Kiek kainuoja domeno vardas? (Eksperto atsakymas)

Jei kada nors bandėte užregistruoti domeno vardą anksčiau, tada greičiausiai matėte labai įvairias kainas, pradedant nuo 9 USD iki kelių tūkstančių dolerių..


Domeno vardo kaina skiriasi priklausomai nuo domeno plėtinio (pvz., .Com, .org, .net), domeno registratoriaus, prieinamumo ir keleto kitų veiksnių.

Be naujų domenų vardų, papildomus domenų vardus taip pat galite nusipirkti iš kito asmens, kuris jį užregistravo anksčiau nei jūs. Domenų vardų investuotojai dažnai registruoja aukštesnio lygio domenų vardus, kurie yra trumpesni, firminiai ir lengvai įsimenami vieninteliam tikslui perparduoti.

Šiame straipsnyje paaiškinsime, kiek kainuoja domeno vardas. Taip pat parodysime įvairius domeno vardo įsigijimo būdus, įskaitant galimybę jį nemokamai gauti.

Kiek kainuoja domeno vardas

Kadangi tai yra išsamus domeno vardo mokesčių vadovas, mes jį suskaidėme į keletą skyrių:

  Kiek kainuoja naujas domeno vardas?

  Naujo domeno vardo pirkimas paprastai kainuoja nuo 9 iki 14,99 USD per metus. Tačiau šios kainos gali skirtis atsižvelgiant į pasirinktą domeno plėtinį ar domeno registratorių.

  Jei kuriate naują svetainę, tada rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Jie yra viena iš geriausių žiniatinklio prieglobos įmonių pasaulyje.

  Jie siūlo „WPBeginner“ vartotojams nemokamą domeno vardą ir nemokamą SSL sertifikatą, kuriems taikoma 60% nuolaida jų interneto prieglobos planams..

  → Pateikite savo nemokamo domeno vardą naudodami „Bluehost“ ←

  Kadangi norint sukurti svetainę reikia ir domeno vardo, ir žiniatinklio prieglobos, tai yra labiausiai prieinamas pasirinkimas norint pradėti.

  Jei norite tik įsigyti domeno vardą, tada mes rekomenduojame naudoti Domain.com kaip savo registratorių. Norėdami gauti 25% nuolaidą pirkiniui, galite naudoti mūsų Domain.com kupono kodą.

  Štai kiek kainuoja naujo domeno registracija pas skirtingus registratorius.

  • „Bluehost“ – nemokamas domenas, kurio priegloba siekia 2,75 USD / mėn
  • Domain.com – 7,45 USD už .com domenų vardus su mūsų kupono kodu
  • „HostGator“ – nemokamas domenas su 2,64 USD per mėnesį priegloba
  • „GoDaddy“ – 11,99 USD
  • „DreamHost“ – nemokamas domenas su 2,59 USD / mėn. Priegloba

  Šios kainos yra tik naujiems .com domenų vardams. Kitų plėtinių, tokių kaip .net, .org, .info, .blog ir kt., Kainos kainuos priklausomai nuo jūsų naudojamo domenų registratoriaus.

  Kalbant apie domenų plėtinius, vartotojams visada rekomenduojame naudoti .com, nes jis yra pats populiariausias.

  Paslėptos domeno vardo išlaidos

  Be domeno registracijos kainos, yra keletas paslėptų domeno mokesčių ir pardavimų, kuriuos turėtumėte žinoti, kad galėtumėte priimti labiausiai išsilavinusius sprendimus.

  Metiniai atnaujinimai

  Domenų vardų registracija vykdoma kasmet. Toliau atnaujindami registraciją kiekvienais metais galite išlaikyti savo domeno vardo kontrolę.

  Kai kurie domenų registratoriai siūlo domenų vardų nuolaidas perkant pirmuosius metus, tačiau jų atnaujinimo išlaidos yra daug didesnės. Jei matote reklamą, kurioje galite sumokėti 0,99 USD už domeno vardą, tada atminkite, kad paprastai tai taikoma tik pirmaisiais metais. Jūsų metiniai atnaujinimai bus daug didesnė.

