30 „dokázaných“ spôsobov, ako zarobiť peniaze online blogovaním pomocou WordPress

Hľadáte najlepšie spôsoby, ako zarobiť peniaze online, ktoré NIE sú podvodmi? WordPress je najväčšia vydavateľská platforma na tejto planéte a má viac ako 30% všetkých webových stránok.

Pomocou služieb WordPress a blogov môžete zarábať peniaze online tým, že robíte to, čo máte radi. Môžete pracovať z domu, vo svojom vlastnom čase, a nie je nijako limitované, koľko peňazí môžete zarobiť.

V tomto článku sa budeme zdieľať najlepšie „overené“ spôsoby, ako zarobiť peniaze online blogovaním s WordPress.

Spôsoby, ako zarobiť peniaze blogovaním pomocou WordPress

Najprv varovné slovo: nejde o programy „Zbohatnite rýchlo“. Ak hľadáte spôsob, ako rýchlo zbohatnúť zarobením peňazí online, ste na nesprávnom mieste.

Nenechajte sa zmiasť obrázkami drahých áut, domov alebo práce z pláže. Každý z nich je podvod a budete strácať čas a peniaze platením za akékoľvek kurzy alebo školenia, ktoré si od týchto chlapcov kúpite..

Na rozdiel od iných článkov „zarábajte online“ je to komplexný sprievodca, ako legitímne zarábať peniaze pomocou blogov a WordPress..

Mnoho z týchto metód vyžaduje na investíciu čas a / alebo peniaze. Pokiaľ ste ochotní vynaložiť úsilie, získate odmenu.

Skôr ako začnete používať ktorúkoľvek z týchto metód, musíte mať svoj vlastný hostiteľský blog WordPress. Máme sprievodcu krok za krokom o tom, ako začať blog WordPress pre začiatočníkov.

Tento proces je skutočne ľahké sledovať, či už máte 20 alebo 60 rokov. Ak však potrebujete pomoc, náš tím odborníkov vám môže pomôcť nastaviť blog zadarmo.

Po nastavení blogu ste pripravení postupovať podľa tejto príručky.

Keďže ide o zdĺhavý článok, vytvorili sme pre ľahšiu navigáciu nižšie uvedený text.

Speňažte svoj blogový obsah

  Vytvorte platenú webovú stránku pre členov

  Vytvorte webovú stránku s adresárom pomocou WordPress

   Predajte digitálne produkty pomocou WordPress

    Predávajte služby online pomocou WordPress

     Predávajte fyzické produkty online pomocou WordPress

      Ponúknite platformu ako službu

       Staňte sa dizajnérom alebo vývojárom WordPress

        dary

         Speňažte svoj blogový obsah

         môžete zarobiť peniaze online pomocou reklamy

         Keď premýšľate o tom, ako zarobiť peniaze na blogovanie, reklama je často prvá vec, ktorá vám napadne.

         Áno, je možné zarobiť si pomocou reklám na WordPress, ale existujú aj iné spôsoby, ako môžete speňažiť obsah svojho blogu. Tu je niekoľko metód, ktoré fungujú:

         1. Zarábajte s affiliate marketingom

         Zarábanie peňazí online pomocou pridruženého marketingu

         Affiliate marketing predstavuje odporúčanie produktu alebo služby publiku pomocou špeciálnych odkazov na sledovanie a potom dostanete províziu za sprostredkovanie zakaždým, keď niekto po kliknutí na váš odkaz kúpi..

         Príkladom affiliate marketingu v reálnom živote by bolo, keď by ste kamarátovi pomohli otvoriť si bankový účet v pobočke svojej banky. Zvyčajne vám dávajú darčekovú kartu alebo nejaký bonus.

         Podobne ako v prípade mnohých produktov a služieb online, sú k dispozícii aj pridružené programy, ku ktorým sa môžete pripojiť. Existujú pridružené programy dostupné pre každé odvetvie (výklenok).

         Ak máte záujem začať s affiliate marketingom, môžete začať premýšľaním o produktoch, ktoré už používate, o ktoré by sa mohli zaujímať aj vaši čitatelia. Potom môžete zistiť, či majú pridružený program, do ktorého sa môžete prihlásiť.

         Nájdete obrovský zoznam produktov, ktoré je možné propagovať:

         • Amazonka
         • Komisia Junction
         • ShareASale

         Po výbere produktov na propagáciu môžete potom pomocou doplnku WordPress, napríklad PrettyLinks, spravovať svoje pridružené odkazy..

         Umožňuje vám rýchlo vkladať odkazy do príspevkov, vytvárať značkové odkazy, automaticky nahrádzať kľúčové slová do odkazov a dokonca sledovať výkonnosť jednotlivých odkazov na vašich stránkach..

         Affiliate marketing je najjednoduchší spôsob, ako zarobiť peniaze, pretože môžete propagovať širokú škálu produktov. Takmer každý obľúbený obchod ako Walmart, BestBuy, Amazon a ďalšie majú pridružený program.

         Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu pre začiatočníkov v oblasti affiliate marketingu a tiež si pozrite tieto nástroje a doplnky affiliate marketingu, ktoré vám pomôžu zvýšiť zárobky..

