paskyrą

Galite spustelėti nuorodą „Prieiga prie internetinio pašto“ ir „Bluehost“ pateks į žiniatinklio pašto sąsają. Tai yra geras pasirinkimas, jei nenorite naudoti el. Pašto kliento darbalaukyje ar mobiliajame telefone.

Trūkumas yra tas, kad kiekvieną kartą norėdami patikrinti savo el. Pašto adresą turėsite prisijungti prie savo hostingo paskyros. Geresnis būdas yra spustelėti prijungti įrenginius ir paskui „Nustatyti pašto kliento“ saitą.

„Bluehost“ parodys jums reikalingą informaciją, kad jūsų verslo el. Pašto adresą būtų galima naudoti su bet kuria pašto programa ar programa. Šią informaciją galite naudoti norėdami nustatyti savo verslo el. Paštą „Outlook “,„ Gmail “ar bet kurioje„ Mail “programoje, skirtoje mobiliajam telefonui ar darbalaukiui.

Pastaba: verslo el. pašto adresų kūrimo procesas beveik nesiskiria nuo kitų hostingo kompanijų, siūlančių „cPanel“, pvz., „SiteGround“, „HostGator“ ir „InMotion Hostingas“..

2 būdas. Verslo el. Pašto adreso sukūrimas naudojant „G Suite“

„Google“ siūlo profesionalų verslo el. Pašto adresą su „G Suite“, kuriame įmonėms yra „Gmail“, „Dokumentai“, „Diskas“ ir „Kalendorius“.

Šis metodas nėra nemokamas, tačiau jis leidžia naudoti „Gmail“ profesinio verslo el. Laiškui su savo įmonės pavadinimu.

Nors tai nedidelė kaina, ji turi daug privalumų:

  • El. Laiškams siųsti ir gauti naudosite pažįstamą „Gmail“ sąsają ir programas.
  • „Google“ turi žymiai pranašesnę technologiją, kuri užtikrina, kad jūsų el. Laiškai bus pristatyti iškart, o jų nepatenka į šlamšto aplankus.
  • Jūsų svetainių prieglobos įmonė turi bendrus serverio išteklius. Tai reiškia, kad jie nenori, kad siųstumėte per daug el. Laiškų. Kita vertus, „Gmail“ leis išsiųsti iki 2000 el. Laiškų per dieną.

Mes naudojame „G Suite“ savo verslo el. Pašto adresui čia, „WPBeginner“.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip nustatyti verslo el. Pašto adresą naudojant „G Suite“.

1 žingsnis. Prisiregistruokite gauti „G Suite“ paskyrą

„G Suite“ pagrindinis planas vartotojui kainuoja 5 USD kiekvieną mėnesį. Tai suteikia prieigą prie „Gmail“, Dokumentų, Disko, Kalendoriaus ir garso / vaizdo konferencijų su kiekvienam vartotojui skirta 30 GB saugyklos vietos debesyje..

Jums taip pat reikės domeno vardo, kurį galėsite įsigyti prisiregistruodami. Jei jau turite domeno vardą ir svetainę, tuomet turimą domeną galite naudoti kartu su „G Suite“.

Norėdami pradėti, tiesiog apsilankykite „G Suite“ svetainėje ir spustelėkite mygtuką Pradėti.

Pradėkite nuo „G Suite“

Kitame ekrane jūsų bus paprašyta įvesti savo įmonės pavadinimą, darbuotojų skaičių ir šalį, kurioje esate. 1 vartotojo abonementui galite pasirinkti tik patys arba pasirinkti darbuotojų skaičių.

Įveskite įmonės pavadinimą ir vartotojus

Pastaba: Būsite apmokestinti už kiekvieną vartotojo sąskaitą, todėl geriau pradėti nuo mažos. Visada galite pridėti daugiau vartotojų, kai to reikia.

Norėdami tęsti, spustelėkite kitą mygtuką.

Kitame žingsnyje jūsų bus paprašyta įvesti asmeninę kontaktinę informaciją, įskaitant vardą ir el. Pašto adresą.