  WHOIS ir domeno privatumas

  ICANN yra ne pelno siekianti viešosios naudos korporacija, atsakinga už domenų vardų paskyrimo ir priežiūros koordinavimą. Jie reikalauja, kad kiekvienas domenų registratorius surinktų svetainės savininko kontaktinę informaciją.

  Šią informaciją galima viešai pasiekti naudojant WHOIS duomenis. Kiti verslai ir įmonės gali naudoti šią informaciją norėdami susisiekti su jumis dėl galimos verslo partnerystės.

  Jei WHOIS duomenys bus viešai prieinami, el. Laiškai ir telefono skambučiai gali būti nepageidaujami. Štai kodėl daugelis domenų registratorių parduoda priedą, vadinamą domeno privatumu.

  Paprastai šis priedas kainuoja papildomus 9,99 USD ir yra visiškai neprivalomas. Problema ta, kad dažnai registratoriai automatiškai prideda ją į krepšelį, o jūs nenorite, kad už ją mokėtumėte, rankiniu būdu pašalinti..

  Kai kurie registratoriai, tokie kaip „DreamHost“, siūlo nemokamą domenų privatumą su savo domenais.

  Verslo el. Pašto sąskaitos (el. Pašto domenai)

  Pirkdami domeno vardą greičiausiai pamatysite el. Pašto domenų priedą, skirtą nustatyti profesionalaus verslo el. Pašto adresą.

  Jums to nereikia pirkti, nes daugumoje interneto prieglobos įmonių galite gauti nemokamą verslo el. Pašto adresą.

  Jei norite profesionalesnio varianto, rekomenduojame pirkti tiesiai iš „G Suite“ arba „Microsoft Office365“, kad nesate užrakintas registratoriumi.

  Pro patarimas: saugios domeno nuolaidos kelerius metus

  Kai kurie registratoriai, tokie kaip Domain.com, leidžia iš anksto sumokėti už kelerius metus. Tai puikus būdas gauti įvadinį nuolaidų pasiūlymą kelerius metus.

  Kadangi jūs turite mokėti už domeno atnaujinimą kiekvienais metais, išankstinis mokėjimas už kelerius metus gali būti nemažas sutaupymas. Jau neminint to, tai taupo jus nuo kainų padidėjimo ateityje.

  Bet šie paslėpti mokesčiai ir domenų kainos paaiškinimas visų pirma skirti naujiems domenams, kuriuos galima registruoti.

  O kaip su aukščiausios klasės domenais ar domenais, kuriuos perkate iš kitų žmonių? Pažvelkime į išsamiausius domeno mokesčius.

  Kiek kainuoja papildomas domeno vardas?

  Aukščiausios klasės domenų vardai yra iš anksto registruoti domenų vardai, kurie dažnai būna trumpesni, firminiai ir labiau įsimenami. Dažnai domenų investuotojai registruoja šiuos aukščiausios klasės domenų vardus, kad vėliau galėtų parduoti už didesnę kainą siekdami pelno.

  Aukščiausio lygio domenų vardų kainos gali svyruoti nuo kelių šimtų dolerių iki tūkstančių dolerių. Viskas priklauso nuo vardo unikalumo, domeno ilgio ir viso jo prekės ženklo potencialo.

  Kai kurie „premium“ domenai gali kainuoti net nuo šimtų tūkstančių iki milijonų dolerių. Štai keletas brangiausių domenų, parduotų istorijoje:

  • Insurance.com – 35,6 milijono dolerių
  • „PrivateJet.com“ – 30,18 mln
  • „Hotels.com“ – 11 milijonų dolerių
  • Fb.com – 8,5 mln
  • Verslas.com – 7,5 milijono dolerių

  Įvairių svetainių galite rasti aukščiausios klasės domenų vardus, kuriuos parduoda privatūs pardavėjai.

