Kas yra „WordPress“ vaiko tema? Privalumai, trūkumai ir dar daugiau

Daugelis mūsų vartotojų klausia, kurį šabloną naudojame? Mes atsakome, kad mes naudojame pasirinktinę vaiko temą, sukurtą pagal „Genesis“ temos pagrindus. Tolesnis klausimas dažniausiai būna dviejų dalių klausimas. Kas yra „WordPress“ temos sistema? Antroji klausimo dalis yra kas yra „WordPress“ vaiko tema? Ankstesniame straipsnyje mes jau paaiškinome, kas yra „WordPress“ temos sistema. Šiame straipsnyje mes padarysime viską, kad atsakytume į tokius klausimus, kaip „WordPress“ vaiko tema, kada turėtumėte sukurti vaiko temą, kodėl žmonės kuria vaiko temas, ir, galiausiai, vaiko temos naudojimo pranašumus ir trūkumus. Tikimės, kad perskaitę šį straipsnį turėsite aiškų supratimą, kas yra „WordPress“ vaiko tema, ir žinosite, ar turėtumėte naudoti vaiko temą, ar ne.


„WordPress“ vaiko temos

Kas yra „WordPress“ vaiko tema

„WordPress“ vaiko tema yra „WordPress“ tema, kuri savo funkcionalumą paveldi iš kitos „WordPress“ temos, pirminės temos. Vaikų temos dažnai naudojamos, kai norima pritaikyti arba pritaikyti esamą „WordPress“ temą neprarandant galimybės atnaujinti tą temą. Anksčiau nebuvo lengvo būdo atnaujinti „WordPress“ temas neprarandant visų pasirinktų stilių ir atliktų pakeitimų. Tai tampa chaosu, kai staiga sužinoję, kad populiarių temų scenarijus yra plačiai naudojamas, ir jūs turite atnaujinti savo temas ASAP. Tai tampa sunkiu pasirinkimu, nes, viena vertus, atnaujindami prarasite visus pasirinktinius stilius. Kita vertus, rizikuojate, kad svetainė bus nulaužta, jei neatnaujinsite pakankamai greitai.

Pagrindinė komanda ir bendruomenė nusprendė išspręsti šią problemą įvesdami tėvų ir vaiko temų sąvokas. Vaikų tema „WordPress“ paveldėtų visas tėvystės temos funkcijas, funkcijas ir kodą, nekeisdama pačios pagrindinės temos. Tai leido vartotojams pakeisti pagrindinės temos stilių ir pridėti / modifikuoti funkcijas neprarandant galimybės atnaujinti pagrindinę temą.

Teoriškai bet kuri „WordPress“ tema gali turėti vaikų temas, tačiau ne visos „WordPress“ temos yra geros tėvystės temos. Pagrindinė tema, kurios funkcionalumas ir funkcijos yra riboti, daugeliu atvejų nėra ideali tėvystės tema. Apie išimtis mes kalbėsime vėliau straipsnyje.

Geroje tėvų temoje, taip pat žinomoje kaip temos rėmuose, paprastai yra savo veiksmų kabliukai ir filtrai. Tai leidžia dizaineriams ir kūrėjams sukurti patikimą tinkintą „WordPress“ svetainę, naudojant vaikų temas per trumpą laiką.

Kodėl žmonės naudoja „WordPress“ vaiko temas?

Dizaineriai ir kūrėjai pasitelkia vaikų temas, kad paspartintų jų vystymąsi. Kai naudojate gerą tėvų temą, galite žymiai sutrumpinti laiką, reikalingą sukurti „WordPress“ svetainę. Visos gerosios tėvų temos, taip pat temos, siūlo daugybę funkcijų ir tinkinimo parinkčių, todėl jums nereikia visko koduoti. „Pasidaryk pats“ vartotojai kuria vaikų temas, norėdami pritaikyti esamą temą, neprarasdami galimybės prireikus atnaujinti pagrindinę temą.

