Kuo skiriasi „WordPress“ žinutės ir puslapiai?

Dažnai „WordPress“ pradedantieji supainioja įrašus ir puslapius. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ yra dviejų tipų turinys: įrašai ir puslapiai.


Kaip pradedančiam turbūt įdomu, kuo skiriasi įrašai nuo puslapių? Panašu, kad jie panašiai atrodo ir „WordPress“ prietaisų skydelyje, ir svetainėje.

Skaitytojai mūsų dažnai klausia: kodėl man reikia abiejų? Kada turėčiau naudoti žinutes? Kada turėčiau naudoti puslapius?

Šiame straipsnyje paaiškinsime skirtumą tarp žinučių ir puslapių „WordPress“.

„WordPress“ įrašai ir puslapiai - koks skirtumas

Kas yra „WordPress“ žinutės?

Žinutės yra tinklaraščio turinys, pateiktas atvirkštine chronologine tvarka (naujausias turinys viršuje). Pamatysite įrašus, išvardytus jūsų tinklaraščio puslapyje.

Jei naudojate „WordPress“ kaip tinklaraštį, galiausiai naudosite pranešimus apie didžiąją dalį savo svetainės turinio.

„WordPress“ įrašus galite pridėti ir redaguoti naudodami prietaisų skydelio meniu „Skelbimai“. Štai kaip atrodo ekranas Pridėti naują įrašą.

Naujas „WordPress“ žinutės ekranas

Dėl atvirkštinės chronologinės tvarkos jūsų pranešimai yra skirti laiku. Senesni įrašai archyvuojami pagal mėnesį ir metus.

Kai įrašai sensta, vartotojas turi gilintis į juos. Jūs turite galimybę sutvarkyti savo įrašus pagal kategorijas ir žymas.

„WordPress Post“ kategorijų žymės

Kadangi „WordPress“ įrašai skelbiami atsižvelgiant į laiką ir datą, jie yra sindikuoti per RSS tiekimą. Tai leidžia jūsų skaitytojams pranešti apie naujausią pranešimo atnaujinimą per RSS tiekimą.

Tinklaraštininkai gali naudoti RSS tiekimus, norėdami perduoti el. Laiškus per tokias paslaugas kaip „Constant Contact“, „Aweber“ ar „MailChimp“. Galite sukurti dienos ir savaitės informacinį biuletenį, kurį auditorija galės užsiprenumeruoti.

Dėl labai savalaikio pareigybių pobūdžio jis tampa ypač socialus. Galite naudoti vieną iš daugelio socialinių tinklų papildinių, kad jūsų vartotojai galėtų bendrinti jūsų įrašus socialinės žiniasklaidos tinkluose, tokiuose kaip „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Pinterest“ ir kt..

Žinutės skatina pokalbį. Jie turi įmontuotą komentarų funkciją, leidžiančią vartotojams komentuoti tam tikrą temą. Pagal numatytuosius nustatymus yra įjungti komentarai, atkūrimai ir atkūrimai.

„WordPress“ komentarų įgalinta

Galite eiti į savo Nustatymai »Diskusija jei norite, kad išjungtumėte senesnių įrašų komentarus.

„WordPress“ žinutėse paprastai nurodomas autoriaus vardas ir paskelbimo / atnaujinimo data.

Geriausias „WordPress“ įrašo pavyzdys gali būti šis straipsnis, kurį dabar skaitote. Eikite į viršų ir virš straipsnio pavadinimo pamatysite įrašų kategoriją „Pradedančiųjų vadovas“. Po pavadinimu yra paskutinė atnaujinta data, autoriaus vardas ir socialinio naudojimo mygtukai.

„WordPress“ žinutės „WPBeginner“ tinklaraščio pavyzdys

Po pagrindinio straipsnio turinio yra komentarų skiltis. Paprastai jų nerandate puslapyje.

Dabar, kai žinote, kas yra įrašai, pažvelkime į puslapius ir kaip jie skiriasi.

Kas yra „WordPress“ puslapiai?

Puslapiai yra statinio vienkartinio tipo turinys, toks kaip jūsų puslapis, privatumo politika, kontaktinis puslapis ir kt. Nors „WordPress“ duomenų bazėje saugoma paskelbta puslapio data, puslapiai yra nesenstantys subjektai.

Pvz., Neturėtų būti laikoma, kad jūsų puslapis baigiasi. Žinoma, galite grįžti ir atnaujinti ją, tačiau greičiausiai neturėsite apie 2012 m., Apie 2013 m. Ir t. T. Kadangi nėra laiko ir datos, susietos su puslapiais, jie pagal nutylėjimą nėra įtraukiami į jūsų RSS tiekimą..

Galite pridėti ir redaguoti „WordPress“ puslapius, naudodami prietaisų skydelio meniu „Puslapiai“. Štai kaip atrodo ekranas Pridėti naują puslapį:

Pridėti naują „WordPress“ ekraną

Daugeliu atvejų puslapiai nėra skirti socialiniams poreikiams, todėl socialinio bendrinimo mygtukai nėra. Pvz., Greičiausiai nenorite, kad kiti tweet jūsų privatumo politikos puslapį.

Taip pat puslapiuose nėra komentarų. Nenorite, kad vartotojai komentuotų jūsų kontaktų puslapį ar teisinį atsisakymo puslapį. Yra galimybė įgalinti komentarus, tačiau ji pagal numatytuosius nustatymus jūsų „WordPress“ puslapiuose yra išjungta.