Įveskite kontaktinę informaciją

Po to jūsų bus paprašyta pasirinkti domeno vardą. Jei jau turite domeno vardą, spustelėkite „Taip, aš turiu tokį, kurį galiu naudoti“.

Jei neturite domeno, spustelėkite „Ne, man jo reikia“, kad galėtumėte užregistruoti domeno vardą.

Pasirinkite domeno vardą

Jei jums reikia užregistruoti naują domeno vardą, už naujo domeno vardo įregistravimą turėsite mokėti atskirai. Domeno vardo kaina bus rodoma ekrane ir paprastai prasideda nuo 14,99 USD.

Jei naudojate esamą domeno vardą, turėsite patvirtinti, kad jums priklauso tas domeno vardas. Vėliau šiame straipsnyje parodysime, kaip tai padaryti.

Pasirinkę savo domeno vardą, būsite paprašyti susikurti savo vartotojo abonementą įvesdami vartotojo vardą ir slaptažodį.

Šis vartotojo vardas taip pat bus pirmasis jūsų įmonės el. Pašto adresas, todėl turite pasirinkti vartotojo vardą, kurį norite naudoti kaip savo įmonės el. Pašto adresą.

Sukurti paskyrą

Po to pamatysite sėkmės pranešimą ir mygtuką, kad galėtumėte tęsti sąranką.

Tęskite su nustatymu

2 žingsnis. Verslo el. Pašto nustatymas naudojant „G Suite“

Šiame žingsnyje užbaigsite „G Suite“ sąranką, pridėdami vartotojus ir prijungdami juos prie savo svetainės ar domeno vardo.

Sąrankos ekrane jūsų paprašys įtraukti daugiau žmonių į savo sąskaitą. Jei norite sukurti daugiau paskyrų savo darbuotojams ar skyriams, tai galite padaryti čia.

Taip pat galite tiesiog spustelėti „Aš pridėjau visus vartotojo el. Pašto adresus“ ir paspausti kitą mygtuką.

Atminkite, kad visada galite pridėti daugiau vartotojų prie savo paskyros ir susikurti jų el. Pašto adresus vėliau, kai to prireiks.

Pridėti vartotojus

Jei naudojate „G Suite“ su esamu domeno pavadinimu, jūsų paprašys patvirtinti, kad jums priklauso tas domeno vardas. Norėdami tai padaryti, dabar pamatysite HTML kodo fragmentą, kurį turite pridėti prie savo svetainės.

Nukopijuokite metažymą

Yra ir kitų būdų, kaip patvirtinti savo nuosavybę. Galite įkelti HTML failą į savo svetainę naudodami FTP kliento arba failų tvarkyklės programą savo prieglobos paskyros informacijos suvestinėje.

Jei neturite svetainės, tuomet galite naudoti „MX Record“ metodą, kad patvirtintumėte savo nuosavybės teisę į domeno vardą. Pamatysite instrukcijas, kaip tai padaryti, kai pasirinksite šį metodą.

Dėl šio straipsnio darome prielaidą, kad jau turite „WordPress“ svetainę, ir mes jums parodysime, kaip pridėti patvirtinimo HTML kodo fragmentą „WordPress“.

Pirmiausia eikite į savo „WordPress“ svetainės administratoriaus sritį, kad įdiegtumėte ir suaktyvintumėte įskiepį Įterpti antraštes ir poraštę. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Įjungę eikite į Nustatymai »Įdėkite antraštes ir poraštę įklijuokite HTML kodą, kurį nukopijavote iš „G Suite“, skiltyje „Skriptai antraštėje“.

Svetainės patikrinimas

Nepamirškite paspausti mygtuką „Išsaugoti“, kad išsaugotumėte nustatymus.

Dabar grįžkite į „G Suite“ sąrankos ekraną ir spustelėkite žymimąjį laukelį „Aš pridėjau metažymą į savo pagrindinį puslapį“..