         2. Zobrazte Google AdSense na WordPress

         Zobrazte reklamy Google AdSense vo svojom blogu

         Google AdSense je jednoduchý spôsob, ako zarobiť peniaze z vášho blogu. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať skript od spoločnosti Google na svoj web a začať zobrazovať reklamy.

         Za každé kliknutie na reklamu dostanete zaplatené. Tieto reklamy sa nazývajú CZK.

         Čo je CZK? CZK znamená „cena za kliknutie“. Zobrazovaním reklám s cenou za kliknutie v službe Google Adsense dostanete vždy, keď návštevník klikne na reklamu, nastavený poplatok.

         Cena za kliknutie je stanovená inzerentom. (Toto je v protiklade k reklamám s CTZ, kde ste za kliknutia platili namiesto kliknutí. Za CTZ znamená „cena za tisíc zobrazení“, kde M je rímska číslica za 1 000.)

         Google Adsense je dobrý spôsob, ako začať zarábať peniaze online, keď začínate.

         Môžete si prečítať nášho sprievodcu o tom, ako speňažiť blog WordPress so službou Google AdSense a začať, a tento tutoriál o tom, ako optimalizovať svoje príjmy zo služby AdSense, nájdete ďalšie tipy..

         Hľadáte alternatívu Google AdSense? Vyskúšajte Media.net. Majú tiež veľké množstvo inzerentov a ich výplaty sú dobré.

         3. Na priamy predaj reklám použite reklamný doplnok WordPress

         Priamo predávajte reklamy

         Nastavenie služby Google AdSense je jednoduché, ale množstvo peňazí, ktoré môžete zarobiť, je obmedzené. Každý zárobok za kliknutie na reklamu sa bude líšiť.

         Priamy predaj reklamného priestoru na vašom webe môže byť lukratívnejší. Namiesto toho, aby ste sa museli spoliehať na sprostredkovateľa, ktorý zníži peniaze, vyjednávate cenu a podmienky sami.

         Vyššie sme spomenuli rozdiel medzi reklamami s cenou za kliknutie a reklamami s cenou za tisíc zobrazení, kde platíte za kliknutie alebo za tisíc zobrazení. Aj keď by ste mohli použiť jeden z týchto modelov na predaj bannerových reklám, väčšina blogerov namiesto toho účtuje paušálnu sadzbu. Účtovanie paušálnej sadzby je jednoduchšie ako sledovanie pozretí alebo kliknutí.

         Priamy predaj reklám si napriek tomu vyžaduje viac práce ako spravovanie pomocou služby Google AdSense. Namiesto toho, aby ste na svoje webové stránky pridali trochu kódu, budete musieť vyjednávať ceny, dohodnúť sa s podmienkami a postarať sa o administratívnu prácu, ako je fakturácia..

         Použitie doplnku na správu reklám WordPress však tento proces môže uľahčiť. Odporúčame vám používať službu AdSanity, ktorá vám umožňuje spravovať Google AdSense, ako aj vlastné reklamy.

         Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako predávať reklamy na svojom blogu WordPress.

         4. Predajte sponzorované príspevky na blogu

         Niektorí blogeri nemajú záujem zobrazovať reklamy publiku a pýtajú sa, ako speňažiť blog bez reklám.

         V reklamných sieťach strácate určitú kontrolu nad obsahom zobrazovaným na vašich stránkach. Niektorých čitateľov budú reklamy obťažovať alebo uraziť. Čoraz viac ľudí používa blokovanie reklám, ktoré ovplyvňuje váš zárobkový potenciál..

         Alternatívnym spôsobom speňaženia blogu je sponzorstvo.

         Sponzorstvo funguje rovnako ako v športe, televíznych reláciách alebo iných odvetviach. Spoločnosť v podstate platí, že zastupujete svoj produkt, hovoríte o ňom a propagujete ho svojim čitateľom.

         Ak chcete začať, je vhodné zostaviť jednostránkovú súpravu médií, ktorá obsahuje podrobnosti o vašich štatistikách návštevnosti, sledovaní sociálnych médií, demografických údajoch o publiku a akýchkoľvek ďalších údajoch, vďaka ktorým bude vaša stránka pre inzerentov príťažlivejšia. Potom môžete osloviť spoločnosti, aby rokovali o sponzorskej dohode.

         Pri zverejňovaní sponzorovaných príspevkov je dôležité poznať zákony vo vašej oblasti týkajúce sa zverejňovania.

         Napríklad v Spojených štátoch musí bloger, ktorý uverejňuje sponzorovaný príspevok, dodržiavať pokyny pre schvaľovanie FTC. To zahŕňa zverejnenie vždy, keď je príspevok sponzorovaný. Môžete tak urobiť pridaním predpony sponzorovaného príspevku k názvu príspevku vo WordPress.

         5. Dostaňte zaplatené za písanie recenzií

         Písanie platených recenzií

         Podobne ako sponzorované príspevky, môžete tiež zarobiť peniaze napísaním platených recenzií na svoje stránky.

         Ako je uvedené vyššie, jedná sa o mierne odlišnú metódu speňaženia ako web s recenziami s pridruženými odkazmi.

         Namiesto toho si môžete vyskúšať výrobky súvisiace s vašou nika zadarmo a dokonca dostanete zaplatené za písanie recenzie.