Komentaro parinktys „WordPress“ puslapiuose

Skirtingai nuo įrašų, puslapiai yra hierarchinio pobūdžio. Pvz., Viename puslapyje galite turėti antrinius puslapius arba antrinius puslapius. Galite lengvai paversti puslapį antriniu puslapiu, redaguodami puslapį, pasirinkdami pagrindinį puslapį iš puslapio atributų.

Puslapio atributai „WordPress“

Pagrindinis to pavyzdys yra mūsų projekto puslapis. Ši funkcija leidžia jums tvarkyti savo puslapius kartu ir netgi priskirti jiems pasirinktinį šabloną.

„WordPress“ pagal numatytuosius nustatymus yra kartu su funkcija, leidžiančia kurti pasirinktinius puslapių šablonus naudojant savo temą. Tai leidžia kūrėjams prireikus pritaikyti kiekvieno puslapio išvaizdą.

Daugelyje temų įrašas ir puslapiai atrodo vienodai. Bet kai jūs naudojate savo puslapį nukreipimo arba galerijos puslapiams kurti, tada tinkintų puslapių šablonų funkcija yra labai naudinga..

Puslapiai taip pat turi šią archajišką funkciją, vadinamą „Užsakymas“, leidžiančią tinkinti puslapių tvarką, jai priskiriant skaitinę vertę. Tačiau šią funkciją pratęsia papildiniai, pvz., Paprastas puslapių užsakymas, leidžiantis vilkti & mesti puslapių tvarką.

„WordPress“ puslapiai ir įrašai (pagrindiniai skirtumai)

Apibendrinant galima pasakyti, kad pagrindiniai skirtumai tarp „WordPress“ įrašų ir puslapių skiriasi.

 • Žinutės yra laiku pateikiamos, palyginti su puslapiais.
 • Žinutės yra socialinės, palyginti su puslapiais.
 • Žinutės yra suskirstytos naudojant kategorijas ir žymas, palyginti su puslapiais, kurie yra hierarchiniai ir gali būti tvarkomi kaip vaiko ir tėvų puslapiai.
 • Žinutės yra įtrauktos į RSS tiekimą, o ne puslapiai.
 • Žinutės turi autorių ir paskelbimo data, palyginti su puslapiais.

Aukščiau išvardyti skirtumai gali turėti išimčių. Norėdami išplėsti abiejų tipų turinio funkcijas, galite naudoti papildinius.

Nepaisant šių skirtumų, „WordPress“ puslapiuose ir žinutėse yra keletas panašumų.

Pirma, jie abu naudojami turiniui skelbti. Prie įrašų ir puslapių galite pridėti teksto, paveikslėlių, formų ir kt. Puslapiuose ir žinutėse yra rodomas vaizdo metalaukas.

Galite sukurti svetainę niekada nenaudodami „WordPress“ žinučių ar tinklaraščių funkcijų. Taip pat galite sukurti verslo svetainę su puslapiais ir atskirą tinklaraščio skyrių savo naujienoms, pranešimams ir kitiems straipsniams.

Dažnai užduodami klausimai

Toliau pateikiami keli dažniausiai užduodami klausimai, kuriuos iš vartotojų girdėjome apie įrašus ir puslapius ir kaip tinkamai juos naudoti „WordPress“..

1. Kiek galiu turėti pranešimų ir (arba) puslapių?

Galite turėti tiek norimų įrašų ir (arba) puslapių. Sukurti įrašų ar puslapių skaičius neribojamas.

2. Ar yra kokių nors SEO pranašumų vieniems ar kitiems?

Paieškos sistemoms patinka organizuoti turinį. Nesvarbus turinys laikomas svarbesniu; tačiau naujausiam ir savalaikiam turiniui teikiama daug pirmenybės.

Trumpai tariant, gali būti skirtumas, bet kaip pradedančiajam, jums nereikia jaudintis. Sutelkite dėmesį į tai, kaip savo svetainę sutvarkyti vartotojui. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite mūsų išsamų „WordPress“ SEO vadovą pradedantiesiems.

3. Kokius puslapius turėčiau sukurti savo svetainėje ar tinklaraštyje?

Tai tikrai priklauso nuo to, kokį tinklaraštį ar svetainę kuriate. Tačiau galbūt norėsite pamatyti mūsų visų svetainių svarbių puslapių sąrašą.

4. Ar galiu perjungti žinutes į puslapius ir atvirkščiai?

Daugelis pradedančiųjų netyčia prideda turinį prie įrašų, kai iš tikrųjų norėjo kurti puslapius. Panašiai kai kurie nauji tinklaraštininkai gali išsaugoti tinklaraščių įrašus kaip puslapius.

Jei ką tik pradėjote, tai galite lengvai ištaisyti naudodami pašto tipo perjungiklio papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip perjungti įrašų tipus „WordPress“.

5. Ar „WordPress“ yra kitų turinio tipų, išskyrus įrašus ir puslapius?

Taip, yra. Tačiau šie kiti numatytieji turinio tipai apima priedus, taisymus ir naršymo meniu, kurie paprastai nenaudojami taip pat, kaip įrašai ir puslapiai..

„WordPress“ taip pat leidžia kūrėjams sukurti savo pasirinktinius įrašų tipus. Šią funkciją papildiniai naudoja kurdami papildomus turinio tipus „WordPress“. Pvz., Jei jūs naudojate „WooCommerce“ parduotuvę, tada „WordPress“ administratoriaus srityje pamatysite „Produktų“ įrašo tipą..

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti skirtumą tarp „WordPress“ puslapių ir įrašų ir kaip jais naudotis. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų svarbių dalykų, kuriuos reikia atlikti įdiegus „WordPress“, sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map