Pagrindinis „Affiliate Marketing“ vadovas pradedantiesiems – žingsnis po žingsnio

Partnerių marketingas yra vienas populiariausių būdų užsidirbti pinigų internete iš savo tinklaraščio. Tai leidžia jums pridėti nuolatinį pajamų srautą į savo tinklaraščio vertimo pinigais strategiją. Šiame dukterinės rinkodaros vadove pradedantiesiems paaiškinsime, kaip veikia filialo rinkodara ir kaip pradėti iškart.


Pagrindinis rinkodaros vadovas partneriams

Kas yra filialų rinkodara?

Iš esmės dukterinė rinkodara yra persiuntimo tvarka, kai internetinis mažmenininkas (reklamuotojas) moka jums komisinį atlyginimą, kai vartotojai perka savo produktą iš jūsų persiuntimo nuorodos..

Skirtingai nuo kitų skelbimų tipų, kurie moka pagal paspaudimus ar rodinius, filialo rinkodara veikia CPA (mokestis už įgijimą) arba CPL (mokestis už potencialų klientą) pagrindu. Kitaip tariant, komisinius uždirbi tik tada, kai kas nors imasi veiksmų (t. Y. Perka produktą arba prisiregistruoja nemokamam bandymui)..

Kadangi reklamuotojui yra mažesnė rizika, dukterinės programos moka leidėjams daug didesnius komisinius, palyginti su „Google AdSense“ ar kitomis skelbimų rūšimis.

Filialai rinkodaroje reikalauja daugiau praktinio požiūrio. Turite rasti produktą ar paslaugą, kuri, jūsų manymu, bus naudinga jūsų vartotojams. Po to turite strategiškai įtraukti jį į savo tinklaraščio įrašus ir kitas savo svetainės sritis, kad vartotojai galėtų nusipirkti produktą naudodami jūsų nukreipimo nuorodą..

Kaip veikia filialų rinkodara / stebėjimas?

Pirmiausia turite surasti įmonę ar produktą, kurį norite reklamuoti. Turite pasirinkti produktą ar paslaugą, kuri, jūsų manymu, bus aktuali jūsų tinklaraščio tema ir bus naudinga jūsų auditorijai. Jūsų pasirinktas produktas ar įmonė bus vadinami „prekybininkais“.

Be to, jūs turite bendradarbiauti su įmone, prisijungdami prie jų partnerių programos. Tai daro jus jų „partneriu“. Kai kurios įmonės taip pat vartoja terminus partneriai, partneriai ir kt.

Prisijungę prie jų partnerių programos (dar vadinamos filialų programa), gausite unikalų filialo ID. Turėsite naudoti šį filialo ID visose filialų nuorodose, kurias pridedate savo svetainėje, kad reklamuotumėte produktą.

Galite reklamuoti produktą pridėdami išsamių atsiliepimų apie produktą, rekomenduodami jį savo straipsniuose, rodydami reklamjuostės skelbimus, siųsdami el. Laiškus el. Paštu ir dar daugiau. Bus stebimas visas srautas, kurį siunčiate prekybininko svetainei su jūsų unikaliu ID.

Kai vartotojas pirks, jūs uždirbsite komisinį atlyginimą. Jūsų mokėjimas išmokamas, kai uždarbis pasieks tam tikrą ribą, paprastai 45–60 dienų.

Kaip pradėti dirbti su partnerių rinkodara

Pirmiausia turite įsitikinti, kad naudojatės tinkama internetinių dienoraščių platforma, ir jums leidžiama vykdyti filialų rinkodaros kampanijas savo svetainėje.

Pvz., Jei naudojate WordPress.com, tada yra keletas apribojimų, susijusių su produktais ir paslaugomis, į kuriuos galite susieti. Norėdami gauti daugiau informacijos, palyginkite „WordPress.com“ ir „WordPress.org“ palyginimus.

Kita vertus, jei esate savarankiškoje „WordPress.org“ svetainėje, galite pridėti bet kurią norimą partnerių nuorodą ir efektyviai valdyti partnerių kampanijas..

