Kas yra el. Pašto sprogimas? Kaip padaryti el. Pašto sprogdinimą „TEISINGU būdu“

Norite sužinoti, kas yra el. Pašto sprogimas ir kaip tai padaryti „teisingai“?


El. Pašto sprogimas ar transliacija – tai vieno el. Pašto pranešimo siuntimo procesas daugybei abonentų, esančių jūsų adresų sąraše.

Tai yra ypač efektyvu įmonėms gauti daugiau pardavimų, o tinklaraštininkai tai naudoja norėdami pritraukti daugiau interneto srauto į savo naują turinį.

Šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip tinkamai el. Pašto adresą išpūsti, taip pat pasidalinsime keliais pavyzdžiais.

Kas yra el. Pašto sprogimas? Kaip tai padaryti el. Pašto sprogimas

Kas yra el. Pašto sprogimas?

El. Pašto sprogimas yra vienas el. Pašto pranešimas, kuris siunčiamas visam el. Pašto adresų sąrašui, dideliam el. Pašto adresų sąrašo segmentui arba daugeliui el. Pašto adresų sąrašų vienu metu..

Šie el. Pašto adresai yra nukreipti į daugumą adresatų arba visus adresatų sąraše esančius kontaktus, todėl el. Pašto adresai gali būti plačiai pasiekiami.

El. Pašto pūtimas taip pat žinomas kaip transliuojami el. Laiškai, masiniai el. Laiškai, masiniai el. Laiškai, el. Pūtimai ir el. Pašto kampanijos. Dauguma žmonių vartoja terminą „el. Pašto kampanijos“, kad išvengtų agresyvaus tono, būdingo „el. Pašto sprogdinimui“.

El. Pašto pliūpsniai dažniausiai naudojami reklaminiam turiniui ir informaciniams biuleteniams siųsti. „WPBeginner“ naudojasi el. Pašto sprogdinimais, kad reklamuotų mūsų geriausius „WordPress“ papildinius, taip pat dalijasi naudingais vadovėliais..

Pvz., Pažvelkite į el. Pašto kampaniją, kurią išsiuntėme norėdami reklamuoti „MonsterInsights“ papildinių pardavimą.

„Flash Sale“ el. Pašto kampanijos demonstracinė versija

Jei norite informuoti visus savo abonentus apie specialius pasiūlymus, tada el. Pašto sprogimai yra patikimiausia ir veiksmingiausia žalos atlyginimo forma..

Ar el. Pašto sprogdinimai pasenę?

Nors sprogdinimas el. Paštu labai tinka bet kokiai žinutei perduoti daugybei žmonių, kai kurie mano, kad tai yra pasenęs bendravimo būdas.

Taip yra todėl, kad el. Pašto sprogdinimai yra masiniai el. Laiškai, siunčiami visiems, nepaisant jų pasirinkimo, prioritetų ir poreikių. Kartais el. Laiškai gali būti labai nesvarbūs ir nenaudingi gavėjams.

Dėl tos pačios priežasties el. Pašto gavėjai gali nekreipti dėmesio, pažymėti paštą kaip šlamštą ir net atsisakyti jūsų el. Pašto sąrašo prenumeratos..

Štai pagrindinės priežastys, kodėl vartotojams nepatinka el. Pašto pūtimas:

1. Nesegmentas: El. Pašto sprogimai dažnai naudoja visą adresų sąrašą be segmentų. Dažnai jūsų el. Pašto abonentai yra labai skirtingi ir juos gali dominti skirtingi produktai ar paslaugos.

2. Netikslinta: El. Pašto sprogimai siunčia tą pačią žinutę visiems, neatsižvelgdami į asmeninius pomėgius, ankstesnę sąveiką ar poreikius. Gavę tokius nepageidaujamus el. Laiškus, vartotojai dažnai atsisako prenumeratos iš jūsų adresų sąrašo.

3. Neasmeninis: Visi mes mėgstame skaityti žinutę, kuri kreipiasi į mus asmeniškai. El. Pašto sprogdinimai, kurie neasmenuoja el. Laiškų, dažnai pažymimi kaip šlamštas.

