27 „Osvedčené a ľahké naštartovanie“ online podnikateľské nápady, ktoré zarábajú peniaze

Hľadáte nápady na online podnikanie, ktoré vám umožnia dosiahnuť vyšší príjem? Internet ponúka veľa príležitostí na začatie podnikania alebo na nájdenie uspokojujúcej kariéry. V tomto článku vám ukážeme niektoré osvedčené a ľahko začínajúce online podnikateľské nápady, ktoré v skutočnosti zarábajú peniaze.


Osvedčené a ľahké začať podnikateľské nápady

Prečo začať online podnikanie?

Za zabíjanie tradičných podnikov a pracovných miest sa často obviňuje technológia. Zároveň však tieto nové technológie vytvárajú veľa nových pracovných miest a obchodných príležitostí, ktoré sú pripravené na ktokoľvek.

Začatie online podnikania je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Môžete to urobiť z pohodlia domova iba pomocou počítača a pripojenia na internet. Na začatie nie je potrebné investovať obrovské množstvo peňazí.

pozor: Ak vám niekto povie, že môžete investovať VEĽMI peňazí a rýchlo si urobiť skratku / skok, je to pravdepodobne podvod. Drž sa ďalej od toho.

Nápady, ktoré zdieľame v tomto článku, sa týkajú budovania legitímnych online firiem. Ak chcete uspieť, musíte stále tvrdo pracovať.

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na niektoré z osvedčených a ľahko začínajúcich nápadov na podnikanie online, ktoré v skutočnosti zarábajú peniaze.

1. Začnite blog a zarábajte z toho peniaze

Spustenie blogu

Blogy sú jedným z najúspešnejších spôsobov začatia online podnikania. Blogeri ako Darren Rowse, John Lee Dumas a Pat Flynn zarábajú šesťmiestne príjmy a nie sú sami. Náš zakladateľ Syed Balkhi vybudoval osemmiestny internetový obchod, ktorý sa začal blogom. Existujú tiež tisíce blogerov, ktorí prevádzkujú veľmi úspešné blogy ako svoje online podnikanie na plný úväzok.

Je veľmi ľahké začať blog a existuje veľa spôsobov, ako z neho zarobiť peniaze. Jedným z najpopulárnejších spôsobov speňaženia vášho blogu je zobrazovanie reklám pomocou služby Google AdSense.

Aj keď môžete začať blog za menej ako 30 minút, musíte na ňom pracovať, aby bol úspešný. Pravidelne budete musieť publiku ponúkať užitočný, zábavný a pútavý obsah (pozrite si nášho sprievodcu krok za krokom o tom, ako začať blog)..

Našťastie existuje veľa nápadov na blogové príspevky, ktoré môžete použiť na konzistentné vytváranie obsahu. Ako váš blog rastie, budete ho môcť speňažiť aj pomocou iných stratégií.

Budete tiež môcť používať a používať ho ako platformu na spustenie ďalších online obchodov.

2. Staňte sa pridruženým obchodníkom

Pridružený predajca

Pridružení obchodníci uskutočňujú predajné provízie tým, že odporúčajú produkty alebo služby iných ľudí.

Väčšina pridružených obchodníkov odporúča tieto produkty a služby prevádzkovaním vlastných blogov, webových stránok a zoznamov e-mailov. Musia sa naučiť rôzne stratégie online marketingu, ako je SEO a marketing obsahu, aby si vybudovali publikum.

Ak chcete začať, postupujte podľa našej konečnej príručky pre pridruženého marketingu a krok za krokom pre začiatočníkov.

3. Vytvárajte a predávajte online kurzy

Predávajte online kurzy

Ak ste v niečom obzvlášť dobrí, prečo nie učiť ostatných a robiť z toho kariéru? Predaj online kurzov je ďalší populárny spôsob začatia online podnikania.

Mnoho používateľov uprednostňuje rýchle získavanie zručností a znalostí pripojením sa k online kurzom. Vytvorenie online kurzu sa stalo pomocou softvéru LMS oveľa jednoduchšie. Tieto platformy vám umožňujú vytvárať interaktívne kurzy s ľahko spravovateľnými nástrojmi pre triedy, študentov, materiály a ďalšie.

