Palyginami 6 geriausi „WordPress“ puslapių kūrimo priemonės (2020 m.)

Ieškai lengvo būdo sukurti ir pritaikyti savo „WordPress“ svetainę? Čia naudingi „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildiniai.

„WordPress“ puslapio kūrėjai leidžia jums sukurti, redaguoti ir tinkinti savo svetainės išdėstymą nerašant kodo. Šiame straipsnyje mes palyginsime 6 geriausius „WordPress“ nuvilkimo puslapio kūrėjus.

Geriausi „drag and drop“ „WordPress“ puslapių kūrėjai

Kodėl verta naudoti „WordPress“ nuvilkti puslapių kūrimo priemonę?

Pradėdami tinklaraštį, daugeliui pradedančiųjų sunku pritaikyti savo „WordPress“ puslapio išdėstymą.

Nors daug „WordPress“ temų yra su skirtingais puslapių išdėstymais, daugumą jų yra labai sunku pritaikyti tiems, kurie nežino kodo (HTML / CSS)..

Štai kodėl vartotojai dažnai užduoda mums tokius klausimus: „Kaip priversti„ WordPress “vilkti ir mesti?“ arba „Ar lengva„ WordPress “nuvilkti puslapio kūrimo priemonę?“

Kai mes kalbame su žmonėmis, kurie keičiasi iš „Weebly“ į „WordPress“ arba nuo „Wix“ prie „WordPress“, dažniausiai pasitaikantis atsakymas yra: „Aš norėčiau, kad„ WordPress “turėtų„ drag and drop “svetainių kūrėją“.

Na, „WordPress“ yra keli puikūs „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonės papildiniai. Jie leidžia jums sukurti visiškai tinkintus svetainių dizainus „WordPress“ nerašydami vienos kodo eilutės.

Kadangi rinkoje yra tiek daug skirtingų „WordPress“ puslapių kūrėjų papildinių, nusprendėme palyginti ir reitinguoti geriausius „WordPress“ puslapio kūrėjus, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamiausią sprendimą.

Mūsų kriterijai, skirti palyginti šiuos „WordPress“ puslapio kūrėjus: naudojimo paprastumas, lankstumas, ir projektinis išėjimas.

Pažvelgę ​​į tai, pažvelkime į geriausius „WordPress“ puslapių kūrėjus rinkoje.

1. Bebras statybininkas

„Beaver Builder“ geriausias „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinys

„Beaver Builder“ yra pagrindinis „WordPress“ „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonės papildinys. Mūsų nuomone, jis yra geriausias „WordPress“ puslapio kūrėjas rinkoje.

Tai yra labai greita ir pateikiama su integruotu turistiniu turtu, kuris padės greitai susipažinti su jų sąsaja.

„Beaver Builder“ yra su tiesiogine vilkimo sąsaja. Visus pakeitimus matysite pridėję juos, tiesiog vilkdami elementus iš dešinės šoninės juostos ir palikdami juos savo puslapyje. Norėdami spustelėti bet kurį puslapio elementą, galite redaguoti jo ypatybes.

Yra modulių, leidžiančių pridėti beveik viską, ko galite, įskaitant slankiklius, karuselę, foną, turinio blokus, mygtukus ir dar daugiau.

Jame taip pat yra daugiau nei 30 subtiliai suprojektuotų nukreipimo puslapių šablonų, todėl labai lengva ir ypač greita sukurti nuostabius svetainės išdėstymus..

Manome, kad „Beaver Builder“ yra labai draugiškas pradedantiesiems. Peržiūrėkite mūsų vadovėlį, kaip sukurti pasirinktinius „WordPress“ išdėstymus naudojant „Beaver Builder“.

Įdomu, ar jis suderinamas su naująja „WordPress“ versija? Taip tai yra.

Bebras statybininkas buvo gerai atnaujintas kartu su Gutenbergo projektu. Taigi, jis puikiai tinka su jūsų naujuoju „Gutenberg“ redaktoriumi.

Kainodara: Nuo 99 USD už neribotas svetaines.

Mūsų klasė: A+

Apžvalga: „Beaver Builder“ yra lengviausias puslapio kūrimo būdas rinkoje. Kartu pateikiami paruošti šablonai, kurie padės pradėti. Galimybė pritaikyti kiekvieną smulkmeną daro ją puikiu sprendimu „WordPress“ vartotojams.

