Vadovas pradedantiesiems: Kaip atkurti „WordPress“ iš atsarginės kopijos

Ar reikia atkurti „WordPress“ iš atsarginės kopijos failo? Atsarginės kopijos padeda atkurti savo svetainę tuo atveju, jei kažkas negerai. Tačiau pradedantiesiems nėra lengva atkurti „WordPress“ iš atsarginės kopijos failo. Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai atkurti „WordPress“ atsarginę kopiją žingsnis po žingsnio.


Kaip atkurti

Kadangi tai yra ilgas straipsnis, mes pridėjome, kad būtų lengviau naršyti.

  Pastaba: Šis vadovas yra apie „WordPress“ svetainės atkūrimą iš atsarginės kopijos. Jei bandote perkelti savo svetainę į naują domeną, tuomet turėtumėte peržiūrėti mūsų vadovą, kaip perkelti „WordPress“ į naują domeną neprarandant SEO.

  Jei bandote perkelti iš „localhost“ į tiesioginę žiniatinklio prieglobos paskyrą, vykdykite šį vadovą, kaip „WordPress“ perkelti iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę..

  Suprasti atsargines kopijas ir atkurti „WordPress“

  Yra įvairių būdų, kaip sukurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas. Geriausias būdas sukurti atsarginę kopiją yra naudojant „WordPress“ atsarginį papildinį.

  Taip pat galite sukurti rankinę „WordPress“ duomenų bazės atsarginę kopiją ir atsisiųsti „WordPress“ failus naudodami FTP.

  „WordPress“ atkūrimas iš atsarginių kopijų visiškai priklauso nuo to, kaip sukūrėte atsarginę kopiją. Pvz., Atsargines kopijas, sukurtas naudojant „BackupBuddy“ arba „UpdraftPlus“, galima atkurti naudojant tą patį papildinį. Panašiai reikia rankiniu būdu atkurti atsargines atsargines kopijas.

  Daugybė „WordPress“ vartotojų nedarinėja atsarginių kopijų savo svetainėse. Vietoj to, jie tik sukuria savo temos, įkeltų katalogų ir savo „WordPress“ duomenų bazės atsargines kopijas. Tai sumažina jų atsarginės kopijos dydį, tačiau padidina veiksmus, reikalingus svetainei atkurti.

  Nesvarbu, kaip sukūrėte atsarginę kopiją, pagrindiniai veiksmai yra tie patys.

  Pažvelkime į tai, kaip atkurti „WordPress“ svetainę iš atsarginės kopijos. Kadangi mes apžvelgiame skirtingus atkūrimo metodus, pereikite prie jums tinkamo skyriaus.

  „WordPress“ atkūrimas iš „BackupBuddy“ atsarginės kopijos failo

  „BackupBuddy“ yra populiarus „WordPress“ atsarginis papildinys. Jei kurdami atsargines kopijas naudojote „BackupBuddy“, tada šis skyrius skirtas jums.

  „BackupBuddy“ siūlo labai patogų būdą atkurti „WordPress“ iš atsarginės kopijos. Turite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės ir eiti į „BackupBuddy“ »Atkurti / perkelti puslapis.

  Turėsite atsisiųsti failo importbuddy.php kopiją. Proceso metu jūsų bus paprašyta nurodyti slaptažodį „importbuddy“. Šis slaptažodis bus naudojamas atkuriant svetainę.

  Atsisiųsti importbuddy

  Tada dar turėsite atsisiųsti atsarginės kopijos kopiją. Galite atsisiųsti iš „BackupBuddy“ arba paskirties vietą, kurią naudojote kurdami atsargines kopijas.

  Kai savo kompiuteryje turėsite atsarginį ZIP failą ir importbuddy.php, prisijunkite prie savo svetainės naudodami FTP.

  Jei turite visą savo svetainės atsarginę kopiją, ištrinkite visus failus ir aplankus iš savo serverio.

  Tačiau jei turite dalinę atsarginę kopiją, pirmiausia turite atsisiųsti failus, kurių atsarginių kopijų nepadarėte. Kai būsite tikri, kad turite visko atsarginę kopiją, ištrinkite visus failus ir aplankus iš savo šakninio katalogo.

  Ištrinkite senus „WordPress“ failus

  Tada turėsite įkelti „BackupBuddy“ atsarginę kopiją ir importbuddy.php failus į savo svetainės šakninį aplanką.