  Norėdami užtikrinti saugų domeno vardo perdavimą, rekomenduojame pirkti domenų vardus iš patikimų svetainių. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kuriame pateikiamos geriausios geriausios kokybės domeno vardo pirkimo vietos.

  Kaip įvertinti aukščiausio lygio domeno vardo vertę?

  Daugelis pradedančiųjų klausia mūsų, kaip rasti tinkamą pasiūlymą dėl „premium“ domeno ar iš anksto įregistruoto domeno vardo?

  Jau priimti domenų vardai dažnai parduodami už didesnę kainą. Tačiau dažniausiai prašoma kaina yra nepaprastai aukšta, o tai atgraso daugelį nepatyrusių domenų pirkėjų pateikti pasiūlymą.

  Mes rekomenduojame vartotojams atlikti kai kuriuos tyrimus ir pateikti pagrįstą kovos pasiūlymą. Atminkite, kad domenų investuotojas uždirba pinigus tik tada, kai parduoda domeną.

  Kaip ir daugumoje sandorių, „premium“ domeno vertė labai priklauso nuo maksimalios sumos, kurią ketinate mokėti, ir nuo mažiausio, kurį pardavėjas nori sutikti..

  Tačiau galite geriau pažinti rinkos kursus tokiose domenų prekyvietėse kaip „BuyDomains“, „Sedo“ ar „Flippa“, kad galėtumėte pateikti garbingą pasiūlymą tam tikrai nišai..

  „Flippa“ domenai

  Jei jūsų ieškomas domenas jau turi nurodytą kainą, tuomet galite pradėti siūlydami 50–75% nurodytos kainos.

  Pastaba: Daugelis domenų vertės nustatymo įrankių yra visiškai nenaudingi, todėl geriausia vengti jų naudoti kaip nuorodą.

  Mes rekomenduojame būti atsargiems perkant registruotą domeno vardą. Jei abejojate, koks domeno potencialas gali būti jūsų verslas, tiesiog eikite pėsčiomis.

  Kiek kainuoja pasibaigę domenų vardai?

  Kiekvieną dieną nustoja galioti tūkstančiai domenų vardų. Tai yra domenų vardai, kurių savininkas nusprendė nepratęsti registracijos arba paprasčiausiai pamiršo šiuos domenų vardus.

  Domenai, kurių galiojimo laikas pasibaigė, suteikia puikią galimybę rasti puikų firminį domeno vardą. Toliau pateikiamos kelios vietos, kur galite ieškoti neseniai pasibaigusių domenų vardų.

  1. „FreshDrop“

  „FreshDrop“

  „FreshDrop“ yra domenų rinka, leidžianti sekti domenų vardams, kurių galiojimo laikas pasibaigė, ir netrukus pasibaigs. Kartu pateikiamas išplėstinis paieškos įrankis, kurį galite naudoti norėdami susiaurinti paiešką.

  2. PasibaigęDomenai

  PasibaigęsDomenai

  „ExpiredDomains“ yra paieškos variklis, skirtas domenų, kurių galiojimo laikas pasibaigė. Tai gali neatrodyti taip paprasta, kaip kitų domenų paieškos įrankių, tačiau jame yra didelis ir nuolat atnaujinamas domenų vardų indeksas.

  Pastaba: prieš pirkdami naudotus, iš anksto registruotus ar pasibaigusius domenų vardus turite patikrinti, ar nėra piktnaudžiavimo domenu ir kitų problemų (plačiau apie tai vėliau).

  Pasibaigusių domenų vardų kaina

  Paprastai domeno vardą, kurio galiojimo laikas pasibaigęs, galite užregistruoti pagal įprastus metinius jūsų domenų registratoriaus įmonės tarifus.

  Tačiau jei domeno vardo galiojimas greitai pasibaigs, galite naudoti domeno užsakomųjų paslaugų paslaugą. Tai leidžia pateikti išankstinį domeno vardo užsakymą.