Jei dar nesukūrėte svetainės, galite pradėti dirbti iš karto. Tiesiog vykdykite instrukcijas, pateiktas mūsų žingsnis po žingsnio vadove, kaip sukurti tinklaraštį, ir jūs būsite pasirengę veikti mažiau nei 30 minučių.

Tada turite pranešti vartotojams, kaip uždirbate pinigus iš savo svetainės, pridėdami informacijos atskleidimo puslapį. Peržiūrėkite „WPBeginner“ informacijos atskleidimo puslapį ir nesinaudokite juo kaip šabloną.

Savo tinklaraštyje taip pat turėsite pridėti privatumo politiką ir paslaugų teikimo sąlygų puslapį.

Tai yra būtini puslapiai kiekviename „WordPress“ tinklaraštyje. Jie ne tik išgelbės jus nuo teisinių problemų ateityje, bet ir padės sukurti pasitikėjimą savo auditorija.

Rasti reklamuojamus produktus ir paslaugas

Yra daugybė būdų, kaip rasti produktus ir įmones, su kuriomis galite tapti partneriu. Čia yra keletas paprasčiausių būdų, kaip rasti produktus, kuriuos galite reklamuoti.

1. Tapkite jau naudojamų produktų partneriu

Pirmiausia turite pažvelgti į produktus ir paslaugas, kuriuos jau naudojate ir kurie yra naudingi. Tai leidžia jums lengvai įtikinti vartotojus apie produktą, nes jūs jau žinote privalumus ir trūkumus.

Tada turite eiti į produkto svetainę ir ieškoti terminų, tokių kaip „Partnerių programa“, „Partneriai“ ar „Filialai“. Daugelis kompanijų aktyviai ieško dukterinių rinkodaros specialistų, norinčių reklamuoti savo produktus, todėl prideda nuorodą į savo filialų puslapį savo svetainės apačioje..

Ieškoma prisijungimo programų

2. Ieškokite produktų, kuriuos rekomenduoja kiti tinklaraščiai

Kitas būdas rasti produktus yra žiūrėti į kitus tinklaraščius, panašius į jūsų. Galėsite rasti daug panašių tinklaraščių, kurie naudojasi dukterine rinkodara, kad užsidirbtų pinigų.

Bet kaip jūs žinote, kad jie reklamuoja dukterinius produktus?

Pirmiausia jų tinklalapyje ieškokite akivaizdžių ir lengvai pastebimų reklaminių juostų skelbimų. Paveskite pelę prie reklamjuostės skelbimo ir pamatysite nuorodą naršyklės būsenos juostoje.

suradus dukterinius ryšius

Ši nuoroda paprastai turės partnerio ID. Partnerių ID padeda prekybininkams nustatyti, kuris dukterinis partneris siunčia jiems srautą / pardavimą.

Kartais šios nuorodos gali atrodyti kaip vidinės nuorodos, bet kai jas spustelėsite, jos pateks į produkto svetainę, kurios nuorodoje yra dukterinės įmonės rinkodaros ID. Panašių filialų nuorodų rasite ir jų turinyje.

3. Prisijunkite prie didesnių partnerių tinklų

Kitas būdas rasti reklamuojamus produktus yra prisijungimas prie filialų tinklų. Šios svetainės veikia kaip tarpininkas tarp filialų rinkodaros ir prekybininkų.

Pastebėsite, kad daugelis produktų ir kompanijų, su kuriomis norite bendradarbiauti, jau naudoja partnerių tinklą. Tai padeda greitai rasti daugybę produktų, kuriuos galite pradėti reklamuoti savo svetainėje.

4. Kreipkitės į įmones

Jei tikrai norite reklamuoti produktą, bet nerandate jokios informacijos apie jo partnerių programą, galite tiesiog paklausti jų el. Paštu.

Kai kurios įmonės gali aktyviai nereklamuoti savo partnerių programos. Jei jie turi partnerių programą, tada jie gali pakviesti jus prisijungti.

Kas yra partnerių tinklai? Kodėl turėtumėte prisijungti prie jų?

