27 „Sprawdzonych i łatwych do uruchomienia” pomysłów biznesowych online, które zarabiają pieniądze

Szukasz pomysłów na biznes online, aby uzyskać dodatkowy dochód na boku? Internet oferuje wiele okazji do założenia firmy lub znalezienia satysfakcjonującej kariery. W tym artykule pokażemy niektóre ze sprawdzonych i łatwych do rozpoczęcia pomysłów biznesowych online, które faktycznie zarabiają pieniądze.


Sprawdzone i łatwe do rozpoczęcia pomysły biznesowe

Dlaczego warto rozpocząć działalność online??

Technologia jest często obwiniana za zabijanie tradycyjnych firm i miejsc pracy. Jednocześnie jednak te nowe technologie tworzą mnóstwo nowych miejsc pracy i możliwości biznesowych, z których każdy może skorzystać.

Rozpoczęcie działalności online jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz to zrobić w zaciszu własnego domu za pomocą komputera i połączenia internetowego. Na początek nie trzeba inwestować ogromnych pieniędzy.

Uwaga: Jeśli ktoś powie ci, że możesz zainwestować DUŻO pieniędzy i szybko wybrać skrót / szybko zgarnąć, to prawdopodobnie oszustwo. Trzymaj się od tego z daleka.

Pomysły, które dzielimy w tym artykule dotyczą budowania legalnych firm internetowych, a nadal będziesz musiał ciężko pracować, aby odnieść sukces.

To powiedziawszy, rzućmy okiem na niektóre sprawdzone i łatwe do uruchomienia pomysły biznesowe online, które faktycznie zarabiają pieniądze.

1. Załóż blog i zarabiaj na nim

Zakładanie bloga

Blogi są jednym z najbardziej udanych sposobów na rozpoczęcie działalności online. Blogerzy tacy jak Darren Rowse, John Lee Dumas i Pat Flynn zarabiają sześciocyfrowe dochody i nie są sami. Nasz założyciel, Syed Balkhi, zbudował ośmiocyfrowy biznes internetowy, który zaczął się od bloga. Istnieją również tysiące blogerów prowadzących bardzo udane blogi jako pełnoetatowy biznes online.

Bardzo łatwo jest założyć blog i istnieje mnóstwo sposobów na zarabianie na nim pieniędzy. Jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania na blogu jest wyświetlanie reklam za pomocą Google AdSense.

Chociaż możesz założyć blog w mniej niż 30 minut, musisz nad nim popracować, aby odniósł sukces. Będziesz musiał regularnie oferować odbiorcom przydatne, rozrywkowe i angażujące treści (zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak założyć blog).

Na szczęście istnieje mnóstwo pomysłów na posty na blogach, których można używać do konsekwentnego tworzenia treści. W miarę rozwoju swojego bloga będziesz mógł zarabiać na nim również przy użyciu innych strategii.

Będziesz mógł i używać go jako platformy do uruchamiania innych firm internetowych.

2. Zostań partnerem handlowym

Partner marketingowy

Marketerzy powiązani dokonują prowizji od sprzedaży, polecając produkty lub usługi innych osób.

Większość marketingowców stowarzyszonych poleca te produkty i usługi, prowadząc własne blogi, strony internetowe i listy e-mail. Muszą nauczyć się różnych strategii marketingowych online, takich jak SEO i content marketing, aby zdobyć odbiorców.

Aby rozpocząć, postępuj zgodnie z naszym najlepszym przewodnikiem marketingu afiliacyjnego z instrukcjami krok po kroku dla początkujących.

3. Twórz i sprzedawaj kursy online

Sprzedawaj kursy online

Jeśli jesteś w czymś szczególnie dobry, to dlaczego nie uczyć innych i robić z tego kariery? Sprzedaż kursów online to kolejny popularny sposób na rozpoczęcie działalności online.

Wielu użytkowników woli szybko zdobywać umiejętności i wiedzę, dołączając do kursów online. Tworzenie kursu online stało się znacznie łatwiejsze dzięki oprogramowaniu LMS. Platformy te umożliwiają tworzenie interaktywnych kursów z łatwymi w zarządzaniu narzędziami do zajęć, studentów, materiałów szkoleniowych i innych.