2. Divi

„Divi Builder“ „drag and drop“ „WordPress Page Builder“ papildinys

„Divi“ yra „drag and drop“ tema ir „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinys. Tai labai lengva naudoti, ir yra daugiau nei 20 maketų / šablonų, skirtų įvairioms interneto svetainėms.

Kaip ir „Beaver Builder“, „Divi Builder“ yra vizualus „drag and drop“ puslapio kūrėjas, tikras WYSIWYG redaktorius (ką matai, ką gauni).

Galite tiesiogiai spustelėti savo puslapį ir pradėti taisyti realiu laiku peržiūrėdami visus pakeitimus. Nereikia išsaugoti ir spustelėti peržiūros, kad pamatytumėte savo naują dizainą.

„Divi“ yra 46 turinio moduliai, kuriuos galite nuvilkti bet kurioje savo išdėstymo vietoje. Galite juos suskirstyti į 3 sekcijų tipus, 20 eilučių tipų ir pritaikyti kiekvieną elementą naudodami išplėstinius dizaino parametrus.

Naudodami „Divi“, per kelias minutes galite sukurti bet kokio tipo pasirinktinį puslapio išdėstymą. Tada galite išsaugoti šiuos „Divi“ išdėstymus, kad ateityje galėtumėte juos naudoti savo svetainėje. Taip pat galite eksportuoti maketą iš vienos „Divi“ instaliacijos į kitą.

„Divi Builder“ papildinys yra „Divi“ temos pagrindas, tačiau jis gerai veikia su bet kuria kita „WordPress“ tema.

Geriausia, kad „Divi“ siūlo geriausias kainas iš visų šioje srityje esančių variantų. Už vieną kainą gausite „Divi“ temą, „Divi“ puslapio kūrimo priemonės papildinį ir visus kitus „Elegantiškos temos“ produktus.

Tai reiškia, kad galite naudoti „Divi“ temą arba įdiegti „Divi Builder“ papildinį bet kurioje kitoje temoje.

Kainodara: Nuo 89 USD per metus (taip pat galimas gyvenimo planas)

Mūsų klasė: A

Apžvalga: „Divi“ yra puiki „Beaver Builder“ alternatyva. Jame yra galingas puslapių kūrėjas, turintis neribotas dizaino galimybes. Daugybė turinio modulių leidžia kurti pažodžiui bet kokio tipo svetaines, kurių tikrai norite. Jų gyvenimo planas taip pat daro jį vienu geriausių pasiūlymų rinkoje.

3. Elementorius

„Elementor WordPress“ „Drag and Drop Page Builder“ papildinys

„Elementor“ yra dar vienas galingas „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinys.

Tai yra tiesioginių puslapių kūrimo priemonės papildinys, kuris reiškia, kad matote pakeitimus tiesiogiai, kai redaguojate juos su „Elementor“. Tiesiog pradėkite nuo skyrių sukūrimo ir pasirinkite kiekvienos skilties stulpelių skaičių.

Tada galite nuvilkti valdiklius iš kairiojo skydelio į savo skiltį. „Elementor“ yra daugybė valdiklių, įskaitant dažniausiai naudojamus svetainės elementus.

Nuo pagrindinio vaizdo ir teksto valdiklių iki pažangių akordeonų, skaidrių, atsiliepimų, piktogramų, socialinės medijos, skirtukų ir kt. Kiekvienas valdiklis turi savo parametrus.

„Elementor“ taip pat leis jums pridėti valdiklių, kuriuos sukūrė kiti „WordPress“ įskiepiai.

Nenorite kurti savo maketo?

„Elementor“ yra su daugybe paruoštų naudoti šablonų, kuriuos galite lengvai įterpti į savo puslapius. Galite tiesiog nurodyti ir spustelėti norėdami redaguoti bet kurį puslapio elementą, pakeisti turinį ir viskas.

Kainodara: Nuo 49 USD už vienos svetainės licenciją.

Mūsų klasė: A

Apžvalga: „Elementor“ yra populiarus „WordPress“ puslapių kūrimo priemonės papildinys. Tai greita, lengva naudoti ir pridedama daugybė modulių / šablonų, kuriuos galite naudoti kurdami pasirinktinę svetainę.

4. „Visual Composer“ svetainių kūrėjas

„Visual Composer Website Builder“ papildinys

„Visual Composer Website Builder“ yra patogus „WordPress“ svetainės redaktorius, padedantis greitai sukurti tinkintus svetainės išdėstymus..

Komplekte yra paprastas „drag and drop“ kūrimo priemonė, neįtraukti turinio elementai, profesionalūs šablonai ir daugybė galingų funkcijų, leidžiančių sukurti svetainę.