Patikrinkite domeno vardą

Po to jūsų bus paprašyta įvesti savo domeno vardo MX įrašų įrašus. Mes jums parodysime, kaip tai padaryti kitame žingsnyje.

3 veiksmas. Domeno MX įrašų pridėjimas

Pastaba: Šis skyrius skirtas vartotojams, turintiems esamus domenų vardus ir svetaines. Jei „Google“ užregistravote naują domeno vardą, jums to skaityti nereikia.

Domenų vardai nurodo interneto serveriams, kur ieškoti informacijos. Kadangi jūsų domeno vardas nėra registruotas „Google“, el. Laiškai pasieks jūsų domeno vardą, bet ne „Google“ serveriuose.

Domeno vardo nustatymuose turėsite nustatyti tinkamus MX įrašus, kad „Google“ serveriai galėtų siųsti ir gauti jūsų įmonės el. Laiškus..

Norėdami tai padaryti, turėsite prisijungti prie savo žiniatinklio prieglobos paskyros arba domeno registratoriaus paskyros.

Mūsų straipsnyje mes jums parodysime, kaip pridėti MX įrašus „Bluehost“, tačiau pagrindiniai parametrai yra vienodi visose pagrindinėse kompiuteriuose ir domenų registratoriuose. Iš esmės, domeno vardo ieškosite DNS nustatymų.

Prisijunkite prie „Bluehost“ prieglobos informacijos suvestinės ir spustelėkite „Domenai“. Kitame puslapyje pasirinkite savo domeno vardą ir spustelėkite „Tvarkyti“ nuorodą šalia parinkties „DNS zonos redaktorius“.

Domeno vardo nustatymai

„Bluehost“ dabar atidarys jūsų DNS zonos redaktorių. Turite grįžti į „G Suite“ sąrankos ekraną ir pažymėti langelį „Aš atidariau savo domeno vardo valdymo skydelį“..

„G Suite MX“ įrašai

Dabar jis parodys jums MX įrašus, kuriuos turite įvesti. Taip pat pamatysite nuorodą į dokumentus, kurie parodys, kaip pridėti šiuos įrašus dešimtims prieglobos ir domenų paslaugų teikėjų.

Štai kaip pridėsite šią informaciją prie „Bluehost“ DNS nustatymų:

MX įrašų pridėjimas „Bluehost“

Spustelėkite mygtuką „Pridėti įrašą“, kad jį išsaugotumėte. Po to pakartokite procesą, kad visos penkios eilutės būtų pridėtos kaip MX įrašai.

Baigę grįžkite į „G Suite“ sąranką ir pažymėkite langelį šalia „Aš sukūriau naujus MX įrašus“..

Sukūrė naujus MX įrašus

Jūsų bus paprašyta ištrinti visus esamus MX įrašus, vis tiek nukreipiančius į jūsų svetainės prieglobą ar domenų vardų registratorių.

Norėdami tai padaryti, turite persijungti į savo DNS zonos rengyklę ir slinkti žemyn iki MX įrašų skyriaus. Pamatysite anksčiau sukurtus MX įrašus kartu su senesniu MX įrašu, vis tiek nukreipiančiu į jūsų svetainę.

Ištrinkite senus MX įrašus

Spustelėkite ištrynimo mygtuką šalia seno MX įrašo, kad jį ištrintumėte.

Po to grįžkite į „G Suite“ sąrankos ekraną ir pažymėkite langelį „Aš ištryniau esamus MX įrašus“..

Įrašykite MX įrašus

Dabar jūsų bus paprašyta išsaugoti savo MX įrašus. Kai kuriems teikėjams, pridėjus MX įrašus, jie jau yra išsaugoti, kitiems gali tekti rankiniu būdu išsaugoti MX įrašus.

Išsaugoję MX įrašus, pažymėkite langelį „Aš išsaugojau MX įrašus“ „G Suite“ sąrankoje.

Patikrinkite domeno ir sąrankos el

Po to turite spustelėti mygtuką „Patikrinti domeną ir sąrankos el. Paštą“, kad išeitumėte iš sąrankos vedlio.