Najlepsze jest to, że nie musisz pisać ani jednego wiersza kodu, aby zbudować witrynę kursu.

Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat tworzenia kursu online za pomocą WordPress.

4. Zbuduj sklep e-commerce

Uruchom sklep eCommerce

Sprzedaż rzeczy online nigdy nie była łatwiejsza. Każdy może łatwo stworzyć sklep internetowy w kilka minut i zacząć sprzedawać produkty.

Mogą to być dobra fizyczne (rzeczy wymagające wysyłki) lub cyfrowe pliki do pobrania, takie jak eBooki, muzyka, oprogramowanie i inne.

Zanim zaczniesz, musisz przeprowadzić badania. Oto kilka wskazówek, które pomogą ci w burzy mózgów:

 • Znajdź niszę o wysokim popycie i niskiej konkurencji
 • Pomyśl, w jaki sposób sprawisz, że Twój sklep eCommerce będzie się wyróżniał, robiąc rzeczy, których nie robią inne sklepy eCommerce..
 • Pomyśl o kosztach związanych z dostarczaniem produktów od producenta do klientów. Wybierz model wyceny, aby Twoje produkty mogły konkurować i oferować klientom dużą wartość. Wreszcie, marże zysku muszą być wystarczająco rozsądne, aby zapewnić, że Twoja firma będzie w stanie utrzymać się i rozwijać na dłuższą metę.

Musisz także wybrać platformę dla swojego sklepu eCommerce. Najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie jest skorzystanie z Shopify lub WooCommerce. Oba są świetnymi platformami. Stworzyliśmy porównanie z ich zaletami i wadami (zobacz Shopify vs WooCommerce, aby dowiedzieć się więcej).

Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak stworzyć sklep internetowy w mniej niż 30 minut.

5. Zbuduj stronę internetową członkostwa

stwórz stronę członkowską

Witryny członkowskie zarabiają, sprzedając subskrypcje z dostępem do treści premium i funkcji społecznościowych. Zamiast polegać na dochodach z reklam, możesz zezwolić użytkownikom na bezpośrednie wsparcie Twojej witryny za pomocą płatnych członkostw.

Istnieje wiele rodzajów stron członkowskich. Na przykład niektóre witryny internetowe członkostwa zapewniają użytkownikom dostęp do ekskluzywnych treści tylko dla członków. Inni dają użytkownikom dostęp do funkcji społeczności, takich jak forum, grupa na Facebooku lub grupa Slack.

Musisz znaleźć odpowiednią niszę na swojej stronie członkowskiej. Musi być wystarczająco cenny, aby użytkownicy mogli za niego zapłacić.

Istnieje wiele programów członkowskich, które pomogą Ci łatwo zbudować dowolną społeczność online. Możesz wybierać różne modele subskrypcji, zarządzać użytkownikami, otrzymywać płatności online i więcej.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym najlepszym przewodnikiem na temat tworzenia witryny członkowskiej z instrukcjami krok po kroku dla początkujących.

6. Stwórz stronę internetową Drop Shipping

Drop shipping łączy marketing afiliacyjny i eCommerce. Zasadniczo tworzysz sklep internetowy, aby sprzedawać produkty innych osób za prowizją. Będziesz prowadzić sklep internetowy bez zarządzania zapasami i wysyłką.

Największą zaletą prowadzenia firmy kurierskiej jest niska bariera wejścia, minimalne nakłady inwestycyjne i niewielki lub żaden problem. Jednak jedną wadą jest to, że będziesz ciężko pracował, aby sprzedawać produkty innych ludzi przy niższej marży zysku.

Większość firm wysyłkowych zaczyna sprzedawać własne produkty, aby zdywersyfikować działalność i zwiększyć zyski.

7. Stwórz tablicę ogłoszeń online

Giełda pracy

Innym sposobem na zarabianie pieniędzy w Internecie jest stworzenie strony internetowej poświęconej poszukiwaniu pracy. Strona internetowa tablicy ogłoszeń pomaga połączyć osoby poszukujące pracy z pracodawcami za niewielką opłatą.

