Ako vytvoriť zoznam e-mailov vo WordPress – e – mailový marketing 101

Vytvorenie zoznamu e-mailov je horúcou témou medzi blogermi a majiteľmi malých podnikov. Takmer každý odborník vám povie, aby ste zostavili zoznam e-mailov, ale najčastejšie zabudnete pokryť bežné otázky, ako je napríklad zoznam e-mailov? prečo vytvoriť zoznam e-mailov? ako vytvoriť zoznam e-mailov v programe WordPress? atď. V tejto príručke e-mailového marketingu 101 sa budeme zaoberať všetkými aspektmi e-mailových spravodajcov a WordPress. Zahŕňa to základné základy pokročilých trikov, odporúčané služby & doplnky, tajné tipy na zvýšenie počtu prihlásení a oveľa viac.


E-mailový marketing 101

Pretože sa jedná o dlhý článok, odporúčame vám postupovať podľa obsahu nižšie uvedeného obsahu.

E-mailový marketing 101

  Čo je zoznam e-mailov?

  Zoznam e-mailov sa skladá z e-mailových adries používateľov, ktorí sa dobrovoľne zaregistrovali na vašom webe, aby dostávali e-mailové aktualizácie vo forme bulletinu alebo špeciálneho oznamovacieho formátu. Umožňuje vám zostať v kontakte s vašimi existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi pravidelne (denne, týždenne, mesačne atď.). Môžete posielať e-maily o exkluzívnych správach, oznámeniach o produktoch alebo poskytovať špeciálne ponuky svojim odberateľom e-mailových spravodajcov.

  Prečo vytvoriť zoznam e-mailov?

  Na našich webových stránkach sme si všimli, že e-mail prekračuje sociálne siete v počte kliknutí. Testovali sme to opakovane a vždy sme dosiahli rovnaký výsledok. E-maily nás získali desaťkrát viac kliknutí ako všetky sociálne médiá dohromady.

  Prečo e-mail fungoval tak dobre? Odpoveď je jednoduchá: e-mail je súkromný a osobný. Ak to nie je dosť dobrý dôvod na začatie budovania vášho zoznamu e-mailov, máme toho oveľa viac.

  • Zaručený dosah – Ak používate Twitter alebo Facebook, vaše stavy sa určite stratia kvôli samotnej povahe aktualizácií twitter / fb. Ľudia však majú tendenciu kontrolovať svoje e-maily oveľa starostlivejšie ako ich časové limity na sociálnych sieťach.
  • Prístup a vlastníctvo – Nevlastníte žiadne údaje na Twitteri alebo Facebooku. Kedykoľvek môžete pozastaviť svoj účet a prísť o všetkých svojich sledovateľov. Alebo čo keď Twitter a FB zmiznú, nehovoriac o tom, že budú čoskoro, ale zoznam e-mailov je niečo, na čo sa budete môcť pozerať. Po druhé, nie ste obmedzení na 140 znakov. Svoje limity si nastavujete sami. Do svojho blogu WordPress môžete integrovať e-mailové informačné bulletiny oveľa lepšie ako Facebook alebo Twitter (ukážeme vám, ako neskôr v tejto príručke).
  • Lepšie zacielenie – Najlepšie na e-mailových spravodajcoch je to, že ich môžete zacieliť lokálne (pre ľudí v konkrétnych krajinách, mestách a štátoch). Ak uvádzate produkt na vybrané miesta, e-mail je najlepším spôsobom, ako osloviť svojich odberateľov v tomto umiestnení.
  • Zvýšenie výnosov – Zrátané a podčiarknuté, keď máte zaručený dosah, lepšie zacielenie a pozornosť vašich používateľov, potom určite zvýšite príjmy.

  Ale čo sociálne médiá? Nie je mŕtvy e-mail a sociálne médiá sú všade tam, kde sú všetci?

  Ak bol e-mail skutočne mŕtvy, prečo si každá webová stránka sociálnych médií vyžaduje, aby ste pred registráciou dostali e-mailovú adresu?

  E-mail je najspoľahlivejšou formou elektronickej komunikácie za posledné dve desaťročia a nespomalil sa.