Sukurti „WordPress“ vaiko temą gali būti taip paprasta, kaip naujo failo „style.css“ sukūrimas naujame aplanke. Viskas, ko jums tikrai reikia, yra viena eilutė naujoje „style.css“ antraštėje, apibrėžiančioje šabloną (žr. Nuorodą kodekse). Tvirta vaiko tema gali turėti tiek pat šabloninių failų, kiek pagrindinė tema, jei ne daugiau. Vaikų temoje gali būti šabloninių failų, kurių net nėra pagrindinėje temoje.

Kada turėtumėte naudoti vaiko temą?

Sprendimai

Sprendimas naudoti vaiko temą dažnai priklauso nuo jūsų poreikių. Daugelis svetainių, kurias mes kuriame patys ir savo klientams, yra „Genesis“ temų rėmelių temos. Retais atvejais, kai projektas yra per sudėtingas ar per paprastas, mes jį sukuriame kaip savarankišką pasirinktinę „WordPress“ temą. Mes, kaip „WordPress“ kūrėjai, turime tobulinti savo darbo eigą kurdami kokybiškas temas. Sukūrę „Genesis“ pagrindinę temą vaikams, galime tai pasiekti.

Vartotojams mes rekomenduojame vaikų temas tik tuo atveju, jei pastebite, kad nuolat pridedate naujų funkcijų prie savo programos „function.php“ failo ir (arba) ar nuolat pridedate / modifikuojate savo temos failą „style.css“. Tokiais atvejais labai rekomenduojame naudoti vaiko temą. Prieš neilgai trukus mūsų „WordPress“ susitikimo metu vienas iš narių paklausė mūsų, kas būtų, jei pridėtumėte tik pasirinktinius stilius? Ar geriau naudoti vaiko temą ar pasirinktinį CSS papildinį?

Atsakymas į tai priklauso nuo to, kiek protingai ir patogiai naudojatės technologijomis. Jei modifikuojate tik kelių elementų stilius, tada tinkinto CSS įskiepio naudojimas veikia puikiai. Tačiau jei pastebite, kad keičiate visą spalvų schemą, perkeliate reikalus į CSS ir pan., Tuomet tikrai turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti vaiko temą..

Pasirinkti gerą tėvų temą yra SVARBU

Visos „WordPress“ sistemos yra pagrindinės temos, bet ne visos pagrindinės temos yra rėmai. Mes negalime to pabrėžti pakankamai. Nors bet kurioje „WordPress“ temoje gali būti vaikų temų, ne visos jos skirtos naudoti kaip temos rėmus. Mes matėme daugybę pradedančiųjų, kurie daro klaidas kurdami tėvų temą, kuri nesiūlo daug funkcijų.

Jei kuriate vaiko temą, kurioje galite pakeisti daugybę tėvų temų failų, turėtumėte pergalvoti savo procesą. Pavyzdžiui, jums labai patinka „Dvidešimt vienuolikos“ tema, ir jūs nusprendėte sukurti vaiko temą. Savo vaiko temoje turėjote failą style.css ir function.php. Be to, nusprendėte, kad jums nepatinka, kaip atrodo poraštė, todėl pridėjote footer.php. Tas pats antraštėms ir kt. Jei taip yra, tuomet neturėtumėte naudoti „Dvidešimt vienuolikos“ kaip pagrindinės temos. Geriau turėtumėte naudoti ją kaip pradinę temą, kurią paversite savo pasirinktine tema.

Turėjome kelis vartotojus, kurie sukūrė pasirinktines vaikų temas, kurios iš tikrųjų turėtų būti visiškai nepriklausomos pasirinktos temos, nes jie buvo aplenkę beveik visus pirminės temos failus..

Trumpai tariant, jūs turėtumėte naudoti vaiko temą, kai jums reikia galingos tėvų temos funkcionalumo, funkcijų ir nuostabumo, patys nerašydami daug kodo.

„WordPress“ vaiko temos naudojimo pranašumai

Kaip ir dauguma dalykų, „WordPress Child“ temos naudojimas turi privalumų ir trūkumų. Pirmiausia pažvelkime į pranašumus.