Istnieje wiele internetowych wyszukiwarek ofert pracy, co oznacza, że ​​będziesz musiał znaleźć konkretną niszę, aby wyróżnić swoją tablicę ofert pracy. Na przykład możesz utworzyć tablicę ogłoszeń specjalnie dla programistów stron internetowych lub opiekunów zwierząt domowych.

Możesz pobierać niewielką opłatę za każdą ofertę pracy opublikowaną przez pracodawców, oferować pakiety firmowe do publikowania wielu ofert lub obciążać osoby poszukujące pracy za przesłanie CV.

Istnieje wiele wtyczek tablicy ogłoszeń do WordPressa, które pozwalają łatwo prowadzić własną działalność.

8. Utwórz stronę internetową Micro-Job

Witryna z mikro-ofertami pozwala zarabiać, łącząc pracodawców z freelancerami i kontrahentami. Pozwala to zarabiać na podstawie ogólnej ceny wymienionego zlecenia. Popularne witryny z ogłoszeniami o mikroprocesach, takie jak Fiverr, PeoplePerHour, UpWork i inne, generują miliony dolarów przychodu każdego roku.

Zasadniczo będziesz działać jako pośrednik między pracodawcami a freelancerami. Pracodawca otrzyma wynagrodzenie za każdą pracę, a po pobraniu prowizji resztę zapłaci freelancerom po zakończeniu pracy.

Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dla początkujących, w jaki sposób założyć witrynę z mikro-zleceniami, taką jak Fiverr z WordPress.

9. Zostań specjalistą SEO

Ekspert SEO

SEO lub Optymalizacja wyszukiwarek pomaga właścicielom witryn uzyskać więcej odwiedzających z wyszukiwarek. Jest to umiejętność wymagająca ciągłego uczenia się i nadążania za najnowszymi trendami. Specjaliści SEO mogą prowadzić własne agencje, pracować jako freelancerzy lub dołączyć do firmy jako pracownik etatowy.

Możesz zostać specjalistą SEO, prowadząc własne udane strony internetowe lub uzyskując certyfikaty online. Możesz znaleźć klientów na stronach freelancerów, takich jak UpWork i Freelancer.com.

SEO jest bardzo konkurencyjną branżą i będziesz musiał jak najlepiej wykorzystać najlepsze narzędzia SEO dostępne na rynku. Musisz także nauczyć się podstawowych technik SEO WordPress, narzędzi do badania słów kluczowych i narzędzi marketingu treści.

10. Utwórz bloga o jedzeniu lub przepisie

Stwórz blog z jedzeniem i przepisami

Blogi z jedzeniem i przepisami to lukratywna nisza blogowa i świetna okazja do prowadzenia biznesu w Internecie. Blogi z jedzeniem i przepisami używają różnych technik do generowania przychodów, takich jak korzystanie z Google AdSense, marketing afiliacyjny, sprzedaż książek z przepisami lub prowadzenie sklepu internetowego.

Musisz być pasjonatem jedzenia i gotowania. Jest to nisza konkurencyjna, dlatego musisz pomyśleć o sposobach uczynienia swojego bloga kulinarnego wyjątkowym i interesującym.

Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku na temat tworzenia bloga o jedzeniu i zarabiania na przepisach.

11. Zostań programistą WordPress

WordPress to najpopularniejszy na świecie kreator stron internetowych. Obsługuje ponad 30% wszystkich stron internetowych. Oznacza to, że z platformy korzystają miliony firm na całym świecie.

To ogromne użycie oznacza, że ​​na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na programistów WordPress. WordPress to oprogramowanie typu open source, co oznacza, że ​​każdy może pisać dla niego kod, tworzyć motywy i tworzyć wtyczki WordPress.

Jako programista WordPress możesz dołączyć do najlepszych firm WordPress, znanych marek za pomocą WordPress lub prowadzić własną agencję rozwoju WordPress.

