Co to jest WordPress VIP? Jakie są korzyści? (I 3 alternatywy)

Ostatnio jeden z naszych czytelników zapytał nas o WordPress VIP i jego zalety? WordPress VIP to zarządzana usługa hostingowa WordPress dla witryn korporacyjnych i dużych. W tym artykule wyjaśnimy, czym jest WordPress VIP, jakie są korzyści i jakie są dla niego dobre alternatywy.


WordPress.com VIP - korzyści i alternatywy

Co to jest WordPress VIP?

WordPress VIP to wysokiej klasy zarządzana platforma hostingowa WordPress dla witryn korporacyjnych i dużych.

Mówi się, że jest to najszybszy, najbezpieczniejszy i całkowicie bezproblemowy hosting WordPress, który można kupić. Oprócz wysokich kosztów WordPress VIP ma bardzo surowe standardy kodowania i procesy, co oznacza, że ​​nie jest odpowiedni dla większości firm.

Kto powinien korzystać z WordPress.com VIP?

WordPress.com VIP to potężny plan hostingowy zaprojektowany specjalnie do obsługi dużego ruchu z niezrównaną wydajnością i bezpieczeństwem.

Jest odpowiedni dla dużych firm i witryn o dużym ruchu z dziesiątkami milionów odsłon.

Ceny VIP WordPress.com są tajemnicą, ponieważ strona internetowa nie ma publicznej strony cenowej. Jednak badania pokazują, że plany wahają się od 5000 do 25 000 USD miesięcznie dla maksymalnie 5 stron internetowych z minimalną opłatą instalacyjną w wysokości 5000 USD za witrynę.

Za tę cenę otrzymasz nieograniczoną przestrzeń dyskową, przepustowość, CDN i dedykowane wsparcie.

Oto niektóre z najlepszych marek, które już korzystają z WordPress VIP.

1. Facebook

Facebook Newsroom

2. Spotify

Spotify

3. VentureBeat

VentureBeat

4. Kwarc

Kwarc

5. USA dzisiaj

USA dziś

6. TechCrunch

TechCrunch

Korzyści z WordPress VIP

WordPress.com VIP należy do swojej klasy, ponieważ eliminuje ból związany z zarządzaniem krytyczną dla witryny witryną o dużym natężeniu ruchu. Oto niektóre z kluczowych zalet korzystania z WordPress.com VIP:

1. W pełni zarządzana platforma WordPress

WordPress.com VIP to więcej niż zarządzana platforma hostingowa WordPress. Obejmuje następujące usługi zarządzane:

 • Automatyczne cogodzinne kopie zapasowe
 • Proaktywne bezpieczeństwo i skanowanie
 • Automatyczne aktualizacje podstawowego oprogramowania
 • Proces weryfikacji wtyczek innych firm i niestandardowego kodu
 • Monitorowanie czasu działania i wydajności
 • Automatyczne skalowanie do obsługi ogromnych skoków ruchu bez mrugnięcia okiem

To tak, jakby własny zespół programistów zajmował się wszystkim za Ciebie bez przestojów w Twojej witrynie.

2. Planowanie & Trening

Każdy plan VIP WordPress.com rozpoczyna się od szczegółowego planowania i oceny strategii witryny. W tym czasie zespół VIP WordPress.com będzie współpracować z Twoim zespołem, aby sprawdzić Twoje potrzeby i to, co chcesz zrobić.

Zespół pomoże również wybrać motyw (projekt strony internetowej) i wtyczki WordPress dla twojego projektu. Jeśli masz już opracowany motyw, przejrzą każdą linię kodu. To samo dotyczy wtyczek innych firm i całego niestandardowego kodu, aby upewnić się, że jest on zgodny ze standardami kodowania i bezpieczeństwa platformy.

Przeszkolą Twój zespół programistów w zakresie platformy, bezpieczeństwa i wydajności. Szkolenie obejmuje również redaktorów, autorów i administratorów Twojej witryny, dzięki czemu mogą w pełni wykorzystać niezawodne funkcje zarządzania treścią i publikowania w WordPress VIP.

3. Najlepsza wydajność & Płonąca duża prędkość

Cała platforma hostingowa dla WordPress.com VIP jest zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności WordPress. Nie musisz się martwić o buforowanie, optymalizację kodu, usługę CDN lub wtyczki.