Najlepšie na tom je, že pri zostavovaní webovej stránky kurzu nemusíte písať jediný riadok kódu.

Ak chcete začať, prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako vytvoriť online kurz s WordPress.

4. Zostavte elektronický obchod

Spustite obchod s elektronickým obchodom

Predaj vecí online nikdy nebol ľahší. Ktokoľvek môže ľahko vytvoriť internetový obchod za pár minút a začať predávať produkty.

Týmito produktmi môžu byť fyzické veci (veci, ktoré si vyžadujú prepravu) alebo digitálne súbory na stiahnutie, ako sú elektronické knihy, hudba, softvér a ďalšie.

Predtým, ako začnete, musíte urobiť svoj výskum. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu s nápadmi:

 • Nájdite miesto s vysokým dopytom a nízkou konkurenciou
 • Pomyslite na spôsoby, ako váš obchod s elektronickým obchodom vyniknúť tým, že budete robiť veci, ktoré iné obchody elektronického obchodu nerobia.
 • Pomyslite na náklady spojené s výrobou produktov od výrobcu k zákazníkom. Vyberte si cenový model, aby vaše výrobky mohli konkurovať a ponúkať svojim zákazníkom veľkú hodnotu. V neposlednom rade musia byť vaše ziskové marže dostatočne primerané na to, aby vaše podnikanie dokázalo dlhodobo udržiavať a rásť.

Musíte si tiež zvoliť platformu pre svoj eCommerce obchod. Najjednoduchší spôsob, ako začať, je použiť Shopify alebo WooCommerce. Obidve sú skvelými platformami. Vytvorili sme porovnanie s ich výhodami a nevýhodami (viac informácií nájdete v časti Shopify vs WooCommerce)..

Ak chcete začať, prečítajte si nášho podrobného sprievodcu o tom, ako vytvoriť internetový obchod za menej ako 30 minút.

5. Zostavte webovú stránku členstva

vytvoriť webovú stránku členstva

Webové stránky členov zarábajú peniaze predajom predplatných s prístupom k prémiovému obsahu a komunitným funkciám. Namiesto toho, aby ste sa spoliehali na príjmy z reklamy, môžete svojim používateľom povoliť priamu podporu vášho webu pomocou plateného členstva.

Existuje mnoho typov webových stránok o členstve. Napríklad niektoré webové stránky členstva poskytujú používateľom prístup k exkluzívnemu obsahu, ktorý je len pre členov. Iní dávajú používateľom prístup k funkciám komunity, ako sú fórum, skupina Facebook alebo skupina Slack.

Budete musieť nájsť vhodné miesto pre svoju členskú webovú stránku. Používatelia musia byť dostatočne cenní, aby za to zaplatili.

Existuje veľa členských programov, ktoré vám môžu pomôcť ľahko vytvoriť akýkoľvek druh online komunity. Môžete si vybrať rôzne modely predplatného, ​​spravovať používateľov, prijímať platby online a ďalšie.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si nášho dokonalého sprievodcu, ako zostaviť webovú stránku členstva s krok za krokom pre začiatočníkov.

6. Vytvorte webovú stránku Drop Shipping

Drop shipping kombinuje affiliate marketing a eCommerce. V zásade vytvoríte internetový obchod, ktorý predáva produkt iných ľudí za províziu. Prevádzkujete internetový obchod bez toho, aby ste museli spravovať inventár alebo dopravu.

Najväčšou výhodou podnikania v oblasti námornej dopravy je nízka prekážka vstupu, minimálne investície a malé až žiadne problémy. Jednou z nevýhod je však to, že budete tvrdo pracovať na predaji produktov iných ľudí s menšou maržou zisku.

Väčšina spoločností zaoberajúcich sa námornou dopravou nakoniec začne predávať svoje vlastné výrobky, aby diverzifikovala svoje podnikanie a zvýšila svoje zisky.

7. Vytvorte online radu pracovných miest

Pracovná doska

Ďalším spôsobom, ako zarobiť peniaze online, je vytvorenie webovej stránky zameranej na hľadanie zamestnania. Webové stránky rady práce pomáhajú spojiť uchádzačov o zamestnanie so zamestnávateľmi za malý poplatok.