  Vytvorenie zoznamu e-mailov je omnoho jednoduchšie ako vytvorenie ďalších na Facebooku, Twitteri alebo Google+.

  Facebook obmedzuje dosah vašich stránok na malé percento vašich sledovateľov. Podobne sa vaše tweety zobrazujú iba na obmedzený čas na časovej osi používateľa. Na druhú stranu, keď pošlete e-mail, osloví všetkých vašich predplatiteľov a zostane v doručenej pošte, kým nevykonajú akciu.

  Nehovoríme, že by ste sa mali vzdať sociálnych sietí. Webové stránky sociálnych sietí sú vynikajúce na budovanie vzťahu s používateľmi, ale e-mail vám prinesie viac návštevníkov, konverzií a predaja.

  Nakoniec, stránka sociálnych médií môže zmiznúť alebo sa stať menej populárnou (pamätajte Myspace?). Keď zmiznú, vezmú so sebou vašich sledovateľov. Na druhej strane e-mail existuje už od úsvitu internetu a stále je to najpopulárnejší spôsob komunikácie ľudí na internete.

  Ako začať s vytváraním zoznamu e-mailov?

  Prvá vec, ktorú potrebujete, je spoľahlivý poskytovateľ e-mailových služieb. Tieto spoločnosti sa špecializujú na doručovanie e-mailov a potrebujete ich, aby zabezpečili, že váš e-mail sa dostane do doručenej pošty všetkých vašich odberateľov (namiesto toho, aby bol váš e-mail označený ako spam)..

  Aj keď môžete na odosielanie e-mailov používať WordPress, dôrazne vám odporúčame (pozrite si, prečo by ste nikdy nemali používať WordPress na zasielanie e-mailových spravodajcov).

  Títo profesionálni poskytovatelia e-mailových služieb míňajú veľa peňazí a zdrojov na svoju infraštruktúru na doručovanie e-mailov, aby sa ubezpečili, že váš e-mail nekončí nevyžiadanou poštou vašich predplatiteľov. Všetky hlavné spoločnosti ako Facebook, Apple, eBay atď. Využívajú e-mailovú marketingovú službu tretej strany.

  Ktorú e-mailovú marketingovú službu by ste mali používať?

  Existuje veľa skvelých poskytovateľov e-mailového marketingu. Je to veľmi konkurenčné odvetvie, ktoré znamená, že spoločnosti sa vždy snažia udržať svoje náklady na nízkej úrovni a zároveň ponúkajú množstvo funkcií. Nižšie sú uvedené niektoré z poskytovateľov, s ktorými spolupracujeme a vysoko odporúčame.

  Neustály kontakt

  Spoločnosť Constant Contact je najlepším poskytovateľom e-mailových marketingových služieb pre všetky podniky a webové stránky. Umožňuje vám odosielať e-maily, spravovať predplatiteľov, sledovať e-maily, prezerať analýzy, nastavovať automatické odpovedače, vytvárať krásne e-mailové šablóny, zacieliť na predplatiteľov a rozdeľovať testy vašich kampaní..

  Najlepšie na tom je, že spoločnosť Constant Contact prichádza s dvojmesačnou bezplatnou skúšobnou verziou. Získate tak dostatok času na nastavenie zoznamu e-mailov a začatie zaznamenávania e-mailových adries. Na konci skúšobného obdobia bude váš zoznam platiť sám za seba. Zdarma sa prihlásiť!

  Poznámka: Po skúšobnej dobe musíte platiť.

  Aweber

  Aweber je jedným z najpopulárnejších poskytovateľov e-mailových služieb medzi blogermi a internetovými marketingovými pracovníkmi. Umožňuje odosielať e-maily, spravovať odberateľov a ponúkať vynikajúce sledovanie. Okrem toho môžete jediným kliknutím odosielať aj sekvencie automaticky doručených e-mailov (autoresponder), automaticky vytvárať e-maily z vašich najnovších blogových príspevkov a zacieľovať na odberateľov na základe ich akcie, umiestnenia atď..

