19 найкращих тем WordPress Starter для розробників у 2020 році

Ви шукаєте найкращу тему для початківців WordPress, щоб створити власну тему з нуля?


Тема для початківців WordPress допомагає розробникам почати з міцної основи. Це може стати базою для процесу розробки ваших тем і дасть вам добрий початок.

У цій статті ми підібрали кілька найкращих тем для початківців WordPress для розробників тем.

Найкращі теми WordPress Starter для розробників

Що таке тема WordPress Starter

Тема для початківців WordPress – це порожня тема з мінімальним дизайном та базовим або абсолютно відсутнім макетом. Ці теми зазвичай поставляються із найбільш часто використовуваними шаблонами в темі WordPress.

Вони мають код для відображення публікацій, архівних сторінок, одиночних публікацій, коментарів, але з мінімальним або зовсім не стильовим стилем. Це дозволяє розробникам тем швидко почати додавати власні стилі та будувати абсолютно нову тему.

Теми для початківців відрізняються від батьківської теми або теми.

Батьківські теми – це повністю стилізовані теми WordPress, призначені для встановлення та використання на веб-сайтах, що живуть. Тематичні рамки забезпечують багато гачків і фільтрів для використання в розробці дитячої теми.

Теми для початківців не поставляються зі стилем, ви не повинні використовувати їх такими, як є, і вони не є рамками зі спеціальними гачками, фільтрами та тегами шаблонів. Однак їх можна використовувати для створення батьківської теми.

Зважаючи на це, давайте подивимося на кілька найкращих тем для початківців WordPress, які можна використовувати в процесі розробки тем..

1. Астра

Тема Астра

Astra – це преміальна тема WordPress для розробників. Поставляється з понад 100 початковими темами та готовими веб-сайтами для швидкого запуску веб-сайту.

Теми для початківців Astra створені для різних бізнес-ніш, і ви, швидше за все, знайдете ідеальний демонстраційний сайт, який відповідає вашим вимогам.

На відміну від інших тем у цьому списку, Astra може використовуватися як розробниками, так і початківцями. Якщо ви новачок, який шукає щось функціональне для початку, то Astra зробить вам речі набагато простішими.

2. Буття

Буття від StudioPress

Genesis – це тематична рамка WordPress від StudioPress. Він оснащений налаштуванням теми в 1 клік з тоннами корисних ресурсів, демонстраційним вмістом, плагінами та спеціальними блоками Гутенберга.

Завдяки багатьом тематичним функціям, ви можете скористатися 6 дизайном макета, представленими віджетами вмісту, спеціальними шаблонами сторінок та потужною панеллю параметрів тем. Налаштувати веб-сайт легко за допомогою декількох клацань миші.

3. Підкреслення

Підкреслити

Підкреслення – це, мабуть, найпопулярніша з усіх стартових тем WordPress. Її підтримує Automattic (компанія, що стоїть за хостинговим сервісом блогу WordPress.com).

Це мінімалістична початкова тема, написана в HTML5 та CSS. Чистий код призначений для того, щоб вийти з вашого шляху і допомогти вам швидко створити стандартну сумісну тему WordPress.

4. Шавлія

Мудрець

Sage – це сучасна тема для початківців WordPress, заснована на Gulp, Bootstrap та Bower. Він використовує обгортку тем, що допомагає уникнути повторення одного і того ж коду у кожному шаблоні.

Він активно підтримується і має чітке враження серед розробників фронтенду WordPress.

5. UnderStrap

UnderStrap

UnderStrap – це тема для початківців WordPress, заснована на підкресленнях та завантажувальній програмі 4. Він оснащений мобільним чуйним декодером та рамкою сітки, що робить його дуже простим у налаштуванні.

6. WP Rig

WP Rig

WP Rig – це тема для початківців WordPress і комплект для розробки, який допомагає створювати теми WordPress, які оптимізовані для продуктивності. Він оснащений процесом збирання, який підкреслює, оптимізує та мінімізує ваш код для кращої продуктивності.

7. Ловіть стартер

Ловіть стартер

Catch Starter – тема для початківців темного кольору WordPress. Він оснащений набором функцій, включаючи слайдер контенту, портфоліо, послуги та відгуки.

Тема ідеально підходить для початку вашої розробки WordPress. Він також підтримує переклади для створення багатомовних веб-сайтів.

8. Початок

Старт

Старт базується на темі для початківців підкреслення та рамці Bootstrap. Він успадковує весь код підкреслення і додає магію Bootstrap для швидкого розвитку фронтенду.

9. Квасоля

Квасоля

Beans – це інноваційна тема для початківців WordPress. Він надзвичайно гнучкий з чуйним вмістом та адаптивними зображеннями.

Тема зручна для SEO та створена за допомогою спеціальної бібліотеки інтерфейсів для налаштування та налаштування вашого веб-сайту.

10. СтикиWP

З'єднанняWP

JointsWP – це неповторна тема для початківців WordPress. Він базується на рамках Foundation 6 і постачається в ароматах CSS або Sass.

11. Кварк

Кварк

Quark легко налаштувати тему для початківців WordPress. Він заснований на підкресленнях та двадцяти дванадцяти темах WordPress.

Він використовує Normalize, щоб переконатися, що браузери рендерують всі елементи більш послідовно, і Mordernizr для виявлення можливостей браузера HTML5 та CSS3.

12. Туманність

Туманність

Туманність – це передова тема для початківців WordPress, яка більше нагадує рамки. Він оснащений спеціальними функціоналами, такими як механізм рекомендацій для 404 та без результатів пошуку, пошук автозаповнення тощо.

13. HTML5Blank

HTML5Blank

HTML5Blank – класична тема для початківців WordPress. Він заснований на чистих шаблонах HTML5 та CSS3 з готовими до використання тегами коду та шаблонів, які ви можете використовувати під час розробки тем..

14. Родовий

Родовий

Generic – це мінімальна тема для початківців WordPress. Тема ідеально підходить для побудови користувальницьких веб-сайтів для ваших клієнтів або використання її як бази для створення нової теми.

15. Кутовий камінь

Кутовий камінь

Cornerstone – це сучасна тема для початківців WordPress. Він заснований на популярній основі Foundation і готується із спеціальним заголовком, бічною панеллю, віджетами та меню навігації.

16. Бланк шифер

Бланклайт

Blankslate – це проста і надзвичайно гнучка тема для початківців WordPress. Він розроблений з урахуванням розробників.

Це просто, але має потужну основу для ваших тем, на які можна покластися. Тема пропонує власні стилі CSS та SEO оптимізацію.

17. Козловий

Козловий

Gantry – це потужна тема тем WordPress для розробників. Це дозволяє швидко створювати дружні CMS теми.

Це програмне забезпечення з відкритим кодом, що пропонує багато, включаючи підтримку мега меню, менеджер макетів, успадкування тем, зручний інтерфейс тощо.

18. WP Bootstrap Starter

WP Bootstrap Starter

WP Bootstrap Starter – це тема для початківців WordPress, заснована на підкресленнях та завантажувальній програмі. Вона включає в себе чудовий шрифт, шаблон сторінки на повну ширину, шаблони правої та лівої бічної панелі, шаблон порожньої сторінки та багато іншого.

19. Повітря-світло

Повітря

Повітря-світло – це мінімалістична тема для початківців WordPress, заснована на підкресленнях. Це функціональна тема WordPress з мінімальними варіантами дизайну, що дозволяє розробникам розширювати додавання власних стилів для створення нової теми.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращу тему для початківців WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як додати контент-манекен для розробки тем у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me