Existuje veľa online vyhľadávačov pracovných miest, čo znamená, že budete musieť nájsť konkrétne miesto, aby vaša doska vynikla. Napríklad môžete vytvoriť pracovnú dosku špeciálne pre vývojárov webu alebo domácich maznáčikov.

Za každý zoznam pracovných ponúk uverejnený zamestnávateľmi môžete účtovať malý poplatok, ponúkať firemným balíkom na uverejňovanie viacerých zoznamov alebo uchádzačom o zamestnanie účtovať poplatky za odovzdanie životopisov..

Existuje veľa doplnkov pre pracovné dosky pre WordPress, ktoré vám umožňujú ľahko prevádzkovať svoju vlastnú prácu na pracovných doskách.

8. Vytvorte webovú stránku micro-Job

Webová stránka na mikroprostredie vám umožňuje zarábať peniaze pripojením zamestnávateľov k nezávislým pracovníkom a zmluvným dodávateľom. To vám umožní zarobiť si peniaze na základe celkovej ceny práce. Populárne webové stránky na zverejňovanie mikroprám ako Fiverr, PeoplePerHour, UpWork a ďalšie generujú každý rok milióny dolárov z príjmu.

V zásade budete pôsobiť ako prostredník medzi zamestnávateľmi a nezávislými pracovníkmi. Zamestnávatelia vám budú vyplatení za každé pracovné miesto a po prevzatí provízie zaplatíte zvyšné ceny nezávislým pracovníkom po dokončení zamestnania..

Ak chcete začať, prečítajte si našu príručku pre začiatočníkov o tom, ako založiť webovú stránku mikro práce, ako je Fiverr, s WordPress.

9. Staňte sa SEO Speciliast

SEO expert

SEO alebo optimalizácia vyhľadávacích nástrojov pomáha vlastníkom webových stránok získať viac návštevníkov z vyhľadávacích nástrojov. Je to zručnosť, ktorá si vyžaduje neustále vzdelávanie a držanie krok s najnovšími trendmi. Špecialisti na SEO môžu prevádzkovať svoje vlastné agentúry, pracovať ako nezávislí pracovníci alebo sa môžu stať členmi spoločnosti ako zamestnanci na plný úväzok.

Odborníkom na SEO sa môžete stať spustením vlastných úspešných webových stránok alebo získaním certifikácií online. Klientov nájdete na webových stránkach na voľnej nohe, ako sú UpWork a Freelancer.com.

SEO je veľmi konkurencieschopným odvetvím a budete musieť čo najlepšie využiť tie najlepšie nástroje SEO dostupné na trhu. Mali by ste sa tiež naučiť základné techniky SEO WordPress, nástroje na výskum kľúčových slov a nástroje na marketing obsahu.

10. Vytvorte blog o jedle alebo recepte

Vytvorte si jedlo a blog na recepty

Blogy o jedle a receptoch sú lukratívnym miestom pre blogy a skvelou obchodnou príležitosťou na internete. Blogy o jedle a receptoch používajú rôzne techniky na generovanie výnosov, ako napríklad používanie služby Google AdSense, affiliate marketing, predaj kníh o receptoch alebo prevádzka internetového obchodu..

Budete musieť byť nadšení pre jedlo a varenie. Je to konkurenčné miesto, takže budete musieť vymyslieť spôsoby, ako urobiť svoj blog potravín jedinečným a zaujímavým.

Ak chcete začať, prečítajte si nášho podrobného sprievodcu o vytváraní blogu o potravinách a zarábaní peňazí z vašich receptov.

11. Staňte sa vývojárom WordPress

WordPress je najobľúbenejší tvorca webových stránok na svete. Spája viac ako 30% všetkých webových stránok na internete. To znamená, že na celom svete používajú túto platformu milióny firiem.

Toto masívne použitie znamená, že na trhu existuje obrovský dopyt po vývojárov WordPress. WordPress je softvér s otvoreným zdrojovým kódom, čo znamená, že ktokoľvek môže za ním písať kód, vytvárať témy a vytvárať doplnky WordPress.

Ako vývojár WordPress sa môžete pripojiť k špičkovým spoločnostiam WordPress, značkovým obchodným značkám pomocou WordPress alebo prevádzkovať vlastnú agentúru pre vývoj WordPress.