Musisz nauczyć się PHP, JavaScript, CSS i HTML. Istnieje wiele książek, samouczków wideo WordPress, kursów online i samouczków WordPress, które pomogą Ci zacząć.

12. Zbuduj rynek online

Innym sprawdzonym i łatwym do założenia pomysłem na biznes jest stworzenie internetowej witryny internetowej. Strony te zarabiają, umożliwiając użytkownikom tworzenie własnych mini-sklepów i sprzedaż produktów.

Aby przyciągnąć sprzedawców, możesz wybrać niszę o wysokim popycie i niższą konkurencję. Spraw, by Twoja platforma była wyjątkowa i atrakcyjna zarówno dla sprzedawców, jak i klientów, oferując lepszą obsługę i wsparcie.

Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszym samouczkiem krok po kroku, w jaki sposób zrobić witrynę internetową na rynku online za pomocą WordPress.

13. Zostań grafikiem

Projektanci graficzni zarabiają pieniądze, tworząc obrazy, logo firmy, projekty stron internetowych, strony sprzedaży i nie tylko. To ogromny przemysł z mnóstwem możliwości biznesowych i zawodowych.

Aby zostać grafikiem, musisz nauczyć się korzystać z profesjonalnych narzędzi do projektowania, takich jak Adobe Illustrator, Photoshop itp. Istnieje mnóstwo szkół zawodowych, szkół wyższych i uniwersytetów oferujących kursy, które pomogą Ci zacząć.

Aby promować swoją karierę w zakresie projektowania graficznego, musisz zrobić portfolio, aby pokazać swoją pracę i umiejętności.

14. Załóż bloga o modzie

Załóż bloga o modzie

Czy interesujesz się najnowszymi trendami i nowościami w modzie? Dlaczego nie wykorzystać go do stworzenia bloga o modzie i zarabiania na nim pieniędzy.

Blogi modowe przyciągają mnóstwo reklamodawców, najlepszych marek i promotorów. Pozwalają nie tylko zarabiać pieniądze, ale także mogą wpływać na inne korzyści / korzyści, takie jak darmowe ubrania, zaproszenia na ekskluzywne pokazy i nie tylko.

Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszym kompletnym przewodnikiem krok po kroku, jak założyć blog o modzie i zarabiać na nim.

15. Zostań trenerem treści

Sprzedawcy treści pomagają firmom promować swoje produkty i usługi, generując przydatne i wysoce angażujące treści. Wszystkie firmy potrzebują treści, aby przyciągnąć klientów. Istnieje coraz większe zapotrzebowanie na sprzedawców treści, które nie powinno spowolnić w najbliższym czasie.

Sprzedawcy treści są dobrzy w pisaniu treści, ale nie są tylko blogerami. Specjalizują się w znajdowaniu pomysłów na treść, które przyciągną więcej odwiedzających i potencjalnych klientów do witryny.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z tym najlepszym przewodnikiem marketingu treści z instrukcjami krok po kroku dla początkujących.

16. Zostań ekspertem PPC

PPC to skrót od reklamy Pay-Per-Click, w której reklamodawcy płacą za reklamy, gdy użytkownicy je klikną. Jednak nie wszyscy właściciele firm wiedzą, jak skutecznie prowadzić te kampanie, aby uzyskać maksymalne korzyści.

Eksperci PPC pomagają firmom prowadzić kampanie reklamowe typu pay-per-click na platformach takich jak Google AdWords. Pomagają znaleźć odpowiednie słowa kluczowe i atrybuty, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji w reklamy.

Możesz nauczyć się PPC, prowadząc własne kampanie reklamowe i czytając materiały dostępne w Internecie. Istnieją internetowe programy certyfikacji, które możesz wykorzystać, aby pokazać swoje umiejętności.

Aby znaleźć oferty pracy w PPC, możesz skorzystać z popularnych zewnętrznych stron internetowych, na których firmy aktywnie szukają ekspertów PPC.

17. Uruchom podcast

Rozpocznij podcast

Podcast to epizodyczna seria plików audio, które użytkownicy mogą subskrybować, aby pobierać i słuchać. Podcasty to świetny sposób na udany biznes online z wieloma możliwościami rozwoju.