         Postup na to môže byť podobný ako pri získavaní sponzorovaných príspevkov. Budete chcieť skontrolovať produkty, ktoré sú relevantné pre vaše miesto, o ktoré by sa zaujímalo vaše publikum.

         Spoločnosti môžete osloviť samostatne a požiadať o vykonanie platených recenzií. Existujú aj webové stránky ako PayPerPost, ktoré vám môžu pomôcť spojiť sa s firmami, ktoré by vás mohli zaujímať.

         6. Zarábajte peniaze online prepínaním webových stránok

         Flippy

         Ak viete, ako zostaviť webovú stránku WordPress, máte pred sebou väčšinu ľudí. Podnikatelia niekedy radi kupujú už zavedené webové stránky, ktoré môžu použiť pre svoje vlastné podniky.

         Ak môžete vytvoriť blog WordPress a začať s ním pracovať, môžete ho predať a zarobiť si peniaze za svoje úsilie.

         Vyžaduje si to poznať druh dopytovaných webových stránok a ako ich oceniť a predať. Existujú webové stránky ako Flippa, ktoré slúžia ako aukčné stránky a sprostredkovatelia predaja webových stránok.

         7. Získajte vystúpenia pre verejnosť ako ovplyvňovateľa

         Staňte sa verejným prednášateľom

         Ak propagujete svoju vlastnú značku spolu so svojím blogom, po čase získate slušnú podporu, ktorá vás zavedie ako ovplyvňovača vo vašom priestore..

         Toto uznanie môžete využiť na získanie niektorých pracovných miest pre verejnosť. Mnoho blogerov zarába veľa peňazí hovorením na konferenciách.

         Hovorenie na akciách, či ste platení alebo nie, vám pomáha propagovať váš blog a svoju osobnú značku. Ak ste dobrí v nadväzovaní kontaktov a komunikácii na verejnosti, potom by ste na ceste našli veľa nových príležitostí.

         Tu je niekoľko všeobecných tipov, ktoré musíte mať na pamäti, ak chcete zarobiť peniaze ako platený rečník.

         • Buďte odborníkom vo svojom odbore. Ak v súčasnosti nemáte dostatok vedomostí / zručností, ihneď sa začnite učiť.
         • Buďte dôslední – prostredníctvom svojich blogov a aktivít v sociálnych médiách musíte neustále propagovať svoje odborné znalosti v danej oblasti.
         • Dajte ľuďom vedieť, že ste k dispozícii. Môžete to oznámiť na sociálnych médiách alebo súkromne osloviť organizátorov podujatí.
         • Okamžite nenájdete platené vystúpenia pre verejnosť. Mnoho úspešných rečníkov začína svoju kariéru v oblasti rečníckeho prejavu menších, neformálnejších a bezplatnejších spoločenských podujatí a stretnutí.

         Vytvorte platenú webovú stránku pre členov

         zarábajte peniaze online prostredníctvom platených členských stránok

         Ak nemáte záujem o predaj reklám alebo sponzorovaných príspevkov, existuje veľa ďalších spôsobov, ako môžete zarobiť peniaze online zo svojho blogu. Populárna metóda spočíva v tom, že vaše publikum platí za prístup k určitému obsahu alebo oblastiam vášho webu. Tu je niekoľko spôsobov, ako to urobiť.

         8. Vytvorenie obsahu iba pre členov s obmedzeným prístupom

         Vaši najvernejší čitatelia sú veľkými fanúšikmi a môžu byť ochotní zaplatiť za prečítanie viac svojej práce. Môžete pre nich vytvoriť oblasť len pre členov, aby mohli zdieľať podrobnejšie blogové príspevky, súbory na stiahnutie, videá, zvukový obsah a ďalšie.

         Členské weby môžu byť veľkou investíciou, pretože pre svojich platiacich členov musíte neustále vytvárať prémiový obsah. Môžu však byť veľmi lukratívne, pretože sa opakujú príjmy (predplatné).

         Členský web môžete ľahko vytvoriť pomocou členského doplnku WordPress. Odporúčame vám používať programPrPrPress, je to najprijateľnejší a naj robustnejší doplnok pre členstvo pre program WordPress.

         Máme kompletného sprievodcu tvorbou webovej stránky pre členov WordPress s krok za krokom, ktorý vám pomôže začať.

         9. Vytvorte súkromné ​​fórum

         Ďalšou možnosťou vytvorenia platenej členskej stránky je vytvorenie súkromných fór, za ktoré musia používatelia platiť, aby získali prístup. Fóra sú pre vaše publikum skvelým spôsobom, ako získať radu od jedného používateľa. Iní členovia komunity sa tiež môžu vzájomne ovplyvňovať a vzájomne si pomáhať.

         Aj keď moderovanie fóra môže byť veľa práce, platené fórum je vynikajúci spôsob, ako zarobiť opakujúce sa príjmy zo svojej stránky WordPress..

         Ak chcete začať, musíte na svojom webe vytvoriť fórum. Tu je naše odporúčaných 5 najlepších pluginov pre WordPress.