Budete sa musieť naučiť PHP, JavaScript, CSS a HTML. Existuje veľa kníh, videonávody WordPress, online kurzy a návody WordPress, ktoré vám pomôžu začať.

12. Vybudujte online trhovisko

Ďalším osvedčeným a ľahko štartovateľným obchodným nápadom je vytvorenie webovej stránky online trhu. Tieto webové stránky zarábajú peniaze tým, že používateľom umožňujú vytvárať vlastné mini-obchody a predávať produkty.

Ak chcete prilákať predajcov, môžete si vybrať oblasť s vysokým dopytom s nižšou konkurenciou. Urobte svoju platformu jedinečnou a atraktívnou pre predajcov aj zákazníkov tým, že ponúknete lepšiu používateľskú skúsenosť a podporu.

Ak chcete začať, prečítajte si náš návod krok za krokom o tom, ako vytvoriť webovú stránku online trhu pomocou WordPress.

13. Staňte sa grafickým dizajnérom

Grafickí dizajnéri zarábajú peniaze vytváraním obrázkov, obchodných log, dizajnov webových stránok, predajných stránok a ďalších. Toto je masívne odvetvie s množstvom obchodných a kariérnych príležitostí.

Ak sa chcete stať grafickým dizajnérom, musíte sa naučiť, ako používať profesionálne dizajnérske nástroje ako Adobe Illustrator, Photoshop, atď. Existuje veľa škôl odbornej prípravy, vysokých škôl a univerzít, ktoré ponúkajú kurzy, ktoré vám pomôžu začať..

Ak chcete propagovať svoju kariéru v oblasti grafického dizajnu, budete musieť vytvoriť portfólio na predstavenie svojej práce a zručností.

14. Začnite módny blog

Začnite módny blog

Máte záujem o najnovšie módne trendy a novinky? Prečo ho nepoužiť na vytvorenie módneho blogu a zarobiť z toho peniaze.

Módne blogy priťahujú veľa inzerentov, najlepších značiek a propagátorov. Nielenže vám umožňujú zarobiť si peniaze, môžete sa tiež stať ovplyvňovateľom a získať ďalšie výhody / výhody, ako napríklad bezplatné oblečenie, pozvanie na exkluzívne predstavenia a ďalšie.

Ak chcete začať, prečítajte si nášho úplného sprievodcu krok za krokom o tom, ako začať s módnym blogom a ako z neho zarobiť peniaze.

15. Staňte sa Markerom obsahu

Obchodníci s obsahom pomáhajú firmám propagovať svoje produkty a služby vytváraním užitočného a vysoko pútavého obsahu. Všetky firmy potrebujú obsah, aby prilákali zákazníkov. Existuje rastúci dopyt po tvorcoch obsahu, od ktorého sa neočakáva spomalenie v dohľadnej dobe.

Obchodníci s obsahom sú dobrí v písaní obsahu, ale nie sú to iba blogeri. Špecializujú sa na hľadanie obsahových nápadov, ktoré prinesú viac návštevníkov a potenciálnych zákazníkov na web.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si tohto úplného sprievodcu marketingom obsahu s krok za krokom pre začiatočníkov.

16. Staňte sa expertom na PPC

PPC je skratka pre reklamu s platbami za kliknutie, kde inzerenti platia za svoje reklamy, keď na ne používatelia kliknú. Nie všetci vlastníci firiem však vedia, ako tieto kampane efektívne prevádzkovať, aby získali maximálny úžitok.

Experti PPC pomáhajú firmám prevádzkovať reklamné kampane s platbami za kliknutie na platformách, ako je Google AdWords. Pomáhajú nájsť správne kľúčové slová a atribúty na maximalizáciu NI v reklamách.

Môžete sa naučiť PPC spustením vlastných reklamných kampaní a prečítaním materiálu dostupného na internete. Existujú online certifikačné programy, ktoré môžete predviesť so svojimi schopnosťami.

Na nájdenie pracovných miest PPC môžete použiť populárne webové stránky na voľnej nohe, kde podniky aktívne hľadajú odborníkov v oblasti PPC.