Panašiai kaip „Beaver Builder“ ir „Divi“, jis taip pat suteikia realios redagavimo priekyje galimybes projektuojant svetainę. Tačiau su šiuo įskiepiu galite nuveikti dar daug. Skirtingai nuo kitų sąrašo papildinių, „Visual Composer Website Builder“ leidžia redaguoti logotipą, meniu, antraštes, poraštes, šonines juostas ir kt..

Štai kodėl komanda nusprendžia ją vadinti svetainių kūrėjais, o ne tik puslapių kūrėjais.

Papildinyje yra galingos dizaino parinktys, leidžiančios tinkinti bet kurio elemento išvaizdą jūsų puslapyje. Turite paprastų parinkčių, kaip pridėti stilingą foną, įskaitant paralaksą, nuolydį, skaidrių demonstraciją, karuselę, priartinimą / nutolinimą, vaizdo įrašą ir tt. Taip pat pridedamos lanksčios eilutės ir stulpeliai tinklelių maketams kurti jūsų svetainėje..

„Visual Composer“ gerai veikia su visomis „WordPress“ temomis. Tai leidžia perjungti temas neprarandant pasirinktinių maketų, kuriuos sukūrėte naudodami „Visual Composer“.

Tai taip pat apima naujojo „Gutenberg“ redaktoriaus, „Google Fonts“ ir „Yoast SEO“ palaikymą.

„Visual Composer“ yra skirtas profesionalams, ir tai akivaizdu iš jų dėmesio tokioms detalėms, kaip, pavyzdžiui, spalvų įsimenimas, kuris leidžia lengvai naudoti tą pačią spalvų paletę siekiant nuoseklumo visame jūsų dizaine.

Kainodara: 59 USD už vienos svetainės licenciją

Mūsų klasė: A-

Apžvalga: „Visual Composer“ yra puikus įskiepis pradedantiesiems, norintiems sukurti svetainę. Tai suteikia galingas svetainių kūrimo paprastas funkcijas. Tinklalapių redagavimas yra labai paprastas, naudojant tikrąjį frontend drag and drop redaktorių.

5. „Themify Builder“

„Themify Page Builder“ papildinys, skirtas „WordPress“

„Themify“ yra populiari „WordPress“ temų parduotuvė, siūlanti įmontuotą „Themify“ kūrėją su visomis savo „WordPress“ temomis. Kitoms „Themify WordPress“ temoms galite gauti „Themify Page Builder“ papildinį.

Šis paprastas ir labai intuityvus puslapių kūrėjas pateikia kelis paruoštus naudoti modulius, kuriuos galite pridėti prie savo puslapių ar įrašų. Daugelyje šių modulių paprastai reikia įdiegti atskirus „WordPress“ papildinius.

Į papildinį įeina 40 ir daugiau iš anksto sukurtų maketų įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip sporto salė, restoranas, aplankas, muzika, fotografija, taip pat internetinės parduotuvės.

Galite importuoti maketą vienu paspaudimu, pakeisti jo turinį ir per kelias minutes sukurti nuostabų nukreipimo puslapį.

„Themify Builder“ leidžia redaguoti savo puslapius iš administratoriaus srities, taip pat iš tiesioginės svetainės. Tiesiogiai redaguodami galite tiksliai pamatyti, kaip pakeitimai bus rodomi svetainėje.

Be to, „Themify Builder“ yra paruošti naudoti maketai, kuriuos galite greitai pritaikyti savo puslapyje.

Kainodara: 39 USD už „Builder Addon Bundle“ (pagrindinis papildinys nemokamas)

Mūsų klasė: B

Apžvalga: „Themify Builder“ yra patikimas „WordPress“ puslapių kūrimo priemonės papildinys. Nors statytojas siūlo daug žadančių funkcijų, yra mokymosi kreivė, galinti nusivilti naują vartotoją.

6. Puslapių kūrimo priemonė, sukurta „SiteOrigin“

„Page Builder“ papildinys, kurį pateikė „SiteOrigin“

Įdiegus daugiau nei milijoną aktyvių svetainių, „Site Origin’s Page Builder“ yra populiarus nemokamas „WordPress“ puslapių kūrėjas rinkoje. Viena iš pagrindinių jo populiarumo priežasčių yra kaina (nemokama). Jis prieinamas kaip visiškai funkcionuojantis nemokamas papildinys.

