Pradedančiųjų vadovas, kaip sukurti 301 peradresavimą „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

Ar bandote sukurti peradresavimą „WordPress“? Nežinote, kas yra peradresavimas ir kodėl jis yra svarbus? Nesijaudinkite, mes įtraukėme jus į šį pradedančiųjų vadovą į „WordPress“ peradresavimų vadovą. Mes apimsime, kas yra peradresavimas, kaip sukurti peradresavimą „WordPress“, kodėl jums to reikia ir kada turėtumėte naudoti peradresavimus..


Pasirengęs? Pradėkime.

Svetainių peradresavimai

Kas yra „WordPress“ peradresavimas?

Peradresavimas yra būdas jūsų svetainei nusiųsti greitą pranešimą į skaitytojo naršyklę ir pranešti jiems, kad puslapis, kurį jie nori aplankyti, buvo perkeltas, kad naršyklė galėtų automatiškai nukreipti juos į jūsų pasirinktą naują puslapį..

Yra įvairių tipų peradresavimų, tokių kaip 301 peradresavimas, 302 peradresavimas, 307 peradresavimas ir kt.

Tačiau, kad šis straipsnis būtų paprastas ir naudingas, apimsime tik 301 peradresavimą, nes tai yra svarbiausia.

Pažvelkime, kodėl tai svarbu suprantant naudojimo atvejį.

Kada reikia 301 peradresavimo „WordPress“?

Pagrindinė priežastis, dėl kurios reikia naudoti 301 peradresavimą, yra tada, kai svetainė ar jos puslapis buvo perkeltas ir norite nukreipti vartotoją į naują puslapį.

Ši straipsnio idėja kilo mums, kai vienas iš mūsų skaitytojų paprašė mūsų, kaip peradresuoti vartotojus iš seno įrašo į naują.

– Turite sukurti peradresavimą, kai planuojate ištrinti įrašą ar puslapį naujo turinio naudai.

– Turite sukurti peradresavimą, kai planuojate pakeisti savo įrašo ar puslapio nuolatines nuorodas.

Kodėl? Nesukūrę peradresavimo jūsų vartotojai pamatys klaidą 404 nerasta. Tai ne tik kenkia vartotojams, bet taip pat gali paveikti jūsų svetainės SEO ir pakenkti jūsų paieškos varikliui.

Štai tada 301 peradresavimas tampa labai svarbus.

Tai leidžia jums pasakyti paieškos varikliams ir jūsų vartotojo naršyklei, kad puslapis, kurį jie bando pasiekti, visam laikui buvo perkeltas į naują vietą.

Tai leidžia perkelti į naująjį puslapį visą jūsų senojo puslapio srautą ir „backlink“ (SEO) stipriąsias puses.

Dabar, kai išsiaiškinome, kodėl ir kada nukreipti peradresavimus, panagrinėkime, kaip galite sukurti 301 peradresavimus „WordPress“, naudodamiesi skirtingais prieinamais metodais.

Video pamoka

Prenumeruokite „WPBeginner“

Jei vaizdo įrašas jums nepatinka ar jums reikia daugiau instrukcijų, toliau skaitykite.

Kaip sukurti peradresavimus naudojant „WordPress“ (naudojant papildinius)

Paprastesnis būdas sukurti ir valdyti 301 peradresavimą yra naudoti vieną iš daugelio „WordPress“ peradresavimo papildinių. Tai leidžia nustatyti peradresavimus niekada nerašant vienos eilutės kodo.

1. Peradresavimas

Paprasčiausias būdas pridėti ir valdyti peradresavimus „WordPress“ yra naudoti peradresavimo papildinį. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį. Įjungę apsilankykite Įrankiai »Peradresavimas nustatyti peradresavimus.

„WordPress“ peradresavimų nustatymas naudojant peradresavimo papildinį

Peradresavimo papildinys ne tik leidžia nustatyti peradresavimus, bet ir padeda sužinoti 404 klaidas „WordPress“ svetainėje. Tuomet tuos URL galėsite nukreipti į tinkamą tikslą. Peržiūrėkite šią mokymo programą, kaip sekti 404 puslapius ir nukreipti juos į „WordPress“.

2. Puslapio nuorodos į

Kartais galbūt norėsite išsaugoti įrašą / puslapį, bet peradresuokite jį į kitą įrašą ar puslapį. Čia naudingos puslapio nuorodos. Šis paprastas įskiepis prideda meta langelį jūsų įrašo redagavimo ekrane, kuriame galite įvesti naujos vietos, kurią norite siųsti savo vartotojams, adresą..

Peradresavimo nuorodos pridėjimas įrašų redagavimo priemonėje

3. Paprasti 301 peradresavimai

Kitas lengvai naudojamas papildinys yra „Simple 301 Redirects“. Kaip rodo pavadinimas, tai 301 peradresavimus padaro paprastus. Tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite papildinį ir tada apsilankykite Nustatymai »301 peradresavimai norėdami pridėti savo URL.

Peradresavimų pridėjimas naudojant „WordPress“ „Simple 301 Redirects“ papildinį

Nors 301 peradresavimų nustatymas naudojant „WordPress“ papildinį yra lengvas, jo našumas šiek tiek sumažėjo. Remiantis jūsų „WordPress“ prieglobos teikėju, jūsų „WordPress“ peradresavimas gali būti šiek tiek lėtesnis kai kuriomis mikrosekundėmis.

Jei norite, kad jūsų peradresavimai būtų greitesni, tai galite padaryti naudodami kodų metodą ir .htaccess failą.

301 peradresavimų nustatymas naudojant „WordPress“ naudojant .htaccess

Naudodamiesi žiniatinklio serverio konfigūracijos failu .htaccess, „WordPress“ vartotojai gali nustatyti 301 greitą peradresavimą.

Atminkite, kad dėl nedidelės .htaccess kodo klaidos jūsų „WordPress“ svetainė gali būti neprieinama ir joje gali būti rodoma vidinė serverio klaida..

Štai kodėl prieš atliekant pakeitimus svarbu pasidaryti atsarginę savo .htaccess failo kopiją.

Norėdami redaguoti .htaccess failą, turėsite prisijungti prie savo svetainės naudodami FTP klientą. .Htaccess failas yra jūsų „WordPress“ svetainės šakniniame kataloge.

Jei nematote ten savo .htaccess failo, turite priversti FTP klientą rodyti paslėptus failus. (Sužinokite, kodėl savo „WordPress“ svetainėje nerandate .htaccess failo.)

Galite redaguoti .htaccess failą bet kuriame paprasto teksto rengyklėje, pavyzdžiui, „Notepad“.

Čia yra paprastas peradresavimas, kai mes bandome nusiųsti seną įrašą lankantį vartotoją į naują.

„RewriteEngine“ įjungta
Peradresuoti 301 / labai senas pranešimas / http://yoursite.com/a-very-new-post/

Aukščiau pateiktą kodą galite pridėti, pageidautina .htaccess failo pabaigoje.

Tai viskas. Tikimės, kad šis pradedančiųjų vadovas, skirtas kurti „WordPress“ peradresavimus, padėjo jums nustatyti peradresavimus jūsų svetainėje.

Taip pat galbūt norėsite patikrinti šiuos 9 naudingiausius „WordPress“ .htaccess triukus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map