Podcasty zarabiają poprzez reklamy, sponsoring, partnerstwa i marketing afiliacyjny. Musisz znaleźć interesujący i wciągający temat dla swojego podcastu, abyś mógł uczynić swój podcast wyjątkowym.

Stworzyliśmy kompletny przewodnik dla początkujących, w jaki sposób rozpocząć podcast z instrukcjami krok po kroku.

18. Stwórz stronę z recenzjami

Stworzenie strony z recenzjami to kolejna dobra okazja biznesowa online. Jedna z najpopularniejszych stron z recenzjami, TripAdvisor, jest uważana za wartą ponad 12 miliardów dolarów.

Jest to jednak bardzo konkurencyjny przemysł, co oznacza, że ​​będziesz musiał znaleźć określoną niszę o niskiej konkurencji. Możesz zarabiać pieniądze poprzez marketing afiliacyjny, wyświetlanie reklam lub publikowanie płatnych recenzji.

Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dla początkujących, jak stworzyć niszową witrynę z recenzjami.

19. Kupuj i sprzedawaj nazwy domen

Do utworzenia strony internetowej wymagane są nazwy domen. Jednak po zarejestrowaniu nazwy domeny możesz używać jej tak długo, jak chcesz. Wielu przedsiębiorców rejestruje nazwy domen, mając nadzieję na ich sprzedaż po wyższej cenie, bardzo podobnej do nieruchomości.

Ten biznes online wymaga inwestycji i dużo cierpliwości, ponieważ będziesz trzymał się tych nazw domen, czekając na ofertę. Jest to bardzo konkurencyjny biznes i przed wejściem musisz przeczytać o nim jak najwięcej.

20. Kupuj i sprzedawaj niszowe strony internetowe

Tworzenie stron internetowych i zarabianie na nich stało się znacznie łatwiejsze. Umożliwiło to wielu przedsiębiorcom z całego świata tworzenie udanych witryn internetowych i sprzedawanie ich tak, jak w przypadku każdej innej firmy.

Strony internetowe takie jak Flippa są doskonałym źródłem do kupowania i sprzedawania uznanych stron internetowych. Przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji upewnij się, że przeprowadzasz badania. Na Flippie znajdziesz mnóstwo zasobów, które pomogą Ci nauczyć się podstaw.

Istnieje wiele okazji, aby kupić niewykorzystaną stronę internetową, zoptymalizować jej przychody / wzrost, a następnie odsprzedać ją w celu uzyskania większej wielokrotności.

21. Stwórz stronę internetową aukcji

Zrób stronę internetową aukcji

Stworzenie strony z aukcjami w serwisie eBay to kolejny łatwy pomysł na biznes online. Zasadniczo tworzysz witrynę internetową, która zapewnia użytkownikom platformę do kupowania i sprzedawania produktów za pośrednictwem aukcji internetowych.

Możesz samodzielnie dodawać produkty do aukcji lub pozwolić innym sprzedawcom na prowadzenie własnych aukcji. Możesz naliczyć dostawcom zryczałtowaną opłatę lub procent za każdy przedmiot na aukcji.

Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszym samouczkiem krok po kroku, w jaki sposób zbudować witrynę aukcyjną, taką jak eBay, za pomocą WordPress.

22. Zostań YouTuberem

Jeśli lubisz robić filmy, zostanie YouTuberem to doskonała okazja biznesowa. YouTube to największa na świecie platforma hostingu filmów, druga najpopularniejsza wyszukiwarka i ogromna globalna społeczność twórców treści.

Pozwala każdemu na przesyłanie filmów, tworzenie kanałów i zarabianie na reklamach, sponsorowaniu i ofertach. Niektórzy YouTuberzy zarabiają miliony dolarów rocznie, a tysiące YouTuberów zarabiają sześciocyfrowy dochód.

Możesz tworzyć filmy na dowolny temat. Możesz przesyłać osobiste blogi, kanały edukacyjne, takie jak List25 lub, recenzje filmów, kanał gotowania lub prawie wszystko, co tylko możesz wymyślić.

