Kodėl jūs visada turėtumėte naudoti naujausią „WordPress“ versiją

Kiekvieną kartą pasirodžius naujam „WordPress“ atnaujinimui, iš vartotojų gauname kelis el. Laiškus, kuriuose klausiama, ar saugu atnaujinti savo „WordPress“ svetainę. Ar norėtumėte atnaujinti „WordPress“ į naujausią versiją? Norite sužinoti „WordPress“ atnaujinimo privalumus ir trūkumus? Šiame straipsnyje paaiškinsime, kodėl labai svarbu visada naudoti naujausią „WordPress“ versiją, taip pat parodysime, kaip tinkamai atnaujinti „WordPress“..


Atnaujinkite „WordPress“

„WordPress“ yra nemokama, ją kuria kūrėjų bendruomenė. Kiekviename naujame leidime jie ištaiso klaidas, prideda naujų funkcijų, pagerina našumą ir patobulina esamas funkcijas, kad neatsiliktų nuo naujų pramonės standartų..

Kitaip tariant, neatnaujindami „WordPress“ svetainės jūs rizikuojate savo svetainės saugumu ir praleidžiate naujas funkcijas / patobulinimus.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

Pažvelkime į „WordPress“ atnaujinimo privalumus ir trūkumus.

1. Saugumas

Saugumas, be abejo, yra pati svarbiausia priežastis, kodėl turėtumėte nuolat atnaujinti savo „WordPress“ svetainę.

„WordPress“ šiuo metu valdo 23% visų pasaulio svetainių. Dėl milžiniško populiarumo, „WordPress“ yra populiarus taikinys įsilaužėliams, kenksmingų kodų platintojams, duomenų vagims ir norintiems įsilaužėliams..

CMS „Marketshare“

Kadangi „WordPress“ yra atvirojo kodo, kiekvienas gali išstudijuoti šaltinio kodą, kad jį išmoktų ir patobulintų. Tačiau tai taip pat reiškia, kad įsilaužėliai gali tai išstudijuoti ir rasti būdų įsilaužti į svetaines.

Dabar gera dalis yra ta, kad ne visi įsilaužėliai yra blogi. Yra daug daugiau gerų įsilaužėlių nei blogų, vadinasi, saugumo ekspertai visame pasaulyje gali ištirti kodą ir tinkamai pranešti apie saugos klaidas / pataisymus. Kiekvieną kartą pranešus apie saugos pažeidžiamumą, pagrindinė „WordPress“ komanda uoliai dirba išleisdama naujinimą, kuris pašalina problemą.

Tai reiškia, kad jei jūs nenaudojate naujausios „WordPress“ versijos, tada naudojate programinę įrangą su žinomomis saugos spragomis. Piratai gali ieškoti svetainių, kuriose veikia senesnė versija, ir jūs galite tapti sudėtingo išpuolio auka.

Ne tik patį „WordPress“, bet ir įskiepius gali išnaudoti įsilaužėliai. Turite įsitikinti, kad visi jūsų „WordPress“ papildiniai, temos ir pats branduolys visada yra atnaujinami.

2. Šaunios naujos savybės

Kiekviename pagrindiniame „WordPress“ leidime yra naujų funkcijų ir programinės įrangos pakeitimų. Pvz., „WordPress 4.0“ buvo patobulinta įskiepių diegimo patirtis, 4.1 pristatė integruotą vaizdų redagavimą, o 4.2 – greitesnius papildinių atnaujinimus.

„WordPress 4.2“ pristatė greitesnius įskiepių atnaujinimus

Jei naudotumėte senesnę „WordPress“ versiją, jūsų „WordPress“ patirtis būtų daug kitokia nei kas nors, kuris naudoja naujausią versiją.

Turėsite problemų ieškant „WordPress“ pagalbos internete, nes naudojate senesnę versiją. „WordPress“ palaikymo forumuose esantys vartotojai manys, kad naudojate naujausią „WordPress“ versiją.

3. Greitis

Kiekviena nauja „WordPress“ versija pagerina našumą

„WordPress“ kūrėjai visada stengiasi viską padaryti greičiau. Kiekvienoje naujoje versijoje yra keletas patobulinimų, leidžiančių „WordPress“ veikti greičiau ir efektyviau.

Pavyzdžiui, „WordPress 4.2“ patobulino JS našumo meniu našumą, o „WordPress 4.1“ patobulino sudėtingas užklausas, kurios padėjo atlikti svetaines, naudojančias tas užklausas..

Kadangi greitis yra didžiulis SEO faktorius, turėtumėte nuolat atnaujinti savo „WordPress“, kad užtikrintumėte maksimalų našumą.

4. Trikčių pataisymai

Senesnės „WordPress“ versijos gali turėti klaidų

Nepaisant griežto pagrindinių „WordPress“ leidimų testavimo, kartais klaidos gali praslysti pro plyšius. Štai kodėl laiku pateikiami nedideli „WordPress“ leidimai (tie, kuriuose yra X.X.X), kad būtų galima už tai atsižvelgti. Pavyzdžiui, naujausias „WordPress 4.2.3“ naujinys ištaisė 20 klaidų iš 4.2 versijos.

Jei einate į „WordPress“ palaikymo forumus, kuriuose prašoma pagalbos, pirmas patarimas, kurį gausite, yra atnaujinti „WordPress“, nes tai gali išspręsti problemą. Jei primygtinai neatnaujinsite „WordPress“, tada negalėsite gauti pagalbos.

5. Suderinamumas (arba NE)

Dažnai įskiepių ir temų kūrėjai derina savo atnaujinimus su pagrindiniais „WordPress“ leidimais, kad įsitikintų, jog jie naudojasi naujomis funkcijomis ir patobulinimais.