17. Spustite podcast

Spustite podcast

Podcast je epizodická séria zvukových súborov, ktoré si používatelia môžu predplatiť na stiahnutie a počúvanie. Podcasty sú skvelým spôsobom úspešného online obchodu s mnohými príležitosťami na rast.

Podcasty zarábajú peniaze prostredníctvom reklamy, sponzorstva, partnerstva a pridruženého marketingu. Pre svoj podcast budete musieť nájsť tému, ktorá je zaujímavá a pútavá, aby ste mohli svoj podcast urobiť jedinečným.

Vytvorili sme úplnú príručku pre začiatočníkov o tom, ako spustiť podcast s krok za krokom.

18. Vytvorte webovú stránku s recenziami

Vytvorenie webovej stránky s recenziami je ďalšou dobrou obchodnou príležitosťou online. Jeden z najobľúbenejších webov s recenziami, TripAdvisor, sa považuje za hodnotu vyššiu ako 12 miliárd dolárov.

Je to však vysoko konkurenčné odvetvie, čo znamená, že budete musieť nájsť konkrétne miesto s nízkou konkurenciou. Môžete zarobiť peniaze prostredníctvom affiliate marketingu, zobrazovania reklám alebo publikovania platených recenzií.

Ak chcete začať, prečítajte si našu príručku pre začiatočníkov o tom, ako vytvoriť webovú stránku s nika recenziami.

19. Kupujte a predávajte doménové mená

Na vytvorenie webovej stránky sa vyžaduje názov domény. Po zaregistrovaní názvu domény ste však oprávnení ho používať tak dlho, ako budete chcieť. Mnoho podnikateľov registruje doménové mená v nádeji, že ich predajú za vyššiu cenu, veľmi podobnú nehnuteľnostiam.

Toto online podnikanie si vyžaduje investície a veľa trpezlivosti, pretože počas čakania na ponuku sa budete držať týchto doménových mien. Jedná sa o vysoko konkurenčnú spoločnosť a pred tým, ako sa do nej zapojíte, musíte si o nej prečítať čo najviac.

20. Kupujte a predávajte nikačné webové stránky

Vytvorenie webových stránok a ich speňaženie sa stali oveľa jednoduchšími. To umožnilo mnohým podnikateľom z celého sveta vytvárať úspešné webové stránky a predávať ich, akoby ste predávali akékoľvek iné firmy.

Webové stránky ako Flippa sú skvelým zdrojom na kúpu a predaj zavedených webových stránok. Pred investíciou sa uistite, že ste vykonali výskum. Na Flippe nájdete veľa zdrojov, ktoré vám pomôžu naučiť sa základy.

Existuje veľa príležitostí kúpiť si nedostatočne využívanú webovú stránku, optimalizovať jej výnosy / rast a potom ju znova predať za vyššiu cenu..

21. Vytvorte webovú stránku Aukcie

Vytvorte webovú stránku aukcií

Vytvorenie webovej stránky podobnej aukcii ako eBay je ďalším ľahko začínajúcim obchodným nápadom. V zásade vytvoríte webovú stránku, ktorá používateľom poskytuje platformu na nákup a predaj produktov prostredníctvom aukcií online.

Môžete pridať produkty na aukcie sami alebo povoliť iným predajcom spúšťať svoje vlastné aukcie. Predajcom môžete účtovať paušálny poplatok alebo percento za každú položku aukcie.

Ak chcete začať, prečítajte si náš návod krok za krokom o tom, ako zostaviť aukčnú stránku, ako je eBay, pomocou WordPress.

22. Staňte sa YouTuberom

Ak chcete robiť videá, stať sa z YouTuber je vynikajúcou obchodnou príležitosťou. YouTube je najväčšou platformou na hosťovanie videí na svete, druhým najobľúbenejším vyhľadávacím nástrojom a obrovskou globálnou komunitou tvorcov obsahu.

Umožňuje komukoľvek nahrávať svoje videá, vytvárať kanály a zarábať peniaze z reklám, sponzorstva a obchodov. Niektorí YouTubers zarábajú milióny dolárov ročne a existujú tisíce YouTuberov zarábajúcich šesťmiestny príjem.