  Jei kito domeno vardo išankstinio užsakymo nėra, tada jūsų užsakymas bus sėkmingas. Daugelis domenų vardų bendrovių imasi nedidelio vienkartinio mokesčio (25–99 USD) už šios paslaugos teikimą.

  Kaip nusipirkti domeno vardą, kurio neparduodama?

  Iki šiol mes kalbėjome apie domenų vardų, kuriuos galima registruoti ar kuriuos parduoda trečiosios šalys, kainą. Ką daryti, jei turite žvilgsnį į jau paimtą, bet neparduotą domeno vardą?

  Yra nemaža tikimybė, kad vis tiek galite paimti rankas į tą domeno vardą.

  Matote, daugelis vartotojų registruoja domenų vardus, kad galėtų pradėti naują internetinio verslo idėją. Daugelis jų niekada nenaudoja to domeno vardo arba neatsisako idėjos.

  Kadangi jie nenaudoja domeno vardo, galite tiesiogiai susisiekti su domeno savininku, kad pateiktumėte pasiūlymą.

  Jei domeno vardas turi svetainę, tada susisiekite su jų tinklalapyje esančia kontaktų forma.

  Arba galite naudoti Whois paiešką norėdami rasti domeno savininko kontaktinę informaciją ir nusiųsti jiems žinutę, kad parodytų savo susidomėjimą.

  Kartais žmonės užregistruoja domenų vardus, kad gautų ateities idėjų, todėl net ir nenaudodami, jie vis tiek nenorėtų jų parduoti. Kai kurie žmonės pasidarė godūs ir paprašys priemokos, kad galėtų atsisakyti savo domeno.

  Atminkite, kad jūs perkate kieno nors svajonių idėją, todėl turite būti pagarbus, bet ir realistiškas.

  Pro patarimas: Jei turite verslo idėją, geriau užregistruoti domeno vardą, net jei nesate tikri 100%. Nenorite rizikuoti, kad kažkas kitas jį įregistruos, kol nesikreipiate į tai. Mes manome, kad tai kaip draudimo polisas, nes domenas kainuoja tik 9,99 USD.

  Namų darbai prieš perkant domeno vardą

  Jei perkate domeno vardą, kuris anksčiau niekada nebuvo naudojamas, tuomet jums gera eiti.

  Tačiau jei perkate domeno vardą, kuris anksčiau priklausė kažkam kitam, tuomet turite atlikti pagrindinį deramą patikrinimą.

  Šie domenų vardai gali pažeisti autorių teises ar prekės ženklus, naudojami kenkėjiškoms programoms ar šlamštui platinti arba netinkamai naudojami kitoje kenksmingoje veikloje.

  Nesijaudinkite, yra daugybė įrankių, kuriuos galite naudoti atlikdami namų darbus.

  1. Patikrinkite, ar nėra prekės ženklo

  Pirmiausia norėtumėte įsitikinti, kad domeno vardas nėra registruotas esamos įmonės prekės ženklas.

  Pagal ICANN taisykles, jei domeno vardas pažeidžia įmonės registruotą prekės ženklą, tada ši įmonė gali reikalauti domeno vardo arba paprašyti jūsų jį panaikinti.

  Norėdami greitai atlikti prekių ženklų paiešką, galite patikrinti Jungtinių Valstijų patentų ir prekių ženklų tarnybos duomenų bazę. Tiesiog įveskite savo domeno vardą paieškos laukelyje, kad pamatytumėte, ar jis grąžina atitikmenis.

  Prekės ženklo paieška

  2. Patikrinkite ankstesnį domeno vardo naudojimą

  Tada norėtumėte sužinoti, kaip praeityje buvo naudojamas domeno vardas. Kokios svetainės buvo kuriamos naudojant būtent tą domeno vardą?

  Lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant „Wayback Machine“. Tai didžiulis istorinis interneto archyvas, turintis reguliariai archyvuojamų svetainių vaizdus.