4. Netikėtai: Skirtingai nei el. Laiškai, pagrįsti veiksmais, transliuojami el. Laiškai yra netikėti, todėl gavėjai gali jausti natūralų pasipriešinimo jausmą.

Skirtingai nei prieš 10 ar 15 metų, yra daugybė naujų rinkodaros metodų, tokių kaip socialinė žiniasklaida, reklama, mokama už paspaudimą ir kt., Tačiau nė vienas iš jų nėra toks efektyvus kaip el. Paštas.

Ar atsakymas į klausimą yra miręs el. Pašto sprogimas? NE.

El. Paštas vis dar yra pati patikimiausia komunikacijos forma pasaulyje. Naudodamiesi nauja technologija, yra geresnių būdų, kaip el. Pašto adresą išpūsti, kad pasiektumėte aukštesnių rezultatų.

Toliau pateiktame skyriuje paaiškinsime, kaip el. Laišką sprogdinti teisingai.

Kaip el. Pašto sprogdinimą padaryti teisingu būdu – žingsnis po žingsnio

Su didelėmis ir mažomis įmonėmis susiję rinkodaros specialistai vis dar naudojasi el. Pašto sprogdinimu, kad reklamuotų savo gaminius, pateiktų nuolaidų pasiūlymus ir pan.

Ir rezultatai yra puikūs. Taip yra todėl, kad jie teisingai naudojasi el. Pašto sprogdinimais.

Jei nesate profesionalus rinkodaros specialistas, galite sėkmingai atlikti el. Pašto pranešimus atlikdami toliau nurodytus veiksmus.

  Dabar eikime į priekį ir pamatykime žingsnius po vieną.

  1 žingsnis: Pasirinkite geriausią el. Pašto sprogdinimo paslaugą

  Visų pirma, norint sukurti el. Pašto sprogdinimą, jums reikia patikimos el. Pašto rinkodaros paslaugos. El. Pašto rinkodaros paslauga leidžia jums sukurti adresų sąrašą, segmentuoti sąrašą ir siųsti masinius el. Laiškus.

  Rinkoje yra dešimtys el. Pašto rinkodaros paslaugų. Tarp jų populiariausios bendrovės yra „Constant Contact“, „SendinBlue“, „Drip“ ir „ConvertKit“.

  Mes išbandėme ir išbandėme visas aukščiau pateiktas el. Pašto rinkodaros paslaugas ir manome, kad jos puikiai vertina tai, ką siūlo. Tačiau mes rekomenduojame nuolatinį kontaktą, nes jis siūlo geriausią pasiūlymą.

  Pastovus kontaktas yra labiausiai pradedantiesiems draugiška el. Pašto sprogdinimo programinė įranga. Komplekte yra dešimtys iš anksto paruoštų el. Pašto šablonų, kurie padės greitai pradėti. Galite pasirinkti šabloną ir lengvai pritaikyti jį naudodami jų nuvilkimo redaktorių.

  Jame yra paprastos parinktys rinkti el. Laiškus, automatizavimo funkcijos el. Laiškams siųsti / suaktyvinti atsižvelgiant į vartotojų veiksmus ir dar daugiau. Be to, tai leidžia segmentuoti savo abonentus ir siųsti tikslines el. Pašto kampanijas.

  Norėdami pradėti, turite apsilankyti „Constant Contact“ svetainėje ir prisiregistruoti gauti naują paskyrą.

  Registracija nuolatiniam kontaktui

  Galite greitai sukurti nuolatinio kontakto paskyrą, nes joje siūloma 60 dienų nemokama bandomoji sąskaita (nereikia kreditinių kortelių).

  Kai tai padarysite, pamatysite „Pastovaus kontakto“ informacijos suvestinę, iš kur galite tvarkyti savo el. Pašto adresus, prenumeratorius ir siųsti el. Pašto adresus..

  Pastovaus kontakto informacijos suvestinė

  Taip pat galite naudoti „SendinBlue“, kuris siūlo nemokamą el. Pašto rinkodaros planą.

  2 žingsnis. Sukurkite savo el. Pašto sąrašą

  El. Pašto sąrašas yra tiesiog sąrašas el. Pašto adresų, kuriais galite siųsti el. Laiškus. Tai panašu į jūsų kontaktinę knygą, kurioje yra jūsų abonentų ir potencialių klientų el. Pašto adresai.