23. Zostań gwiazdą na Instagramie

Jeśli lubisz robić zdjęcia i kręcić filmy, powinieneś rozważyć Instagram, aby rozpocząć dochodowy biznes online. Użytkownicy Instagrama zarabiają znaczne pieniądze poprzez sponsoring, lokowanie produktu, rekomendacje i wiele innych.

Na początek potrzebujesz aparatu, podstawowych umiejętności edycji zdjęć i kreatywności. Następnie potrzebujesz spójnej strategii regularnego publikowania nowych treści. Powinieneś opanować sztukę używania hashtagów do promowania swoich postów na Instagramie i udostępniania ich na swojej stronie internetowej, aby dotrzeć do odbiorców poza Instagramem.

Będziesz także potrzebować witryny ze stroną formularza kontaktowego, aby reklamodawcy mogli dotrzeć do miejsc docelowych.

24. Zostań edytorem wideo

Edytor wideo

Jeśli lubisz tworzyć filmy i je edytować, ale nie chcesz założyć kanału YouTube, nadal możesz wykorzystać swoje umiejętności, aby pomóc innym firmom. Ze względu na ogromną popularność filmów na YouTube i Facebooku firmy na całym świecie potrzebują specjalistów, którzy mogą edytować swoje filmy.

Możesz zacząć od szukania koncertów na stronach freelancerów. Na początku będziesz pracować z przypadkowymi klientami, ale wkrótce potem będziesz miał kilku stałych klientów oferujących wystarczającą ilość pracy, abyś mógł poświęcić swój czas. Następnie możesz rozwinąć swoją działalność, aby założyć agencję lub zatrudnić innych niezależnych pomocników.

Nie wiesz, jak tworzyć lub edytować filmy? Nie martw się, istnieje wiele zasobów internetowych oferujących bezpłatne i płatne samouczki i kursy. Możesz poświęcić trochę czasu na naukę podstawowych umiejętności i od razu rozpocząć pracę.

25. Zostań Narratorem

Narratorzy zapewniają talent głosowy twórcom wideo, filmowcom i innym producentom treści cyfrowych. Wiele kanałów YouTube aktywnie szuka ludzi do opowiadania filmów. Niektóre podstawowe szkolenia głosowe mogą pomóc w łatwym rozpoczęciu dochodowej kariery.

Będziesz potrzebował dobrej jakości mikrofonu (zalecamy Samson Mic lub Rhode Podcaster) i oprogramowania do nagrywania dźwięku, aby nagrać lekturę. Następnie możesz wysłać pliki audio do klienta, aby mogli go użyć w swoim filmie.

Możesz znaleźć oferty pracy na stronach freelancerów i bardzo szybko zbudować stały strumień klientów.

26. Oferta wsparcia technicznego

Czy lubisz pomagać ludziom na forach technicznych? Jeśli tak, możesz zbadać możliwości zarabiania za to. Wiele firm internetowych aktywnie szuka dostawców pomocy technicznej, aby pomóc swoim klientom.

Zasadniczo musisz tylko zapoznać się z produktem i zacząć odpowiadać na pytania. Wiele firm korzysta z czatu na żywo lub systemu sprzedaży biletów, aby odpowiedzieć na pytania klientów. Często te prace są zdalne, co oznacza, że ​​możesz pracować we własnym domu.

27. Zostań ekspertem ds. Generacji potencjalnych klientów

Eksperci ds. Pozyskiwania potencjalnych klientów pomagają firmom znaleźć potencjalnych nowych klientów lub potencjalnych klientów. Robią to za pomocą profesjonalnych narzędzi, takich jak OptinMonster, do przechwytywania potencjalnych klientów lub zwiększania współczynników konwersji.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dla początkujących, w jaki sposób generować potencjalnych klientów w WordPress jak profesjonalista.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze i łatwe do rozpoczęcia pomysły biznesowe online, które faktycznie przynoszą pieniądze. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem krok po kroku, w jaki sposób stworzyć witrynę dla małych firm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map