  Kai abu failai bus įkelti į serverį, apsilankykite interneto svetainėje importbuddy.php. Tai yra jūsų svetainės šakniniame kataloge, todėl URL adresas bus toks:

  http://www.example.com/importbuddy.php

  Dabar „ImportBuddy“ paprašys slaptažodžio, kurį sukūrėte atsisiuntę „ImportBuddy“.

  importbuddy slaptažodis

  Kitame ekrane „ImportBuddy“ parodys jūsų įkeltą atsarginės kopijos failą. Jei neįkėlėte atsarginės kopijos failo naudodamiesi FTP, tuomet galite spustelėti įkėlimo skirtuką ir įkelti atsarginę failą dabar. Jei jūsų atsarginės kopijos yra saugomos „iTheme“ „Stash“ saugyklos paslaugoje, galite prie jos prisijungti spustelėdami „saugoti“ skirtuką dabar. Pasirinkę duomenų bazę, spustelėkite „Kitas žingsnis“, jei norite tęsti.

  Pasirinkite atsarginį failą

  „ImportBuddy“ išpakuos atsarginį failą ir parodys sėkmės pranešimą, kai jis ištrauks failus. Norėdami tęsti, spustelėkite kito veiksmo mygtuką.

  Kitame ekrane „ImportBuddy“ paprašys pateikti svetainės URL ir duomenų bazės informaciją.

  Jei atkuriate nulaužtą „WordPress“ svetainę ar bandote pašalinti kenkėjiškas programas, nenorite naudoti savo senosios duomenų bazės.

  Galite atsisakyti lentelių iš senos duomenų bazės naudodami „phpMyAdmin“, arba sukurti naują duomenų bazę naudodami „cPanel“. Sukūrę naują duomenų bazę arba ištuštinę senąją, pateikite išsamią duomenų bazės informaciją.

  Kita vertus, jei esate tikri, kad į jūsų svetainę nebuvo įsilaužta, galite naudoti tą pačią seną duomenų bazės informaciją.

  duomenų bazės nustatymai

  Spustelėkite kitą mygtuką, jei norite tęsti, ir importbuddy dabar patikrins jūsų duomenų bazės nustatymus ir importuos jūsų duomenis. Baigę spustelėkite kitą žingsnį, kad tęstumėte.

  Dabar „ImportBuddy“ atnaujins jūsų svetainės URL, kelius ir kt. Po to jūsų bus paprašyta išbandyti savo svetainę. Jei viskas veikia gerai, tada sėkmingai atkūrėte savo svetainę.

  Peržiūrėjimas ir išvalymas

  „Importbuddy“ puslapyje spustelėkite mygtuką „Išvalyti ir pašalinti laikinus failus“. Tai ištrins laikinus duomenų bazės duomenis ir failus, sukurtus atkūrimo metu.

  „WordPress“ atkūrimas naudojant „UpdraftPlus“ atsarginę kopiją

  „UpdraftPlus“ yra dar vienas populiarus „WordPress“ atsarginis papildinys. Tai leidžia jums lengvai pasidaryti atsarginę kopiją ir atkurti savo „WordPress“ svetainę.

  Pirmiausia turite įsitikinti, kad turite visą „WordPress“ svetainės, sukurtos „UpdraftPlus“, atsarginę kopiją. Tada turite atsisiųsti atsarginius failus į savo kompiuterį.

  Jei „UpdraftPlus“ jūsų atsargines kopijas saugo nuotolinio saugojimo vietoje, pavyzdžiui, „Dropbox“, „Google“ diske ir kt., Tada galite atsisiųsti atsargines failų kopijas iš tų vietų į savo kompiuterį..

  Tada turite prisijungti prie FTP kliento ir ištrinti visus „WordPress“ failus. Po to turite dar kartą įdiegti „WordPress“ ir prisijungti prie savo svetainės.

  Turėsite įdiegti ir suaktyvinti „UpdraftPlus“ papildinį. Įjungę apsilankykite Nustatymai »„ UpdraftPlus “atsarginės kopijos puslapyje ir spustelėkite mygtuką Atkurti.

  Įkelkite atsarginius failus

  Toliau turite spustelėti saitą „Įkelti atsarginius failus“ ir atnaujinti anksčiau atsisiųstų atsarginių failų failus.

  Įkeliamos atsarginės bylos

  Kai jūsų atsarginės kopijos failai bus įkelti, „UpdraftPlus“ nuskaitys tuos failus ir parodys juos atsarginių kopijų puslapyje.

  Norėdami tęsti, turėsite spustelėti mygtuką „Atkurti“.

  Atkurti atsarginius failus

  Tai atidarys iššokantįjį langą, kuriame reikia dar kartą spustelėti atkūrimo mygtuką, jei norite tęsti. Įsitikinkite, kad pasirinkti visi galimi atsarginiai failai, tokie kaip papildiniai, duomenų bazė, temos ir kiti.