  Norėdami sukurti el. Pašto sąrašą nuolatiniuose kontaktuose, eikite į „Kontaktai“ meniu viršuje ir šoninėje juostoje spustelėkite parinktį El. Pašto sąrašai..

  Naujo el. Pašto sąrašo sudarymas

  Dabar pamatysite numatytąjį el. Pašto sąrašą, pažymėtą „Bendri interesai“. Norėdami sukurti naują el. Pašto sąrašą, spustelėkite nuorodą „Įveskite naują sąrašą“..

  Pasirinkite savo el. Pašto sąrašo pavadinimą

  Po to pavadinkite savo el. Pašto sąrašą ir spustelėkite mygtuką Pridėti sąrašą.

  Kai jūsų el. Pašto sąrašas bus sudarytas, kitas žingsnis yra įtraukti adresatus į sąrašą. Atidarykite naują el. Pašto sąrašą ir spustelėkite mygtuką „Pridėti kontaktus“.

  Įtraukite kontaktus į savo nuolatinių kontaktų el. Pašto sąrašą

  Kaip matote aukščiau esančiame ekrano kopijoje, naudodamiesi nuolatiniais kontaktais galite pridėti kontaktus keliais būdais. Galite įvesti kontaktą, įkelti iš failo arba importuoti iš „Gmail“, „Outlook“ ir kitų programų.

  Jei norite greičiau išplėsti savo el. Pašto sąrašą, skaitykite mūsų vadovą, kuriame pateikiami paprasti būdai, kaip sukurti el. Pašto sąrašą.

  3 veiksmas: segmentuokite savo el. Pašto sąrašą

  Kai turėsite el. Pašto sąrašą, kitas žingsnis yra jo segmentas. El. Pašto segmentavimas yra pats kritiškiausias sėkmingo el. Pašto sprogimo aspektas.

  El. Pašto segmentavimas padalija jūsų el. Pašto abonentus į mažesnes grupes ar segmentus, kad galėtumėte siųsti tikslinius el. Laiškus.

  Galite segmentuoti savo el. Pašto abonentus pagal lytį, amžių, geografinę vietą, pomėgius, pirkimo istoriją, kontaktinę veiklą ir kt.

  Pvz., Knygų parduotuvė gali sukurti skirtingus segmentus menų, fizikos ir matematikos studentams ir siųsti skirtingus el..

  El. Pašto segmentavimas yra labai svarbi užduotis, kurią reikia atlikti turint aiškų tikslą. Turite aiškiai pasakyti, kokio tipo abonentai bus įtraukti į segmentą.

  Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite šį vadovą, kuriame pateikiami intelektualūs būdai, kaip segmentuoti savo el. Pašto adresus.

  Jei norite sukurti segmentus nuolatiniame kontakte, eikite į meniu „Kontaktai“ ir spustelėkite nuorodą Segmentai. Po to spustelėkite mygtuką Kurti segmentą.

  Kurti segmento mygtuką nuolatiniame kontakte

  Kitame ekrane galite sukurti segmentą, pasirinkdami tinkamus kriterijus pagal savo poreikius.

  Sukurkite nuolatinio kontakto segmentą

  Kaip matote aukščiau esančioje ekrano kopijoje, naudodamiesi nuolatiniais kontaktais galite kurti segmentus pagal kontaktinę veiklą, pavyzdžiui, išsiųstus, atidarytus, spustelėtus ar neatsidariusius el. Laiškus. Taip pat galite įtraukti prenumeratorius el. Paštu pagal kontaktinę informaciją, įskaitant darbo pavadinimą, miestą, šalį ir kt.

  4 veiksmas: sukurkite tikslinę el. Pašto kampaniją

  Sukūrę segmentus, kita užduotis yra sukurti tikslinę el. Pašto kampaniją arba el. Pašto pūtimą. El. Pašto kampaniją galite sukurti skirtingais būdais, atsižvelgiant į naudojamą el. Pašto rinkodaros programinę įrangą.

  Norėdami sukurti nuolatinio kontakto el. Pašto kampaniją, eikite į meniu „Kampanijos“ ir spustelėkite mygtuką Sukurti.

