Kas yra „WordPress VIP“? Kokie yra privalumai? (Ir 3 alternatyvos)

Neseniai vienas iš mūsų skaitytojų paklausė mūsų apie „WordPress VIP“ ir jo pranašumus? „WordPress VIP“ yra valdoma „WordPress“ prieglobos paslauga įmonėms ir didelėms svetainėms. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kas yra „WordPress VIP“, kokie yra jo pranašumai ir kokios yra geros jo alternatyvos.


„WordPress.com VIP“ - privalumai ir alternatyvos

Kas yra „WordPress VIP“?

„WordPress VIP“ yra aukščiausios klasės valdoma „WordPress“ prieglobos platforma, skirta įmonėms ir didelėms svetainėms.

Sakoma, kad tai greičiausia, saugiausia ir be vargo „WordPress“ priegloba, kurią galite įsigyti. Be didelių išlaidų, „WordPress VIP“ turi labai griežtus kodavimo standartus ir procesus, tai reiškia, kad jis netinka daugumai kompanijų.

Kas turėtų naudotis WordPress.com VIP?

„WordPress.com VIP“ yra galingas prieglobos planas, sukurtas specialiai valdyti didelio srauto srautus, turint neprilygstamą našumą ir saugumą.

Tai tinka didelėms įmonėms ir didelio srauto svetainėms, kurių puslapių peržiūrų skaičius yra dešimtys milijonų.

WordPress.com VIP kainodara yra paslaptis, nes svetainė neturi viešo kainų nustatymo puslapio. Tačiau tyrimai rodo, kad planai svyruoja nuo 5000 USD iki 25 000 USD per mėnesį iki 5 svetainių, kurių minimalus nustatymo mokestis 5000 USD yra kiekvienoje svetainėje.

Už tokią kainą gausite neribotą saugyklą, pralaidumą, CDN ir specialų palaikymą.

Čia yra keletas populiariausių prekės ženklų, kurie jau naudoja „WordPress VIP“.

1. „Facebook“

„Facebook“ naujienų kambarys

2. Spotify

Spotify

3. „VentureBeat“

„VentureBeat“

4. Kvarcas

Kvarcas

5. JAV šiandien

Šiandien JAV

6. „TechCrunch“

„TechCrunch“

„WordPress VIP“ pranašumai

„WordPress.com VIP“ yra jo paties klasė, nes ji pašalina skausmą, susijusį su kritiškai svarbios, didelio srauto turinio turinčios svetainės valdymu. Čia pateikiami keli pagrindiniai „WordPress.com VIP“ naudojimo pranašumai:

1. Visiškai valdoma „WordPress“ platforma

„WordPress.com VIP“ yra daugiau nei valdoma „WordPress“ prieglobos platforma. Tai apima šias valdomas paslaugas:

  • Automatizuotos valandinės atsarginės kopijos
  • Aktyvus saugumas ir nuskaitymas
  • Automatiniai pagrindinės programinės įrangos atnaujinimai
  • Trečiųjų šalių papildinių ir pasirinktinio kodo peržiūros procesas
  • Uptime ir veiklos stebėjimas
  • Automatinis mastelio keitimas, kad būtų galima valdyti didžiulius eismo šuolius be mirksėjimo

Tai yra tarsi turėtumėte savo plėtros komandą, kuri rūpintųsi viskuo už jus ir be jokių prastovų jūsų svetainėje.

2. Planavimas & Mokymai

Kiekvienas „WordPress.com“ VIP planas prasideda išsamiu jūsų svetainės planavimu ir strategijos įvertinimu. Per šį laiką WordPress.com VIP komanda bendradarbiaus su jūsų komanda, kad apžvelgtų jūsų poreikius ir tai, ką norite padaryti.

Komanda taip pat padės pasirinkti jūsų projekto temą (svetainės dizainas) ir „WordPress“ papildinius. Jei jau turite sukurtą temą, tada jie peržiūrės kiekvieną kodo eilutę. Tas pats pasakytina apie trečiųjų šalių papildinius ir visus pasirinktinius kodus, kad įsitikintumėte, jog jis suderinamas su platformos kodavimo ir saugos standartais..

Jie apmokys jūsų plėtros komandą apie platformą, saugumą ir našumą. Šis mokymas taip pat skirtas jūsų svetainės redaktoriams, autoriams ir administratoriams, kad jie galėtų kuo geriau išnaudoti patikimas „WordPress VIP“ turinio valdymo ir leidybos funkcijas..

3. Geriausias pasirodymas & Blazing Greitas greitis

Visa „WordPress.com VIP“ prieglobos platforma yra optimizuota, kad pasiūlytų geriausią „WordPress“ našumą. Jums nereikia jaudintis dėl talpyklos kaupimo, kodo optimizavimo, CDN paslaugos ar papildinių.