Platforma WordPress VIP obsługiwana jest przez sieć dostawczą 20 centrów danych na całym świecie. Zapewnia to najlepszy wynik od pierwszego bajtu, opóźnienie, bezpieczeństwo SSL i ochronę przed atakami DDOS.

4. Najlepsze zabezpieczenia WordPress

Wszystkie witryny VIP WordPress.com są chronione przez niestandardową infrastrukturę i najlepsze praktyki bezpieczeństwa WordPress w celu proaktywnego blokowania brutalnej siły i innych rodzajów ataków. Cały ruch w Twojej witrynie będzie w pełni szyfrowany od brzegu do źródła.

Każdy kawałek niestandardowego kodu jest sprawdzany ręcznie, co dodaje kolejną warstwę bezpieczeństwa, aby chronić witrynę przed uruchomieniem potencjalnie podatnego kodu.

Alternatywy dla WordPress.com VIP

Pomimo zalet WordPress.com VIP nie jest dla wszystkich przede wszystkim ze względu na koszty. Jednak wielu firmom nie podobają się dodatkowe ograniczenia i procesy, które muszą przejść, aby wprowadzić zmiany w swojej witrynie.

Na szczęście ze względu na rozwój WordPress, istnieją inni dostawcy hostingu WordPress, którzy podjęli działania, aby oferować podobny poziom planów hostingowych jak WordPress.com VIP.

Oto nasz wybór najlepszych alternatyw dla WordPress.com VIP, które oferują usługi hostingowe klasy korporacyjnej dla handlu elektronicznego i witryn na dużą skalę.

1. WP Engine

WP Engine

WP Engine to najpopularniejsza na rynku usługa hostingowa WordPress. Ich oferta dla przedsiębiorstw jest również najlepszą alternatywą WordPress.com VIP dla witryn o dużym ruchu i klientów korporacyjnych.

Plan korporacyjny WP Engine to skalowalne iw pełni zarządzane rozwiązanie hostingowe o wysokiej redundancji. Ich platforma jest oparta na usługach internetowych Amazon i Google Cloud Platform z niestandardowymi optymalizacjami. Ponadto używają własnego zastrzeżonego rozwiązania do buforowania, aby poprawić szybkość ładowania strony.

Obejmuje to także globalny CDN, zarządzane wdrażanie, dedykowaną reakcję na wsparcie oraz monitorowanie wydajności i bezpieczeństwa 24/7.

WP Engine obsługuje najlepsze strony internetowe, w tym Under Armour, AMD, SoundCloud, JobVite, Thomson Reuters i wiele innych.

2. Płynna sieć

Liquid Web

Liquid Web to kolejny niezawodny zarządzany dostawca hostingu WordPress, oferujący wiele poziomów planów hostingowych, w tym niestandardowe plany dla klientów korporacyjnych. Obsługują wiele znanych marek, w tym Motorola, Red Bull, ESPN i United Way.

Są właścicielami własnych centrów danych i oferują całodobową pomoc w USA przez telefon, czat na żywo i e-mail. Wszystkie zarządzane plany hostingowe nie zawierają opłat za nadmiar, zarządzanych aktualizacji wtyczek i żadnych ograniczeń dotyczących wtyczek używanych w witrynie WordPress.

3. SiteGround

Siteground

SiteGround to oficjalnie rekomendowany dostawca hostingu WordPress, który niedawno wszedł do przestrzeni hostingowej Enterprise. Specjalizują się w oferowaniu całkowicie niestandardowej infrastruktury zaprojektowanej specjalnie dla Twoich potrzeb. Ich usługa jest w 100% zarządzana, a Ty otrzymujesz dedykowany zespół wsparcia, który pracuje z Tobą 24/7 przez cały rok.

W ubiegłym roku przestawiliśmy wszystkie nasze witryny eCommerce, w tym WPForms, MonsterInsights i OptinMonster na strukturę SiteGround Enterprise i nie możemy być bardziej zadowoleni z tej decyzji. Ich wsparcie jest absolutnie na najwyższym poziomie dostępne przez Slack, e-mail i bezpośrednie telefony osobiste.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci dowiedzieć się więcej o WordPress VIP, jego zaletach i alternatywach. Możesz także zobaczyć naszą listę niezbędnych wtyczek WordPress do witryn biznesowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map