  Sukurkite pasveikinimo el. Pašto kampaniją

  Tada galite pasirinkti el. Pašto parinktį.

  Pasirinkite el. Pašto kampaniją

  Po to pamatysite šimtus paruoštų naudoti el. Pašto šablonų. Galite peržiūrėti šablonus po vieną arba tiesiog įvesti raktinius žodžius, kad galėtumėte ieškoti šablono.

  Pvz., Ieškosime raktinio žodžio „sale“.

  Parduodami nuolatiniai kontaktiniai el. Pašto šablonai

  Kaip matote aukščiau esančioje ekrano kopijoje, pasirodys galimi pardavimo šablonai. Pvz., Pasirinksime „riboto laiko išpardavimą“.

  Po to atsidarys el. Pašto kampanijos kūrimo puslapis. Pirmiausia pavadinkite savo kampaniją.

  Pavadinkite savo el. Pašto kampaniją

  Tada spustelėkite virš šablono esančią sritį, kad atidarytumėte el. Pašto nustatymus.

  Po to turite redaguoti savo el. Pašto temos eilutę. Savo el. Pašto temos eilutę taip pat galite suasmeninti pridėdami abonento vardą. Spustelėkite parinktį „Suasmeninti“.

  Temos parametrai el. Pašto sprogdinimui nuolatiniame kontakte

  Tada galite pasirinkti vardą ar bet kurią kitą kontaktinę informaciją, kurią norite įterpti į temos eilutę.

  Taip pat galite įvesti bendrą pavadinimą, pvz., „Klientas“, „Vartotojas“ ar „Draugas“, kad kreiptumėtės į vartotojus, kurių pavadinimų nėra. Baigę spustelėkite mygtuką „Įterpti“.

  Suasmeninkite savo el. Pašto sprogimo temos eilutę naudodamiesi nuolatiniais kontaktais

  Temos eilutėje pamatysite tekstą su dideliais skliausteliais. Pavyzdžiui, [[FIRSTNAME ARBA „User“]] žemiau esančioje ekrano kopijoje.

  Temos eilutė, pritaikyta nuolatiniam kontaktiniam el. Pašto sprogdinimui

  Po to redaguokite el. Laiškų skaitytuvą iš Vardas (įmonės ar organizacijos pavadinimo) iš adreso, tada spustelėkite mygtuką Įrašyti.

  Išsaugoti pašto nustatymus Pastovus kontaktas

  Kitas žingsnis yra tinkinti savo el. Pašto turinį. Galite tiesiog pažymėti ir spustelėti bet kurį el. Laiško elementą, kad galėtumėte jį redaguoti ar pakeisti.

  Tinkinkite savo el. Pašto adresą naudodami nuolatinį kontaktą

  Taip pat galite nuvilkti „Build“ elementus ir maketus iš kairiosios šoninės juostos.

  Kai el. Pašto dizainas bus parengtas, galėsite patikrinti ir peržiūrėti el. Jei jums atrodo gerai, tada spustelėkite mygtuką „Tęsti“ viršutiniame dešiniajame kampe.

  Kitame ekrane pamatysite el. Pašto siuntimo (sprogdinimo) parinktis. Gavėjus galite pasirinkti iš el. Pašto adresų sąrašų ar segmentų. Pvz., Mes pasirinksime segmentą, kurį sukūrėme anksčiau.

  Atsiųskite savo nuolatinio kontakto el. Pašto adresą

  Dešinėje šoninėje juostoje matysite parinktis išsiųsti savo el. Pašto kampaniją dabar arba planuoti vėliau.

  5 žingsnis: įvertinkite rezultatus ir patobulinkite el. Pašto pristatymą

  El. Pašto kampanijos siuntimas dar nereiškia, kad jūsų darbas atliktas. Paskelbę savo el. Pašto sprogimą, turite įvertinti savo rezultatus ir pamatyti, kaip gavėjai su jais sąveikauja.

  Populiariausios el. Pašto rinkodaros paslaugos, tokios kaip „Constant Contact“, turi įmontuotą el. Pašto statistikos funkciją.

  Norėdami peržiūrėti el. Pašto kampanijos statistiką, spustelėkite viršuje esantį meniu „Ataskaitų teikimas“.