1. Saugūs atnaujinimai
Vaikų tema automatiškai paveldi pagrindinės temos ypatybes, stilius ir šablonus. Tai leidžia jums pakeisti savo svetainę naudojant vaikų temas, niekada nekeisdami pagrindinės temos. Kai pasirodys nauja pirminės temos versija, galite ją saugiai atnaujinti, nes visos modifikacijos išsaugomos vaiko temoje.

2. Lengva pratęsti

Vaikų tema, pagrįsta galinga temos sistema, suteikia daug lankstumo, nerašant daug kodo. Galite pasirinktinai modifikuoti tik jums reikalingus šablonų failus ir funkcijas, neperžiūrėdami kitų šablonų failų. Galite pridėti naujų funkcijų ir dar daugiau.

3. Atsarginis saugus

Kurdami visą temą turite galvoti apie visus galimus scenarijus ir jų kodą. Tačiau kai dirbate su vaiko tema ir pamirštate ką nors koduoti, visada yra pagrindinės temos funkcijos kaip atsarginė parinktis..

Vaiko temos naudojimo trūkumai

Vienas didžiausių vaikų temų naudojimo trūkumų yra laikas, kurį reikia investuoti norint sužinoti apie tėvų temą. Specialiai yra mokymosi kreivė, kai dirbate su tvirta sistema, nes kiekviena iš jų turi savo kabliukus ir filtrus. Jūs tikrai turite juos žinoti, kad maksimaliai išnaudotumėte potencialą. Mūsų nuomone, ši mokymosi kreivė yra vienkartinis dalykas. Pavyzdžiui, pirmosios kelios jūsų sukurtos vaikų temos gali užtrukti ilgiau, tačiau po to per trumpą laiką sukursite tinkintas svetaines. Bendras jūsų darbas pagerės.

Kitas dažnai pabrėžiamas trūkumas yra tas, kad jūsų tėvų temos kūrėjai gali prarasti susidomėjimą ir jo atsisakyti, mesti funkciją, kurią naudojote naudodami vaiko temą, arba pateikti pakeitimą, kuris visiškai sunaikins jūsų vaiko temą. Tai nėra taip blogai, kaip atrodo. Daugiausia todėl, kad visos geros „WordPress“ temos yra atvirojo kodo ir GPL. Jei pagrindinės temos kūrėjas atsisako projekto, tada niekas nesako, kad jūs turite nustoti jį naudoti. Dažnai kiti bendruomenės žmonės stengiasi perimti projektą. Jei originalūs temos kūrėjai pašalina tam tikrą funkciją, galite ją tiesiog įtraukti į savo vaiko temą. Jūs turite tam kodą. Galiausiai, jei jie atliks drastiškus pakeitimus, kurie jums nepatinka, tada visada galite išvengti atnaujinimo. Temų atnaujinimas yra labai svarbus, kai yra saugumo išnaudojimas. Visada rekomenduojame vartotojams atnaujinti temas, nes tai padeda užtikrinti suderinamumą su kitais scenarijais ir papildiniais ateityje.

Jei naudojate komercinę temą, pvz., „Genesis“, turite palaikymo parinktį, kuri padės atnaujinti temą ar pašalinti problemas. Tokios platformos kaip „Genesis“ tiesiog neišnyks, nes už jos slypi stabili verslo organizacija, turinti tūkstančius klientų visame pasaulyje. Pvz., Jie pašalino tam tikrus įmontuotus valdiklius, tačiau jie padarė juos viešai prieinamus kaip papildinius tiems, kurie vis dar norėjo juo naudotis.

Išvada

Svarbu žinoti, kad net jei jūs visada galite sukurti bet kurios „WordPress“ temos vaikišką temą, kartais jums gali nereikėti vaiko temos. Pagalvokite apie planuojamą vaiko temos pakeitimų skaičių, jei planuojami pakeitimai yra nedideli, tada visada galite sukurti pasirinktinio stiliaus.css failą savo temoje arba naudoti pasirinktinį CSS papildinį. Jei pakeitimai yra per dideli ten, kur pastebite svarbesnius pagrindinius temos failus, tikriausiai turėtumėte sukurti pasirinktinę temą.

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums suprasti, kas yra „WordPress“ vaiko tema ir ar ji jums tinka. Jei manote, kad kažko praleidome, praneškite mums komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me