         10. Vytvorte komunitu otázok a odpovedí

         Webová stránka otázok a odpovedí

         Spoločenstvá ako Otázky a odpovede, ako Stack Exchange a Quora, sú obrovské. Pomáhajú vám budovať online komunitu, ktorá je motivovaná, motivovaná a vysoko angažovaná.

         Rovnako ako fóra, budete musieť stráviť nejaký čas budovaním značnej komunity. Potom budete môcť speňažiť obsah generovaný používateľmi na vašom webe pomocou reklám, pridružených reklám a ďalších metód..

         Populárne webové stránky s otázkami a odpoveďami sú schopné získať priamu inzerciu a sponzorské ponuky od inzerentov vo svojom odbore. To im pomáha vyjednávať oveľa vyššiu sadzbu a extra výhody.

         Pozrite si nášho sprievodcu o tom, ako spustiť web Otázky a odpovede pomocou WordPress.

         Vytvorte webovú stránku s adresárom pomocou WordPress

         vytvorte platenú webovú stránku adresára, aby ste zarobili peniaze online

         Ďalšou možnosťou zarobenia peňazí online pomocou programu WordPress je vytvorenie adresára alebo webovej stránky so zoznamom. Potom môžete návštevníkom účtovať poplatky za inzerciu svojich záznamov na svojich stránkach.

         Tu je niekoľko rôznych nápadov na adresáre, ktoré vám pomôžu začať.

         11. Vytvorte platený obchodný adresár

         Webové adresáre vás môžu prinútiť premýšľať o prvých dňoch webu predtým, ako roboti začnú indexovať všetko automaticky, ale nie sú úplne zastaralé..

         Generické webové adresáre už nie sú potrebné, ale miestne alebo špecializované adresáre môžu byť veľmi užitočné.

         Adresáre môžu zhromažďovať recenzie miestnych firiem, zdieľať najlepšie podcasty na danú tému alebo uvádzať najlepšie produkty v určitom výklenku..

         Podľa nášho tutoriálu si môžete ľahko vytvoriť webový adresár v WordPress. Existuje tiež veľa doplnkov adresárov pre WordPress, z ktorých si môžete vybrať, z ktorých mnohé umožňujú prijímať platby s odoslaním.

         12. Vytvorte tabuľku úloh WordPress s platenými príspevkami

         Ďalšou možnosťou je vytvorenie platenej rady pracovných miest. Spoločnosti, ktoré chcú inzerovať otvorenú pozíciu pre vaše publikum, vám môžu zaplatiť za odoslanie záznamu.

         Vytvorenie úspešnej rady pracovných miest je jednoduchšie, ak sa zúžite na konkrétne miesto. Týmto spôsobom sa môžete stať vyhľadávacím serverom pre každého, kto hľadá prácu v tomto odbore, s minimálnou konkurenciou.

         To funguje skvele pre zavedené blogy v úzkom výklenku. Napríklad ProBlogger je teraz známy svojou doskou pre profesionálnych blogerov.

         Vďaka WordPress je vytváranie plateného plánu úloh jednoduché. Podrobný návod nájdete v našom návode o tom, ako vytvoriť dosku úloh vo WordPress s WP Job Manager. Na doplnenie ponúk za pracovné miesta môžete použiť doplnok plateného výpisu spoločnosti WooCommerce.

         na zaplatenie poplatkov za používanie použite platené výpisy WB

         13. Vytvorte kalendár udalostí WordPress s platenými príspevkami

         Namiesto pracovnej dosky by ste mohli vytvoriť kalendár udalostí, v ktorom by ste ľuďom účtovali poplatky za reklamu na svoje udalosti. Funguje to tiež dobre, ak už máte zavedené publikum, pretože firmy budú ochotné zaplatiť, aby oslovili vaše publikum.

         Kalendár platených udalostí je dobrou metódou speňažovania pre miestne alebo priemyselné webové stránky. Môžete sa rozhodnúť inzerovať udalosti vo vašom miestnom meste, konferencie v určitom odvetví alebo dokonca webové semináre alebo živé vysielania udalostí.

         Ak to chcete nastaviť na svojich stránkach, prečítajte si našu príručku o najlepších doplnkoch kalendára udalostí WordPress.

         Predajte digitálne produkty pomocou WordPress

         predaj digitálnych produktov na zarábanie peňazí pomocou wordpress

         Ak hľadáte spôsob, ako zarobiť peniaze na blogoch online pomocou WordPressu s nižšou údržbou, môže byť dobrou voľbou predaj vlastných digitálnych produktov. Aj keď musíte investovať čas na vytvorenie produktu vopred, po jeho vytvorení je vaša práca veľmi minimálna.

         Tu je niekoľko digitálnych produktov, ktoré môžete na svojich webových stránkach vytvárať a predávať.

         14. Predávajte e-knihy na WordPress

         Elektronické knihy sú jasnou voľbou pre vytváranie digitálnych produktov. Je pomerne jednoduché písať a vyrábať. Ak už nejaký čas blogujete, môžete zbierať niektoré zo svojich starých blogových príspevkov a zmeniť ich na kapitoly z knihy..

         Po napísaní knihy môžete navrhnúť obal pomocou nástroja, ako je Canva, a vytvoriť si PDF svojej e-knihy.