  Nuolatinis kontaktinis el. Pašto sprogimo pranešimas

  Taip pat atskirai galite pamatyti el. Pašto kampanijų našumą spustelėdami jas.

  Matysite el. Pašto atvirą kursą, bendrą išsiųstų el. Laiškų skaičių, atmetimą ir sėkmingus pristatymus. Ataskaitose taip pat bus parodytas paspaudimų rodiklis, neatidaryta, atsisakyta prenumeratų ir pažymėta šlamšto statistika.

  Pastovaus kontakto el. Pašto statistika

  Didžiausias el. Pašto sprogdinimo iššūkis yra el. Pašto pristatymas. Daug kartų el. Pašto adresai išvis negaunami ar tiesiogiai siunčiami į šlamšto dėžutę.

  Čia yra keletas patikrintų metodų, kaip pagerinti el. Pašto pristatymą:

  • Kartkartėmis atnaujinkite savo el. Pašto adresų sąrašą, kad pašalintumėte padirbtus el. Pašto adresus, ištrintus el. Laiškus ir kt.
  • Palaikykite el. Laiškų dažnumą (be šuolių)
  • Venkite klaidinančių temų linijų
  • Padarykite savo el. Laiškus naudingus naudodami įvairiapusį ir patrauklų turinį

  Geriausi el. Pašto pūtimo pavyzdžiai

  Rinkodarai dažniausiai naudojami 2 tipų el. Pašto adresai: transliuojami el. Laiškai (el. Pašto pūtimai) ir suaktyvinti el..

  Suaktyvinti el. Laiškai yra automatiniai el. Laiškai, kurie išsiunčiami vartotojams atlikus veiksmus. Pvz., Galite išsiųsti suaktyvintą pasveikinimo el. Laišką, vartotojui užsiprenumeravus jūsų sąrašą.

  El. Pašto sprogdinimai skiriasi, nes rankiniu būdu sukursite kampanijas ir iškart siųsite į didelį segmentą. El. Pašto sprogdinimas atliekamas tikint, kad viena žinutė bus naudinga kiekvienam sąrašo ar segmento abonentui.

  Tai reiškia, kad negalite transliuoti sveikinimo laiško visam savo el. Pašto adresų sąrašui, kuriame yra jūsų jau nusipirkti klientai.

  Taigi el. Pašto sprogdinimai gali būti naudojami tik konkretiems tikslams. Štai geriausi el. Pašto pavyzdžiai:

  1. „Flash sale“

  Jei siūlote tiesioginį išpardavimą, galite išsiųsti masinius el. Laiškus, kad informuotų visus savo abonentus.

  Toliau pateikiami keli temų pavyzdžiai, skirti „flash sale“ el. Pašto sprogdinimui:

  • [FLASH SALE] Mados avalynė nuo 40% iki 60%!
  • [PASKUTINIS ŠOKIS] Šiandien baigiasi 40–60% nuolaidų!

  2. Informacija apie renginius, pavyzdžiui, internetiniai seminarai

  Jei vedate mokymus ir internetinius seminarus savo vartotojams, galite siųsti masinius el. Laiškus.

  Čia yra kelios el. Pašto adresų eilutės, skirtos įvykio informacijos el. Paštu:

  • LIVE mokymai: 10 žingsnių norint sukurti laimėjusią el. Pašto kampaniją
  • Prisijunkite prie mūsų LIVE, rytoj 17.00 val. NEMOKAMAI rinkodaros klasei

  3. Nauji produktai

  Paleidę naują produktą, galite nusiųsti el. Laišką. Geriausia suskaidyti sąrašą į jau įsigytus klientus ir naujus prenumeratorius, kad galėtumėte jiems siųsti skirtingas kampanijas.

  4. Naujienlaiškiai

  Dažniausiai transliuojamų el. Laiškų tipas yra informaciniai biuleteniai. Naujienos, žurnalų svetainės, tinklaraščiai, taip pat verslo ar ne pelno organizacijos siunčia informacinius biuletenius, kad informuotų savo abonentus apie naujausias naujienas.

  Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, kas yra el. Pašto sprogimas ir kaip teisingai atlikti el. Pašto sprogdinimą. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip gauti nemokamą verslo el. Pašto adresą.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map