Môžete vytvárať videá na ľubovoľnú tému. Môžete nahrať osobné vlogy, vzdelávacie kanály, ako je List25 alebo videá, recenzie, kanály varenia alebo takmer čokoľvek, na čo si dokážete myslieť.

23. Staňte sa hviezdou Instagramu

Ak chcete fotografovať a robiť videá, mali by ste zvážiť spustenie lukratívneho online podnikania na Instagrame. Používatelia Instagramu zarábajú značné množstvo peňazí prostredníctvom sponzorstva, umiestňovania produktov, odporúčaní a ďalších.

Na začatie budete potrebovať fotoaparát, základné zručnosti v oblasti úpravy fotografií a kreativitu. Potom budete potrebovať dôslednú stratégiu na pravidelné uverejňovanie nového obsahu. Mali by ste ovládať umenie používania značiek hashtag na propagáciu svojich príspevkov na Instagrame a zdieľať ich na svojom webe, aby ste oslovili publikum mimo Instagramu..

Budete tiež potrebovať webovú stránku so stránkou kontaktného formulára, aby inzerenti mohli osloviť nákup umiestnení.

24. Staňte sa editorom videa

Editor videa

Ak máte radi videá a upravujete ich, ale nechcete spustiť kanál YouTube, môžete svoje zručnosti využiť aj na pomoc iným firmám. Vďaka obrovskej popularite videí YouTube a Facebook potrebujú podniky na celom svete odborníkov, ktorí môžu upravovať svoje videá.

Môžete začať hľadaním koncertov na nezávislých webových stránkach. Najprv budete pracovať s náhodnými klientmi, ale krátko potom budete mať niekoľko stálych klientov, ktorí vám ponúknu dostatok práce na pokrytie vášho času. Potom môžete rozšíriť svoje podnikanie a založiť agentúru alebo si najať iných nezávislých pracovníkov, aby vám pomohli.

Neviete, ako vytvoriť alebo upraviť videá? Nerobte si starosti, existuje veľa online zdrojov, ktoré ponúkajú bezplatné a platené návody a kurzy. Môžete investovať nejaký čas, aby ste sa naučili základné zručnosti a ihneď začali pracovať.

25. Staňte sa vypravcom

Vypravovatelia poskytujú hlasový talent tvorcom videa, filmovým tvorcom a iným výrobcom digitálneho obsahu. Mnoho kanálov YouTube aktívne hľadá ľudí, ktorí budú rozprávať videá. Niektoré základné hlasové školenia vám môžu pomôcť ľahko začať so ziskom.

Na nahrávanie hlasu budete potrebovať kvalitný mikrofón (odporúčame Samson Mic alebo Rhode Podcaster) a softvér na nahrávanie zvuku. Potom môžete poslať zvukové súbory klientovi, aby ich mohol použiť vo svojom videu.

Na webových stránkach na voľnej nohe nájdete pracovné miesta a veľmi rýchlo vytvoríte stály prúd klientov.

26. Ponuka technickej podpory

Páči sa vám pomáhať ľuďom na technických fórach? Ak tak urobíte, môžete preskúmať možnosti, ako za to zaplatiť. Mnoho online firiem aktívne hľadá poskytovateľov technickej podpory, aby pomohli svojim zákazníkom.

V podstate sa budete musieť oboznámiť s produktom a začať odpovedať na otázky. Mnoho spoločností používa na zodpovedanie otázok zákazníkov live chat alebo podporný systém predaja lístkov. Tieto úlohy sú často vzdialené, čo znamená, že môžete pracovať z vlastného domu.

27. Staňte sa expertom na vedúcu generáciu

Odborníci na špičkovú generáciu pomáhajú podnikom nájsť potenciálnych nových zákazníkov alebo potenciálnych zákazníkov. Robia to pomocou profesionálnych nástrojov, ako je OptinMonster, na zachytenie potenciálnych zákazníkov alebo zvýšenie miery konverzie.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu príručku pre začiatočníkov o tom, ako viesť generáciu olova v programe WordPress ako profesionál.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť tie najlepšie a ľahké nápady na začatie online podnikania, ktoré skutočne zarobia peniaze. Môžete si tiež pozrieť našu podrobnú príručku o tom, ako vytvoriť webovú stránku pre malé firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map