         Predaj digitálnych produktov na WordPress je jednoduchý pomocou doplnku. Ak chcete začať, prečítajte si nášho sprievodcu o najlepších porovnávaných doplnkoch elektronického obchodu WordPress.

         Pre digitálne sťahovanie odporúčame program Easy Digital Downloads. Jeho používanie je pomerne ľahké a obsahuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie internetového obchodu.

         predávať digitálne produkty pomocou jednoduchého digitálneho sťahovania

         15. Predávame online kurzy

         Predaj online kurzu je ďalším skvelým spôsobom, ako zarobiť peniaze online.

         Kurzy sa zvyčajne predávajú za oveľa vyššiu cenu ako e-knihy. Za svoje odborné znalosti môžete účtovať poplatok.

         Budete musieť vytvoriť lekcie pre svoj kurz a všetky podporné materiály, ktoré chcete zahrnúť, ako sú súbory na stiahnutie, snímky, kontrolné zoznamy, šablóny atď..

         Musíte sa tiež rozhodnúť, či chcete pre svoj kurz ponúknuť personalizovanú podporu. Niektoré stránky ponúkajú dve úrovne každého kurzu: základnú verziu bez podpory a prémiovú verziu s e-mailovou podporou.

         Po dokončení kurzu môžete na doručenie kurzu publiku použiť doplnok LMS (Learning Management System).

         Odporúčame používať program LearnDash s programom MembersPress.

         Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o tom, ako predávať online kurzy pomocou nástroja LearnDash.

         16. Hostite platený webový seminár

         Webináre sú skvelým spôsobom, ako rozšíriť svoje publikum, podeliť sa o svoje skúsenosti a rozšíriť svoje podnikanie. Vedeli ste však, že sú tiež šikovným spôsobom, ako zarobiť peniaze online?

         Webináre sú podobné kurzom online, webinár je však aktívny a často obsahuje sekciu otázok a odpovedí.

         WordPress uľahčuje hostenie plateného webinára. Či už používate svoj web na skutočné hosťovanie webinára alebo len na reklamu svojho webinára a registráciu účastníkov, je to pre váš úspech v seminári rozhodujúce.

         Viac informácií o tom, ako hostiť platený webový seminár, nájdete v našom zozname 9 najlepších softvérov pre webinárov pre používateľov WordPress..

         Predávajte služby online pomocou WordPress

         môžete pracovať z domácich služieb online

         Ak hľadáte jednoduché spôsoby, ako zarobiť peniaze online, predaj služieb je najrýchlejším spôsobom, ako začať. Neexistujú žiadne vopred investované investície do vytvorenia produktu alebo investovania do inventára.

         Namiesto toho môžete na svojom webe vytvoriť stránku „najať ma“ a začať hľadať prvého klienta.

         Tu je niekoľko nápadov, ako začať.

         17. Ponuka služieb na voľnej nohe

         Ako blogger ste už odborníkom na svoje miesto. Môžete si zarobiť príjem a ponúknuť svoje zručnosti a odborné znalosti ako nezávislý pracovník.

         Na voľnej nohe je populárny spôsob, ako zarobiť peniaze online, pretože si nevyhnutne nevyžaduje žiadne počiatočné investície času alebo peňazí. Stačí len začať ponúkať svoje služby aktuálnemu publiku.

         Keď začnete pracovať na voľnej nohe, budete potrebovať spôsob fakturácie a inkasovania platieb od svojich klientov. Odporúčame vám používať nové knihy, ale existujú aj ďalšie fakturačné doplnky pre WordPress.

         Ak máte záujem o bezplatné zamestnanie, aby ste zarobili nejaké vážne peniaze online, prečítajte si náš zoznam najlepších nástrojov pre nezávislých pracovníkov, návrhárov a vývojárov programu WordPress, ktorí vám pomôžu začať..

         18. Začnite s vlastným poradenstvom

         Poradenstvo je ďalší spôsob, ako zarobiť peniaze online z vášho blogu a zdieľať svoje odborné znalosti.

         Namiesto ponúkania vašich služieb ponúka konzultant poradenstvo a stratégiu, aby sa ich klienti mohli stať efektívnejšími.

         Rovnako ako v prípade nezávislých pracovníkov, nie sú tu žiadne počiatočné investície. Na svojom existujúcom blogu môžete začať ponúkať konzultačné služby. Všetko, čo potrebujete, je vytvoriť stránku s formulárom, aby používatelia mohli požiadať o ďalšie informácie.

         Ak chcete ľahko vytvoriť profesionálny formulár vhodný pre mobilné zariadenia, odporúčame WPForms. Tento tutoriál si môžete prečítať o tom, ako vytvoriť požiadavku, formulár ponuky v programe WordPress, aby ste mohli začať.

         19. Staňte sa trénerom

         Ak sa vám „konzultant“ nezdá byť správnym titulom, môžete sa namiesto toho stať trénerom.

         Tréner života ponúka poradenstvo, vedenie a zodpovednosť pri stanovovaní cieľov a zlepšovaní života. Existujú aj iné druhy trénerov, napríklad blogov, trénerov písania a ďalšie.

         Bez ohľadu na to, v ktorej oblasti sa špecializujete, môžete svojim trénerom poskytnúť individuálne pomoc prostredníctvom koučingových relácií.