Partnerių tinklai veikia kaip tarpininkas tarp jūsų (filialo rinkodaros skyriaus) ir prekybininkų (įmonių, norinčių parduoti savo produktus)..

Prekybininkams jie teikia savo platformą kaip paslaugą, kurioje galima išvardyti savo produktus, sekti filialų srautą, valdyti filialus ir siųsti mokėjimus.

Partnerių rinkodaros specialistams jie siūlo lengvai naudojamą platformą, kur galima ieškoti produktų, prisiregistruoti kaip filialas, sekti kampanijos našumą ir pajamas..

Toliau pateikiami keli populiariausi filialų tinklai, prie kurių galite prisijungti.

 • „ShareaSale“ – vienas didžiausių partnerių tinklų, turintis daug mokamų dukterinių produktų beveik visoms įsivaizduojamoms kategorijoms. Populiarioji „WordPress“ prieglobos įmonė „WPEngine“ naudoja „ShareASale“ savo dukterinėms įmonėms valdyti. „WPEngine“ partnerių programa savo partneriams siūlo labai dosnias išmokas.
 • „CJ Affiliate“ (anksčiau – „Comission Junction“) – dar vienas populiariausių filialų tinklas, turintis daugybę prekeivių ir produktų, tvarkingai suskirstytų į kategorijas ir lengvai ieškančių. Tokios kompanijos kaip „GoDaddy“, „Expedia“ ir daugelis kitų naudojasi CJ.
 • „ClickBank“ – tai didelė internetinė rinka, kurioje parduodami įvairių kategorijų skaitmeniniai produktai iš skirtingų pardavėjų. Tai lengva naudoti ir jame yra daugybė mokymosi šaltinių naujiems filialų rinkodaros specialistams.
 • „Amazon Associates“ – „Amazon“ yra didžiausia pasaulyje elektroninės prekybos parduotuvė, kurioje yra milijonai produktų. Galite prisiregistruoti prie savo partnerių programos ir pradėti uždirbti siųsdami žmones į svetainę, kurią jie jau naudoja apsipirkdami internetu.

Kuriuose partnerių tinkluose turėtumėte prisijungti??

Turėtumėte prisijungti prie filialų tinklų, kuriuose yra produktų, kuriuos norite reklamuoti. Galite prisijungti prie kelių dukterinių tinklų, skirtų įvairiems produktams. Mes naudojame visus aukščiau išvardintus tinklus ir keletą kitų.

Įsitikinkite, kad visada tikrinate tinklo programų politiką. Taip pat turite peržiūrėti atskirų produktų ir prekybininkų programų politiką. Tai suteiks aiškią informaciją apie jūsų uždarbį, mokėjimus, papildomas paskatas ir dar daugiau.

Partnerių rinkodaros patarimai, kaip padidinti pajamas

Dabar, kai jau apžvelgsime pagrindus, pasinerkime į kelis patarimus, kaip iš tikrųjų užsidirbti pinigų iš filialų rinkodaros.

1. Pasirinkite gerus produktus ir įmones, kurias norite reklamuoti

Jūs, kaip dukterinis rinkodaros specialistas, nekontroliuojate produktų, kuriuos rekomenduojate, ateities. Štai kodėl turite įsitikinti, kad rekomenduojate geriausius produktus iš gerbiamų kompanijų.

Geriausias būdas tai padaryti yra rekomenduoti produktus ir paslaugas, kuriuos iš tikrųjų naudojote. Jei norite rekomenduoti produktą, kuris atrodo naudingas, susisiekite su jais ir sužinokite daugiau.

Jei gražiai paprašysite, dauguma kompanijų mielai pasiūlys jums nemokamą sąskaitą arba kopiją, kad galėtumėte peržiūrėti / išbandyti savo produktą ar paslaugą.

2. Siūlykite labai naudingą ir vertingą turinį

Galite pridėti filialų nuorodas ir reklamjuostes bet kurioje savo „WordPress“ svetainėje. Tačiau tiesiog pridėję nuorodų vartotojai neįtikins iš tikrųjų pirkti tuos produktus.