4 žingsnis. El. Pašto tvarkymas „G Suite“

„G Suite“ leidžia labai lengvai valdyti savo el. Pašto paskyrą. Galite tiesiog apsilankyti „Gmail“ svetainėje norėdami patikrinti savo el. Paštą arba naudodami oficialias „Gmail“ programas savo telefone siųsti ir gauti el. Laiškus.

Turėsite prisijungti naudodami savo įmonės el. Pašto adresą.

Norėdami sukurti daugiau verslo el. Pašto adresų, tiesiog eikite į „G Suite“ administratoriaus konsolę. Čia galite pridėti naujų vartotojų, atlikti mokėjimus ir koreguoti „G Suite“ paskyros nustatymus.

„G Suite“ administratoriaus valdymo pultas

Verslo el. Pašto adresų DUK

Toliau pateikiami keli dažniausiai mūsų vartotojų užduodami klausimai apie verslo el. Pašto adresus ir kaip jais naudotis.

1. Ar galiu nemokamai sukurti daugiau tinkintų el. Pašto adresų savo verslui??

Jei naudojate „Bluehost“, tada taip, galite eiti į priekį ir nemokamai susikurti daugiau el. Pašto abonementų (gausite 5 el. Pašto abonementus su pagrindinėmis ir neribotomis sąskaitomis su pliusu ir pasirinkimu plius planus).

Jei naudojate „G Suite“, tuomet galite sukurti el. Pašto slapyvardžius, kurie yra atskiri tos pačios el. Pašto paskyros adresai. Tačiau, jei norite pridėti kitą el. Pašto paskyrą ar naują darbuotoją, jums reikės mokėti pagal jūsų planą.

2. Ar galiu sukurti nemokamą verslo el. Paštą be domeno??

Ne, negalite sukurti nemokamos verslo el. Pašto paskyros be domeno. Galite sukurti nemokamą el. Pašto paskyrą naudodami „Gmail“ ar „Hotmail“, tačiau joje nebus naudojamas jūsų įmonės vardas, todėl klientai ir kitos įmonės to nelaikys verslo el. Pašto adresu..

3. Ar galiu naudoti darbalaukio ir mobiliųjų el. Pašto programas naudodamas tinkintą firminį el. Pašto adresą?

Taip, savo verslo el. Pašto adresą galite naudoti su bet kuriomis darbalaukio ar mobiliųjų el. Pašto programomis. Daugelis šių programų gali automatiškai išsiaiškinti pašto nustatymus. Šiuos parametrus taip pat galite gauti iš „Bluehost“ arba „G Suite“ dokumentacijos.

4. Ar galiu savo nemokamą verslo el. Pašto paskyrą pakeisti kitu paslaugų teikėju?

Taip, galite pereiti prie bet kurios kitos el. Pašto paslaugos, svetainių prieglobos ar domenų registratoriaus ir pasiimti verslo el. Pašto adresą su savimi.

5. Kokius turėčiau naudoti verslo el. Pašto adresų pavyzdžius?

Tai priklauso nuo jūsų verslo poreikių. Pavyzdžiui:

   • Galite sukurti pasirinktinį firminį el. Paštą sau ar individualiems darbuotojams, pavyzdžiui: [email protected]
   • Galite sukurti verslo el. Pašto paskyrą skyriams, tokiems kaip pardavimai, palaikymas, personalo valdymas ir kt. [email protected]

6. Ar galiu susikurti nemokamą verslo el. Pašto adresą nedarydamas tinklalapio?

Taip tu gali. Tačiau vis tiek turėsite sumokėti už svetainių prieglobą, nes su prieglobos paketu nemokamai gausite el. Pašto paslaugas ir domeno vardą.

Užsiregistravę galite pasirinkti domeną ir tiesiog susikurti savo el. Pašto adresą.

Tai viskas, tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sukurti nemokamą verslo el. Pašto adresą arba susikurti profesionalų verslo adresą naudojant „G Suite“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip išspręsti „WordPress“ nesiunčiamų el. Laiškų problemą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me