  Atsarginių failų atkūrimas

  „UpdraftPlus“ nuo šių failų pradės išskleisti ir atkurti duomenis. Pasisekus, jūs būsite nukreipti į sėkmės puslapį.

  Atsarginė kopija atkurta

  Tai viskas, jūs sėkmingai atkūrėte savo „WordPress“ svetainę iš „UpdraftPlus“ atsarginės kopijos.

  „WordPress“ duomenų bazės atkūrimas iš atsarginės kopijos naudojant „phpMyAdmin“

  Atkurdami rankiniu būdu sukurtą atsarginę kopiją, galite susidurti su dviem įmanomais būdais. Galite sukurti naują duomenų bazę ir į ją importuoti atsarginę kopiją, arba galite ištuštinti esamą duomenų bazę ir importuoti atsarginę kopiją.

  Jei valote nulaužtą „WordPress“ svetainę, prieš sukurdami naują duomenų bazę arba importuodami į esamą duomenų bazę, labai svarbu pakeisti „MySQL“ vartotojo vardą ir slaptažodį..

  Norėdami sukurti naują duomenų bazę, prisijunkite prie „WordPress“ prieglobos paskyros „cPanel“ prietaisų skydelio ir spustelėkite piktogramą „MySQL duomenų bazės“..

  „MySQL“ duomenų bazės „Cpanel“

  Tada jūsų bus paprašyta nurodyti savo duomenų bazės pavadinimą ir tada paspausti mygtuką „Kurti duomenų bazę“.

  Sukurkite naują duomenų bazę

  Sukūrę naują duomenų bazę, jums reikia „MySQL“ vartotojo, susieto su ta nauja duomenų baze. Slinkite žemyn iki „MySQL vartotojų“ skilties ir pridėkite naują vartotoją.

  Pridėti naują duomenų bazės vartotoją

  Tada turite pridėti šį vartotoją prie „MySQL“ duomenų bazės. Slinkite žemyn iki skyriaus „Pridėti vartotoją prie duomenų bazės“ ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite vartotoją kartu su duomenų baze, tada spustelėkite mygtuką Pridėti.

  Pridėti vartotoją prie db

  Dabar jūsų naujoji duomenų bazė yra paruošta. Galite naudoti ją norėdami atkurti savo „WordPress“ duomenų bazės atsarginę kopiją.

  Vėl eikite į „cPanel“ prietaisų skydelį ir spustelėkite „phpMyAdmin“ piktogramą.

  Paleiskite „phpMyAdmin“

  Toliau turite spustelėti savo naują duomenų bazės pavadinimą ir tada spustelėti importavimo mygtuką.

  Importuoti savo duomenų bazę

  Spustelėkite mygtuką „pasirinkti failą“, kad pasirinktumėte „WordPress“ duomenų bazės atsarginės kopijos failą, tada spustelėkite mygtuką „Pradėti“, esančią puslapio apačioje, jei norite tęsti.

  „PhpMyAdmin“ dabar įkels jūsų atsarginę kopiją ir importuos ją į savo duomenų bazę.

  Pabaigus pamatysite sėkmės pranešimą.

  Tai viskas. Sėkmingai importavote „WordPress“ duomenų bazę. Kitas žingsnis yra įdiegti „WordPress“ naudojant naują duomenų bazę. Jei jau esate įdiegę „WordPress“, tada pridėkite naujus duomenų bazės parametrus į savo wp-config.php failą, ir jums bus gera eiti.

  „WordPress“ duomenų bazės atsarginės kopijos atkūrimas naudojant „cPanel“

  Jei rankiniu būdu sukūrėte „WordPress“ duomenų bazės atsarginę kopiją naudodamiesi „cPanel“ savo bendrai naudojamame priegloboje, tada tą duomenų bazę taip pat galite atkurti naudodami „cPanel“.

  Prisijunkite prie savo „cPanel“ paskyros ir failų skiltyje spustelėkite atsarginę kopiją.

  Atsarginė kopija „cPanel“

  Atsarginių kopijų puslapyje slinkite žemyn link „Atkurti MySQL duomenų bazės atsarginę kopiją“..

  Tada spustelėkite mygtuką pasirinkti failą ir kietajame diske pasirinkite atsarginę failą. Baigę spustelėkite įkėlimo mygtuką.

  Atkurkite duomenų bazę naudodami „cPanel“

  Neautomatiškai atkuriant „WordPress“ failus naudojant FTP

  Jei atkuriate „WordPress“ norėdami išvalyti nulaužtą svetainę, pirmiausia turite ištrinti visus esamus „WordPress“ failus ir katalogus.

  Tai darykite tik tuo atveju, jei jūsų atsarginės kopijos yra atnaujintos, o viską turite tinkinti, pakeisti ar įkelti į savo svetainę.