  „Wayback“ mašina

  3. Patikrinkite istorinius Whois įrašus

  „Whois“ įrankiai suteikia domeno vardo istorinius WHOIS įrašus. Tai padeda pamatyti, kada buvo sukurtas domeno vardas, paskutinį kartą atnaujintas, DNS pakeitimai ir kiti istoriniai duomenys.

  Kas yra

  4. Atlikite domeno sveikatos patikrinimo testą

  Galiausiai turite įsitikinti, kad domenas nenaudojamas šlamšto siuntimui, DDoS atakų paleidimui ar kenkėjiškų programų platinimui. Galite naudoti „MxToolBox“ domeno sveikatos įrankį norėdami pamatyti, ar nėra raudonų vėliavų.

  Patikrinkite domeno būklę

  Dažnai užduodami klausimai apie domeno vardo išlaidas

  Padėję tūkstančiams vartotojų sukurti tinklaraštį ir svetainę, atsakėme į daugybę klausimų, susijusių su domenų vardais. Žemiau yra keletas labiausiai paplitusių:

  Ar galiu nemokamai gauti domeno vardą??

  Nors domeno vardas paprastai kainuoja 14,99 USD per metus, domeno vardą galite nemokamai gauti kaip paketą su įvairiomis interneto prieglobos įmonėmis..

  Prieglobos įmonės, tokios kaip „Bluehost“, „HostGator“, „Dreamhost“, „GreenGeeks“ ir kitos siūlo nemokamus domenus su savo interneto prieglobos paketais.

  Kuris yra geriausias domenų vardų registratorius?

  Manome, kad šiuo metu domenas.com yra geriausias registratorius, nes jie turi jums reikalingas funkcijas ir siūlo 25% nuolaidą.

  Tačiau tai protingesnis sprendimas dėl pinigų, norint gauti nemokamą domeną su interneto priegloba, pavyzdžiui, „Bluehost“, nes tai taupo laiką ir pinigus.

  Visada galite perkelti savo domeno vardą kitam populiariam domenų vardų registratoriui, jei nesate patenkinti savo esamu teikėju.

  Ar norint sukurti svetainę reikia ir domeno vardo, ir žiniatinklio prieglobos?

  Taip, norint sukurti svetainę, reikia ir domeno vardo, ir žiniatinklio prieglobos. Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas internete, o žiniatinklio priegloba saugo jūsų svetainės failus. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą apie skirtumus tarp domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos (paaiškinta).

  Ar galiu nusipirkti domeno vardą amžinai (visam laikui)?

  Ne, jūs negalite nuolat pirkti domeno vardo. Domenų vardų registracija vykdoma kasmet. Tačiau galite iš anksto sumokėti iki 10 metų, tai garantuoja, kad domeno vardą turėsite 10 metų.

  Kiek kainuoja domeno vardas „Wix vs WordPress“?

  Kai naudojate priglobtų svetainių kūrimo platformą, domeno vardo kaina skirsis. Svarbu atsiminti, kad svetainių kūrimo platformos siūlo hostingo + domeno derinį.

  Pavyzdžiui, „Wix“ domenai kainuoja 14,95 USD per metus, tačiau jie yra nemokami, jei pasirinksite metinį planą, kuris kainuoja 13 USD / mėn..

  „WordPress.com“ domenai kainuoja 18 USD / metus, tačiau jie yra nemokamai įtraukti į metinį asmeninį planą, kuris kainuoja 8 USD / mėn..

  Bet jei jūs naudojate savarankišką „WordPress“ platformą, galite pradėti kurti svetainę su „Bluehost“ už 2,75 USD per mėnesį, o joje yra nemokamas domeno vardas. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Skirtumą tarp „WordPress.com“ ir savarankiško kompiuterio „WordPress.org“.

  Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, kiek kainuoja domeno vardas. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kiek iš tikrųjų kainuoja WordPress svetainės sukūrimas.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me