         Ak chcete ušetriť čas a urobiť veci pre svojich klientov pohodlnými, môžete si vytvoriť rezervačný formulár, aby si čitatelia mohli naplánovať koučingové relácie priamo z blogu WordPress..

         Ak chcete začať, prečítajte si náš zoznam 5 najlepších doplnkov pre schôdzky a rezervácie WordPress.

         Predávajte fyzické produkty online pomocou WordPress

         Aj keď predaj digitálnych produktov alebo služieb môže byť ľahkým spôsobom, ako začať zarábať online, neexistuje nič podobné ako predaj skutočných fyzických produktov. Tu je niekoľko spôsobov, ako začať s predajom produktov pomocou WordPress.

         20. Založte obchod s elektronickým obchodom so spoločnosťou WooCommerce

         Máte predstavu o svojom vlastnom produkte? Prečo nezačať svoj vlastný internetový obchod?

         WordPress uľahčuje vytvorenie obchodu alebo dokonca pridanie obchodu na váš existujúci blog pomocou bezplatného doplnku WooCommerce.

         Spustenie internetového obchodu môže byť veľa práce, pretože musíte produkty vytvoriť alebo kúpiť a potom ich odoslať sami.

         Predaj fyzických produktov však môže byť obohacujúcim zážitkom a niekedy je fyzický produkt presne to, čo vaše publikum chce.

         Ak chcete začať, prečítajte si náš tutoriál o tom, ako začať internetový obchod s WooCommerce.

         Ako alternatívu WooCommerce môžete tiež použiť Shopify alebo BigCommerce.

         21. Vytvorte internetový obchod s tričkami pomocou WordPress

         Vytvorenie vlastného obchodu s tričkami je s WordPress ľahké. Takmer každý má na sebe tričká, takže otvorenie obchodu s tričkami je skvelý spôsob, ako speňažiť akýkoľvek blog. Navrhovanie tričiek vám umožní byť kreatívni a ponúkať publiku niečo jedinečné.

         Je to jednoduché, pretože existujú služby, ktoré vám umožňujú nahrávať svoje vlastné návrhy, a oni ich pre vás tlačia / odosielajú. Získate podiel na zisku.

         Na webe WordPress môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný obchod s tričkami pomocou WP-Spreadplugin by Spreadshirt.

         otvorte si vlastný online obchod s tričkami, aby ste zarobili peniaze

         Ak chcete rýchlejšie riešenie, môžete použiť obchod Shopify, ktorý sa spája s desiatkami tlačiarenských spoločností na tričkách.

         22. Vytvorte obchod WooCommerce Dropshipping

         Dropshipping je ďalší spôsob, ako si môžete na svojom webe WordPress vytvoriť obchod s elektronickým obchodom bez toho, aby ste museli manipulovať so zásobami alebo odosielať položky sami..

         S dropshippingom vytvoríte obchod, spravujete web a zákaznícky servis. Služba dropshipping však vezme vaše objednávky a odošle ich vašim zákazníkom. Je to neviditeľná tretia strana, o ktorej vaši zákazníci ani nevedia.

         Doplnok WooCommerce môžete použiť na vytvorenie obchodu dropshipping. K dispozícii je tiež doplnok WooCommerce Dropshipping, ktorý vám umožňuje automatizovať proces.

         23. Vytvorte Amazon Affiliate WordPress Shop

         Nevýhodou dropshippingu je, že musíte nájsť dobrého dodávateľa, čo môže byť výzva, a niekedy musíte zadať veľkú objednávku dopredu. Môže to sťažiť začatie činnosti bez toho, aby ste investovali veľa peňazí.

         Ak chcete jednoduchší spôsob vytvorenia webovej stránky elektronického obchodu bez toho, aby ste museli sami zasielať produkty, môžete vyskúšať obchod Amazon Affiliate..

         Rovnako ako u mnohých položiek v tomto zozname to funguje najlepšie, ak sa špecializujete na výklenok. Ak ponúkate všetko, nie je možné konkurovať veľkému obchodu, ako je Amazon. Ale v malom výklenku sa môžete odlíšiť a skutočne vyniknúť.

         Kompletné pokyny nájdete v našom návode o tom, ako vytvoriť pridružený obchod Amazonky pomocou programu WordPress.

         Ponúka platformu ako službu

         WordPress prichádza s neuveriteľne výkonnými doplnkami, ktoré sú vlastne plnohodnotnými platformami.

         Takúto platformu môžete pridať do svojho blogu alebo elektronického obchodu a ponúknuť ju ako platenú službu. Z každého predaja získate škrty, čo vám umožní získať pasívny príjem z činnosti používateľov na vašom webe.

         24.Vytvorte webovú stránku online trhoviska

         Online trh je ako obchod s elektronickým obchodom, kde používatelia nemôžu nielen kúpiť, ale aj predať svoje vlastné produkty. WooCommerce zvyčajne predpokladá, že prevádzkujete webovú stránku jedného dodávateľa.

         Na premenu WooCommerce na platformu s viacerými predajcami budete potrebovať doplnok ako WC Vendors. Potom sa predajcovia budú môcť zaregistrovať na vašom webe a začať predávať.

         Môžete zarobiť peniaze spoplatnením provízie z každého predaja alebo predajcom môžete povoliť, aby si zakúpili členské balíčky pre svoje zoznamy.