  S Aweberom môžete ľahko rozdeliť testovacie e-mailové šablóny, nadpisy, farbu nadpisu, farbu textu, text tlačidla odoslania a mnoho ďalšieho. Môžete skúsiť Aweber za 1 mesiac za prvý mesiac.

  Medzi ďalšie, s ktorými sme spolupracovali, patrí napríklad sledovanie kampaní, funkcia GetResponse, MailChimp atď. Všetky ponúkajú podobné funkcie. Musíte hlavne porovnávať ceny a užívateľské rozhranie.

  Ako pestovať svoj e-mailový zoznam v?

  Po zaregistrovaní sa u poskytovateľa e-mailových služieb je ďalším krokom integrácia formulárov na odber e-mailov prostredníctvom vášho webu WordPress.

  Závisí od toho úspech vášho e-mailového marketingu.

  Ak chcete zvýšiť počet svojich predplatiteľov e-mailov, musíte nájsť perfektné miesto na vašom webe, kde sú formuláre predplatného najlepšie.

  WordPress Popup tiež známy ako Ligthbox Popup

  Kontextové okná Lightbox sú zďaleka najvyšší počet konverzných formulárov na registráciu, ktoré môžete umiestniť na svoj web.

  E-mailový formulár Lightbox v akcii na WPBeginner

  Úspešne sme použili vyskakovacie okno lightbox na WPBeginner a všimli sme si 600% nárast u našich odberateľov bez toho, aby to ovplyvnilo dojem používateľa alebo akékoľvek zníženie zobrazení stránok..

  Náš zakladateľ, spoločnosť Syed Balkhi, vytvoril populárny doplnok na generovanie potenciálnych klientov WordPress s názvom OptinMonster, ktorý vám umožňuje vytvárať kontextové okná WordPress lightbox..

  Najlepšie časť o OptinMonster je technológia ukončenia zámeru. Táto funkcia sleduje správanie myši používateľa a zobrazuje im kontextové okno v presnom okamihu, keď sa chystajú odísť. Ukázalo sa, že je to menej rušivé a ponúka najlepšiu konverziu.

  Môžete tiež použiť OptinMonster na testovanie A / B vašich formulárov, zobrazovanie rôznych formulárov na konkrétnych kategóriách alebo stránkach a oveľa viac.

  Ak ste niekým, kto trochu váha pri používaní vyskakovacieho okna na vašom webe, máme pre vás výzvu. Vyskúšajte to na 14 dní a ak predplatiteľov nezvyšujete o obrovské množstvo, môžete ho vypnúť.

  Ľudia sú často prekvapení, keď vidia výsledky. To je dôvod, prečo sa OptinMonster teraz používa na webových stránkach QuickBooks, blogu Michaela Hyatta a na mnohých ďalších renomovaných online zdrojoch.

  Získajte OptinMonster teraz a použite kupón WPB10 získať 10% zľavu.

  Plávajúce päty

  Pohyblivá pätová lišta je to, čo vidíte v dolnej časti každej stránky na WPBeginner. Je to panel, ktorý sa posúva s používateľom počas jeho posúvania.

  Napísali sme návod, ako môžete v aplikácii WordPress vytvoriť lepivú plávajúcu lištu päty.

  Na pohyblivú lištu môžete ľahko pridať formuláre na registráciu e-mailov, aby ste maximalizovali rýchlosť pripájania.

  Pre tých, ktorí sa nechcú zaoberať sledovaním tutoriálu a prispôsobovaním HTML / CSS, máme ho zabudovaný v OptinMonster.

  Panel pätiek OptinMonster

  Okrem získania preddefinovaných návrhov, ktoré môžete ľahko upravovať bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód, získate aj plnú silu OptinMonster.

  Napríklad, ak používateľ zatvorí panel, môžete sa rozhodnúť, že mu už nikdy nebude panel zobrazovať, a to po dobu 30 dní alebo podľa želania. Môžete zobraziť rôzne správy na rôznych kategóriách, príspevkoch alebo stránkach.

  Päty päty prevádzajú o niečo menej ako kontextové okná, stále však patria k jedným z lepších prevodov formulárov na registráciu e-mailov na vašom webe..