Tačiau kai kuriais atvejais naujinimas gali sugadinti jūsų esamus „WordPress“ papildinius, jei jie nesilaikė geriausios praktikos ir kodavimo standartų.

Štai kodėl labai svarbu nuolat saugoti „WordPress“ atsargines kopijas.

Apibendrinant, vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad retais atvejais jūsų svetainė sugenda. Tačiau aukščiausia pusė yra ta, kad jūs turite:

 • Pagerintas „WordPress“ saugumas
 • Šaunios naujos „WordPress“ funkcijos
 • Greitesnė „WordPress“ patirtis
 • „WordPress“ svetainė be klaidų
 • Geresnis suderinamumas

Dabar, kai žinote, kodėl svarbu nuolat atnaujinti „WordPress“ svetainę, pažiūrėkime, kaip atnaujinti „WordPress“.

Kaip atnaujinti savo „WordPress“ svetainę

Gana lengva atnaujinti „WordPress“ branduolį, papildinius ir temas, kai tik yra naujas jų atnaujinimas. „WordPress“ yra įmontuota pranešimų apie atnaujinimus sistema. Tai pabrėžia galimų atnaujinimų skaičių prisijungiant prie „WordPress“ prietaisų skydelio.

„WordPress“ atnaujinimų ekranas

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti Prietaisų skydelis »Atnaujinimai puslapyje ir įdiekite tuos atnaujinimus. Tai yra vieno paspaudimo procesas.

Kadangi daugelis svetainių savininkų neprisijungia prie savo „WordPress“ prietaisų skydelio kasdien, jie net negali žinoti, kad yra atnaujinimas, prieinamas kelioms dienoms. Laimei, turite keletą variantų.

Jei naudojate „WordPress 3.7“ ar naujesnę versiją, mažesnių leidimų (kurie skirti saugumui ir klaidų pataisoms) automatiniai atnaujinimai įjungiami. Galite įjungti pagrindinių leidimų, papildinių ir temų automatinius atnaujinimus.

Arba galite gauti pranešimus el. Paštu, kai jūsų „WordPress“ svetainė bus atnaujinta.

Gaukite el. Pašto pranešimus apie atnaujinimus „WordPress“

Kai užsiimate savo verslu, prisijungimas prie svetainės tikrinti, ar nėra atnaujinimų, dažniausiai yra paskutinis dalykas. Ar nebūtų lengviau, jei gautumėte pranešimą el. Paštu, kai jūsų „WordPress“ svetainėse yra naujinių?

Na, tai įmanoma.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „WP Updates Notifier“ papildinį. Įjungę apsilankykite Nustatymai »Atnaujinimų pranešiklis konfigūruoti papildinio nustatymus.

„WordPress“ atnaujinimo pranešimų papildinio nustatymai

Šis papildinys naudoja „WordPress cron“, kad kas valandą patikrintų jūsų svetainės atnaujinimus. Tai galite pakeisti į vieną ar du kartus per dieną. Kai bus naujas naujinimas, šis papildinys jums atsiųs pranešimą el. Paštu.

Pagal numatytuosius nustatymus jis patikrina, ar nėra „WordPress“ pagrindinio atnaujinimo, įskiepių atnaujinimų ir temų atnaujinimų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėkite išsaugoti nustatymus naudojant bandymo el. Pašto mygtuką.

Jei negaunate bandomojo el. Laiško iš papildinio, tada perskaitykite mūsų vadovą, kaip išspręsti „WordPress“ nesiunčiama el. Pašto problema.

Automatinis „WordPress“ naujinių diegimas

Galite dar labiau automatizuoti procesą. „WordPress“ leidžia įgalinti automatinius pagrindinių leidimų, papildinių ir temų atnaujinimus.

Ši parinktis yra rizikinga, jei nenaudojate valdomos „WordPress“ prieglobos. Valdomos „WordPress“ prieglobos įmonės automatiškai atnaujina jūsų svetainę į pagrindines „WordPress“ versijas ir stebi, jei kas nors nutrūktų.

Jei įjungsite automatinius atnaujinimus, yra nedidelė rizika, kad svetainė gali sulūžti ir jūs neprisijungsite prie interneto, kad ją iškart ištaisytumėte. Tai pasakius, jei norite įgalinti automatinius atnaujinimus, tai galite padaryti dviem būdais (papildinio metodas ir kodo metodas).

Pirmiausia pažvelkime į papildinio metodą.

Pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „Easy Updates Manager“ papildinį. Aktyvavus reikia apsilankyti Prietaisų skydelis »Atnaujinimo parinktys puslapyje, kad sukonfigūruotumėte papildinį.

„WordPress“ automatinių naujinimų nustatymas

Dabar turite slinkti žemyn iki automatinių naujinimų skyriaus, kuriame galėsite įjungti pagrindinius, papildinių, temų ir vertimo failų automatinius atnaujinimus. Baigę tiesiog išsaugokite nustatymus.

Įgalinkite automatinius atnaujinimus naudodami „wp-config File“

Galite įgalinti automatinius „WordPress“ branduolio atnaujinimus tiesiog pridėdami šią eilutę prie savo wp-config.php failo.

apibrėžti (‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, tiesa);

Jei taip pat norite automatiškai atnaujinti savo temas ir papildinius, turėtumėte tai pridėti prie savo temos function.php failo arba konkrečios svetainės papildinio..

add_filter (‘auto_update_plugin’, ‘__return_true’);
add_filter (‘auto_update_theme’, ‘__return_true’);

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, kodėl visada turėtumėte naudoti naujausią „WordPress“ versiją. Taip pat galbūt norėsite sužinoti, koks yra mūsų ekspertų pasirinkimas iš 20-ies, kurie turi turėti „WordPress“ papildinius 2015 metams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map