         Viac informácií nájdete v našej príručke o tom, ako vytvoriť online trh pomocou WordPress.

         25. Vytvorte webovú stránku Aukcie

         Aukčná webová stránka umožňuje používateľom ponúknuť produkty na ich nákup. To umožňuje predajcom maximalizovať svoje zisky a zákazníkom nájsť jedinečné ponuky.

         Ebay je pravdepodobne najlepším príkladom online aukčného trhu.

         Na svojej webovej stránke WordPress môžete spustiť aukcie a dokonca umožniť predajcom tretích strán zoznam ich produktov. Môžete zarobiť peniaze spoplatnením zoznamu alebo znížením každého predaja.

         Ak chcete vybudovať aukcie na trhu s WordPress, budete potrebovať nasledujúce doplnky.

         • WooCommerce (pre nákupný košík a platobné funkcie).
         • Aukcie add-on
         • Doplnok pre viacerých dodávateľov

         Podrobné pokyny nájdete v našej príručke o tom, ako zostaviť webovú stránku podobnú aukcii ako eBay pomocou programu WordPress.

         26. Vytvorte webovú stránku Job Marketplace

         Na rozdiel od bežných webových zoznamov pracovných miest vám trh práce umožňuje zarobiť si peniaze na každom zozname pracovných miest. Fiverr a UpWork sú pravdepodobne najlepšími príkladmi webových stránok na trhu práce online.

         Svoj trh práce môžete propagovať ako platformu mikro práce pre ľudí pracujúcich v rovnakom výklenku ako váš blog. Ak chcete, aby bola vaša platforma konkurencieschopnejšia, môžete si vybrať veľmi špecifický priestor.

         Pomôže vám to ľahko nájsť zákazníkov a odborníkov, ktorí nie sú schopní používať veľké platformy z dôvodu prílišnej irelevantnej hospodárskej súťaže.

         Za výpisy úloh alebo po dokončení úlohy môžete účtovať malý poplatok. Úspešnejšie dokončenie pracovných miest prinesie v budúcnosti viac zákazníkov a nezávislých pracovníkov.

         Podrobnosti nájdete v našom sprievodcovi krok za krokom o tom, ako vytvoriť web Fiverr, ako je napríklad Micro-Job, pomocou WordPress.

         Staňte sa dizajnérom alebo vývojárom WordPress

         stať sa dizajnérom alebo vývojárom wordpressu

         Ak ste viac technicky naklonení, môžete sa stať vývojárom alebo dizajnérom programu WordPress, aby ste zarobili peniaze online. Bude to vyžadovať viac technických zručností, ale nie je príliš ťažké začať.

         27. Rozvíjajte doplnky WordPress

         Pluginy sú to, čo robí WordPress tak flexibilným a výkonným. Doplnky fungujú ako aplikácie a umožňujú vám rozšíriť a upraviť ľubovoľnú funkciu vášho webu WordPress.

         Doplnky prichádzajú vo všetkých variantoch, od veľmi jednoduchých úprav kódu až po zložité softvérové ​​aplikácie. Ak máte základné informácie o tom, ako WordPress funguje a niektoré jednoduché znalosti PHP, môžete si vytvoriť svoj vlastný doplnok WordPress..

         Ako vývojár doplnkov môžete svoje doplnky distribuovať mnohými spôsobmi. Každý môže odoslať bezplatný doplnok do adresára doplnkov WordPress.org, pokiaľ dodržiava pokyny pre doplnok WordPress. Je to skvelý spôsob, ako získať skúsenosti a vybudovať si reputáciu vývojára doplnkov WordPress.

         Keď budete pripravení začať predávať prémiové doplnky, môžete si ich predať na webe, ako je MOJO Marketplace alebo na vašom vlastnom webe WordPress..

         Ak na predaj doplnkov používate existujúci blog WordPress, mali by ste sa ubezpečiť, že doplnok, ktorý vytvoríte, priamo spĺňa potreby publika. Môžete si ich prezrieť a zistiť, aké problémy potrebujú na svojej stránke WordPress vyriešiť, a potom vytvoriť doplnok, ktorý tento problém vyrieši..

         Doplnok potom môžete na svojich stránkach predať pomocou softvéru Easy Digital Downloads.

         28. Predajte témy WordPress

         Ak máte radi webový dizajn a vývoj, môžete začať vytvárať svoje vlastné témy WordPress na predaj.

         Vyžaduje si to konštrukčné aj technické zručnosti. Musíte vedieť, ako vytvoriť pekný dizajn a ako ho kódovať pre WordPress.

         Použitie tematického rámca WordPress, ako je Genesis, vám môže poskytnúť náskok. Potom budete musieť navrhnúť a kódovať krásne detské tému.

         29. Predávajte grafiku na svojom webe WordPress

         Ak máte radi dizajn viac ako kódovanie, ďalšou možnosťou je navrhnúť a predať grafiku na vašom webe WordPress.

         Môžete vytvoriť grafiku, ako sú obrázky alebo logá, a predať ich na svojich stránkach pomocou doplnku elektronického obchodu. Môžete sa tiež pripojiť k online trhom a predávať svoju grafiku.