  Ak používate doplnok OptinMonster verzus iný doplnok, skutočne sa zobrazia údaje o konverzii. Aj keď je pomerne ľahké vytvoriť pätu (pozri vyššie uvedený návod), je ťažké zhromaždiť údaje, spustiť split testy atď..

  Získajte OptinMonster teraz a použite kupón WPB10 získať 10% zľavu.

  Snímky alebo snímky

  Snímky sú formuláre, ktoré sa posúvajú z pravého dolného rohu obrazovky pomocou ponuky na registráciu e-mailom. Na rozdiel od statických formulárov bočného panela, tieto upútajú pozornosť používateľov a sú považované za menej nepríjemné ako kontextové okná.

  OptinMonster Slideins

  Vlastníci firiem sa cítia pohodlnejšie s touto formou v porovnaní s kontextovými oknami. Aj keď je to slušný konverzný pomer, pre kontextové okno sa to nedá porovnať.

  Existuje veľa doplnkov, ktoré vám umožňujú vytvoriť formulár na vloženie.

  Tri, ktoré odporúčame, sú OptinMonster, Qualaroo a Drip.

  Qualaroo a Drip majú mesačné predplatné, zatiaľ čo OptinMonster má ročný poplatok.

  Všeobecný bočný panel a následné formuláre

  Bežnou praxou je, že do bočného panela a za príspevok vložíte formulár na registráciu e-mailu.

  Tieto formuláre zvyčajne dosahujú najnižšiu konverziu, ale väčšina ľudí si to neuvedomuje, pretože tieto formy sú vstavané s témami.

  Kvôli populárnemu dopytu sme do OptinMonster pridali formuláre hlavne preto, aby používateľom umožnili rozdeliť test ich správy a vidieť skutočné výsledky, takže môžete vidieť, ako dobre sa formuláre bočného panela a následné formuláre prevádzajú v porovnaní s ostatnými typmi formulárov..

  Kontaktné formuláre

  Aj keď titul číta kontaktné formuláre, hovoríme všeobecne o akomkoľvek formulári WordPress, takže obsahuje: prihlasovacie formuláre používateľov, všeobecný kontaktný formulár, žiadosť o cenovú ponuku, odoslanie poštového formulára atď..

  Vo formulári môžete kreatívne pridať začiarkavacie políčko, ktoré hovorí niečo podobné „Áno, chcem dostávať aktualizácie od WPBeginner“. Videli sme túto techniku, ktorá sa používa na mnohých webových stránkach veľkých značiek, kde budú mať dve začiarkavacie políčka, z ktorých jedna hovorí: Súhlasím so Zmluvnými podmienkami a druhá hovorí, že sa prihlásim na odber aktualizácií. Pre začiatočníkov by to zvyčajne nebolo možné kódovať. S našim obľúbeným doplnkom formulára WordPress: WPForms sa to však zjednodušilo.

  S nástrojom WPForms drag and drop Builder môžete jednoducho vytvoriť ľubovoľný počet formulárov a pomocou doplnkov Aweber, GetResponse alebo MailChimp mať možnosť voľby vo svojom kontaktnom formulári. Poznámka: Tento doplnok je k dispozícii pre ich Plus & Pro plán, takže používatelia základného plánu tento doplnok nedostanú.

  Veríme, že je to skvelý spôsob, ako zostať v kontakte so svojimi klientmi, ak ste dizajnér alebo konzultant. Môže sa použiť kdekoľvek chcete, takže obloha je skutočne limit.

  Pomocou tohto kupónu WPForms získate 10% zľavu na nákup.

  Interakcia s vašimi predplatiteľmi

  Po vytvorení zoznamu e-mailov je dôležité, aby ste sa spojili so svojimi odberateľmi.

  Mali by ste si zvyknúť, že im budete posielať pravidelné aktualizácie, či už týždenne alebo mesačne.

  Nie každý e-mail musí byť propagačný. Môžete posielať e-maily so žiadosťou o spätnú väzbu, s užitočnými tipmi atď.

  Dúfame, že vám tento sprievodca e-mailovým marketingom 101 pomohol vytvoriť zoznam e-mailov v programe WordPress.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me