  Jei turite visus įkėlimus ir tinkinimus, tuomet galite saugiai ištrinti viską savo svetainėje naudodami „cpanel“ (daug greičiau) arba naudodami FTP.

  Norėdami ištrinti visus failus iš savo svetainės, prisijunkite prie prieglobos / VPS prieglobos kanalo ir skyrelyje failai spustelėkite failų tvarkyklės piktogramą.

  „CPanel“ failų tvarkyklė

  Eik į priekį ir pasirinkite žiniatinklio šaknį kaip savo katalogą ir tęskite. Failų tvarkyklės sąsaja dabar atsidarys naujame naršyklės skirtuke. Turėsite pasirinkti visus „WordPress“ failus ir juos ištrinti. Šis būdas yra daug greitesnis.

  Taip pat galite ištrinti failus naudodami FTP, tačiau tai lėčiau. Tiesiog prisijunkite prie savo svetainės naudodami FTP klientą ir pasirinkite visus failus „WordPress“ šakniniame kataloge, kad juos ištrintumėte.

  Ištrinkite senus „WordPress“ failus

  Tada turėsite atsisiųsti naują „WordPress“ kopiją iš „WordPress.org“ ir išgauti ją į standųjį diską.

  Paleiskite savo FTP klientą ir įkelkite visus „WordPress“ failus į savo serverį.

  Įkelkite „WordPress“ failus

  Įkėlę „WordPress“ failus galite įkelti „wp-config.php“ failą iš savo atsarginės kopijos (tik tuo atveju, jei esate tikri, kad jis tvarkingas ir nepažeistas).

  Arba jūs galite pervardyti failą „wp-config-sample.php“ savo naujai įkeltuose „WordPress“ failuose į „wp-config.php“ failą. Po to turėsite redaguoti failą wp-config.php ir įvesti savo duomenų bazės informaciją.

  Nepamirškite išsaugoti failo ir nusiųsti jį atgal į savo svetainę.

  Tada turėsite įkelti kitus failus iš savo atsarginės kopijos. Mes rekomenduosime įkelti savo vaizdus tik į / wp-content / uploads / katalogą.

  Įkėlę juos apsilankykite savo svetainėje ir patikrinkite, ar viskas veikia gerai.

  Toliau turite prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus srities ir pradėti diegti papildinius, kuriuos turėjote savo svetainėje.

  Dabar galite pereiti ir įdiegti savo temą. Jei buvote pritaikę „WordPress“ temą ar naudojote vaikų temą, galite ją atkurti iš atsarginės kopijos. Tačiau įsitikinkite, kad šie failai yra švarūs.

  Galiausiai eikite į Nustatymai »Pastoviosios nuorodos ir koreguokite nuolatinių nuorodų nustatymus, kad atitiktų jūsų svetainę, tada atnaujinkite nuolatinių nuorodų nustatymus.

  „WordPress“ atsarginių kopijų atkūrimo problemų šalinimas

  Yra keletas bendrų problemų, su kuriomis gali susidurti atkurdami „WordPress“ svetainę. Kiekvienam iš jų turime atskirus vadovus.

  • Klaida nustatant duomenų bazės ryšį
  • Baltas mirties ekranas
  • Vidinė serverio klaida
  • Prisijungimo puslapio peradresavimo arba atnaujinimo problema
  • Pavienių pranešimų grąžinimas 404 Klaida

  Ką reikia padaryti atkūrus „WordPress“ svetainę

  Sėkmingai atkūrę savo svetainę, primygtinai rekomenduojame pagerinti savo svetainės saugumą.

  Jei to dar nepadarėte, įsitikinkite, kad turite įprastą „WordPress“ atsarginę kopiją su vienu iš šių „WordPress“ atsarginių papildinių..

  Norėdami apsaugoti savo svetainę, mes rekomenduojame nedelsdami pakeisti „WordPress“ slaptažodį. Jei naudojate kelių vartotojų svetainę, paprašykite visų vartotojų nedelsdami atnaujinti slaptažodžius.

  Taip pat galite įdiegti svetainės ugniasienę. „WPBeginner“ mes naudojame „Sucuri“ savo svetainės saugumui stebėti ir stiprinti. Jis stebi grėsmes saugumui, taip pat siūlo kenkėjiškų programų pašalinimo paslaugas kartu su savo prenumeratos planais. Pažiūrėkite, kaip Sucuri padėjo mums blokuoti 450 000 atakų per 3 mėnesius.

  Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti atkurti „WordPress“ iš atsarginės kopijos. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų pagrindinį „WordPress“ saugos vadovą pradedantiesiems.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map