         30. Prijímajte dary

         Jedným zo spôsobov, ako zarobiť peniaze online, je požiadať o dary

         V neposlednom rade je jedným zo spôsobov, ako zarobiť peniaze zo svojho blogu WordPress, jednoducho požiadať o to.

         Môžete začať prijímať dary niekoľkými rôznymi spôsobmi. Na svoju webovú stránku by ste mohli pridať tlačidlo darcovstva Paypal alebo tlačidlo darcovstva Stripe. Alebo pre profesionálnejší vzhľad a pokročilejšie funkcie, ako je integrácia do e-mailového marketingu, môžete pomocou aplikácie WPForms vytvoriť darovací formulár na svojej stránke WordPress..

         Dary sú na zozname posledné, pretože majú obmedzenú účinnosť, pretože sa musíte spoľahnúť na štedrosť vašich čitateľov. Zvyčajne je lukratívnejšie ponúknuť im niečo na oplátku.

         Časté otázky o blogovaní s peniazmi so službou WordPress?

         V spoločnosti WPBeginner sme pomohli tisíckam začiatočníkov začať svoju cestu s blogmi. Počuli sme takmer každú otázku, na ktorú si spomeniete. Tu sú najčastejšie otázky, na ktoré sa začiatočníci pýtajú, ako zarábať online pomocou blogov.

         1. Ktorý z týchto osvedčených spôsobov je pre mňa vhodný?

         Závisí to od toho, na čom ste nadšení a ktorá metóda by najlepšie fungovala s témami vášho blogu.

         Ak napríklad prevádzkujete blog o fotografovaní, môže pre váš blog dobre fungovať pridružený marketing, reklamy a platené členstvá..

         Zamerajte sa na ponúkanie užitočného a kvalitného obsahu, ktorý bude pre používateľov považovať za užitočný a peniaze budú nasledovať. Alebo ako sa hovorí, urobte to, čo máte radi a peniaze budú nasledovať.

         2. Koľko peňazí môžem zarobiť z blogov?

         Skutočne záleží na tom, koľko úsilia vynaložíte a na čas, ktorý ste ochotní investovať. Úprimne povedané, veľa začiatočníkov blogerov stráca záujem a rýchlo sa vzdáva.

         Zarobíte peniaze na základe toho, koľko prevádzky získate, spôsobov speňaženia, ktoré používate, a práce, ktorú vložíte. Mnoho úspešných blogerov zarába šesť až sedem číslicových príjmov.

         3. Ako dlho by to trvalo, kým začnem zarábať nejaké vážne peniaze z blogov?

         Zarábanie peňazí online nie je podvod typu „zbohatnite rýchlo“. Každý, kto vám povie niečo iné, sa vás pravdepodobne pokúša podvodiť. Ak chcete zarobiť peniaze začatím blogu, budete musieť tvrdo pracovať a investovať doň veľa času.

         Neexistuje jednoduchý spôsob, ako povedať, ako skoro začnete zarábať peniaze. Niektorí blogeri začnú zarábať malé sumy čoskoro po začatí svojich blogov. Iní sa snažia dostať svoje blogy na vzlet.

         Avšak tí, ktorí neustále pracujú a držia sa plánovanej stratégie, sú veľmi pravdepodobne svedkami povzbudivých výsledkov veľmi skoro.

         4. Ako môžem začať?

         Začíname s vlastným blogom WordPress je jednoduchý. Uistite sa však, že používate správnu platformu.

         V zásade existujú dva typy WordPress. WordPress.com, ktoré je hosťovaným riešením, a WordPress.org, známe tiež ako WordPress s vlastným hosťovaním.

         Odporúčame vám používať WordPress.org, pretože vám to umožní začať zarábať peniaze bez akýchkoľvek obmedzení. Viac informácií nájdete v našom porovnaní stránok WordPress.com vs WordPress.org.

         Na začatie blogovania na webe WordPress.org budete potrebovať doménové meno a účet webhostingu. Spravidla stojí doména 14,99 dolárov ročne a webhosting 7,99 dolárov mesačne sa zvyčajne platí za celý rok.

         To je veľa peňazí, ak práve začínate nový blog.

         Našťastie sa nám podarilo získať exkluzívnu zľavu od spoločnosti Bluehost. Používateľom WPBeginner ponúkajú zľavu 60% a bezplatné doménové meno.

         → Kliknite sem a uplatnite si túto exkluzívnu ponuku Bluehost ←

         V podstate budete môcť začať iba za 2,75 dolárov mesačne. Bluehost je oficiálne odporúčaný poskytovateľ hostingu WordPress a jedna z najväčších hostingových spoločností na svete.

         Po zakúpení hostingu budete pripravení nainštalovať WordPress. Postupujte podľa pokynov v našom sprievodcovi krok za krokom, ako začať blog, ktorý vám pomôže začať za menej ako 30 minút.

         Dúfame, že vám tento článok pomohol poskytnúť veľa nápadov, ako zarobiť peniaze online pomocou programu WordPress! Vďaka tvrdej práci a vytrvalosti môže ktokoľvek zarobiť peniaze zo svojho webu WordPress.

         Jeffrey Wilson Administrator
         Sorry! The Author has not filled his profile.
         follow me