Turite įtikinti savo vartotojus siūlydami naudingą ir vertingą informaciją apie produktą. Daugelis filialų rinkodaros specialistų tai daro rašydami išsamias produktų apžvalgas, vaizdo įrašų apžvalgas, produktų palyginimus su privalumais ir trūkumais ir dar daugiau.

3. Atminkite savo auditoriją

Rinkdamiesi produktą turėkite omenyje savo svetainės auditoriją ir jos interesus. Pvz., Jei tvarkote mados tinklaraštį, tuomet norėtumėte reklamuoti mados aksesuarus, drabužius ir panašius gaminius, kuriuos norėtų nusipirkti jūsų auditorija.

Taip pat turite įsitikinti, kad ne tik rekomenduojate produktus, nes jie siūlo didesnius komisinius. Jei vartotojas perka produktą, remdamasis jūsų rekomendacija, ir jis neatrodo naudingas, tada jis niekada nebepasitikės jūsų rekomendacijomis.

Filialų rinkodaros papildiniai ir įrankiai, skirti „WordPress“

Didėjant jūsų tinklaraščiui, jūs rekomenduosite daugybę skirtingų produktų. Dėl to jums bus sunku valdyti visas filialų nuorodas, reklamjuostes ir skelbimus, esančius visoje jūsų svetainėje.

Laimei, yra puikių filialų rinkodaros įrankių ir „WordPress“ papildinių, kuriuos galite naudoti valdydami.

1. Ištroškę filialai

Neautomatiškai pridedant nuorodas į savo turinį tampa gana sunku, augant jūsų svetainei. Jūs turėsite nukopijuoti URL su savo dukterinės įmonės ID kaskart, kai paminėsite produktą ir įklijuosite jį į „WordPress“.

Čia gali padėti „ThirstyAffiliates“. Tai yra filialų nuorodų tvarkymo papildinys, leidžiantis lengvai pridėti filialų nuorodas „WordPress“.

Tai taip pat leidžia pakeisti ilgas dukterinių įmonių nuorodas į gana apsikabintas nuorodas, kurios yra patogesnės vartotojui.

„ThirstyAffiliates“ taip pat turi galimybę automatiškai pakeisti raktinius žodžius dukterinėmis nuorodomis, kurios gali reikšmingai padėti padidinti pajamas iš dukterinių įmonių..

2. „AdSanity“

„AdSanity“ yra geriausias „WordPress“ skelbimų valdymo įskiepis ir būtinas kiekvieno filialo rinkodaros įrankių rinkinys. Tai leidžia jums sukurti reklaminių antraščių skelbimus iš savo „WordPress“ svetainės ir valdyti juos iš vienos informacijos suvestinės.

„AdSanity“ taip pat leidžia lengvai įterpti skelbimus į „WordPress“ žinutes, puslapius ir šoninės juostos valdiklius. Galite naudoti ją norėdami tvarkyti trečiųjų šalių skelbimus, pvz., „Google AdSense“ skelbimus ir reklamjuostes. Norėdami gauti išsamias instrukcijas, skaitykite mūsų vadovą, kaip valdyti skelbimus naudojant „WordPress“ naudojant „AdSanity“.

3. „MonsterInsights“

„MonsterInsights“ yra geriausias „Google Analytics“ „WordPress“ papildinys. Tai leidžia pamatyti, iš kur atsiranda jūsų vartotojai ir ką jie daro būdami jūsų svetainėje.

Tai taip pat padeda sekti siunčiamų filialų nuorodas naudojant „Google Analytics“. Tai leidžia išsiaiškinti, kurios dukterinių įmonių nuorodos yra spustelėjamos dažniau, ir padeda sužinoti praleistas galimybes.

Reikia daugiau įrankių? Peržiūrėkite visą sąrašą populiariausių „WordPress“ filialų rinkodaros įrankių ir papildinių.

Tikimės, kad šis galutinis rinkodaros vadovas partneriams, pradedantiesiems, padėjo jums išmokti tapti rinkodaros partneriu. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų galutinį „WordPress“ SEO vadovą, kad jūsų svetainė sulauktų daugiau lankytojų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map