Svetainės kilmės puslapių kūrimo priemonę naudoti šiek tiek sudėtinga, o nauji vartotojai dažnai stengiasi su ja susipažinti. Tačiau mes turėjome įtraukti į savo sąrašą dėl jo populiarumo.

Komponentams „Site Origin Page Builder“ leidžia naudoti „WordPress“ valdiklius. Kartu pateikiami keli atskiri raštai, kuriuos galite atsisiųsti ir įdiegti.

Peržiūrėkite 25 naudingiausių „WordPress“ valdiklių sąrašą, nes juos visus galite naudoti naudodami šį puslapių kūrimo priemonę.

Kartu pateikiamas istorijos įrankis, leidžiantis perjungti atgal ir atgal, kad anuliuotumėte / perdarytumėte atliktus pakeitimus. Tai yra didžiulis laiko taupymas ir suteikia ramybę žinant, kad galite sugrąžinti ir anuliuoti pokyčius.

„SiteOrigin“ papildinys ir visi jo valdikliai yra visiškai suderinami su „Gutenberg“. Taip pat yra naujas „SiteOrigin“ išdėstymo blokas, kurį galite naudoti kaip „Gutenberg“ bloką.

Kainodara: Laisvas

Mūsų klasė: C

Apžvalga: „Site Origin Page Builder“ yra geras nemokamas papildinys su nuvilkimo sąsaja, kad būtų galima sukurti ir tinkinti išdėstymus. Nors tiesioginis redagavimas nėra palyginamas su kitais šiame palyginime minimais sprendimais.

Paskutinės mintys: geriausias „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildinys

Palyginę skirtingus „WordPress“ puslapio kūrimo elementus, vienas dalykas tapo labai aiškus. „Beaver Builder“ ir „Divi“ yra akivaizdžiai geriausias pasirinkimas.

„Visual Composer“ yra artima trečioji parinktis, siūlanti visiškai vilkti & „WordPress“ puslapio kūrimo priemonė.

Jei neprieštaraujate tam, kad išleistumėte šiek tiek pinigų, kad gautumėte geriausią sprendimą rinkoje kartu su garantuota pagalba, tada pasinaudokite bet kuriuo iš šių trijų variantų ir nesigailėsite.

Ar vis dar man reikia puslapių kūrimo priemonės, jei aš naudoju naująjį „WordPress Block Editor“?

Pastaruoju metu sulaukiame daug vartotojų, kurie klausia mūsų šio klausimo.

„WordPress“ bloko redaktorius, dar žinomas kaip „Gutenberg“, buvo oficialiai paleistas kaip naujasis numatytasis „WordPress“ redaktorius. Naujasis redaktorius puslapiams ir įrašams kurti naudoja blokus, kurie yra turinio elementai.

Paviršutiniškai bloko redaktorius atrodo panašus į kai kuriuos aukščiau pateiktus „WordPress“ puslapio kūrėjus.

Labiausiai naudojami „Gutenberg“ blokai

Taigi „WordPress“ vyksta karštos diskusijos apie Gutenbergą ir puslapio kūrėjus.

Ar Gutenbergas yra puslapio kūrėjas? Ar „Gutenberg“ bloko redaktorius pakeičia „WordPress“ puslapio kūrėjus? Ar vis dar man reikia puslapio kūrimo priemonės, jei aš naudoju naująjį „WordPress“ bloko redaktorių?

Na, į pirmuosius du klausimus reikia atsakyti: „Ne, dar ne visai“.

Taip, jums reikės puslapių kūrimo priemonės, jei norite lengvo būdo sukurti visiškai tinkintus „WordPress“ dizainus.

Dabartinė „Gutenberg“ forma neprilygsta galingoms funkcijoms, kurias siūlo šie „tikrieji“ „WordPress“ puslapio kūrimo priemonės papildiniai.

Tai pasakius, galite naudoti tokį papildinį kaip CSS Hero su Gutenberg ir tikriausiai išsisukti nenaudodami tikro puslapio kūrėjo, tačiau tai visiškai priklauso nuo jūsų poreikių.

Daugelis mūsų skaitytojų mėgsta naudoti CSS Hero norėdami greitai ir lengvai pritaikyti svetainę. Perskaitykite visą CSS herojaus apžvalgą, kad sužinotumėte, ar tai tinkamas sprendimas jūsų poreikiams.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ vilkimo ir kritimo puslapio kūrimo priemonės papildinius jūsų svetainei. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų palyginimą, kad rastumėte geriausius „WordPress“ kontaktinės formos papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me