„WordPress VIP“ platformą aptarnauja 20 duomenų centrų visame pasaulyje pristatymo tinklas. Tai suteikia jums geriausią laiką nuo pirmo baito rezultatą, vėlavimą, SSL saugumą ir apsaugą nuo DDOS atakų.

4. Geriausias „WordPress“ saugumas

Visos „WordPress.com“ VIP svetainės yra saugomos pagal pritaikytą infrastruktūrą ir „WordPress“ saugumo geriausią praktiką, kad būtų galima aktyviai blokuoti brutalios jėgos ir kitų rūšių išpuolius. Visas jūsų svetainės srautas bus visiškai užšifruotas nuo krašto iki kilmės.

Kiekvienas tinkinto kodo elementas yra peržiūrimas rankiniu būdu, o tai prideda dar vieną saugos sluoksnį, kad jūsų svetainė būtų apsaugota nuo galimai pažeidžiamo kodo paleidimo.

„WordPress.com VIP“ alternatyvos

Nepaisant „WordPress.com“ pranašumų, „VIPP“ yra ne visiems pirmiausia dėl išlaidų. Tačiau daugeliui kompanijų nepatinka papildomi apribojimai ir procesai, kuriuos jos turi patirti, kad pakeistų savo svetainę.

Laimei, dėl „WordPress“ augimo, yra ir kitų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, kurie pasisiūlė pasiūlyti panašaus lygio prieglobos planus kaip „WordPress.com VIP“.

Čia pateikiamos mūsų pasirinktos geriausios „WordPress.com VIP“ alternatyvos, siūlančios verslo lygio prieglobos paslaugas el. Komercijai ir didelio masto svetainėms..

1. WP variklis

WP variklis

„WP Engine“ yra populiariausia valdoma „WordPress“ prieglobos paslauga rinkoje. Jų siūlomos įmonės taip pat yra populiariausia „WordPress.com“ VIP alternatyva didelio srauto svetainėms ir verslo klientams.

„WP Engine“ įmonės planas yra didelis perteklinis, keičiamas ir visiškai valdomas prieglobos sprendimas. Jų platforma sukurta ant „Amazon“ žiniatinklio paslaugų ir „Google Cloud Platform“ su pasirinktinėmis optimizacijomis. Be to, jie naudoja savo patentuotą talpyklos sprendimą, kad pagerintų puslapio įkėlimo greitį.

Tai taip pat apima visuotinį CDN, valdomą įjungimą, specialų palaikymą ir 24 valandas per parą veikiantį bei saugos stebėjimą.

„WP Engine“ yra svarbiausios svetainės, įskaitant „Under Armour“, AMD, „SoundCloud“, „JobVite“, „Thomson Reuters“ ir kt..

2. Skystas internetas

Skystas internetas

„Liquid Web“ yra dar vienas patikimas valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas, siūlantis įvairius prieglobos planų lygius, įskaitant pasirinktinius planus verslo klientams. Jie tarnauja daugeliui garsių prekės ženklų, įskaitant „Motorola“, „Red Bull“, ESPN ir „United Way“.

Jie valdo savo duomenų centrus ir siūlo palaikymą visą parą iš JAV, naudodamiesi telefonu, tiesioginiais pokalbiais ir el. Paštu. Visi jų valdomi prieglobos planai neturi didelių mokesčių, valdomų papildinių atnaujinimų ir jokių apribojimų, kuriuos papildinius naudojate savo „WordPress“ svetainėje..

3. „SiteGround“

Svetainės aikštelė

„SiteGround“ yra oficialiai rekomenduojamas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas, neseniai įėjęs į „Enterprise“ prieglobos vietą. Jie specializuojasi siūlydami visiškai pritaikytą infrastruktūrą, sukurtą specialiai jūsų poreikiams. Jų aptarnavimas yra 100% valdomas, ir jūs gaunate specialią palaikymo komandą, kuri dirba kartu su jumis ištisus metus ištisus metus.

Praėjusiais metais visas savo el. Prekybos svetaines, įskaitant „WPForms“, „MonsterInsights“ ir „OptinMonster“, perjungėme į „SiteGround Enterprise“ struktūrą ir negalime būti laimingesni priimdami sprendimą. Jų palaikymas yra absoliučiai populiariausias naudojant „Slack“, el. Paštą ir tiesioginius asmeninius telefonus.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti daugiau apie „WordPress VIP“, jo pranašumus ir alternatyvas. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų būtinų „WordPress“ papildinių sąrašą verslo svetainėms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me